O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BOJ O VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 prosinec 2013

Ahoj Kudlanko,  už jednou jsi mi dobře poradila, tak bych tě ráda požádala o další radu. Mé dceři je 15 let, letos nastoupila na SOU obor gastronomie. Pobývá přes týden na internátu, protože bydlíme na Plzeňsku. Výživného pro ni dostávám 3 000 tisíce již dva roky. Ale jistě nemusím říkat, co to obnáší vybavit holku na střední školu...  

 
KOLIK VÝŽIVNÉHO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 listopad 2013

Dobrý den, potřebovala bych poradit... Můj současný manžel se rozvedl před pěti lety. Má dvě dcery, 26 letou, která již pracuje a 23 letou, která začala studovat magisterské studium na vysoké škole. My jsme se s manželem vzali letos v dubnu. Můj syn z prvního manželství bydlí s námi - je dvacetiletý a studuje VOŠ - rozvoj venkova. To pro seznámení, kdo jsme.

 
JAK NA VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 listopad 2013

Dobrý den, do teď jsem bydlela s partnerem v jeho bytě -  1,5 roku. Mám s ním syna starého 15 měsíců. Ale teď od něj odcházím ke svým rodičům. Nedává mi ani korunu a navíc mi stále vyhrožuje. Mám ještě v pěstounské péči dcerku mé postižené sestry, čtyřletou, na kterou pobírám příspěvek. 

 
KDYŽ VYDĚLÁM, TAK STEJNĚ NIC NEMÁM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 listopad 2013

Dobrý den, letos v září jsem si zažádala o zvýšení alimentů na mojí dceru, je jí sedm let. Otec platil až do teď 1300,- Kč chtěla jsem částku zvýšit na 2000,- Kč. Od února jsem nezaměstnaná a se vším všudy,  i s alimentama, mám příjem pouze 10 000,- Kč. Myslím si, že alimenty by dceři určitě zvedli, ale její otec bude od ledna n. r. také bez práce.

 
STUDIJNÍ POHODIČKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 listopad 2013

Dobrý den, potřeboval bych poradit, nevím, do kdy mám platit výživné. Moje osmnáctiletá dcera propadla ve třetím ročníku na střední škole. To se stane,  ale bohužel se nedostavila k opravným zkouškám. Nakonec jí škola šla vstříc a umožnila jí přesto "opravky" dělat dodatečně, avšak ona je neudělala. 

 

 
POTVRZENÍ O STUDIU VYSOKOŠKOLÁKŮ PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 listopad 2013

Chtěl bych se tímto dotázat na následující. Obě mé zletilé děti studuji vysokou školu. Platím řádně na obě výživné.  Mladší syn začal studovat vysokou školu letos na podzim. Požádal jsem jeho matku o potvrzení o řádném studiu jak u něho, tak u starší dcery. Byl jsem ale striktně odmítnut. Tak bych se chtěl zeptat: mám právní nárok na tato potvrzení? BOHUSLAV 

 
OBA DALŠÍ DÍTĚ, OBA BEZ PENĚZ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2013

Dobrý den, prosím o radu. V roce 2009 byl náš rozvod - společná péče o 13ti letou dceru. Od té doby jsem vše finančně zvládala a v září 2012 se dcera na vlastní žádost nastěhovala ke mně. To jsme ještě finančně v pořádku zvládali. Dohoda o výživném ale nebyla možná.

 
ŠKOLA V PŘÍRODĚ - PENÍZE NAVÍC? PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 říjen 2013

Dobrý den, na svoji 7-letou dceru pobírám výživné 2000 Kč měsíčně. Bývalý manžel platí pravidelně. Dcera má jet na školu v přírodě - cena je 2700 Kč. Chtěla bych vědět, jestli má můj bývalý manžel povinnost podílet se i na takových to mimořádných výdajích, či zda je to započítáno již ve výši stanoveného výživného. Děkuji, KATKA

 
OPRSKLÝ ZAMĚSTNAVATEL, SOUD I OTEC... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 říjen 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mám dělat, když zaměstnavatel mého exmanžela dostal soudně nařízeno, aby mu strhával  z jeho platu výživné na děti. Tuto povinnost dostal již vloni v září. Jenže - doposud nezaplatil nic, i když jsem soud čtyřikrát žádala o nápravu.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 286
[CNW:Counter]