O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? – 19. 4. - 25. 4. PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 duben 2010

Já nevím jak vy, ale připadám si jak ten největší remcal na světě. Vadí mi snad všechno... Pod okny mám záhonek, který každoročně obhospodařuju. Teď už se asi týden donucuju, abych vzala hrabičky a lopatičku a polštář a igelit (na zem igelit, na igelit polštář, na polštář zakleknu), a šla to tam nějak uhrabat, vypěknit.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? – 12. 4. - 18. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 duben 2010

U nás doma, respektive u mě doma (má drahá tříčtvrtka už je zase za velkou louží), se celý víkend odehrával v „podporu ležmo". Oddávala jsem se plně rekonvalescenci. Však to byl taky záhul na mou nervovou soustavu, těch posledních pár dnů... Minulý čtvrtek první operace - já vám byla tak vyděšená, to si ani neumíte představit.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? – 5. 4. - 11. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 duben 2010

Umřel nám bojler. Z ničehož nic si začal kapat, po té se kapot změnil v usedavý pláč. I přijel pan doktor přes bojlery, odšrouboval spodní dekl a pravil, že když teče tak moc, je někde prorezlej a zralej na výměnu. Bylo nám to trošku líto, protože mu bylo s bídou 8 let. Chápu, že i výrobci bojlerů se musí nějak živit, ale čekala bych o něco delší životnost.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? – 29. 3. - 4. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 březen 2010

U nás doma nám někdo ukradl hodinu. Člověk se v neděli ráno v šest vzbudí a ono je sedm. Ovšem na druhou stranu bude zase večer déle světlo. Jaro celý minulý týden ukazovalo přívětivou tvář, asi chtělo zimunesnášejícím Kudlankám vynahradit ty závěje a mráz.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 22. - 28. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 březen 2010

Tak jsme se dočkali! Už je to tady! V sobotu 20. března v 18:32 střed slunečního kotouče překročil nebeský rovník a začalo jaro. A zase bude všechno pučet. A zase budou všude samý mláďátka. Doufám, že u nás doma se teda omezíme jen na ty zvířecí. Například ve středu jsem přitáhla čtyři krásný roztomilý papoušky mniší. A taky máme zamluvený jedno štěňátko.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 15. 3. - 21. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 březen 2010

Inu, jak by bylo? Hnusně je WinkJaro přišlo poslední únorovou středu v 13:05 a v 17:30 zase odešlo. Spolu s ním definitivně odešly moje kozačky. Tak teď chodím v mokasínech a sněžení mi způsobuje trudomyslnost. Chodím rychle, protože mě zebou tlapičky. Čímž vlastně zvyšuju svou tělesnou kondici. A to je pozitivní.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 8. 3. - 14. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 březen 2010

Je to průšvih.... Já to tušila, já to čekala, já se toho bála: mám tu zase svého drahého "drobečka - manžela - chudinku nemocnou "; tentokráte přiletěl celý bolavý, pajdavý a šedo-žluto-zelený. Jak se říká: padla bída na kozáka, aneb jeho páteř nejspíš s konečnou platností řekla prrr.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 1. 3. - 7. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 únor 2010

Dnešní „jakpak" nebude ani o dětech, ani o počasí ani o dalších zajetých a celkem běžných věcech. Dnešní moje psaní bude mít příchuť dálek (jen příchuť) s vůní vodky, omlácených cest, výborných vareniků, boršče, naspídovaných podnikatelů... Minulý týden mě čekala poměrně důležitá služební cesta, a aby moje děti nebyly příliš často bez maminky, využila jsem pro služebku "tatínkova" víkendu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 22. 2. - 28. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2010

Nastalo období oblevy.  Z líné polořeky Dřevnice se přes noc stala moravská Mississippi a to mi připomíná, že budu muset přeparkovat auto, aby se mi z něho do rána nestal pětimístný motorový člun, kolébající se na vlnách veletoku. Jako každá změna, tedy akce, přináší reakci. U nás se toho seběhlo povícero.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 239 - 255 z 297
[CNW:Counter]