O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 únor 2014

U nás doma je určitě hezky, to jen ve mně je jaksi pošmourno... Kdyby se to dalo vážit, bylo by to k neunesení... Nechce se mnou kamarádit internet, přesněji řečeno administrace Kudlanky. Dvakrát za sebou mi do věčných lovišť odletěl čerstvě udělaný článek, se vším sakumprásk - s fotkami atd. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 3. - 9. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2014

Přemýšlela jsem, jak to decentně popsat, a pak jsem na to přišla: u nás doma jest neuspořádáno. Dopoledne se začíná s demolicí koupelny. Přes víkend jsem ještě ladila počty obkladaček, nosila nejrůznější krámy jak kočka koťata, ladila počty dlažby, přemýšlela nad barvou, tvarem...  poté všechno zavrhovala, abych v nejbližším okamžiku lehce kolabovala nad svou nerozhodností.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 27. 1. - 2. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 leden 2014

Na svatého Polykarpa, plná sněhu každá škarpa. No konečně... Opravdu k nám přišla zima. Co přišla - zima přímo udeřila. Meteorologická stanice v Jizerských horách naměřila kolem minus 25 stupňů. Pěkný sešup... Chudáci lesní zvířátka a městští bezdomovci - musí to pro ně být tak najednou hodně zlé...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 20. - 26. 1. 2014 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 leden 2014

U nás doma je přepychově voňavo. Tedy chlebově voňavo. Propadla jsem mánii chlebopečící, kupuju si různé mouky a všelijaká zrníčka. Zatím tedy vyrábím ze suchého droždí, ten kváskový level mne ještě nezasáhnul. Nekrmím béžové bahníčko, ani si pro pár lžic nejezdím někam po Praze. Mj. víte, že existuje kvásková mapa?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2014

U nás doma je setsakra ospalo :-))). Už jsme se tu mnohokrát radili na téma: jak se dobře vyspat, jak usnout a probudit se až ráno, navíc neunavení, vyspalí a s náladou. Myslela jsem, že potíže se spaním mají jen "sůvy", ale znám i plno skřivánků, co je na tom stejně. Ani nevím, co je lepší - jestli usnout kolem třetí, čtvrté, nebo usnout kolem osmi a naopak od čtyř už zase strašit.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 16. - 22. 12. PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 prosinec 2013

U nás doma je rušno. Řeším obrovský problém a tentokrát se obracím já na vás - potřebuju vyhodit vanu (no, kdybyste ji někdo chtěl, je netknutá, dva roky stará, tedy vlastně ještě vanové batole) a dát místo ní sprcháč. Problém však je, jak to zařídit, aby se do toho pidi-mini-rozměru vešla pračka, umývadlo a navíc ještě já.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. - 24. 11. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 listopad 2013

U nás doma je střídavo. Neveselo, truchlivo, spavo i nespavo. Jednoduše totálně na draka. Ale vezmu to popořádku: ve tři hodiny odpoledne jsme s Jirkou vlezli do auta, které nás odvezlo do New Jersey, na tamější letiště Newark. Protože Jiřík je zvyklý být všude raději o 5 hodin dřív, než o 5 minut později, protože přímo očekává všechny katastrofy, byli jsme tam téměř šest hodin před odletem...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 11. – 17.11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2013

U nás doma zaklepalo, nikým nezváno, stáří. Nepřineslo první šedivý vlas (to bych musela bejt stará ledva jsem dosáhla plnoletosti), ani krizi středního věku, ani endoprotézu, alébrž brýle na čtení.  Odjakživa jsem krátkozraká a astigmatická. První brejle jsem nafasovala někdy v šestý třídě a dodnes se pamatuju na svůj úžas, jak svět dostal najednou ostré kontury :-)

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 28. 10. - 3. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 říjen 2013

Tak to je právě to, co opravdu nevím... U mně doma je nejspíš binec, který po sobě nechali zloději. Jistě vám to všem docvaklo, proč se o tom tak rozepisuju: ano, měla jsem tu nepříjemnou čest mít nezvanou návštěvu, která mi sebrala veškeré drahé drobnosti a peníze, které jsem měla připravené na přestavbu koupelny. Chci dát pryč vanu, postavit zděný sprchový kout. 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 86 - 102 z 298
[CNW:Counter]