O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. - 12. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 únor 2012

Jak? Jen si to přečtěte... Minulý týden jsem si prožívala jednu sra*ku za druhou. Bylo toho požehnaně, ale už nějaký ten pátek se řídím heslem „Co tě nezabije, to tě posílí“. I když mi v první chvíli málem vystřelí mozek z hlavy, snažím se nejprve uklidnit a poté věci řešit. Ovšem to, co jsem si prožila s dcerou Markétkou, to všechno doposud nepříjemné a špatné, přebilo.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 23. - 29. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 leden 2012

Teď už docela dobře. Ale v noci... Respektive - od tří hodin ranních do slunce svitu - jsem drkotala zuby a vrčela vzteky jak dobrman. No, sice jsem žádné bližší setkání s naštvaným dobrmanem zatím neabsolvovala, ale - představuju si to tak. V tu časně ranní hodinu jsem se vyhrabala na WC a cestou si chtěla pořádně otevřít okno.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 16. - 22. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2012

Jak je u nás? Stoprocentně jinak, než u vás :-)))  Je po Vánocích a jsme v druhé půlce zimy. Zatím tady zima moc nebyla, ale o to víc sněžilo. Tolik sněhu snad nepamatuju. Teď vyhrožují, že se ochladilo na 38 stupňů a teploty mají jít zase k padesátce, ale to už mi tolik nevadí, protože je pro mne důležitější světlo!!!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 9. 1. - 15. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 leden 2012

Divně, fakt! Co si tahle zima myslí? Takhle nepatřičnou zimu snad ani nepamatuji, vedu řeč ve Stromovce s jinou pejskařkou, protože já si přeji, aby v zimě byla zima, stromy  byly postříbřené sněhem a já si na začátku roku užívala pohledů z Letenské pláně na starou Prahu, oblečenou v čistém bílém kabátě. Po takhle blbé zimě bude jenom spousta klíšťat, portugalských plížáků a klíněnek. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 26. 12. - 1. 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 prosinec 2011

Už několik let tvrdím, že Vánoce jsou svátky stresu a obžerství a snažím se tomuto poslání nějak vyhnout, ale až letos se mi to konečně povedlo. Sice to první mě neminulo ani náhodou, taky jsem sháněla, nakupovala, řešila, aby ta moje zlatíčka měla vše, co si jejich srdéčka žádají, ale toho druhého, obžerství, jsem opravdu byla ušetřena.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 12. - 18. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2011

Udělala jsem si radost a koupila si televizní sluchátka. Abych to vysvětlila: mám neskutečně mizerné spaní, stačí, aby ložnici navštívila moucha a já jsem vzhůru. Natož, když mám nějaké to sebemenší vzrušení, rozčílení, stres a vůbec cokoliv, na co se dá to, že zase nemůžu usnout, svést...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 5. - 11. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 prosinec 2011

U nás doma je občas mokro... Abych vám to vysvětlila: Gábinka objevila další zdroj zábavy. Vanu. Naštěstí ji přešlo počáteční odhodlání naházet do ní všechny možné ovladače, mobily a MP3, na které doma narazila, a začala do té krásné bílé nádrže nosit hračky. Šupky, hupky, malý skříteček se přehnal kuchyní a já uslyšela známý zvuk...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 11. - 4. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 listopad 2011

Jakpak? No, u nás docela hustě. Z vesnice mezi hvozdy se vracíme do civilizace. Ano, uhodli jste. Na krku mi kromě prcka a prtěte (a dvou skorodospělců, manžela a psa) visí stěhování. Už zase. Po třech letech se pachatelé vrací na místo činu. Hurá do města... Olomouci naše krásná, jak nás přivítáš? 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 listopad 2011

Jakpak dnes je u nás ...  vlastně ani nevím, jak bych charakterizovala to rozpoložení, náladu, naladění... Nevím to asi proto, neb tenhle zážitek neprožívám často.  Ta událost je výjimečná a vůbec ne všední. Ale zároveň je běžná a obyčejná, stará jak lidstvo samo, a přesto nás vždy překvapí... je to skon, smrt, úmrtí ... Ano, zemřel náš blízký.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 154 - 170 z 296
[CNW:Counter]