O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. 12. - 12. 12. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 prosinec 2010

Je teprve čtvrtek, 2. 12., když tohle píšu, ale pevně doufám, že letadýlko se mnou nespadlo a tímpádem Kudlanka bude pokračovat i nadále. Samozřejmě, že vám budu pilně psát, jaké to tam (dnes tedy "tu"), je. Ale - chtěla bych vás všechny požádat, abyste i vy přispěli/y do této rubriky.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 29. 11. - 5. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 listopad 2010

Tak se nám to už adventí. I ta slibovaná sněhová nadílka snad konečně přijde.  Jedna se na nás řítí od jihozápadu, takže my tady na Moravě vám v Čechách uctivě děkujeme. :-))) Dětem v neděli ráno místo adventního kalendáře připíchl Ježucha na okno první cedulku s úkolem.  Docela se pobavily a ještě k tomu uklidily i v botníku. Dvě mouchy jednou ranou...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. 11. - 28. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 listopad 2010

U nás doma je už umyté okno! Tedy, musím se pochlubit, jsou umyty v obou pokojích vchodovým směrem, tedy dvě velká a dvě úzká. A - světe div se - zvládla jsem umýt i ty příšerné žaluzie... Pane jo, dámy a pánové, také jste je už myli? Každou tu úzkou lištičku, pěkně mezi všemi provázky, které je spojují. Fuj, to vám byla strašně otravná práce...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 15. - 21. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 listopad 2010

Přes víkend bylo teplo, neuvěřitelné na listopad. V Praze bylo kolem 22 °C. Dokonce zas rozkvetly pampelišky...! Někomu to přineslo radost, někomu nepříjemnost. Ne každý totiž ty zvraty počasí snáší dobře. Změny teploty těžce snášejí nejen nemocní (například kardiaci, astmatici), ale i obecně lidé, jejichž organismus je na změny počasí citlivější.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 8. - 14. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 listopad 2010

U nás doma to bylo fakt super! Užili jsme si pěkného podzimu, o víkendu i ten minulý týden. Zvládla jsem nechat přezout gumy, tak teď může začít i chumelit. Mám velice starostlivého přezouvače gum, to byste koukali! Dokonce mi moji slečinku Renault i umyl.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 1. - 7. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 říjen 2010

U nás doma proběhlo právě několik rodinných rad. (Což je záležitost sloužící k tomu, aby si moje děti mohly prosadit něco, s čím nesouhlasím.) Když mají požadavek, který jim neodkývám okamžitě, sedneme si po večeři ke kuchyňskému stolu, nalijeme si dobrého čaje a začneme se radit.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. - 31. 10. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 říjen 2010

U nás doma bylo docela fajn, teda co říkám docela - bylo přímo krásně, parádně. V pátek mě čekal celý dloooooouhý bezdětný víkend. Odvezla jsem děti na vlak do Kojetína, kde si je přebírala babička. Přijeli jsme na čas a to tak, že moje zánovní slečinka-dáma Renaultka zastavila se skřípěním brzd před nádražím přesně v dobu, kdy tam zastavil i vlak.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. - 24. 10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 říjen 2010

Jakpak je dnes u nás doma? No plačtivě. Od rána různě mrholí, prší, zase mrholí, chvíli nemrholí a pak začne pršet. To v sobotu bylo líp. Ještě stále svítilo sluníčko, bylo krásné babí léto a zdálo se, že víkend bude krásný a slunečný. Předpověď počasí nás bohužel vyvedla z omylu a pohled na snímky z radaru potvrdil, že déšť už ťuká Šumavě na vrata. A v Krkonoších sněží!!! 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 11. - 17. X. PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 říjen 2010

Přátelé, u nás doma je tvrdě školně! Prostě už to vypuklo s plnou parádou. Mimochodem, nemáte pocit, že letos to léto, potažmo prázdniny, bylo nějaké krátké? Já tedy ano. Rychle, strašně rychle nám to uteklo... Synátor je v sekundě na osmiletém gymnáziu a pořád nějak není schopen pobrat, že bez učení to fakt nepůjde.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 205 - 221 z 293
[CNW:Counter]