O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

VÁLKA S MLOKY, TOTIŽ S POTKANY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2015
U nás doma, stejně jako v mnoha jiných domácnostech, třídíme odpad. Ani ne tak z lásky k přírodě (neb fakt netuším, kolik z toho vytříděného bude smysluplně využito a kolik ho skončí ve spalovně), jako z vrozeného skrblictví. Neplatíme totiž svoz odpadu za hlavu, alébrž za popelnici.
 
JAKPAK JE TADY U NÁS? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 říjen 2015

Nějak se nedohodlo léto s podzimem - kdo kdy skončí a kdo začne. Stále je tu minimálně pětadvacet celsiovejch, většinou ale kolem dvaceti sedmi. Asi dva dny pršelo, to byl takový závan od hurikánu Joaquin. V televizi i v novinách byl vidět "naživo" - a prý tak silný déšť svět neviděl už dvě stě let! Bičoval východní pobřeží USA a jižní oblasti Baham. 

 
JAKPAK JE TADY U NÁS? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 září 2015
Velevážené dívky, dámy i pánové, všechny vás moc a moc srdečně zdravím. Konečně. Protože jsem od středy byla bez internetu, tak jste si museli vystačit sami :-). On mi totiž v NY chcípnul mrcha modem a já musela do soboty čekat, než někdo z RCN přijde a vymění ho za funkční. Jo, mohla jsem sice dojít přes ulici do Starbucksu (je tam free wifi) na kafe. Ale nechtělo se mi tam tahat s laptopem.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 září 2015
U nás doma je přepapírováno, přenervováno, přehysterčeno. Taky jsem si pomyslela totéž, co napsal milej "toulavej": provézt jednoho malého zdravého čokla do New Yorku je tisíckrát těžší, než dostat se se z Afriky do Německa. Fakt jsem netušila, co všechno bude potřeba, a i když už - pevně doufám - všechno mám, stejně mám i strach, aby to na obou stranách klaplo.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2015
Na včerejšek jsem se moc nevyspala. Kolem desáté začalo psisko vyluzovat velmi divné zvuky - asi psí kašel. Prostě stál, nataženou hlavu a občas to s ním zalomcovalo. Jéjé, jak já se o tu mrchu mrňavou bála! Byla jsem vzhůru asi do půl třetí, než s tím dal pokoj a než já totálně odpadla. Vstávám totiž docela časně (tedy na mne velice časně), abych nejpozději před osmou vyrazila ven a odchodila si našich povinných 4000 metrů. 
 
KDO NEZASPÍ, NENÍ ČECH... PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 září 2015
Tahle ne zrovna inteligentní výmluva mne napadla, když jsem klusala sepesem svou ranní povinnost. "Dělej, Kayo, no taaaaak..." Včera večer jsem byla na malém náhodném koncertu u zdejšího piána, pak jsme to doma ještě dlouho probírali s Jirkou. A šli spát. Já jednoduše úplně zapomněla na svou večero-noční povinnost. A - ráno, místo k počítači, rovnou ven...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 srpen 2015
U nás doma je docela fajn... Dnešní noc byla přímo jedničková. Protože Jirka poslední dobou spal v druhém pokoji, že se mu tam spí líp, zvyknul si čubák na Jiříkovu půlku té mojí. No - a v pátek jsme Jiříka přivezli domů z nemocnice. Večer se rozhodl, že půjde spát ke mně, do "velké postele", protože v té se bude moci víc roztáhnout. A - nastal problém...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 08 červenec 2015
Mám jednu milovanou kamarádku, vůči který mám čím dál tím větší výčitky. Je na mne nesmírně hodná a občas mne mj. zásobuje lahodnými výpěstky ze své zahrady. Jsem fakt moc ráda - a jí obrovsky vděčná - protože jako dřevní Pražanda nemám k něčemu takovému zrovna moc přístup; ale průšvih je, že nemám nic moc, čím bych se jí aspoň trochu revanšovala. Jak jsem zarytej ateista, tak o ní věřím, že ta musí přijít do ráje - i kdyby ho kvůli ní měli někde instalovat.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červen 2015
U nás doma je "takňák". Už víc jak 14 dnů jsem obklopena příbuzenstvem. Připochcíplý choť si lebí na kanapi u televize, občas mne pochválí za vaření a - což je super - okamžitě adoptoval chlupatého synka. Kayo zprvu těžce nechápal, co se to děje, proč, když ho opouštím (nákup), tak ho při odchodu vrhám do náručí úplně cizího chlapa (dřív jsem jej mezi dveřmi vrhala volně do předsíně). Velice brzo ale zjistil, že mu kyne příležitost něco dobrého vysomrovat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 35 - 51 z 287
[CNW:Counter]