O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 9. - 15. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 květen 2011

Tak jsem šla včera ráno na autobus a jdu kolem vrby a pípnul mi mobil - přišla mi esemeska. Ten tón zní jako "týtý tátátá".... v tu ránu se nade mnou ozvalo "týtý tátátá" - seděl tam nějaký pták a vyřvával na mně melodii příchozích zpráv T-mobilu!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 2. 5. - 8. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 květen 2011

Začínám se vzpamatovávat. Tak vám napíšu, "jak je tady u nás doma" - ano, je tu moc hezky.  V tomhle manhattanském „kousku Ameriky", který je tou největší směsicí lidí z celého světa. Mění se to tu neustále, všímám si toho i já, v tomhle oboru neandrtálec: v porovnání s dobou před deseti léty, kdy jsem sem poprvé přijela, to tu podstatně „ztmavlo".

 

  

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. 4. - 1. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2011

U nás doma je pravé aprílové počasí. Jeden den je tak teplo, že bez krátkých rukávů a kraťasů se nedá vylézt ven a druhý den prší a zima, že by psa nevyhnal. A to nepřeháním, přesně tak tomu bylo během právě uplynulého týdne. Naše holčičky se teď mají! Nejen že je tu s námi momentálně babička z Moravy, ale přiletěl i děda z Rakouska.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. - 24. 4. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 duben 2011

Už bývalo lépe.. Po tom, co jsme se "namlsali" sluníčka, jsem měla "infarktový stav" při pohledu na krásnou chumelenici za okny... No a to ještě není tak hrozné jak u mnohých ostatních ( byt v bytovce mi nepromrzne během dvou dnů - v baráčku určitě musí opět topit o 106)..  Statečně vylezu z postele, z věcí uložených na letní klid vyhrábnu aspoň kulicha a hurá ven s chlupáčem :))

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 11. - 17. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 duben 2011

Jakpak je dnes u nás doma? Nu, nestěžuji si, k absolutní pohodě mi chybí jen naše sluníčko, malá Adélka. Tentokrát tedy víkend jen ve čtyřech. Obyčejně víkendu předchází můj velký páteční nákup ve městě; obejdu obchody s potravinami, drogerií a nezapomenu ani na moje milované květinářství a výlohu s knihami nebo maličkost pro mé blízké.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. - 10. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2011

U nás doma? Vesměs pozitivně! Napřed nejradostnější událost, máme jehně. Ráno jsem koukal, že beran je nějaký zaražený a chová se divně, tak jsme se šli podívat a z podestýlky na nás vysokým hláskem zabečel novorozenec. Už běhá a pilně pije, takže všechno je v pořádku. Jo a je to holka a jmenuje se Vida :-)))

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 3. - 3. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 březen 2011

Sobota u nás byla dost chladná. Původně jsem na víkend čekala návštěvu, ta ale kvůli dopravní nehodě ( naštěstí škoda jen na autech) nedorazila. Takže jsem vyvařovala a pekla zbytečně... ale ony to ty moje kobylky věčně hladové snědí samy, určitě se nic vyhazovat nebude...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2011

"Maminko, maminko, mně bolí ouško, můžeš mi prosím přinést náplast?" ozvalo se v půl šesté ráno z dětského pokoje. "A kde tě to ouško bolí,vevnitř, nebo venku?" mžourala jsem zalepenýma očima a snažila se zjistit jak moc je pravděpodobné, že budeme první jarní dny trávit se zánětem středního ucha zavřeni doma. "Vevnitř...on tam totiž bydlí jeden trpaslík a občas tam zlobí a mně to ouško pak bolí."

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. - 20. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2011

Tohle psaní bude - tak trochu - jiné. Text do oblíbeného sloupku občas hodím na někoho jiného (ráda) a tak se vlastně všichni navíc ještě víc sbližujeme.... Jsem si říkala. Tak proč to neudělat zase? (Jenže, když jsem si to říkala, byl nedělní večer a to už dost dlouho.) Do konce neděle zbývalo jen pár hodin a já přemýšlela, co s tím. Zkusím to, řekla jsem si. Ještě si vezmu pár posledních jedů na noc a - pak jsem jen odklikla e-mailového holoubka. Třeba doletí, třeba zas přiletí....

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 188 - 204 z 298
[CNW:Counter]