O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"CHYTRÁ" DCERKA BUDE JEŠTĚ CHYTŘEJŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 říjen 2013

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na okolnosti ohledně výživného pro mou dceru. Nejprve se rozhodla vyučit na obor aranžer zahradník, ale to se jí pak nelíbilo, tak potom zvolila další učební obor, tentokrát kadeřnice. Z těchto oborů nakonec žádný nedělala. Nyní se zase rozhodla, že půjde na vysokou na denní studium.

 
KOMU SE PLATÍ VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 říjen 2013

Dobrý den přeji, měla bych na Vás jednu prosbu. Mám přítele, který má z prvního manželství dvě děti - 15 a 20 let. Obě děti studují a on na ně řádně platí alimenty. Je to asi čtyři měsíce zpět, kdy začal starší syn s námi bydlet.

 

 
TRÁPENÍ S DOSPĚLOU DCEROU PDF Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2013

 Dobrý den, prosím o odpověď jak je to s vyživovací vůči naší již zletilé dceři. Máme s ní velké trápení... Poněvadž v 18 letech, přes veškerou naši snahu, začala brát drogy. Zničila byt, který byl psán na nás, my jsme se raději odstěhovali do bytu v osobním vlastnictví, který nám dala teta mého manžela.

 
KAMARÁDKA, KAMARÁD A JEHO DÍTĚ... PDF Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2013

Dobrý den, prosím poraďte. Kamarád má platit výživné na nezletilé dítě. Žije ve společné domácnosti (trvalém pobytu) se svou matkou a já, jakožto jeho kamarádka, tam mám též oficiálně trvalý pobyt. S kamarádem ale nežiji ani nebydlím a nikterak se nepodílím na chodu jejich domácnosti.

 
VĚČNÝ STUDENT UČILIŠTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 září 2013

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Můj manžel má syna z předchozího manželství, kterému je nyní 20 let. Po dokončení základní školy "studuje" již na třetím učebním oboru a navíc na soukromém učilišti. Ale nakonec to vždy dopadlo stejně - ze všech učňáků byl vždy vyloučen díky vysoké absenci. 

 
RODINA JE ZAS OK, CO S VÝŽIVNÝM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 září 2013

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu, jak postupovat v případě zrušení výživného. V našem manželství se vyskytl dost velký problém, takže vše se schylovalo k rozvodovému řízení. Pochopitelně proběhl soud o svěření nezletilé dcery, kterou jsem dostal do mé péče. Ale problém se nakonec vyřešil a já zase začal žít s manželkou ve společné domácnosti.

 
DCERA NA MATEŘSKÉ - VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 září 2013

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Má dcera z prvniho manželstvi letos v prosinci dovrší 19 let.V únoru tohoto roku předčasně na svou žádost ukončila studium, v květnu se jí narodilo dítě. Trvá má vyživovací povinnost k dceři nadále? Neměl by se spíše o ni postarat otec jejího dítěte?  ZDENĚK

 
VÝŽIVNÉ PRO MANŽELKU? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 září 2013

Dobrý den, víc hlav, víc ví, snad mi poradíte. Jsem rozvedená 8 let. Až do loňska mne celkem dobře živilo vlastní s.r.o., kde jsem zároveň byla zaměstnancem. Jenže pak už žádné zakázky nebyly, tak jsem pracovní místo zrušila a snažila se najít něco jiného.

 
POSTIŽENÉ DÍTĚ - VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 září 2013

Dobrý den, chci se přeptat na placení výživného na postižené dítě. Můj partner má dceru, která teď dovrší věk 15 let, bude jí přiznán invalidní důchod a bude zbavena svéprávnosti. Je epileptička a rozumově je na úrovni dvouletého dítěte. Jinak je schopna se o sebe v základních věcech postarat, jako je oblékání, jedení, koupání atd.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 131 - 143 z 288
[CNW:Counter]