O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. - 20. 11. 2011 PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 listopad 2011

SMOG. Název pochází z anglického spojení dvou slov smoke (kouř) a fog (mlha).  Přestože minulý týden meteorologové slibovali, že se počasí zlepší a smog, který nás trápí již od 21. září, ustoupí, opak se stal pravdou. Na některých stanicích byly limity překročeny až šestinásobně! V tomhle se přeci nedá dýchat!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 7. - 13. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 listopad 2011

Nevím, jak je tam kde u vás, ale tady, ve Zlíně, nás počasí neustále překvapuje. Člověk by řek, že už je dost podzim, aby z toho byla tak trochu i zima - a ono nic. U nás bylo přes víkend velice krásně, slunečno, a v neděli jsem dokonce vyběhla jen v žabkách; sice jen úprkem do auta a tím autem potom vybrat poslední zásoby na účtu před výplatou, aby se moje zlatíčka doma moc nenudila a mohly jít do multikina na 4D.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 31. 10. - 6. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 říjen 2011

U nás doma je těžce nas - no, budu slušná, těžce naštváno. Jen si to představte: v našem paneláku je pár dost zadlužených partají. Jedna rodina si vyloženě žila nad poměry, kašlala na krizi - a nyní nejsou schopni vůbec nic splatit.... A tak se výbor rozhodl, že jim polovinu dluhů promineme... A ještě něco: že jim budeme muset ze svého přidat, dávat jim nějaké peníze, aby vyžili... I když oni nehospodařili, ale užívali si - tak jsme prý společenství a jinak to nejde!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 24. - 30. 10. PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 říjen 2011

Ten minulý týden byla „kosa jak z nosa". V sobotu jsme vyrazili na farmářské trhy do nedalekého Fryštáku. Pěkně ráno kolem deváté a jelikož jsem se odvážila ráno raníčko vystrčit nos na balkón, pěkně jsem nás všechny navlíkla do zimního. Vytáhla jsem zateplené boty, rukavice, čepice a šály. Nejdříve se zhusta frflalo a remcalo, ale jak potom byli všichni rádi...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 17. - 23. 10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 říjen 2011

Uplynulý týden byl úplně obyčejný týden. Obyčejné týdny mám nejraději. Když je něčeho moc, těším se až zase přijdou úplně obyčejné dny. Zatím vždycky přišly, což je koneckonců ne tak obyčejné štěstí.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 10. - 16. 10. PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 říjen 2011

Nevím jak u vás, ale u nás je kašlavo, smrkavo, kejchavo a veskrze protivno - jednoduše: přišel podzim.  Už jsem si nějak zvykla na to opožděné léto, takže mne stoupající číslice v říjnovém měsíci nijak nevarovala. Stále to bylo na sandály a tričko... Jenže, přišla "nečekaná" zima. A tak můj drahý přinesl domů knížku o česneku a začal mne léčit...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 3. - 9. 10. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 říjen 2011

Mně se prostě nedaří a nedaří. Nedaří se mi vyrobit létající drak a to už za chvilku se mnou moje děti žádného draka chtít pouštět nebudou... Letos jsme si vyrobili krasavce, modrookého, vlasatého s rozesmátou pusou. Takový drak se na nás bude smát z několika desítek metrů, jsme si říkali...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 26. 9. - 2. 10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 září 2011

U nás doma je fajn. Tedy, tad v "Oustí". Včera jsem potkal  Džony Ládíka, zvaného „Žravý", který ovládá naprosto dokonale umění žebrat, úžasné podřízené pozice, prosebné obličeje. V Ústí nad Labem to moc ani nezkouší, dost lidiček ho tu už zná a ví velice přesně o co mu jde. Ovšem arabské "Teplice lázně", to už je jiná. Tam muslim musí penízek dát, korán to říká, co říká, striktně nařizuje.

     

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 19. - 25. 9. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2011

Víkend byl u nás ve Zlíně nádherný. Slunko pálilo, jako by si to chtělo před tím pravým podzimem ještě naposledy užít. Akorát my, ve čtvrtém patře našeho domu u Dřevnice, jsme dřepěli doma, neboť dva ze čtyř členů naší rodinky postihla angína; číslo tři - tedy já - zajišťovalo servis a čtvrtý člen, ničím nepostihnutý, jezdil s vláčkem, autíčkama, díval se na pohádky, trochu spal, hodně jedl a hlavně! nekonečně prudil své dva starší a nemocné sourozence.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 154 - 170 z 287
[CNW:Counter]