O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KASIČKA TATÍNEK? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 únor 2020
Dobrý den, rád bych se zeptal na placení výživného, jak jsem na tom s "povinností ho platit", kdyz dcera, která se sice přihlásila na vysokou školu, ale nebyla tam za půl roku ani jediný den. No, a škola jí poslala dopis, že ji ze školy proto vyškrtli. Tak bych se chtěl zeptat, jestli mi to vůbec musí dcera oznámit? A hlavně - jestli já musím pořád platit dál alimenty?
 
VÝŽIVNÉ PRO TĚHOTNOU STUDENTKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 září 2018

Dobrý den, je mi osmnáct let. Potřebuju poradit s následujícím problémem. Od narození jsem bydlela u prarodičů, nyní bydlím už druhým rokem s přítelem. Studuji  sociální obor na SOŠ s poměrně dobrými výsledky. Matka žije s otčímem, stýkáme se jen občas, vlastního otce jsem nikdy neviděla. Peníze od něj chodily na účet matce.  

      
 
VÝŽIVNÉ NA DOSPĚLÉ DĚTI, KTERÉ "SNAD" PRACUJÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 září 2018

Zdravím všechny vespolek. Mám dotaz: mám dceru 19 letou. Tento rok se údajně vyučila a  údajně pracuje; poslal jsem soudu žalobu na ukončení výživného, ale odpověď nikde. Tak nevím - co teď platit dál? Když platit přestanu, tak může na mě přijít exekuce, prokáže se, že třeba studuje a já jako otec jsem v pytli.

 
VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU DCERU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 září 2018

Dobrý večer. Jsem rozvedený 65letý důchodce a potřebuji poradit ohledně výživného. Mé dceři bylo 18 let a bydlí se svojí matkou. Dcera se vyučila letos prodavačkou a nyní po prázdninách nastoupila na další školu. Dcera nyní jako prodavačka 2x - 3x v týdnu chodí do práce, kde si vydělává cca 8 000 Kč měsíčně.

 
VÝŽIVNÉ ZE ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 leden 2018
Dobrý večer, mám dotaz a potřebuji poradit :-( Bývalý manžel pracuje v Rakousku a opravdu slušně si vydělává. Jenže mi posílá alimenty v české výši, tedy na jedno dítě 2 tisíce, máme dvě děti. Přitom bere cca na české peníze víc než 50 tisíc. A nechce mi přidat. Dětem je 9 a 11. Rozvedení jsme čtyři roky a to výživné je stále stejné. Co můžu dělat?
 
BOJÍM SE O ZVÝŠENÍ POŽÁDAT ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 duben 2017
Dobrý den. Rozvedla jsem se, když synovi byly 4 roky. Soud určil výživné tehdy na 2000 Kč. Nyní mu bude 13 a chtěla bych zvýšit alimenty. Myslím si, že ty dva tisíce je opravdu málo. Synovi platím ročně čtyři tisíce na fotbal, potřebné vybaveni, pojistku, soustředění… a plus všechny ty běžné životní a školní náklady. Máme ještě deru, které je nyní sedmnáct. Na tu bývalý manžel platí tři tisíce.
 
JAK PŘESTAT PLATIT ALIMENTY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 březen 2017

Dobrý den, manžel má syna z předcházejícího manželství a pravidelně platí alimenty. Teď v lednu 2017 mu bylo 18 let a předpokládáme (dle jeho studijních výsledků, jinak nejsme s ním v kontaktu už pár let), že už nestuduje. Jak musíme postupovat, pokud chceme přestat platit alimenty? Musíme žádat o souhlas u soudu nebo na koho se máme obrátit, prosím? S jeho matkou nechceme moc komunikovat, ta by raději byla, kdybychom ho živili dokonce života. Předem Vám děkujeme za odpověď. SANDY

 
PORADÍTE MI S VÝŽIVNÝM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 leden 2017
Dobrý den, moc prosím o radu - chtěla bych podat žádost o zvýšení výživného pro nezletilou dceru; výživné bylo naposledy upraveno a stanoveno na 1500,- Kč/měs. někdy v r. 2011, kdy byly dceři 4 roky. Slyšela jsem, že lze u zvýšení výživného stejně jako u prvotního určovaní výše výživného požadovat proplacení až 3 roky zpětně - je to pravda?
 
SESTRA OPATROVNICÍ BRATRA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 listopad 2016

Dobrý den, potřebovala abych poradit ohledně výživného pro mého polorodého bratra, kterému zemřela matka. Bratrův otec žije v zahraničí a o syna nejeví zájem, pouze pravidelně platí alimenty. Bratr je nezletilý a žije od úmrtí svojí matky u svojí babičky ( z matčiny strany).

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 287
[CNW:Counter]