O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 prosinec 2014
U nás doma jest drbavo. Tedy ne že by tu byl slet drben, to rozhodně ne, ale je to přesně podle pranostiky:  O Mláďátkách den se omlazuje a když prší, osypají se děti. Takže ano, moji drazí, pršelo, a i když nejsem dítě, jsem osypaná a drbu se. Jednoznačná alergie na tu chlupatou potvoru, se kterou mne chodí navštěvovat syn. 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 prosinec 2014

U nás doma je "přejedeno". Vůbec ne vánočními lahůdkami, ale lahůdkami různými. Například dnes Jirka uvařil fantastickou omajdu - vepřové na paprice. Masíčko šťavnaté, lahodně ochucené, já k tomu uvařila rýži a ještě zbylo na večerní dávku pro Boba. Ráno jsem snědla poslední kousek cheesecake, neboli tvarohového dortíčku po newyorsku. Dělala jsem ho poprvé a vážení - napíšu recept, vřele doporučuju!!!!
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 prosinec 2014
U nás doma je vedro... I když je to relativní (topení je zavřené, přesto na vnitřním teploměru minimálně 26 °C), protože manžel sedí na kanapi navlečenej do županu a zabalenej do dvou dek. On mrzne, hlavně ve chvílích, kdy otevřu dveře na lodžii, protože lapám po vzduchu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 prosinec 2014
U nás doma je "lovno". Ne, to není překlep... To je podle toho starého vtipu - když se nudím, je mi nudno, když se stydím, je mi stydno... atd., určitě ten vtípek znáte z dětských let. A já prostě lovím... Lovím neustále, hledám ten správný vánoční dárek pro třináctiletého kluka. A našla jsem - tedy mám nápad, a o konkrétní věci se chci s vámi poradit. Jsem technický antitalent. Chci mu totiž koupit něco lítacího a s kamerou.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014
U nás doma je fajn. Sice jsem minulý týden musela navštívit pár doktorů a tímpádem vysedět nějakou dobu v čekárnách, kde jsem ulovila pár virečků, ale chorobení si docela užívám. Jsem zase pár měsíců manželkou, takže mám komu skuhrat, ten někdo mi občas i donese kafe... Bohužel, nosí i lahůdky, takže mám nad sebou Damoklův meč z budoucího sádla...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014
Mohla bych napsat, že u nás doma je chlupato, ale to ne, to opravdu ne. U nás doma totiž bylo dnes večer po dlouhé době zase nějaké to "pso". Ano, synek mi "přivedl-přinesl" ukázat své střapaté dítě. Je to rozjívený štucel s tlamičkou plnou drobounkých jehliček, rozzářenýma očima a na setrvačník. Zatím to ani nekvíklo, jen si hraje a dovádí.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 17. - 23. 11. PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 listopad 2014

U nás doma vyvracíme řád světa ze svých kořenů. Moje nejstarší dítě od útlého věku nesnáší vařenou zeleninu. Boj byl zahájen s příchodem zeleninových příkrmů a měl jen krátkého trvání. Tváří v tvář kojenci prohnutému v hysterickém oblouku a své těhotenské ranní nevolnosti jsem poměrně rychle kapitulovala.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 listopad 2014
U nás je stále veselo. Když neobveseluje pan prezident, tak se dali do budovatelského zpěvu policajti. Tedy, abych nemystifikovala, oni ne, to pan textař a pan skladatel, kteří si vymysleli úžasnou policejní hymnu. Hrát by se měla především na slavnostních ceremoniálech nebo pietních aktech. Ale nějak se nevyvedla - a hned je zase o čem psát...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 říjen 2014
U nás doma bylo exkluzivně otravně. A protože jsem stále ještě trochu "pod vlivem", nedivte se, pokud moje psaní bude dost kostrbaté. Úplně nejdřív obrovské díky všem, kteří mi poslali své gratulace. Jsem už sice ve věku, kdy mluvit o mém stáří je vyložená impertinence, ale naštěstí všichni věk vynechali a přáli mi jen příjemné prožití dne narozenin. A to právě bylo ono!!! Já totiž víkend prožila jako feťačka...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 52 - 68 z 287
[CNW:Counter]