O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDE SI "NATRHAT PENÍZE"? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červen 2013

Dobrý den, čtu tady ve Vaší poradně, jak tatínkům snížil zaměstnavatel plat, a jak nemůže platit stanovené výživné, ale potřebuje ho snížit! Snad pár takových otců je.. ale co pak mají dělat matky, když škola napíše do žákovské, kolik má zase dítě donést na pomůcky,  výlety...  atd.

 
MÁM SE SOUDIT S RODIČI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červen 2013

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu a upřesnění, zda rozumím správně Zákonu o rodině § 85, (1) Vyživovací povinnost rodičů k dětem trvá do té doby, pokud děti nejsou samy schopny se živit. Pokusím se nastínit situaci, která nastala: Jsem studentkou VŠ - Lékařské fakulty, je mi nyní 27 let, překročila jsem dobu studia a nyní jsem ve 4. ročníku.

 
JAK NA OTCE, CO NECHCE PRACOVAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červen 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na řešení situace ohledně výživného. Můj bývalý manžel - otec dítěte - s námi nebydlí už 15 let a za tu dobu se stále soudíme o výživné, protože on věčně nepracuje - takže mi do 15 let věku syna dával  1.600.- Kč a teď teprve druhý rok dostávám zvýšené výživné 3.000.- Kč.

 
VÝŽIVNÉ PO DOSAŽENÍ 26 LET PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červen 2013

Dobrý den, prosím Vás o radu, jsem babička - můj vnuk studuje na vysoké škole. V srpnu mu bude 26 let a zbývá mu ještě 1 rok do dokončení vysoké školy.

 

 
SNÍŽENÍ VÝŽIVNÉHO PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 červen 2013

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Marně hledám na internetu nějaký vzor na snížení výživného. Mám vyměřené alimenty na naše dvě děti – pět a sedm let -  5000,- Kč. Ale můj nynější plat činí kolem 10 000 hrubého. Tak to prostě nezvládám.

 
SYNEK JE "STUDIJNÍ TYP" PDF Tisk E-mail
Středa, 29 květen 2013

Dobrý den, rád bych Vás požádal o radu. Je mi 54 let a můj syn, na kterého platím výživné  má 26 let. Výživné platím pravidelně od roku 1993. Ale syn  se se mnou od svých 18 let nechce stýkat. Problémy byly i do 18 let věku syna, ale soud rozhodl, že mám nárok syna pravidelně vidět. Takže jsem jen naposled viděl v roce 2005...

 
DALEKO A JEŠTĚ BEZ PRÁCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2013

Dobrý den, potřebovala bych radu pro kamarádku. Ona odjela na dovolenou do USA, kde se ale zamilovala a rozhodla se tam zůstat (na černo). Ten její přítel tam také je už pár let bez povolení. Protože ale teď je kamarádka teď bez prostředků, nemůže posílat domů manželovi výživné na jejich dvě děti (13 a 17).

 
DĚTI TADY, DĚTI TAM... PDF Tisk E-mail
Středa, 22 květen 2013

Dobrý den, nastíním vám svůj problém velmi stručně a prosím o info, zda se vůbec mám nějak snažit, či zaplakat na nemožností domoci se, podle mě, spravedlivého vrácení peněz. Našla jsem si partnera, který je rozvedený a dvě děti. V listopadu 2009 se nám narodil chlapec. Můj partner své bývalé žen celou dobu platil výživné včas a řádně. 

 
TATÍNEK "ZAPOMNĚL" NA VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 květen 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s výživném u zletilého dítěte... Je mi 19, od září jsou naši rozvedeni a já se teprve teď v květnu dozvěděla, že otec na mně vůbec nic neplatí a mamka to táhne celé sama, bydlím u mamky i s bratrem, který už pracuje.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 157 - 169 z 288
[CNW:Counter]