O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 květen 2014
Šla jsem si ještě něco před večerem koupit do zdejší sámošky. Stojím na přechodu a čekám na zelenou. Vedle mne pár dalších lidí, koukáme do prázdna, když najednou "Chrst!!" a z kolemprojíždějícího auta na nás všecny dopadla pořádná sprška. Bylo toho dost, v první vteřině jsem si pomyslela, že auto projelo velkou louží - ale ne, z auta, které už mizelo za křižovatkou, se ozýval hurónský smích.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 duben 2014
Protože je u nás krásně, tak jsme o víkendu vyrazili ven. Na kolo. Mě jako ženu kolo nesmírně baví. Malou nepříjemností je pouze bolest krční páteře, když příliš dlouho zírám v zápalu boje na asfalt. To, co mě na ježdění nebaví, má s kolem velmi málo společného, Jde spíše o osobní vyladění. Nesnáším totiž pohled na partnerova záda kdesi vysoko na kopci, když mě ten kopec ještě čeká.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 duben 2014
U nás doma jest totálně a ouvej přejedeno. Ne, nemůžu napsat přežráno, to zas ne, spíš předobrotováno. Veškerá moje předsevzetí vyfičela neznámo kam, zůstala jen ta pověstná mlsná huba, která pomalu nevěděla, co dřív. Ale jak říkám - jedlo se s mírou, i když .... Ano, i když nad většinou věcí by obezitolog hořce zaplakal.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 duben 2014

U nás doma se vzpamatováváme z následků choroby a sčítáme škody. Účet bude nechutně vysoký. Někdy bych na ty ruce potřebovala zbrojní pas. Protože mi bylo moc špatně na to, abych prala, žehlila a myla okna, ale málo špatně na to, abych se netrefila prstíkem do klávesnice, tak jsem si v přechodném pominutí smyslů pořídila:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 duben 2014
Věřím, že "u nás doma" - nyní tím myslím naše krásné Čechy, je stejně pěkně a úspěšně, jako v té daleké Americe. Dostala jsem totiž od Jirky tip na úžasnou Amy. Když jsem slyšela a pak i viděla mladou ženu, o které vám dnes napíšu, byla jsem dojatá.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2014

U nás doma je lahodno, protože jsem právě dostala pár lahviček piva. Což by nebylo nic extra, ale tohle pivečko je jiné. Obaleno hliníkovým plechem, uzavřeno na šroubovací závit a chuti docela zajímavé... Nejedná o to běžné pixlové - tohle jsou štíhlé, asi hliníkové láhve, s obsahem necelý půllitr, a skrývaly v sobě "dámské pití".

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014
U nás doma je relativně vše ok, ale celý víkend jsem přemýšlela nad jednou věcí... Určitě si všichni pamatujete školní jídelny. A kuchařky, které když po práci odcházely domů, byly obtěžkány taškami s kvantem jídla, "které by se jinak vyhodilo". No, určitě to nebyly jen seškrábané zbytky, že...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 březen 2014
U nás doma je dost divoce, až by se spolu "s básníkem" dalo říci: Vítr fouká, hrom bije, miluju tě,  mordyje!" Konkrétně počasí je poslední dobou dost divoké... Páni a paní z oboru meteorologie nás sice občas ubezpečují, že přeci jen nějaká ta zima ještě bude, ale...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 17. - 23. 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2014

Tak jsem se dnes vrátila z práce a doma mě vítaly děti s obrovskou radostí, protože Sáblíková vybojovala zlato a k tomu si jel Moravec pro stříbrnou v biatlonu ve smíšené štafetě. Snad to píšu dobře. Já mám jen takový jakýsi pojem o tom, že se někde v Soči něco děje. Samotné sportovní klání mě zajímá pramálo (jsem sportovní ignorant) a jediné, co mě na olympiádě fascinuje, je samotné místo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 69 - 85 z 290
[CNW:Counter]