O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. 6. - 28. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 červen 2009

Upřímně řečeno, nemám tušení. Mám dva dny denní směnu a jsem v práci od nevidím do nevidím. Jinak jsem ale viděla spoustu jinejch věcí. Nevěřili byste, kolik je v Praze divokých zvířat. Včera jsem jela busem k synkovi do Zlatnické (respektive do Butovic na metro) a cestou mezi paneláky jsme potkali lišku, veverky a dokonce i srnky!!!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 15. 6. - 21. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 červen 2009

Jak? krásně, teplo... takhle začalo pondělí tohoto týdne. Vypadá to vlastně už na léto, i když astronomicky ještě ne - ale co není, může být. Nicméně už se k nám zas blíží tlaková níže od Azor a kupovitá oblačnost od severozápadu, tak to nám ta nádhera nejspíš dlouho nevydrží. Taky vám přijde, že se to počasí tiše zbláznilo? Jakoby nebyl červen, nýbrž duben. Vždyť jeden nikdy neví, co bude za hodinu...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 8. 6. - 14. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červen 2009

JAKPAK JE? Celkově nějak divně. Všichni - mne nevyjímaje - se cítí podivně, jakoby byli částečně nachloroformováni. Asi je to tím počasím, nebo co.  KDYŽ SVÍTÍ SLUNÍČKO, TAK JE VYSLOVENĚ VEDRO, JAK ZALEZE, TAK JE ZIMA, JAK V MORNĚ. Člověk neví, co si má vzít na sebe, nejlépe  několikavrstevný oděv, aby ho bylo možno svlékat a opět oblékat a člověk při tom nevyvolal veřejné pohoršení.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 1. 6. - 7. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 květen 2009

 Lidi, ani se mě na počasí neptejte. Prší, prší a pak pro změnu leje. Krajem se prohání vichr, díky němuž na mé krásně rozkvetlé růžové vrbě zbyly tak sotva čtyři kvítky.  Takže už to nemá ten efekt. (Dost možná, že teď, když to čtete, už tam není ani to růžový "ň"). Jo, a matka Prdlouška je pořád ještě celá, talířky dosud  taky nevyklopila.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. 5. - 31. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 květen 2009

Tedy, jak je "U NÁS" doma, tak to namouduši nevím. Sloužím totiž druhou noční v jednom hotelu v Praze - a domů se dostanu až zítra. Autobusové spojení je o víkendech skutečně mizerné a tak jsem spala v Praze u svého syna.  Takže mohu sdělit pouze to, že v hl. městě se ochladilo - a to dost citelně. Venku střídavě lilo a svítilo sluníčko, nebo lilo, fučelo a dokonce byly i bouřky.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. 5. - 24. 5 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 květen 2009

Nádherně jarní, nebo spíš letní počasí?  Taková to byla zářivá neděle, sluníčko ji rozžhavilo na téměř třicet stupňů, tedy tolik jsem měla na balkóně a jen o malinko méně v pokoji. A to si říkám, že to pravé léto tu ještě není. Konečně jsem se letos rozhoupala, "zaklepala pytlíkem" a mám objednanou klimatizaci. Už to prostě nezvládám.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 11. 5. - 17. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 květen 2009

Dneska jsme se vzbudili dva - já a z nebíčka mi do uší povídal pan Josef Kemr: "A leje a leje..." Nojo, povídal to trošínku jinak, ale stejně jsem na něj musela myslet. Je to už hodně dlouho - co jsem s ním dělala poslední povídání pro jedny noviny. Tenkrát jsem se právě rozhodla fotit si všechny, co o nich píšu a nechávat jim psát do památníčků mých robátek.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. 5. - 10. 5. PDF Tisk E-mail
Středa, 06 květen 2009

"Nejsou lidi, nejsou lidi... Čovek aby si všecko dělal sám..." Ne, je to tak, že Punťatý Aleně nefunguje její domácí maslostroj; nějak při tamější bouřce odešlo připojení. Prý je offf celá jejich ves... No, ono se nejedná jen o to, že nemohla napsat sem nějakej textík, ale víte, co to je, když chudák nemůže na Kudlu?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 4. - 3. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 duben 2009

Ani se neptejte, jen jsme se trošičku ohřáli, už se zemí žene vichřice. Tady (u nás v Třebenicích) to tedy nebylo nijak tragické, ale zničilo mi to slunečníček na balkoně. Na tom slunečníčku byl žlutej střed - jako slunce, pak modro a pak palmy a písek. Když jsem tam s Fifinkou sedávala a popíjela kávu, měla jsem pocit, že jsem na Riviéře...

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 273 - 289 z 290
[CNW:Counter]