O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. - 10. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2011

U nás doma? Vesměs pozitivně! Napřed nejradostnější událost, máme jehně. Ráno jsem koukal, že beran je nějaký zaražený a chová se divně, tak jsme se šli podívat a z podestýlky na nás vysokým hláskem zabečel novorozenec. Už běhá a pilně pije, takže všechno je v pořádku. Jo a je to holka a jmenuje se Vida :-)))

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 3. - 3. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 březen 2011

Sobota u nás byla dost chladná. Původně jsem na víkend čekala návštěvu, ta ale kvůli dopravní nehodě ( naštěstí škoda jen na autech) nedorazila. Takže jsem vyvařovala a pekla zbytečně... ale ony to ty moje kobylky věčně hladové snědí samy, určitě se nic vyhazovat nebude...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2011

"Maminko, maminko, mně bolí ouško, můžeš mi prosím přinést náplast?" ozvalo se v půl šesté ráno z dětského pokoje. "A kde tě to ouško bolí,vevnitř, nebo venku?" mžourala jsem zalepenýma očima a snažila se zjistit jak moc je pravděpodobné, že budeme první jarní dny trávit se zánětem středního ucha zavřeni doma. "Vevnitř...on tam totiž bydlí jeden trpaslík a občas tam zlobí a mně to ouško pak bolí."

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. - 20. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2011

Tohle psaní bude - tak trochu - jiné. Text do oblíbeného sloupku občas hodím na někoho jiného (ráda) a tak se vlastně všichni navíc ještě víc sbližujeme.... Jsem si říkala. Tak proč to neudělat zase? (Jenže, když jsem si to říkala, byl nedělní večer a to už dost dlouho.) Do konce neděle zbývalo jen pár hodin a já přemýšlela, co s tím. Zkusím to, řekla jsem si. Ještě si vezmu pár posledních jedů na noc a - pak jsem jen odklikla e-mailového holoubka. Třeba doletí, třeba zas přiletí....

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 7. 3. - 13. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2011

Jak je tady u mě? No, škoda mluvit, počasí hnusný, kočka těhotná a otrávená, ptáci nas*aný, vočumujou okna... sice jim mrchám sypu, ale už jsou tak zpovykaný, že už nežerou ani slunečnici. Jelikož se mi buď blbě chodí, nebo blbě dejchá - případně pro změnu obojí, musím se čas od času odebrat k lékařům, sídlícím především v hlavním městě.  Za tím účelem využívám dobrodiní  veřejné dopravy.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 2. - 6. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 únor 2011

U nás doma jest pěkně naštváno. Abych vám to vysvětlila: máme tady od nás kousek obchod Penny. Sám obchod je tu už od samého začátku této části Jižního Města a do řetězce Penny patří také už poměrně dlouho. (I když se tu vystřídalo i pár jiných majitelů.) Stejně dlouho tu ale už remcáme... Člověk si myslí, že příště to už bude lepší, jenže...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 únor 2011

Jak je vám? Zjistila jsem, že se mi vlastně zima docela líbí (tedy, pokud se na ni dívám oknem z teplého pokojíčku. Venku je čisto, bílo, uklizeno. Ovšem horší to je, když mám jít ven - to už je horší, protože se bojím, abych sebou nešvihla :-))). Naši slavní meteorologové slibují, že už tenhle týden začne předjaří, že se oteplí a už to tak zůstane. No - uvidíme. Ale:  tak mne přepadla "myšlenka".... A JEŠTĚ NĚCO!!!

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. 2. - 20. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 únor 2011

El Niňo, zvěř, globální oteplování a poslové jara... Jak nám věda vysvětlila, díky jevu El Niňo, La Niňa, výbuchům islandských sopek a globálnímu oteplování, máme už druhý rok zimu od září do května. Vlekaři z toho mají sice radost.. - ale asi jsou jediní. Lidu obecnému je zima, topí vším možným... čili, další, kdo se z toho jevu raduje, je ČEZ. Zajisté se jeho odborníci v současnosti zabývají problémem, kterak zajistit, aby sem k nám arktické mrazy vtrhly už koncem srpna a utuchly až v červnu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 7. 2. - 13. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 únor 2011

Ahoj Kudlanky a Kudlánci, po delším čase se opět hlásím z Brna. Venku je jarní počasí, i když nesvítí sluníčko, přesto je teplo, a vzduch voní jarem. Sníh, který ve čtvrtek přikryl starší sněhovou peřinu, roztál rekordně rychle, a všude mimo zpevněnou plochu je bahno. Pryč je čistý pejsek ze sněhu! Musím pečlivě vybírat trasu venčení, abych naši slečnu pak doma vůbec byla schopna dát do pořádku.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 188 - 204 z 293
[CNW:Counter]