O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK NA OTCE NEPLATIČE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 srpen 2013

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám 13 letého syna a  11 let jsem na něj dostávala 1 200 Kč. Poté půl roku nic. Pak jsem podala žádost o zvýšení a po půl roce nám bylo po třech stáních (kam se synův otec dostavil pouze jednou) výživné zvýšeno na 2 500 Kč. A to přesto, že otec měl napsáno 8 990 výplatu, i když jeho skutečný plat  byl v průměru 19 000 Kč.

 
PROČ DÁVÁ ALIMENTY MATCE? PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 srpen 2013

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Přítelova syn v listopadu dovršil 18 let. Letos v červnu dodělal školu a dál ve studiu pokračovat nebude. Nyní si přivydělává prozatím brigádně v obchodě. Chtěla jsem se zeptat, jestli můžeme požádat o zrušení alimentů. Přes prázdniny jsme alimenty normálně platili, ale většinu peněz dává své matce, což se nám moc nelíbí. KATY

 
TÁTA SE ROZHODL VÝŽIVNÉ NEPLATIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 srpen 2013

Dobrý den, můj bývalý manžel platí výživné na dceru pravidelně, ale sdělil mi, že až jí bude osmnáct let, tak končí s placením a už neuvidíme ani korunu. Mám sice rozsudkem stanoveno, že musí výživné platit, ale v té době, kdy se to stanovovalo, tak byla nezletilá.           

 
DCERKA ŠLA "NA LEPŠÍ" PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 srpen 2013

Ahoj Danielko, moc tě prosím o radu. Moje dcerka před devíti dny dosáhla plnoletosti. A dnes se mi odstěhovala k bývalému manželovi, který celkem dost vydělává ( 23 tisíc + 9 tisíc rentu). Dcera teď dostává peníze od otce na svůj účet a po mě chce 2.500 Kč na výživné. Příští rok 2014 bude končit na střední, kdy odmaturuje, a pak chce jít na vysokou školu.

 
VÝŽIVNÉ OD BABIČKY PDF Tisk E-mail
Středa, 07 srpen 2013

Dobrý den, prosím  Vás moc o radu. Jedná se o mou drogově závislou dceru. Bohužel, po všech peripetiích jsem dceru byla nucena vydědit a nestýkáme se. Už jsem ji patnáct let neviděla. Nepracuje, její náprava je nemožná. Nyní čeká už čtvrté dítě. Můj dotaz se týká výživného na to třetí dítě.

 
POTŘEBUJEME VÍC PENĚZ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 srpen 2013

Dobrý den, před čtyřmi lety jsem se rozvedla a mám v péči dvě děti - 11 a 9 let. Bylo na ně vyměřeno výživné, na obě děti 6 500,-Kč. Ex-manžel pracuje v Rakousku jako konstruktér, kde má na české koruny asi 40 000,- plat. Jednou se během řeči jen tak o tom zmínil. Bohužel neznám firmu, ve které pracuje, vim jen, že je to ve Vídni.

 

 
VÝŽIVNÉ NA DÍTĚ - A NA TĚHOTENSTVÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 srpen 2013

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu ohledně výživného, či nějaké jiné finanční pomoci pro mého nezletilého syna. S přítelem jsem žila ve společné domácnosti asi rok a půl, ale měsíc před porodem jsem se odstěhovala k rodičům a již tam setrvala.

 
PŘELÉTAVÁ STUDENTKA PDF Tisk E-mail
Středa, 24 červenec 2013

Dcera v dubnu ukončila studium a nahlásila se na ÚP. Já jsem se o tom ani dovědět neměl, zjistil jsem to až nyní. Můj dotaz zní: má student povinnost informovat o přerušení studia a jaké možnosti mám já jako plátce výživného i  po dobu, co byla hlášena na ÚP?

 
JAK NA VÝŽIVNÉ PRO NOVOROZENĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 červenec 2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak mám napsat nebo postupovat při návrhu na výživné k soudu. S otcem dítěte, které se má během 14-ti dnů narodit, nežijeme ve společné domácnosti, jsem sama a pobírám příspěvek na bydlení a živobytí, dále potom rodičovský příspěvek. Jsme schopni se spolu domluvit na částce, kterou mi bude na dítě přispívat i na čemkoliv jiném.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 144 - 156 z 288
[CNW:Counter]