O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
U nás? asi stejně jako u vás - horko, počasí prázdnin, místo podzimního. Všimla jsem si, že listí na stromech, místo aby se probarvovalo, rovnou schne. Chtěla jsem si totiž natrhat javorové listy, abych si z nich mohla nadělat nové růžičky... Loni jsem se to naučila - ale už bylo dost pozdě, takže jsem ty správné listy hledala jen velmi obtížně...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2016
Obloha stydlivě upustila pár kapek, na střechách některých aut ještě chvilku zůstaly. Noc byla dusná, psí ráno taky, takže jsme se vyhrabali ven až kolem půl osmé. Dnes, jako každé pondělí a středu, tu jsou farmářské trhy. Pár trhovců hodilo na kšeft plachtu, ale než ji stačili nějak rozvinout, zas bylo po všem.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2016
Ani se neptejte... Však jste to taky nejspíš zažili - vedro, dusno, déšť, bouřka, vedro, dusno, déšť.... Prostě léto letošního roku. Vzpomínám si, jak babička říkávala: "Teď je všechno jinak, to za našich mladejch let nebjevalo!" No, nechci být jako ona, ale na jedno si pamatuju - ještě když byly moje děti malé, tak se každý rok v zimě tady nastříkaly všechny volné plácky a děti téměř celou zimu měly kde bruslit. Nějak to počasí ale poslední léta nevychází...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2016
Dobrý, super, nádhera... Nebe je pastelově šedivé, jen místy probleskuje to velké modré prostěradlo. Slunce se odebralo pálit jinam, a venku je docela příjemně. Sice stabilních ranních 25 °C, ale dá se chodit i po cestách, které byly ještě včera na výhni. Vlhkost vzduchu 72°, takže pro alergiky k dýchání jak vyšité. Najednou jsem se cítila podobně jak v zimě, když čerstvě napadne sníh, a všechno uklidí.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červen 2016
Kayo se trápí, a trápí-li se Kayo, trápím se já. Oč se jedná: ve zdejším parku je jedna překrásná šedočernostříbrná borderka, krásná štíhlá potvůrka, která právě těžce hárá. A její  panička, tedy spíš slečinka-juniorka, ji suverenně pouští navolno. Čímž ukrutně trpí psovstvo vůkol.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 květen 2016
Tenhle tvor se určitě narodil normální. Klidnej, vyrovnanej, spokojenej. To se všechno ale změnilo jeho soužitím se mnou. Takže v současnosti je můj čtyřnohý junior netýkavka, uraženec, žárlivá chudinka a typický mamánek. Na jeho obranu však musím dodat, že tyto projevy jsou malé, menší než přiměřené jeho velikosti.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 únor 2016
Jéje, u nás doma je těžce kňučavo, skuhravo, boooolavo... Ten cedník, co mi paní doktorka udělala z horního patra, je totiž děsně citlivej. Dostala jsem sice vzápětí ten novej "šuflík", "klapačky", a já nevím, jak se tomu ještě nadává. Jo, a na pohled, když si to narvu na tu bolavou dáseň, to nevypadá ani moc zle.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 leden 2016
U nás doma je fajn... Když se podívám večer (např. teď, kdy to píšu) z okna, ve světle luceren se blyští vlhký asfalt a už jen sporadicky jsou na zemi pevné zmrazky. Jupííí! I když - ještě i ta večerní procházka se konala ve stylu jednoho roztomilého vtipu. No, raději vám ho napíšu: jdou takhle dva starší páni doktoři, zvolna, parkem. Z boční cesty před ně vstoupí třetí muž a pokračuje cestou před nimi. Ti dva ho chvilku pozorují a jak už tak je v nich zalezlá profesionální deformace, začnou tu jeho chůzi komentovat:
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2015
U nás doma je trochu uklizeno. No, i když význam slova "uklizeno" jako popis vzhledu mé domácnosti je poněkud relativní. Podle mé dcery (která má bohužel pravdu), jsem totálně nesystematická, začnu na dvaceti místech najednou, nemám smysl pro organizaci ničeho, natož úklidu. A navíc jsem se rozhodla splnit další, několik let staré předsevzetí: to, co nepotřebuju, buď vyhodím, někomu dám, za pár šupů prodám či jinak se toho zbavím.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 35 - 51 z 296
[CNW:Counter]