O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 duben 2014

U nás doma se vzpamatováváme z následků choroby a sčítáme škody. Účet bude nechutně vysoký. Někdy bych na ty ruce potřebovala zbrojní pas. Protože mi bylo moc špatně na to, abych prala, žehlila a myla okna, ale málo špatně na to, abych se netrefila prstíkem do klávesnice, tak jsem si v přechodném pominutí smyslů pořídila:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 duben 2014
Věřím, že "u nás doma" - nyní tím myslím naše krásné Čechy, je stejně pěkně a úspěšně, jako v té daleké Americe. Dostala jsem totiž od Jirky tip na úžasnou Amy. Když jsem slyšela a pak i viděla mladou ženu, o které vám dnes napíšu, byla jsem dojatá.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2014

U nás doma je lahodno, protože jsem právě dostala pár lahviček piva. Což by nebylo nic extra, ale tohle pivečko je jiné. Obaleno hliníkovým plechem, uzavřeno na šroubovací závit a chuti docela zajímavé... Nejedná o to běžné pixlové - tohle jsou štíhlé, asi hliníkové láhve, s obsahem necelý půllitr, a skrývaly v sobě "dámské pití".

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014
U nás doma je relativně vše ok, ale celý víkend jsem přemýšlela nad jednou věcí... Určitě si všichni pamatujete školní jídelny. A kuchařky, které když po práci odcházely domů, byly obtěžkány taškami s kvantem jídla, "které by se jinak vyhodilo". No, určitě to nebyly jen seškrábané zbytky, že...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 březen 2014
U nás doma je dost divoce, až by se spolu "s básníkem" dalo říci: Vítr fouká, hrom bije, miluju tě,  mordyje!" Konkrétně počasí je poslední dobou dost divoké... Páni a paní z oboru meteorologie nás sice občas ubezpečují, že přeci jen nějaká ta zima ještě bude, ale...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 17. - 23. 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2014

Tak jsem se dnes vrátila z práce a doma mě vítaly děti s obrovskou radostí, protože Sáblíková vybojovala zlato a k tomu si jel Moravec pro stříbrnou v biatlonu ve smíšené štafetě. Snad to píšu dobře. Já mám jen takový jakýsi pojem o tom, že se někde v Soči něco děje. Samotné sportovní klání mě zajímá pramálo (jsem sportovní ignorant) a jediné, co mě na olympiádě fascinuje, je samotné místo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 únor 2014

U nás doma je určitě hezky, to jen ve mně je jaksi pošmourno... Kdyby se to dalo vážit, bylo by to k neunesení... Nechce se mnou kamarádit internet, přesněji řečeno administrace Kudlanky. Dvakrát za sebou mi do věčných lovišť odletěl čerstvě udělaný článek, se vším sakumprásk - s fotkami atd. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 3. - 9. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2014

Přemýšlela jsem, jak to decentně popsat, a pak jsem na to přišla: u nás doma jest neuspořádáno. Dopoledne se začíná s demolicí koupelny. Přes víkend jsem ještě ladila počty obkladaček, nosila nejrůznější krámy jak kočka koťata, ladila počty dlažby, přemýšlela nad barvou, tvarem...  poté všechno zavrhovala, abych v nejbližším okamžiku lehce kolabovala nad svou nerozhodností.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 27. 1. - 2. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 leden 2014

Na svatého Polykarpa, plná sněhu každá škarpa. No konečně... Opravdu k nám přišla zima. Co přišla - zima přímo udeřila. Meteorologická stanice v Jizerských horách naměřila kolem minus 25 stupňů. Pěkný sešup... Chudáci lesní zvířátka a městští bezdomovci - musí to pro ně být tak najednou hodně zlé...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 69 - 85 z 287
[CNW:Counter]