O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 22. - 28. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 březen 2010

Tak jsme se dočkali! Už je to tady! V sobotu 20. března v 18:32 střed slunečního kotouče překročil nebeský rovník a začalo jaro. A zase bude všechno pučet. A zase budou všude samý mláďátka. Doufám, že u nás doma se teda omezíme jen na ty zvířecí. Například ve středu jsem přitáhla čtyři krásný roztomilý papoušky mniší. A taky máme zamluvený jedno štěňátko.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 15. 3. - 21. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 březen 2010

Inu, jak by bylo? Hnusně je WinkJaro přišlo poslední únorovou středu v 13:05 a v 17:30 zase odešlo. Spolu s ním definitivně odešly moje kozačky. Tak teď chodím v mokasínech a sněžení mi způsobuje trudomyslnost. Chodím rychle, protože mě zebou tlapičky. Čímž vlastně zvyšuju svou tělesnou kondici. A to je pozitivní.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 8. 3. - 14. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 březen 2010

Je to průšvih.... Já to tušila, já to čekala, já se toho bála: mám tu zase svého drahého "drobečka - manžela - chudinku nemocnou "; tentokráte přiletěl celý bolavý, pajdavý a šedo-žluto-zelený. Jak se říká: padla bída na kozáka, aneb jeho páteř nejspíš s konečnou platností řekla prrr.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 1. 3. - 7. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 únor 2010

Dnešní „jakpak" nebude ani o dětech, ani o počasí ani o dalších zajetých a celkem běžných věcech. Dnešní moje psaní bude mít příchuť dálek (jen příchuť) s vůní vodky, omlácených cest, výborných vareniků, boršče, naspídovaných podnikatelů... Minulý týden mě čekala poměrně důležitá služební cesta, a aby moje děti nebyly příliš často bez maminky, využila jsem pro služebku "tatínkova" víkendu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 22. 2. - 28. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2010

Nastalo období oblevy.  Z líné polořeky Dřevnice se přes noc stala moravská Mississippi a to mi připomíná, že budu muset přeparkovat auto, aby se mi z něho do rána nestal pětimístný motorový člun, kolébající se na vlnách veletoku. Jako každá změna, tedy akce, přináší reakci. U nás se toho seběhlo povícero.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 15. 2. - 21. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 únor 2010

U nás doma je binec. No, eufemisticky bych to nazvala „velkou a hlavně dlouhodobou  rozpracovaností". Nějak nejsou lidi, aby se vše hlo směrem ke zdárným cílům... Rozhodla jsem se zarámovat velkou fotografii, pohled na Manhattan, kterou mi přivezl minule Jirka - ne, vlastně už předminule... tak bych to ráda zvládla, než přijede tentokrát.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 8. 2. - 14. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2010

Tak už jsme zpátky z hor. Vždycky se ukrutně těším tam a letos jsem se i ukrutně těšila domů, neboť jsem si své neuvážené večerní pokouření (před chatou bez bundy) odskákala pěknou chřipkou... a k tomu můj horní ret vypadá jak po nepovedené aplikaci botoxu (opuchlý a samý opar).  I tak jsme se měli fajn, sněhu dost, lidí málo, a až na jeden den pěkné počasí.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 1. 2. - 7. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 leden 2010

Ahoj Daní, dneska to bude v hrozném fofru, mezi návratem z jedněch hor a odjezdem na další. Příjezd a odjezd sám o sobě není nic tak strašného, kdyby to neznamenalo i příšerné balení. Já sama se zabalím, než luskneš prsty, ale další členové mého kmene, konkrétně starší ušoplesk a princezna z pralesa (mladší ušoplesk ještě nezvládá jízdu střemhlav dolů, proto je odstaven u jedné z babiček) toho potřebují poněkud více.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 25. 1. - 31. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 leden 2010

Daní, kudlanky a kudlánci, jéje, krásně je u nás! Doma sice standardně trochu bordel, kupa nevyžehleného prádla, miminovi papuče zakopané kdesi pod postelí, Markétčino oblečení povalující se všude kam oko dohlédne, ale ani tohle mi nemohlo zkazit ten báječný pocit z volného víkendu.

 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 239 - 255 z 293
[CNW:Counter]