O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"CHUDÁK CHLAPEC?" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2014

Ahoj Danielko, obracím se na Tebe s dotazem. Pročetla jsem stránky na Kudlance, ale nenašla jsem jednoznačnou odpověď. Můj přítel má 21letého syna, který již před rokem (12/2013) ukončil po prvním trimestru VŠ s tím, že již dál studovat nebude, přihlásil se na ÚP a přítel mu ještě po celý rok platil výživné.

 
ČERSTVĚ ZLETILÝ SYN - JAK NA VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 únor 2014

Dobrý den, píšu za manžela - manžel má syna z předcházejícího manželství a pravidelně platí alimenty. Teď v lednu 2014 synovi bylo 18 let a předpokládáme (dle jeho studijních výsledků, jinak s námi není  v kontaktu už pár let), že už nestuduje.

 
VÝŽIVNÉ OD EX A SOUČASNÝ PŘÍTEL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 leden 2014

Dobrý den, chtěla bych zvednout výživné na děti 10 a 11 let. Výživné bylo naposledy stanoveno v roce 2007 a to částkou 3000 pro obě děti. Momentálně jsem od prosince na nemocenské a v červnu mám termín porodu. Tak by mě zajímalo,  zda bude do příjmu posuzován i můj nynější přítel, který má u mě trvalý pobyt. Děkuji za odpověď HANKA

 
VÝŽIVNÉ PRO "BEJVALKU" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 leden 2014

Dobrý den, zajímalo by mě toto: můj přítel je rozvedený 8 let a platí  3000,- Kč  na 15tiletou dceru. Nyní jeho bývalá žena na něm uplatňuje nárok na výživné pro rozvedenou manželku. Chtěla bych vědět, zda je to možné i po tak dlouhé době, jako je 8 let od rozvodu? V současnosti je nezaměstnaná a její druh také, a navíc u ní nemá trvalé bydliště. Děkuji vám za odpověď, PETRA

 
VÝŽIVNÉ NA ZLETILÉHO 500 KČ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 leden 2014

Dobrý den, píšu jako matka zletilého syna. Syn měl určeno výživné od svých 3 let, kdy jsem se s jeho otcem rozvedla na 1200 Kč. O zvýšení si požádal syn až jako zletilý loni v únoru. Soud mu určil výživné v částce 4500 Kč. Na tomto se také u soudu se synem dohodl. Otec pak párkrát peníze poslal, načež mi volala sestra bývalého manžela, že se zhroutil (prý z vysoké částky výživného), přestal chodit do zaměstnání, načež pak byl z práce propuštěn.

 
VÝŽIVNÉ - JAK ZÍSKAT INFORMACE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 leden 2014

Dobrý den, mám 18letého syna, který nyní navštěvuje první ročník praktické dvouleté školy. Bývalá manželka mi  pouze písemně oznámila, že mu byl pro mentální a zdravotní postižení přiznán invalidní důchod, zbaven svéprávnosti k právním úkonům však nebyl, alespoň o tom nevím.  

 
NOVÉ VÝŽIVNÉ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 leden 2014

Poradíte nám? Dcera v březnu 2011 ukončila vysokou školu, otci to oznámila písemně, a ten přestal na ni platit výživné. V červnu 2011 odletěla na Nový Zéland, vrátila se v dubnu 2012 s tím, že bude zase studovat.

 
"OFICIÁLNĚ" NEPRACUJE, "NA ČERNO" ANO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 prosinec 2013

Dobrý den, mám ve své péči dvě dcery, 20 a 16 let. Jejich otci bylo stanovené v roce 2003, tedy před deseti léty,  výživné celkem 5000 Kč na obě děti. Na starší 3000 a na mladší 2000. Jenže - otec většinou neplatí, nebo nepravidelně. Pak měl jít do vězení, ale tři roky se schovával před nástupem do vězení v zahraničí. Potom se vrátil a  nechal se zavřít. Během těchto všech let vznikl dluh 300.000 korun na výživném.

 
ZLETILÍ A VÝŽIVNÉ - KOMU A JAKÉ PENÍZE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 prosinec 2013

Dobrý den, sice pořád dokolečka zmiňované, leč nenašla jsem odkaz na náš konkrétní problém. Manžel má z prvního manželství dceru a všichni spolu vycházíme v pohodě. V květnu ve svých dvaceti letech odmaturovala a podala si přihlášku na vysokou školu (denní studium), na kterou byla přijata. Na tuto vysokou školu se sice zapsala v řádném termínu, ovšem na školu nenastoupila, tudíž nestuduje.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 285
[CNW:Counter]