O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - TAK, A JDEME VEN... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
U nás doma je na jednu stranu fajn, na druhou zase běžně kňučavo. Anžto jsem pěkně zboulovaná z předtýdenní vycházky a neuváženém přeletu nad zledovatělou cestou. Dopad na obrubník chodníku byl neskonale rázný a tvrdý. Ale, když jsem se dnes konečně odhodlala a nechala se na zdejší chirurgii prosvítit, dopadlo všechno dobře. "Jste jen pořádně pomlácená, tak příště opatrněji! - A další, sestro..." 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2017
U nás doma jest tučno, tlusto, buc buc buclato. A to jsem prosím žádné vánoční cukroví nepekla, jen jsem si jednou koupila asi čtvrtkilový balíček, který jsem pak nostalgicky vyzobala... Ale když se teď, poté, co jsem zoufalá slezla z váhy, nad cifrou zamýšlím, musím konstatovat, že i to zdravé jídlo může způsobit docela slušný váhový nášup.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - VÝCHOVA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 prosinec 2016
Kayo je slušný mládenec. Nemůžu říct „slušně vychovaný“, protože výchova psa je něco, co rozhodně neumím.  Jakž takž jsem zvládla vychovat dvě děti, jsou z nic docela slušní lidé, moc neštěkají, nekoušou, a jen občas na mne vrčej. Ovšem nijak extra jsem nezvládla výchovu nějakého chlapa; a tak není divu, že jsem se svým psem nakonec jen prima kamarádka.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Sobota, 03 prosinec 2016
Image result for EETTak nevím, jestli jsem tu drobnou příhodu už psala, ale myslím., že ne. Naši přátelé se vrátili z pobytu na Maltě. Chvíli sledovali ten cirkus kolem EET a pak jen pokrčilii rameny : "Dali jsme si na Maltě třeba dva kopečky zmrzliny, dostali jsme k tomu dvě malé účtenky,  zaplatili, převzali vše a za úsměvu prodavače odcházeli. V naprosté pohodě."
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 listopad 2016
U nás doma je předvánočně. Tedy - všechno rozuklízený, všude samý papírek, na kterém je napsáno, co určitě a fofrem udělat, co nezapomenout koupit, kam dojít... Je toho plno a hlava přitom zapomětlivá. Jediný, co vím zcela jistě, co si nemusím nikam psát a co si netroufnu zapomenout - je vyvenčit čoklíka.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2016
Nezavinila jsem třetí světovou, ale něco podstatně horšího! Dávám svýmu milovanýmu chlupatci občas kus syrového kuřecího, konkrétně kosti, plus i něco málo masíčka na nich. Jo, ale vždy poctivě ořežu veškerý kůže a tuk. Sobě vařím polívku, on má ty „paběrky“.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2016
Kašlu furt, téměř v jednom kuse a na všechno. Lidi, co já to kde chytila :-))) Rozhodně to ale nebylo na pasece, a už určitě ne motýlek... Nemáte to někdo taky? Takovouhle virozu jsem ještě nezažila - všechno jak má být, jen asi vše tak o sto procent horší...
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2016

Image result for lady cooking pngBlaženě... Dokonce mi v noci byla pod dekou trošku zima... áááách... Mám takovou lehounkou, přikrývala jsem se s ní spíš jen symbolicky, aby se případný zloděj moc nevyděsil. Občas mi na parapet zaťukaly kapičky, občas mláďátka místních sýkorek. Prostě - pohoda. Jen doufám, že počasí nebude i nadále vyšilovat, a neudeří znenáhla mrazy. I když, člověčici by už ani tohle nepřekvapilo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
U nás? asi stejně jako u vás - horko, počasí prázdnin, místo podzimního. Všimla jsem si, že listí na stromech, místo aby se probarvovalo, rovnou schne. Chtěla jsem si totiž natrhat javorové listy, abych si z nich mohla nadělat nové růžičky... Loni jsem se to naučila - ale už bylo dost pozdě, takže jsem ty správné listy hledala jen velmi obtížně...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 18 - 34 z 287
[CNW:Counter]