O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ - VŽDY PLATBY SPRÁVNĚ OZNAČIT! PDF Tisk E-mail
Středa, 07 září 2016
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně výživného – protože ho nechci platit dvakrát! Domluvil jsem se se svojí ex, která stále bydlela v mém bytě, že si vyměníme platby – já jí nebudu platit výživné a za to jí nebudu účtovat žádný nájem ani všechny ostatní související poplatky. Souhlasila, a dokonce jsme na to sepsali papír. Fungovalo to.
 
NECHCI JÍT K SOUDU O VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016

Dobrý den, Kudlanko,  chtěla bych se zeptat -  chci požádat o zvýšení výživného na 16 letou dceru, která studuje gymnázium (zatím dostává 1000 Kč),  protože náklady se oproti základní škole hodně zvýšily. Její otec ale stejně už  sedm měsíců nic neplatí... Z osobních důvodů se nechci s tímto člověkem vůbec setkat a proto by mě zajímalo, zda je nějaká možnost, abych nemusela být osobně u soudu,  který bude výživné projednávat. Děkuji za odpověď, JANA

 
PENÍZE DO RUKOU DOSPĚLÁKA PDF Tisk E-mail
Středa, 17 srpen 2016

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně alimentů. Z prvního manželství mám čerstvě zletilou dceru, které chci nyní posílat alimenty přímo na její jméno. Jenže bývalá manželka mě ale napadla s tím,  že to není možné a že chce posílat výživné výhradně k její rukám. Vyhrožuje mi dokonce soudem a proto bych chtěl vědět, zda můžu výživné zasílat  rovnou dceři, aniž bych se dopustil nějakého problému.

 
VÝŽIVNÉ PRO BAKALÁŘE PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 srpen 2016

Dobrý den, měla bych dotaz: manžel platí na syna z prvního manželství. Synovi je 22, letos mu bude 23 let, teď dodělal Bc, ale chce studovat dále. Bydlí u matky, auto nemá, jezdí MHD. Nemá žádné koníčky, sporty atd., nemá tudíž ani žádné vyšší náklady.  

 
POTŘEBUJU PENÍZE, MAMI PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červen 2016
Pokusím se zde krátce nastínit svou situaci a dodat otázky, co mne zajímá. Bydlím s matkou v pronájmu, v současné době mne živí ona ze svého platu, tedy všecko, co se týče bydlení a jídla. Máme ale dost špatné vztahy, někdy má hysterické záchvaty, bije mě, vyhrožuje, je to psychický i fyzický teror, po posledních několika scénách, kdy jsem už zvažovala volat na ni policii, jsem si řekla STOP, stěhuju se!
 
BUDE OTEC PLATIT DALŠÍ ŠKOLU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2016

Dobrý den Danielo, chtěla jsem se vás zeptat, zda je napadnutelné, když dcera studuje 3. ročník VŠ - soukromou, a v červnu bude končit titulem BC. Pak se bude hlásit na navazující magisterské studium. Přijímací zkoušky chce zkusit nyní na státní školu, a v případě, že by nebyla přijata, tak by chtěla další rok věnovat studiu opět na Bc., v nějakém příbuzném oboru.

 
RANEC DĚTÍ A PENĚZ POMÁLU PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 leden 2016
Dobrý den, ráda bych se chtěla s vámi poradit. V roce 2009 jsme se s manželem rozvedli. Alimenty mu byly určeny na tehdy desetiletou dceru 2.600, které platí doposud. Já žiji 5 let ve společné domácnosti s přítelem v jeho bytě 3+1, který má plat cca 22 000,- a máme spolu dvouletou dceru, takže jsem nyní na mateřské a mám tedy mateřskou a ty alimenty. Přítel má ještě jednu dceru, sedmnáctiletou, na kterou platí 3 000,-. 
 
VÝŽIVNÉ PRO NEZNÁMOU DCERU PDF Tisk E-mail
Středa, 02 září 2015
Vážená paní magistro, prosím Vás o radu v následující situaci: Od 13 měsíců věku platím výživné na dceru, nar.07/1989, která se se mnou na přání matky vůbec nestýká, ani jinak nekomunikuje. Když jí byly tři, jsem podal návrh na styk, který skončil neúspěšně, když její matka se naoko "odstěhovala" z pražského bytu, který jsem jim zanechal, k rodičům na Slovensko.
 
VÝŽIVNÉ PRO MANŽELKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2015
 Dobrý den přeji a prosím o radu v následující problému. Je mi 64 let a s manželem už 14 let nežijeme ve společné domácnosti. V průběhu těch let jsem se starala o bezmocné rodiče, teď žiju sama v jejich domku, který mi darovali ještě za života. Na jeho rekonstrukci jsem se musela zadlužit, takže mi z důchodu po uhrazení splátek zbývá sotva životní minimum.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 285
[CNW:Counter]