O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 3. 1. - 9. 1. 2011 PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 leden 2011

Doma „tam" bylo hezky, ještě jsem se naposledy šla projít (ty legrácky popíšu extra) a pak už jen balit, a za tři čtvrtě hodinky nás auto odvezlo na letiště JFK. Cestou tam se mi povedla zase jedna super perlička... Už jsme byli téměř na doběhnutí od letiště, když jsem si všimla na širokém pruhu mezi vozovkami obrovského hejna pěkně buclatých ptáků.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 12. - 2. 1. 2011 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 prosinec 2010

Tady na Manhattanu máme právě nádherný blizzard, neboli „pořádnou sněhovou bouři". Má do zítřejšího rána napadnout až kolem tři čtvrtě metru sněhu! Newyorský pan starosta Michael Bloomberg na odpolední tiskové konferenci všechny mj. varoval: „Pokud nemusíte, raději nevycházejte vůbec ven."

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 20. 12. - 26. 12. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 prosinec 2010

Tak už se nám ten „naježovací den" blíží. Těšíme se všichni. A proto, aby nám ta doba čekání co nejrychleji utekla, krátíme si čas, jak to jen jde a „samýma příjemnýma činnostmami". Tak třeba dnes (v neděli) jsme vyrazili s dětmi a babičkou na jmelí.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 13. 12. - 19. 12. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 prosinec 2010

Pevně doufám, že "u nás doma" je báječně - i kdyby se počasí zrovna moc nedařilo. Bohužel, nemůžu se ani podívat na idnes či jiné noviny, kde bych se dočetla, co je doma či jinde nového, protože mi jaksi "cípnul počítač". Po menší (a o to prudší) výměně telefonátů s mým drahým synkem jsem nejprve souhlasila, pak nesouhlasila a - nakonec přeci jen souhlasila - nechám se navigovat a pokusím se o opravu sama....

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. 12. - 12. 12. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 prosinec 2010

Je teprve čtvrtek, 2. 12., když tohle píšu, ale pevně doufám, že letadýlko se mnou nespadlo a tímpádem Kudlanka bude pokračovat i nadále. Samozřejmě, že vám budu pilně psát, jaké to tam (dnes tedy "tu"), je. Ale - chtěla bych vás všechny požádat, abyste i vy přispěli/y do této rubriky.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 29. 11. - 5. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 listopad 2010

Tak se nám to už adventí. I ta slibovaná sněhová nadílka snad konečně přijde.  Jedna se na nás řítí od jihozápadu, takže my tady na Moravě vám v Čechách uctivě děkujeme. :-))) Dětem v neděli ráno místo adventního kalendáře připíchl Ježucha na okno první cedulku s úkolem.  Docela se pobavily a ještě k tomu uklidily i v botníku. Dvě mouchy jednou ranou...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. 11. - 28. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 listopad 2010

U nás doma je už umyté okno! Tedy, musím se pochlubit, jsou umyty v obou pokojích vchodovým směrem, tedy dvě velká a dvě úzká. A - světe div se - zvládla jsem umýt i ty příšerné žaluzie... Pane jo, dámy a pánové, také jste je už myli? Každou tu úzkou lištičku, pěkně mezi všemi provázky, které je spojují. Fuj, to vám byla strašně otravná práce...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 15. - 21. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 listopad 2010

Přes víkend bylo teplo, neuvěřitelné na listopad. V Praze bylo kolem 22 °C. Dokonce zas rozkvetly pampelišky...! Někomu to přineslo radost, někomu nepříjemnost. Ne každý totiž ty zvraty počasí snáší dobře. Změny teploty těžce snášejí nejen nemocní (například kardiaci, astmatici), ale i obecně lidé, jejichž organismus je na změny počasí citlivější.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 8. - 14. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 listopad 2010

U nás doma to bylo fakt super! Užili jsme si pěkného podzimu, o víkendu i ten minulý týden. Zvládla jsem nechat přezout gumy, tak teď může začít i chumelit. Mám velice starostlivého přezouvače gum, to byste koukali! Dokonce mi moji slečinku Renault i umyl.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 205 - 221 z 297
[CNW:Counter]