O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 16. – 22.9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 září 2013

U nás doma máme cirkus. Teda ještě nemáme, teprve budeme mít. (Napřed jsem se divila, že Můra, která má vždy naklizeno, takhle pomlouvá svou domácnost, ale ne - je to jinááááč! - pozn. red.) Ale už se k nám chystá... Nejvíc adrenalinový cirkus v ČR, jak se píše na plakátech.


 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 9. - 15. 9. PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 září 2013

Blíží se podzim, o tom není pochyb.  V deštivých dnech, jako je ten dnešní, kdy už počasí na procházky tolik neláká, mne pravidelně postihuje akutní záchvat „kreatózy“. Ani nevím, jak to přijde, ale je to rychlé, musím tvořit a přes to vlak nejede. Tím spíš, že vedle v ulici otevřeli nový obchůdek s výtvarnými potřebami.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 29. 7. - 4. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 červenec 2013

Extrémně vysoké teploty podle meteorologů byly na celém našem území, na východě Čech prý zůstanou až do pondělního večera. Teplé počasí má ale počátkem týdne vystřídat studená fronta, se kterou přijdou bouřky doprovázené silným větrem a krupobitím. Úterní teploty prý zase spadnou cca na 22 stupňů... Takže přes noc sešup dolů, vau ...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. - 28. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 červenec 2013

Tak jsem vám měla večer puštěnou televizi a čekala za zprávy. A dávali nějaké to VIP a krimi...měla jsem to víceméně jako zvukovou kulisu, však to znáte. No, a na obrazovce se objevila Nora Mojsejová. Už ji jednou dávali - někdy kolem Silvestra, tak jsem si myslela, že to je zas nějaká legrácka - podobná, co patřila k tomu Silvestru.  

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červenec 2013

Relativně pracovně. Vyprala jsem, usušila, s obrovskou nechutí i vyžehlila. Ne všechno, to prostě nešlo, nebyly síly, respektive nebyla síla přinutit ručičky. Taky jsem šila - to už bylo zábavnější, ušila jsem si čtyři hezké povlaky na polštáře, opravila dvoje kalhoty a snědla svou porci pečené kachýnky se zelím a brknedlíky. To bylo nejzábavnější. Jirka prostě umí...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 1. - 7. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 červen 2013

Za dlouhá léta, co jsem kdy zažila prázdniny, respektive, co si na nějaké z nich vzpomínám, se moc nezměnilo jen jedno: v květnu horko k zalknutí, o prázdninových měsících "takňák". Dnes mi to mírné vlahé počasí vyhovuje, ale dětem bych přála léto podstatně letnější :-))).

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 10. – 16.6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 červen 2013

U nás doma amortizujeme zdravotní pojištění. Akorát jsem se v pátek balila na třídní sraz, když domů dorazila Karkulka. Sundala si sluneční brýle a místo do hospody jsme vyrazily do nemocnice. Karkulce totiž dva dny před tím spadla při povodňovém úklidu v ZOO na hlavu dřevěná deska. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9.6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2013

U nás doma, stejně jako leckde jinde, je mokro. Před měsícem jsem zbourala na zahradě bazén, už je tam zas. Na krmení papoušků si beru holínky, protože před voliérama mám druhej... V neděli dopoledne jsme evakuovali dva cvičáky, takže mám plnou zahradu agility překážek.

 

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 5. - 2. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2013

V těch uplynulých dnech si určitě hodně z nás vzpomnělo na slavný povzdech milého pana Kemra: "A chčije,  a chčije..." (doufám, že některým krasoduchům nevadilo použití tohoto výstižného slovíčka :-)). Je zajímavé, jak mnohdy drobná prkotinka, pár slov, malá věcička - a stane se větším pomníkem pro danou osobu, než bůhvíjaký čin... Například pro mne je takovou věcičkou obyčejný visací zámek, který mám u sklepa:

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 86 - 102 z 287
[CNW:Counter]