O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO PRO PUBERŤÁKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 říjen 2016
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Žádala jsem o zvýšení výživného na nezletilého syna – je mu 16 let - od data podání, ale pak jsem to odročila, protože jeho otec s tím nesouhlasil. Částka měla být zvýšena z 1000 Kč na 2500 Kč a to zpětně od letošního června.
 
VÝŽIVNÉ Z CIZINY PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 říjen 2016

Dobrý den, prosim o radu ohledně výživného. Můj bývalý v současné době žije v cizině, ale neplatí mi žádné alimenty. Přitom vím, že tam pracuje a bere dost peněz.Nevím, co mohu udělat a na koho se, na jaký úřad, obrátit o pomoc. Děkuji předem, IVANA

 
VÝŽIVNÉ PO VYUČENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 září 2016

Dobrý den, můj syn ve 22 letech ukončil učební obor zedník. Do srpna jsem platil 6 000,- Kč výživné. Myslel jsem si, že moje vyživovací povinnost končí dnem, kdy nastoupí do práce. To se stalo 1. 9. 2016. Nyní mi napsal, že moje vyživovací povinnost trvá ještě v měsíci září, že první výplatu dostane až v říjnu... Zakládá se tato informace na pravdě? Díky za odpověď, JOLAN

 
VÝŽIVNÉ - VŽDY PLATBY SPRÁVNĚ OZNAČIT! PDF Tisk E-mail
Středa, 07 září 2016
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně výživného – protože ho nechci platit dvakrát! Domluvil jsem se se svojí ex, která stále bydlela v mém bytě, že si vyměníme platby – já jí nebudu platit výživné a za to jí nebudu účtovat žádný nájem ani všechny ostatní související poplatky. Souhlasila, a dokonce jsme na to sepsali papír. Fungovalo to.
 
NECHCI JÍT K SOUDU O VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016

Dobrý den, Kudlanko,  chtěla bych se zeptat -  chci požádat o zvýšení výživného na 16 letou dceru, která studuje gymnázium (zatím dostává 1000 Kč),  protože náklady se oproti základní škole hodně zvýšily. Její otec ale stejně už  sedm měsíců nic neplatí... Z osobních důvodů se nechci s tímto člověkem vůbec setkat a proto by mě zajímalo, zda je nějaká možnost, abych nemusela být osobně u soudu,  který bude výživné projednávat. Děkuji za odpověď, JANA

 
PENÍZE DO RUKOU DOSPĚLÁKA PDF Tisk E-mail
Středa, 17 srpen 2016

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně alimentů. Z prvního manželství mám čerstvě zletilou dceru, které chci nyní posílat alimenty přímo na její jméno. Jenže bývalá manželka mě ale napadla s tím,  že to není možné a že chce posílat výživné výhradně k její rukám. Vyhrožuje mi dokonce soudem a proto bych chtěl vědět, zda můžu výživné zasílat  rovnou dceři, aniž bych se dopustil nějakého problému.

 
VÝŽIVNÉ PRO BAKALÁŘE PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 srpen 2016

Dobrý den, měla bych dotaz: manžel platí na syna z prvního manželství. Synovi je 22, letos mu bude 23 let, teď dodělal Bc, ale chce studovat dále. Bydlí u matky, auto nemá, jezdí MHD. Nemá žádné koníčky, sporty atd., nemá tudíž ani žádné vyšší náklady.  

 
POTŘEBUJU PENÍZE, MAMI PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červen 2016
Pokusím se zde krátce nastínit svou situaci a dodat otázky, co mne zajímá. Bydlím s matkou v pronájmu, v současné době mne živí ona ze svého platu, tedy všecko, co se týče bydlení a jídla. Máme ale dost špatné vztahy, někdy má hysterické záchvaty, bije mě, vyhrožuje, je to psychický i fyzický teror, po posledních několika scénách, kdy jsem už zvažovala volat na ni policii, jsem si řekla STOP, stěhuju se!
 
BUDE OTEC PLATIT DALŠÍ ŠKOLU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2016

Dobrý den Danielo, chtěla jsem se vás zeptat, zda je napadnutelné, když dcera studuje 3. ročník VŠ - soukromou, a v červnu bude končit titulem BC. Pak se bude hlásit na navazující magisterské studium. Přijímací zkoušky chce zkusit nyní na státní školu, a v případě, že by nebyla přijata, tak by chtěla další rok věnovat studiu opět na Bc., v nějakém příbuzném oboru.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 286
[CNW:Counter]