O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 20. 7. - 26. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červenec 2009

No, už zase slunečno - ale poslední dva dny to vypadalo na nadcházející potopu světa. Zdá se mi, že v životě jsem se tak nenapracovala, jako teď, co jsem v důchodu. Včera jsem zase zaskakovala za kamarádku v  Galerii - kamarádka - přes svůj pohnutý věk - získala "šamstra" v rakouských Alpách a pravidelně za nim dojíždí - (tady milá děvčata, vidíte, že nikdy nemáte házet flintu do žita, když vás váš jediný a draze milovaný  opustí a odkvačí za jinými půvaby, neboť se stále ještě může stát, že na tom nakonec ještě vyděláte a polepšíte si).

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 13. 7. - 19. 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 červenec 2009

Konečně to trochu vypadá jako léto, sluníčko svítí, ptáci zpívají a vychechtávají se kočkám, které by si je rády vypůjčily. Ale mají smůlu, ptáci jsou rychlejší a létají vejš. U nás řádí banda zvaná přátelé kočičí pacičky. Pět koťátek, která vypadají, jakože neumějí do pěti počítat, se změnila v destrukční jednotku, která za tři dny změnila byt na ruiny.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. 7. - 12. 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červenec 2009

Střídavě. Oblačno, dusno, vlhko, kouřmo i bouřmo. Vzduch jak v amazonském pralese, ač svítí sluníčko, prádlo vám neuschne. Jen co se trochu oklepete, zatmí se a někdo nahoře na vás otočí bazén vody dnem vzhůru. Práskají blesky, zahřmí hromy - a za chvilku vyleze sluníčko znova a tak pořád dokolečka. Meteorologové slibují hory doly černý les....a nic. Už zase leje a je při tom horko.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. 6. - 28. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 červen 2009

Upřímně řečeno, nemám tušení. Mám dva dny denní směnu a jsem v práci od nevidím do nevidím. Jinak jsem ale viděla spoustu jinejch věcí. Nevěřili byste, kolik je v Praze divokých zvířat. Včera jsem jela busem k synkovi do Zlatnické (respektive do Butovic na metro) a cestou mezi paneláky jsme potkali lišku, veverky a dokonce i srnky!!!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 15. 6. - 21. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 červen 2009

Jak? krásně, teplo... takhle začalo pondělí tohoto týdne. Vypadá to vlastně už na léto, i když astronomicky ještě ne - ale co není, může být. Nicméně už se k nám zas blíží tlaková níže od Azor a kupovitá oblačnost od severozápadu, tak to nám ta nádhera nejspíš dlouho nevydrží. Taky vám přijde, že se to počasí tiše zbláznilo? Jakoby nebyl červen, nýbrž duben. Vždyť jeden nikdy neví, co bude za hodinu...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 8. 6. - 14. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červen 2009

JAKPAK JE? Celkově nějak divně. Všichni - mne nevyjímaje - se cítí podivně, jakoby byli částečně nachloroformováni. Asi je to tím počasím, nebo co.  KDYŽ SVÍTÍ SLUNÍČKO, TAK JE VYSLOVENĚ VEDRO, JAK ZALEZE, TAK JE ZIMA, JAK V MORNĚ. Člověk neví, co si má vzít na sebe, nejlépe  několikavrstevný oděv, aby ho bylo možno svlékat a opět oblékat a člověk při tom nevyvolal veřejné pohoršení.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 1. 6. - 7. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 květen 2009

 Lidi, ani se mě na počasí neptejte. Prší, prší a pak pro změnu leje. Krajem se prohání vichr, díky němuž na mé krásně rozkvetlé růžové vrbě zbyly tak sotva čtyři kvítky.  Takže už to nemá ten efekt. (Dost možná, že teď, když to čtete, už tam není ani to růžový "ň"). Jo, a matka Prdlouška je pořád ještě celá, talířky dosud  taky nevyklopila.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. 5. - 31. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 květen 2009

Tedy, jak je "U NÁS" doma, tak to namouduši nevím. Sloužím totiž druhou noční v jednom hotelu v Praze - a domů se dostanu až zítra. Autobusové spojení je o víkendech skutečně mizerné a tak jsem spala v Praze u svého syna.  Takže mohu sdělit pouze to, že v hl. městě se ochladilo - a to dost citelně. Venku střídavě lilo a svítilo sluníčko, nebo lilo, fučelo a dokonce byly i bouřky.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. 5. - 24. 5 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 květen 2009

Nádherně jarní, nebo spíš letní počasí?  Taková to byla zářivá neděle, sluníčko ji rozžhavilo na téměř třicet stupňů, tedy tolik jsem měla na balkóně a jen o malinko méně v pokoji. A to si říkám, že to pravé léto tu ještě není. Konečně jsem se letos rozhoupala, "zaklepala pytlíkem" a mám objednanou klimatizaci. Už to prostě nezvládám.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 273 - 289 z 293
[CNW:Counter]