O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU DCERU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 září 2018

Dobrý večer. Jsem rozvedený 65letý důchodce a potřebuji poradit ohledně výživného. Mé dceři bylo 18 let a bydlí se svojí matkou. Dcera se vyučila letos prodavačkou a nyní po prázdninách nastoupila na další školu. Dcera nyní jako prodavačka 2x - 3x v týdnu chodí do práce, kde si vydělávácca 8 000 Kč měsíčně.

 
VÝŽIVNÉ ZE ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 leden 2018
Dobrý večer, mám dotaz a potřebuji poradit :-( Bývalý manžel pracuje v Rakousku a opravdu slušně si vydělává. Jenže mi posílá alimenty v české výši, tedy na jedno dítě 2 tisíce, máme dvě děti. Přitom bere cca na české peníze víc než 50 tisíc. A nechce mi přidat. Dětem je 9 a 11. Rozvedení jsme čtyři roky a to výživné je stále stejné. Co můžu dělat?
 
BOJÍM SE O ZVÝŠENÍ POŽÁDAT ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 duben 2017
Dobrý den. Rozvedla jsem se, když synovi byly 4 roky. Soud určil výživné tehdy na 2000 Kč. Nyní mu bude 13 a chtěla bych zvýšit alimenty. Myslím si, že ty dva tisíce je opravdu málo. Synovi platím ročně čtyři tisíce na fotbal, potřebné vybaveni, pojistku, soustředění… a plus všechny ty běžné životní a školní náklady. Máme ještě deru, které je nyní sedmnáct. Na tu bývalý manžel platí tři tisíce.
 
JAK PŘESTAT PLATIT ALIMENTY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 březen 2017

Dobrý den, manžel má syna z předcházejícího manželství a pravidelně platí alimenty. Teď v lednu 2017 mu bylo 18 let a předpokládáme (dle jeho studijních výsledků, jinak nejsme s ním v kontaktu už pár let), že už nestuduje. Jak musíme postupovat, pokud chceme přestat platit alimenty? Musíme žádat o souhlas u soudu nebo na koho se máme obrátit, prosím? S jeho matkou nechceme moc komunikovat, ta by raději byla, kdybychom ho živili dokonce života. Předem Vám děkujeme za odpověď. SANDY

 
PORADÍTE MI S VÝŽIVNÝM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 leden 2017
Dobrý den, moc prosím o radu - chtěla bych podat žádost o zvýšení výživného pro nezletilou dceru; výživné bylo naposledy upraveno a stanoveno na 1500,- Kč/měs. někdy v r. 2011, kdy byly dceři 4 roky. Slyšela jsem, že lze u zvýšení výživného stejně jako u prvotního určovaní výše výživného požadovat proplacení až 3 roky zpětně - je to pravda?
 
SESTRA OPATROVNICÍ BRATRA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 listopad 2016

Dobrý den, potřebovala abych poradit ohledně výživného pro mého polorodého bratra, kterému zemřela matka. Bratrův otec žije v zahraničí a o syna nejeví zájem, pouze pravidelně platí alimenty. Bratr je nezletilý a žije od úmrtí svojí matky u svojí babičky ( z matčiny strany).

 
VÝŽIVNÉ NA DCERKU, O KTERÉ NEVÍM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 listopad 2016
Tedy, abych to uvedl do správných kolejí - já vím, že ji mám, vím, že bydlela u své matky a studovala - ale nevěděl jsem a dokonce jsem se to dozvěděl jen náhodou, že po dvou letech své studia ukončila, žádná další nenavštěvuje, a že bydlí někde úplně jinde. V prosinci jí bude teprve osmnáct, výživné stále posílám k rukám matky.
 
VÝŽIVNÉ NA DĚTI DVOU MAMINEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2016
Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat na jednu svou konkrétní situaci. Mám dvě děti,  čtyřletou dceru a půlročního kluka, ale každý má jinou maminku; teď jsme se matkou toho mladšího na podzim rozešli. Ještě bych měl napsat, že soudem mi bylo stanoveno výživné na kluka 1500, výživné 2000 korun platím na dceru.
 
NEPRESENČNÍ FORMA STUDIA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 říjen 2016

Dobrý den, má dcera ukončila střední školu s maturitou a od září 2016 nastoupila na kombinované formy studia bakalářského studijního programu na fakultu v Brně, tedy nedochází tam denně, musí být zaregistrovaná na úřadu práce nebo někde při studiu pracovat. Tak se chci zeptat - má nadále nárok na výživné? Děkuji za odpověd, PAVEL

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 286
[CNW:Counter]