O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červen 2015
U nás doma je "takňák". Už víc jak 14 dnů jsem obklopena příbuzenstvem. Připochcíplý choť si lebí na kanapi u televize, občas mne pochválí za vaření a - což je super - okamžitě adoptoval chlupatého synka. Kayo zprvu těžce nechápal, co se to děje, proč, když ho opouštím (nákup), tak ho při odchodu vrhám do náručí úplně cizího chlapa (dřív jsem jej mezi dveřmi vrhala volně do předsíně). Velice brzo ale zjistil, že mu kyne příležitost něco dobrého vysomrovat.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červen 2015
Ještě je klid. Poslední chvilky... Ale moc si to neužívám, jsem unavená a pořád si říkám, na co všechno jsem zapomněla. Ale to už vem čert, případně čas. Kayo chrní na svém gaučovém polštáři, já se dívám na včera nahraného Varga Veuma (děsně se mi líbí) a občas se jdu podívat na net, na přílety. Příjemné zjištění - letadlo má podle všeho hodinku zpoždění. Takže ještě chvíli :-).
 
ZA CO DĚKUJU SVÉMU ŠTĚNĚTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 květen 2015
Nevím, jestli jsem už o tom nepsala, já se dost často opakuju, mnohokrát zapomínám a vůbec se nějak víc kamarádím s tím pánem, co lidem krade  rozum. Ale teď se mi kupodivu zbystřila paměť; tedy ta, která se vztahuje ke svinčíku v ulicích. Když jdeme s Kayem "ven", už předem se vyhýbám jednomu místu pod lodžiemi, protože tam někdo vyklopil mizerně ohlodané kuřecí kosti. A taky lavičkám - i tam je plno věcí, které by mého pesa jistě blažily.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 květen 2015
Podle všeho si začínám na svého psa zvykat. No, ono je strašně jednoduché si takovou pidipotvoru do bytu nasadit, ale není už tak jednoduché si uvědomit, že to není jen "zatím", ale "nafurt". Doposud jsem ho brala nejspíš jako když vás někdo poprosí, jestli by si k vám nemohl něco "skovat, třeba tudlencten kufřík, že to ani nebudete vnímat..." A ono je to nejprve mrňavý, moc to nepřekáží, převážně to spí...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 březen 2015
Teeeedy.... U nás doma je hezky, relativně pohoda - a najednou - děsně naštváno!! Jenže, copak můžu nadávat tomu čubákovi chlupatýmu? Přeci jen mám o chlup větší mozeček než on, tak bych asi měla být rozumnější, žejo. Fajn, já se vám pochlubím. Měli jsme právě výukovou hodinu, mladýmu to šlo a zrovna, když mi volala dcera, tak se zatoulal za stůl a já viděla -
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015

U nás doma dneska byli plynaři. Vyměňovali v celém domě kohouty.  Tímpádem se nevařilo, bylo se doma a nemohlo se celé dopoledne nikam ven s čubákem, "socializovat". Socializovalo se jen s plynařema. Je docela fajn, jak se poznaj psí lidi. Jeden z nich se na bílou hroudu vrhl, poňufňal ho a povídal hned o tom svém pesanovi. Já tedy jen v mezičase vyhodila Kaya před barák. Bez šňůry, jen tak. Trochu jsem měla stažené pozadí, jestli nefrnkne.  

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Tyhle poslední dny asi byly všeobecně skuhravý. Aspoň podle telefonů a e-mailů, které jsem teď dostávala... Všechny učím, jak je zbytečné kazit si život hořekováním a mizernou náladou, a pak, ve skrytu svého doupěte, si občas taky remcám, na všechno a všechny kolem. Ale od doby, co mám psa, živého, kousavého, zlobivého, občas i poslušného, psa, co je se mnou v každém okamžiku, je mi báječně, i kdyby mi zrovna dobře nebylo.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 únor 2015
Jsem už od začátku minulého týdne bolavá. Já vím, že každou chvíli si tu skuhrám, ale to holt tak je, že stará mašina se sem tam rozpadá. Tentokrát to byl zub, který to vzdal v souboji s ořechovou tyčinkou. Chramst, a mezi drtí z ořechů jsem měla v puse i drť ze zubu. Bylo to fuj a já tudíž začala hledat nějakou šikovnou zlatou českou ručičku, která by mne bolestí zbavila.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 leden 2015
Jejda, bolavo... Jsem prostě šikovná jak do zadele dvířka. Zase jsem si "asi" něco zlomila... Už kolikrát jsem si zlomila prst na noze, protože od té doby, co jsem si vyšinula jeden obratel, mi pozvolna přestaly kvalitně fungovat nervy až tam dole. Všechno pak vyřešila operace, jen to zakopávání ne... Takže přesně neodhadnu, jak tu nohu zvednout, jestli ji mám dost vpravo... A zakopávám imrvére. Legrace je, že zásadně doma. O roh postele, o nohu u stolu...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 52 - 68 z 296
[CNW:Counter]