O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - RADĚJI VE VZDUCHU, NEŽ NA ZEMI... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 duben 2017
U nás doma jest binec a to téměř na všech frontách. A protože jsem tvor dobrodružný, rozhodla jsem se v podstatě ze dne na den. Zakoupila letenku a odjela směr letiště. Po menších drobných peripetiích - jako když jsem například seděla a čekala úúúúplně jinde, takže mě dokonce vyvolávali coby chybějícího pasažéra, jsem přesto nakonec včera kolem desáté emeryckého času vcházela do dveří "na té druhé straně". 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - STÍHÁTE VŠECHNO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 leden 2017
U nás doma jest poněkud neuklizeno - ale o tom až příště. Dnes o čase - o čase na život. Mám pár mladých kamarádek, maminek. Když se s nimi potkávám a povídáme si, podotýkám, že to je většinou buď brzy ráno, nebo později večer, když se loudám se psem na nutnou exkrementovací vycházku, a zůstávám mnohdy docela paf, když mi povídají, co všechno musejí. Jsou většinou velmi unavené, a tahle procházka je chvilka, kdy výjimečně nemusejí nic jiného.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - TAK, A JDEME VEN... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
U nás doma je na jednu stranu fajn, na druhou zase běžně kňučavo. Anžto jsem pěkně zboulovaná z předtýdenní vycházky a neuváženém přeletu nad zledovatělou cestou. Dopad na obrubník chodníku byl neskonale rázný a tvrdý. Ale, když jsem se dnes konečně odhodlala a nechala se na zdejší chirurgii prosvítit, dopadlo všechno dobře. "Jste jen pořádně pomlácená, tak příště opatrněji! - A další, sestro..." 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2017
U nás doma jest tučno, tlusto, buc buc buclato. A to jsem prosím žádné vánoční cukroví nepekla, jen jsem si jednou koupila asi čtvrtkilový balíček, který jsem pak nostalgicky vyzobala... Ale když se teď, poté, co jsem zoufalá slezla z váhy, nad cifrou zamýšlím, musím konstatovat, že i to zdravé jídlo může způsobit docela slušný váhový nášup.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - VÝCHOVA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 prosinec 2016
Kayo je slušný mládenec. Nemůžu říct „slušně vychovaný“, protože výchova psa je něco, co rozhodně neumím.  Jakž takž jsem zvládla vychovat dvě děti, jsou z nic docela slušní lidé, moc neštěkají, nekoušou, a jen občas na mne vrčej. Ovšem nijak extra jsem nezvládla výchovu nějakého chlapa; a tak není divu, že jsem se svým psem nakonec jen prima kamarádka.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Sobota, 03 prosinec 2016
Image result for EETTak nevím, jestli jsem tu drobnou příhodu už psala, ale myslím., že ne. Naši přátelé se vrátili z pobytu na Maltě. Chvíli sledovali ten cirkus kolem EET a pak jen pokrčilii rameny : "Dali jsme si na Maltě třeba dva kopečky zmrzliny, dostali jsme k tomu dvě malé účtenky,  zaplatili, převzali vše a za úsměvu prodavače odcházeli. V naprosté pohodě."
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 listopad 2016
U nás doma je předvánočně. Tedy - všechno rozuklízený, všude samý papírek, na kterém je napsáno, co určitě a fofrem udělat, co nezapomenout koupit, kam dojít... Je toho plno a hlava přitom zapomětlivá. Jediný, co vím zcela jistě, co si nemusím nikam psát a co si netroufnu zapomenout - je vyvenčit čoklíka.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2016
Nezavinila jsem třetí světovou, ale něco podstatně horšího! Dávám svýmu milovanýmu chlupatci občas kus syrového kuřecího, konkrétně kosti, plus i něco málo masíčka na nich. Jo, ale vždy poctivě ořežu veškerý kůže a tuk. Sobě vařím polívku, on má ty „paběrky“.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2016
Kašlu furt, téměř v jednom kuse a na všechno. Lidi, co já to kde chytila :-))) Rozhodně to ale nebylo na pasece, a už určitě ne motýlek... Nemáte to někdo taky? Takovouhle virozu jsem ještě nezažila - všechno jak má být, jen asi vše tak o sto procent horší...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 18 - 34 z 289
[CNW:Counter]