O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 22. - 28. 8. PDF Tisk E-mail
Středa, 24 srpen 2011

Horko, vedro, dusno... Napřed jsme si stěžovali na mizerné léto, teď jakoby se všechno to zanedbané teplo nakumulovalo a vrhlo na nás. Však to taky odnáší mnoho lidí. Mimo jiné - kudlanky a kudlánci, držte dneska všechny palce Puntíkovaný,  protože je v nemocnici! Holka jedna, ona se v tom horku najednou zamotá a "ustele" si na ulici... Jo, dělám si z toho trochu legraci, ale je to fakt: dnes jí budou dělat katetrizaci!!!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 15. - 21. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 srpen 2011

Polovina srpna ... Je to možné, že už máme víc jak polovinu roku zase za sebou? Že "za pár" začne škola a o pár dnů později se všude rozleze santaklausovské šílenství? Budeme shánět každoroční vánoční dárky (pokud na ně dáme dohromady potřebné peníze) a připravovat si každoroční (a většinou nesplnitelná) novoroční předsevzetí. Fuj, to mi vzalo nějak chuť do práce...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 8. - 14. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 srpen 2011

Naštváno. Ano, jsem přesně jako ta myšička, co si jde půjčit ke krtkovi lopatičku. Celou cestou si hezky remcá: „Blbej krtek, určitě bude mít zase hloupý řeči…" A takhle to jde celou cestu. Když konečně docapká ke krtčímu domečku, tak dojde k explozi a myšička už jen zařve: „Kreténe jeden krtčí, strč si tu svou blbou lopatičku víš kam!!!“… Tak přesně stejně je teď mně, protože už DOPŘEDU si zas říkám, kolik lidí bude psát: „Jé, to je trapný, to si Daniela určitě vymyslela, to přeci není možný…“       

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 1. - 7. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2011

Nevím jak u vás, ale u mě doma je fajn. Jednak si dopisuju s Krakonošem a  dohaduju kšeft -výměnu jablek za králíka – no, a teď jsem zrovna koukala na Osadu Havranů...  Tak si říkám: škoda - byla bych tenkrát možná fakt dobrá... Ale zpátky na věc: S Krakonošem možná vyměním králíčka za jabka - a jako prémii mu přidám zrzavýho kocourka... no uznejte, to je  kšeft jak blázen!!!!  

 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. - 31. 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 červenec 2011

Nevím jak u vás, ale u mne to vypadá přímo otřesně. Rozhodla jsem se vymalovat obývák, "něco" udělat se stropem, přizdít "něco" k lince, koupit novou televizi. Nejprve všechno vyklidit (napřed od molů, jak jsem se už zmiňovala). Poté jsem začala shánět malíře a případně zedníka. Nemaje o těchto profesích moc velké ponětí (i když jsem si sama několikrát malovala a dokonce i ytong na ytong kladla), lovila jsem odborníky na internetu. To jsem si ale naběhla...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 18. - 24. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 červenec 2011

V neděli jsme byli se ženou na kolech. Nedělal jsem nic a dal si zas pro jednou pauzu. Minulý týden jsem totiž nahodil poslední stěnu dole v garáži, pak jsem to natřel disperzí a když to uschlo, tak jsem si celou garáž vymaloval zbytkem světle žluté fasádní barvy. Strop naopak bílou.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. 7. - 10. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2011

Jakpak je dnes u nás doma? Zataženo, sluníčko jen občas vykoukne, ale živo. Velice živo. Neznám místo na matičce zemi, které by trpělo takovou schizofrenií, jako náš Dawson City. V ulicích městečka, kde v zimě sotva projede jednou za čtvrt hodiny auto, případně přejde huňatý pes, teď korzují davy turistů, projíždějí mohutné obytné přívěsy, návěsy a jiná rekreační vozidla.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 6. - 3. 7. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červen 2011

Tento víkend, Danielo, obzvlášť vypečeně. Ještě před oficiálním začátkem prázdnin jsem svému potomstvu dala čuchnout k tolik očekávanému volnu v podobě prodlouženého víkendu v Roháčích. Já jsem slovenské velehory navštívila po více než deseti letech po druhé, moje starší děti měly premiéru. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 13. - 19. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 červen 2011

Krásně, letně, místy mokro. Hlásím ze Zlína. V pátek jsem ochutnala spoustu pivních specialit v nedaleké hospůdce. Místní Zlínský švec se těší veliké oblibě, zejména u pivních patriotů. Na výběr toho ovšem bylo podstatně víc a taky spousta dobrých známých, které jsem dlouho neviděla. Páteční teplý večer na zahrádce v dobré společnosti s dobrým pivem.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 171 - 187 z 293
[CNW:Counter]