O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 9. 8. - 15. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 srpen 2010

Střídavě oblačno. Trochu deště (Moravu zatím lijáky nezasáhly), něco slunka. Večer už zima a hlavně víc než půlka prázdnin za námi. V neděli ráno jsme se celá rodinka i dvou a půlletý mimin Kryštof vydali na výlet, na nedaleký hrad Buchlov. Máme to tam moc rádi. Krásné zalesněné Chřiby kolem. Majestátní hrad. Zajímavá historie a doposud i příjemná prohlídka. ALE:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 2. 8. - 8. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 srpen 2010

U nás doma jest dnes poněkud rozkramařeno. Rozhodla jsem se všechno (tedy pokud možno) pořádně probrat, nechat si jen to potřebné a ostatní buď někomu věnovat, dát na charitu, případně vyhodit. A brala jsem to šmahem... Jen taková kuchyně - co tam je zbytečností! Vždyť by docela stačilo mít od všeho maximálně dva kousky!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 26. 7. - 1. 8. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 červenec 2010

Všude je horko... A tak bych vám ráda napsala o jednom velmi příjemném parku „u nás doma", v okolí mého bydliště. Žiji od něj asi tak necelých dvacet minut autem. V dnešní době, kdy se staví všude kde možno, jsou takovéhle parky (a parky vůbec) samozřejmě krásná věc...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 19. - 25. 7. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 červenec 2010

Jéje, nás je dobře,  Danielo, a dnes obzvláště vypečeně.  Krásně prší,  teploty klesly hezky pod v poslední době obvyklých 35 stupňů, právě jsem si udělala nefalšované české frappé (bezkofeinové rozpustné kafe, led, cukr, mlíko - a to všechno  do půllitru), večer mě čeká kino s kamarádkou a můj bývalý muž si odvezl na druhou půlku července děti k sobě, respektive k babičce. Mám už jakž takž uklizeno, vypráno a vyžehleno.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 12. - 18. 7. 2010 PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červenec 2010

Zima byla krutá a dlouhá... ale teď nám to matka příroda setsakra vynahrazuje. Léto je horké, nebe jako vymetené, celý červenec bude krásně, děti si užívají prázdnin a rodiče dovolené. Koupaliště jsou natřískaná... prostě je to to léto, jako ho pamatuju z dětství. Mám na zahradě pod stromem lavičku, kam se vždycky  uchýlím, když se zdá, že se to nedá vydržet.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 6. - 4. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 červen 2010

No, měla bych psát o tom, jak je to "u nás" doma, ale ráda bych ještě jednou zavzpomínala na zážitky bulharské... Tam jsme byli s dětma asi tak šestkrát, nebo sedmkrát. Tenkrát jsem opisovala (jako soukromý vedlejšák) nějaké cancy pro jednoho architekta, který byl Bulhar, ale žil, pracoval a měl rodinu  v Praze. Platil mi fakt jen zcela symbolicky - ale dohodil mi dovolenou na poloostrově Vlas. Bylo to kousek od Slunečního pobřeží a byla to, lidi,  nááádhera.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. 6. - 27. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 červen 2010

No, tak jaro nám končí, blíží se léto. Podle toho jaká byla zima, tak to vypadá, že léto bude suché a horké. Přesně takové, jako má být a jako kdysi pravidelně bývalo. Jestli teda zase mocnosti nevypustěj nějakou raketu, nebo co a nezamíchají s tím. Musím vám říct, že mně opět kvete vrba... ale letos mě to nevyděsilo, protože už od loňska vím, že to není vrba, nýbrž výhonek šípkové růže, která se kolem té vrby ovíjí.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. 6. - 20. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 červen 2010

Nejsem proti teplu, snesu i teplo víc než teplé, třeba přímo vedro, když jsou k tomu správné podmínky. Tím myslím taky to, že by nemělo být jeden den 12 °C a další přes 30°C. Tohle mi moc nesedí… Taky mi nějak připadá, že dřív nebyly tak divoké deště a bouřky. Nebo byly a jen se o nich nepsalo a nemluvilo?  I tak móžno… Ale spíš si myslím, že takové průšvihy a tak často nebyly.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 7. 6. - 13. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 červen 2010

Daní, tak na Moravu konečně přišlo léto!!! Ptáci řvou už od brzkého rána, slunko svítí,  a to skoro pořád a na naší cyklo a bruslo stezce se pro ten národ na kolečkách ani nedá hnout. Já sama, byť toužící po létu, jsem nenadálou změnou počasí poněkud zaskočena.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 222 - 238 z 293
[CNW:Counter]