O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 14. 12. - 20. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 prosinec 2009

Daní, já bych tak chtěla, opravdu moc bych chtěla napsat, že je u nás skvěle, ale vždycky se najde nějaká ta mrcha nepříjemnost, která mi udělá čáru přes rozpočet. Drtí nás nemoci a i jeden nepříjemný úraz. Kryštofa v týdnu skolil zánět průdušek.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 7. 11. - 13. 12. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 prosinec 2009

Tak konečně zavítala i k nám, chřipajzna jedna mizerná, ale doufám, že to nebude ta sviňská. Napadla totiž toho nejslabšího. Kryšpín se celou noc budil, volal mě ze spaní, až nad ránem konečně tvrdě zabral a pak se jen apaticky vyhrabal z peřin se skelným pohledem a horečkou, skoro k devětatřicítce.  Podařilo se mi do něho dostat čípek a pak jen unaveně sledoval svého oblíbeného Tomáše Mašinku.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 30. 11. - 6. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2009

Jak? Docela fajn, to mi věřte. Nemocema jsme se snad  pro letošní a nastávající - aspoň zbytek roku - promořili. Děti byly o víkendu u tatínka a já jsem se oddávala sladkému nicnedělání. Kromě čtení, jídla a dívání na DVD jsem jen a jen sladce spala jako miminko... Taky jsem navštívila s dobrou kamarádkou Janou místní pajzu zvanou Plamínek, abychom dohnaly ono dámské společenské „koko", které mi v poslední době hodně chybělo.

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 23. 11. - 29. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 listopad 2009

Jéžiš,  kudlanky a kudlánci, já zase asi budu skuhrat. Ale - ne že bych všechno nezvládala, to zase ne, ale mám nějakou chorobu. Za poslední dva měsíce už beru třetí antibiotika. Rypáček se mi ale zatím neprotahuje ani moc nechrochtám, takže je to zase angína. Teda určitě. Já vím, co byste mi asi řekly, potřebuje to vyležet...

 
JAK PAK JE DNES U NÁS DOMA? - 16. 11. - 22. 11. PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 listopad 2009

Dnes bylo u nás doma obzvlášť vypečeně. Vrátila jsem se z pětidenní služební cesty do Rumunska. Bylo pondělí, a jela jsem rovnou do rachoty. A co mně nečekalo: hrůza nad hrůzu... Všude na mne řvala nějaká ta práce... Hroutila jsem se pod tíhou všech možných lejster, papírů, certifikátů a dokumentů.

 
JAK PAK JE DNES U NÁS DOMA? - 9. 11. - 15. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 listopad 2009

Jak pak že je u nás? Pořád stejně, kudlanky a kudlánci, pořád stejně. Pořád stejná kosa, jako minulý týden, ale tělo už si tak nějak zvyklo, že v nejbližších 4 - 6 měsících bude mrznout; tak už tak moc neremcá. „Podřevnická střela", která spojuje Zlín s Valašským královstvím, jezdí stále, cca jednou za hodinu.  Pořád a nadále je Zlín zacpán neprodyšně a cesta směrem ven je příšerná, dlouhá, infarktózní. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 2. 11. - 8.11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2009

Kosa, vážení, kosa je u nás, a to pěkná. Sice můj byteček ve čtvrtém patře činžovního domu je pěkně vytopený a vyhřátý, ale všude kolem vládnou pouhopouhé 2 až 4 stupně Celsia. Směr Valachy je to ovšem ještě daleko horší.  Včera, zbavena na víkend svých milovaných útěžků, jsem se zúčastnila pod rouškou tanečního soustředění jedné pařící akce.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 26. 10. - 1.11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 říjen 2009

Tak tentokrát „doma ze Zlína". Je ještě poslední zbytek neděle, počasí po většinu dne stálo za prašivou kočku, navíc nás všechny potrápila posunutá hodina.  Takže Kryštof se nevzbudil se svým „míkovým" požadavkem v pět, ale díky tomu v nechutné čtyři noční.  Dnešní neděle od slova "nedělat" by se měla spíš jmenovat, jak se z toho nepo....

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 19. 10. - 25.10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 říjen 2009

Ráno v půl šesté u nás padal sníh s deštěm a dul ledový vichr. Ale autobusák topil, metro taky, tak jsem dorazila do práce v pořádku. Teď mám dotaz na přítomné pány....totiž, pomalu nám končí éra fotbalu a začínají přenosy hokeje. Dneska tu máme (u nás v hotelu) pána jménem Temu Salminen, jenž jede soudcovat zápas do Plzně - takže tam asi s Finskem nehrajeme - to by nebyl nezaujatý.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 256 - 272 z 297
[CNW:Counter]