O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAK PAK JE DNES U NÁS DOMA? - 16. 11. - 22. 11. PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 listopad 2009

Dnes bylo u nás doma obzvlášť vypečeně. Vrátila jsem se z pětidenní služební cesty do Rumunska. Bylo pondělí, a jela jsem rovnou do rachoty. A co mně nečekalo: hrůza nad hrůzu... Všude na mne řvala nějaká ta práce... Hroutila jsem se pod tíhou všech možných lejster, papírů, certifikátů a dokumentů.

 
JAK PAK JE DNES U NÁS DOMA? - 9. 11. - 15. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 listopad 2009

Jak pak že je u nás? Pořád stejně, kudlanky a kudlánci, pořád stejně. Pořád stejná kosa, jako minulý týden, ale tělo už si tak nějak zvyklo, že v nejbližších 4 - 6 měsících bude mrznout; tak už tak moc neremcá. „Podřevnická střela", která spojuje Zlín s Valašským královstvím, jezdí stále, cca jednou za hodinu.  Pořád a nadále je Zlín zacpán neprodyšně a cesta směrem ven je příšerná, dlouhá, infarktózní. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 2. 11. - 8.11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2009

Kosa, vážení, kosa je u nás, a to pěkná. Sice můj byteček ve čtvrtém patře činžovního domu je pěkně vytopený a vyhřátý, ale všude kolem vládnou pouhopouhé 2 až 4 stupně Celsia. Směr Valachy je to ovšem ještě daleko horší.  Včera, zbavena na víkend svých milovaných útěžků, jsem se zúčastnila pod rouškou tanečního soustředění jedné pařící akce.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 26. 10. - 1.11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 říjen 2009

Tak tentokrát „doma ze Zlína". Je ještě poslední zbytek neděle, počasí po většinu dne stálo za prašivou kočku, navíc nás všechny potrápila posunutá hodina.  Takže Kryštof se nevzbudil se svým „míkovým" požadavkem v pět, ale díky tomu v nechutné čtyři noční.  Dnešní neděle od slova "nedělat" by se měla spíš jmenovat, jak se z toho nepo....

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 19. 10. - 25.10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 říjen 2009

Ráno v půl šesté u nás padal sníh s deštěm a dul ledový vichr. Ale autobusák topil, metro taky, tak jsem dorazila do práce v pořádku. Teď mám dotaz na přítomné pány....totiž, pomalu nám končí éra fotbalu a začínají přenosy hokeje. Dneska tu máme (u nás v hotelu) pána jménem Temu Salminen, jenž jede soudcovat zápas do Plzně - takže tam asi s Finskem nehrajeme - to by nebyl nezaujatý.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 12. 10. - 18.10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 říjen 2009

Jak? Stručně řečeno - je to hnus, velebnosti. Už druhý den leje, je tma, zima - místy snad dokonce má i sněžit - a já pořád, proč mě tak bolí nohy..  ještě ke všemu se mi pohvězdičkoval počítač - tedy tento můj PC, co ho mám doma, nereaguje na nic, zapnout sice jde, ale v zápětí se zas sám vypne, aniž jakkoli reaguje na cokoli. Takže jsem zjistila, že jsem vlastně závislák, neb kvůli počítači jsem se těšila do práce. (Kde funkční počítač mám).

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 5. 10. - 11.10. PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 říjen 2009

Uff, doma je dobře, což o to. Ale už nám od časného jara rekonstruují barák a podle toho to tu vypadá. Prachu všude několik habadějů, po vyjití ze dveří bytu je životu nebezpečno. Na minulý pátek jsem měla naplánováno jít se synem do dívadla. Odpoledne jsem ale slyšela nějaké divné zvuky za dveřmi - a co jsem neviděla po otevření? Podlaha vylitá nivelační hmotou... Ještě to jeden dělník dodělával u vchodových dveří.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 28. 9. - 4.10. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 říjen 2009

Ráno mlha a tma, později mlha a světlo, do toho sem tam prší. Nejlepší je to pochopitelně doma, ale tam zas člověk pořád nemůže být,  musí se jít do méně příjemné práce. Tmou, mlhou a busem. Já nevím jak kdy, ale osobně v takovém případě fakt nemám na nějaké "zářivé barvy podzimu" ani pomyšlení, nehledě na to, že v té tmě a mlze je stejně starou bačkoru vidět.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 21. 9. - 27. 9. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 září 2009

Já tedy nevím, jak je "tam u vás", ale tady, "u nás", kde teď právě klapu, je docela pošmourno, leč teplo. Doufám, že to vydrží alespoň takhle co nejdéle, neboť zima mi komplikuje život. A komu také ne, že? Jsem po čtyřech odsloužených dvanáctkách, tudíž groggy. Místo, abych užívala zaslouženého odpočinku, jedu za hodinku do Prahy na Karlák, kde v nemocnici leží má kamarádka Květa (venčička Fifinky).

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 256 - 272 z 293
[CNW:Counter]