O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. - 12. 9. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 září 2010

Povím vám, jak bylo u nás doma v pátek večer. Občas totiž pořádáme „koko pátky". To se sejdou se u mě (v počtu jedné až dvou) důvěrné kamarádky a probíráme pak opravdu všechno. Teda, všechno rozhodně nezvládneme. Jeden večer na to sotva stačí a mně je jasné, že v brzké ráno se mi  těsně u hlavy - jako vždy - ozve:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 30. 8. - 5. 9. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 srpen 2010

Na Rock creeku a celém Yukonu už je cítit ve vzduchu podzim. Dny se zkracují, čeká nás zase dlouhlá předlouhá zima.. Hrozná představa! Když si vzpomenu, jak jsem ji milovala, když jsem tu žila prvních pár let! Čisťounkej bilej sníh, který jsme roztápěli na kamnech, protože tehdy jsme neměli ani vodu ani elektřinu, svištění saní a oddechování psů v bílém tichu, polární záře...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 23. 8. - 29. 8. PDF Tisk E-mail
Sobota, 21 srpen 2010

Léto stále ještě zuří kolem nás (v Boise, Idaho) od poloviny května ani nekáplo, tedy ne, že by mi zrovna tohle vadilo. Odpoledne kolem páté máme pořád přes třicet. Zato v neděli předpovídají pouhých 23°. Nevím jak tohle vydržíme. Tak, počasí jsem probral. Nějak jsem v poslední době rychle zdědkovatěl, teď, na potvoru, mně ještě potkal zánět sedacího nervu. Proč vůbec máme mít v těle takovéhle věci? Bolí to jako čert a já pajdám světem.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 16. 8. - 22. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 srpen 2010

Je to hrozné.... Před chvílí se Prahou už po několikáté přehnal lijavec s kroupami. Sedím si tu v teple, jen jsem zavřela okna na balkón, aby tam tak nemlátily žaluzie, a dál psala články na zítřek. Pak zavolal syn a přeposlal mi pár řádek, co mu psala kamarádka:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 9. 8. - 15. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 srpen 2010

Střídavě oblačno. Trochu deště (Moravu zatím lijáky nezasáhly), něco slunka. Večer už zima a hlavně víc než půlka prázdnin za námi. V neděli ráno jsme se celá rodinka i dvou a půlletý mimin Kryštof vydali na výlet, na nedaleký hrad Buchlov. Máme to tam moc rádi. Krásné zalesněné Chřiby kolem. Majestátní hrad. Zajímavá historie a doposud i příjemná prohlídka. ALE:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 2. 8. - 8. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 srpen 2010

U nás doma jest dnes poněkud rozkramařeno. Rozhodla jsem se všechno (tedy pokud možno) pořádně probrat, nechat si jen to potřebné a ostatní buď někomu věnovat, dát na charitu, případně vyhodit. A brala jsem to šmahem... Jen taková kuchyně - co tam je zbytečností! Vždyť by docela stačilo mít od všeho maximálně dva kousky!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 26. 7. - 1. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 červenec 2010

Všude je horko... A tak bych vám ráda napsala o jednom velmi příjemném parku „u nás doma", v okolí mého bydliště. Žiji od něj asi tak necelých dvacet minut autem. V dnešní době, kdy se staví všude kde možno, jsou takovéhle parky (a parky vůbec) samozřejmě krásná věc...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 19. - 25. 7. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 červenec 2010

Jéje, nás je dobře,  Danielo, a dnes obzvláště vypečeně.  Krásně prší,  teploty klesly hezky pod v poslední době obvyklých 35 stupňů, právě jsem si udělala nefalšované české frappé (bezkofeinové rozpustné kafe, led, cukr, mlíko - a to všechno  do půllitru), večer mě čeká kino s kamarádkou a můj bývalý muž si odvezl na druhou půlku července děti k sobě, respektive k babičce. Mám už jakž takž uklizeno, vypráno a vyžehleno.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 12. - 18. 7. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červenec 2010

Zima byla krutá a dlouhá... ale teď nám to matka příroda setsakra vynahrazuje. Léto je horké, nebe jako vymetené, celý červenec bude krásně, děti si užívají prázdnin a rodiče dovolené. Koupaliště jsou natřískaná... prostě je to to léto, jako ho pamatuju z dětství. Mám na zahradě pod stromem lavičku, kam se vždycky  uchýlím, když se zdá, že se to nedá vydržet.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 222 - 238 z 297
[CNW:Counter]