O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PLATÍ JEN JEDEN... PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 duben 2013

Dobrý den Danielo, dozvěděla jsem se o Vás z netu, tak jsem se osmělila Vás požádat o pomoc, kterou nechám čistě jen na Vás. Jsem matkou dvojčat 9 let a jejich otec má se mnou sepsanou dohodu, od jeho právničky notářsky ověřenou, o tom, že mi bude do plnoletosti našich dětí vyplácet 2600 Kč měsíčně. Peníze mi poslal jen jednou a od té doby nic.      

   

 
OTEC, PŘÍTEL DCERY, PŘÍTEL MATKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 březen 2013

Dobrý den, ráda bych položila dotaz, to je přímo rebus! Starší dceři se narodilo miminko, má status studentka, ale od září nenastoupila do školy, neboť byla na riziku. Ve škole byla omluvena. Její otec ji neviděl od rozvodu 12 let, posílal minimum, ale na druhou stranu, lepší něco než nic.

 
POLOVIČNÍ PLAT A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 březen 2013

Dobrý den paní Danielo, prosím o radu, pokud náhodou budete vědět. Už jednou jsem se na Vás  obracela ohledně ukončení výživného na dceru mého přítele. To dopadlo velmi dobře, dcera se s tatínkem dohodla na termínu ukončení k oboustranné spokojenosti.

 
JAK NEPLATIT VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 březen 2013

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu: když bych synovi (je mu 11let) určila opatrovníka, co to pro mě jako samoživitelku znamená? A zdali opatrovník dítěte pobírá nějakou finanční odměnu? Víte, jsem dlouhodobě vedena na ÚP, tři roky už na synka nedostávám žádné výživné a ani už dostávat nebudu.

 
NEZVYŠOVANÉ VÝŽIVNÉ! PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 březen 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu žádat o zvýšení výživného, které mi bylo určeno před 12 lety. Tehdy bylo dětem 1 rok, 3 roky a 5 let. Výživné bylo stanoveno celkem  2000 Kč na všechny tři a to 500, 700 a 800 Kč na nejstaršího.

 
MINIMÁLNÍ VÝŽIVNÉ? OZVĚTE SE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 březen 2013

Dobrý den, prosím o radu ohledně zvýšení alimentů na 14 letou dceru. S jejím otcem jsme nebyli manželé, po 6 letém vztahu jsem od něj utekla, byl to především hulvát a surovec. Je to deset let, soudně mu před deseti lety bylo určeno 700,- Kč. Zamlčel tenkrát, že je podnikatel a podniká dodnes v mase a uzeninách. (Je to bývalý generální ředitel velké firmy  maso-uzeniny, spol. s.r.o.)

 
INFORMACE O STUDIU CIZÍMU ČLOVĚKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 březen 2013

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda může macecha mojí přítelkyně libovolně manipulovat se soudem určenými alimenty jejímu otci. Abych to vysvětlil: přítelkyně přestoupila z jedné školy na jinou a macecha tohle někde zjistila.

 
VYPLACENÉ VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2013

Poradíte mi? Syn, na kterého platím výživné, vystudoval bakaláře. V návazném magisterském studiu - na jiné vysoké škole  - studoval 2 letý studijní program. Trvalo mu to 3 roky. Státní závěrečnou zkoušku ale nevykonal.

 
VÝŽIVNÉ ZPĚTNĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na výživné - můj přitel po 3.5 letech teď zjistil, že má dceru. Tak bychom potřebovali vědět, jestli a jak má platit alimenty a vrátit ty 3.5 roku zpětně... Myslím, jestli není nějaká určitá doba, kdy je to už promlčený ?

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 170 - 182 z 288
[CNW:Counter]