O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 17. 8. - 23. 8. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 srpen 2009

Obecně je venku krásně - úplně jako normálka  v létě. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. Jinak hádejte, kdo vlastní nejblbější kotě na světě???? - Uhodli jste - Já! Když se daří, tak se daří... Před týdnem mi spadlo dvouměsíční kotě z balkona... není to vysoko a spadlo do trávy, takže by se mu oficiálně nemělo nic stát. Spadlo s ním ještě jedno, ale to se jen leklo a jinak je v pořádku.

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 10. 8. - 16. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 srpen 2009

U nás doma byl včera krásný den a ještě krásnější večer. Bylo teplo, vzduch voněl, ptáci zpívali a já měla konečně pocit prázdnin. Chtěla jsem dělat ten holandský řízek, ale můj muž trval na nadívaném bůčku, tak to holt dopadlo jinak. Ráno, když šel se psem, tak našel pár hub, tak jsem je podusila na máslíčku a na cibulce a dala je do té nádivky a přikrájela pár černých oliv, tak ta nádivka neměla chybu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 3. 8. - 9. 8. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2009

No klasika, chvíli vedro jak na rovníku a pak zas vichr, bouřky, krupobití. Když jsem jela ráno do práce - tak vedro, večer jsem zmokla skrz naskrz a bouřka byla jak blázen; dneska je zase hezky. Tak uvidíme, jestli třeba pro změnu nezačne sněžit. Včera neděle byla, včera byl hezký čas...téměř všichni hosté odjeli a noví najížděli až večer, a tak byl hotel prázdný. Byl tam než kuchař,  servírka,  Agneska - ukrajinská dívka pro všechno - a já. Takže se nevařilo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 27. 7. - 2. 8. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červenec 2009

Konečně - poslední dny mi připadaly jako léto. Myslím tím barvy, světlo, vůně... jakpak dlouho nám to asi vydrží? Neboť "Svatá Anna - chladna zrána" - a je vymalováno. Než se stačíme pořádně ohřát, tak je tu Podzim a následně Zima. Taky vám přijde, že Jaro a Léto utečou, než se nadějete, zatímco Podzim a zejména Zima se táhnou do nekonečna?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA - 20. 7. - 26. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červenec 2009

No, už zase slunečno - ale poslední dva dny to vypadalo na nadcházející potopu světa. Zdá se mi, že v životě jsem se tak nenapracovala, jako teď, co jsem v důchodu. Včera jsem zase zaskakovala za kamarádku v  Galerii - kamarádka - přes svůj pohnutý věk - získala "šamstra" v rakouských Alpách a pravidelně za nim dojíždí - (tady milá děvčata, vidíte, že nikdy nemáte házet flintu do žita, když vás váš jediný a draze milovaný  opustí a odkvačí za jinými půvaby, neboť se stále ještě může stát, že na tom nakonec ještě vyděláte a polepšíte si).

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 13. 7. - 19. 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 červenec 2009

Konečně to trochu vypadá jako léto, sluníčko svítí, ptáci zpívají a vychechtávají se kočkám, které by si je rády vypůjčily. Ale mají smůlu, ptáci jsou rychlejší a létají vejš. U nás řádí banda zvaná přátelé kočičí pacičky. Pět koťátek, která vypadají, jakože neumějí do pěti počítat, se změnila v destrukční jednotku, která za tři dny změnila byt na ruiny.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. 7. - 12. 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 červenec 2009

Střídavě. Oblačno, dusno, vlhko, kouřmo i bouřmo. Vzduch jak v amazonském pralese, ač svítí sluníčko, prádlo vám neuschne. Jen co se trochu oklepete, zatmí se a někdo nahoře na vás otočí bazén vody dnem vzhůru. Práskají blesky, zahřmí hromy - a za chvilku vyleze sluníčko znova a tak pořád dokolečka. Meteorologové slibují hory doly černý les....a nic. Už zase leje a je při tom horko.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. 6. - 28. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 červen 2009

Upřímně řečeno, nemám tušení. Mám dva dny denní směnu a jsem v práci od nevidím do nevidím. Jinak jsem ale viděla spoustu jinejch věcí. Nevěřili byste, kolik je v Praze divokých zvířat. Včera jsem jela busem k synkovi do Zlatnické (respektive do Butovic na metro) a cestou mezi paneláky jsme potkali lišku, veverky a dokonce i srnky!!!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 15. 6. - 21. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 červen 2009

Jak? krásně, teplo... takhle začalo pondělí tohoto týdne. Vypadá to vlastně už na léto, i když astronomicky ještě ne - ale co není, může být. Nicméně už se k nám zas blíží tlaková níže od Azor a kupovitá oblačnost od severozápadu, tak to nám ta nádhera nejspíš dlouho nevydrží. Taky vám přijde, že se to počasí tiše zbláznilo? Jakoby nebyl červen, nýbrž duben. Vždyť jeden nikdy neví, co bude za hodinu...

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 273 - 289 z 297
[CNW:Counter]