O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 9. 1. - 15. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 leden 2012

Divně, fakt! Co si tahle zima myslí? Takhle nepatřičnou zimu snad ani nepamatuji, vedu řeč ve Stromovce s jinou pejskařkou, protože já si přeji, aby v zimě byla zima, stromy  byly postříbřené sněhem a já si na začátku roku užívala pohledů z Letenské pláně na starou Prahu, oblečenou v čistém bílém kabátě. Po takhle blbé zimě bude jenom spousta klíšťat, portugalských plížáků a klíněnek. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 26. 12. - 1. 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 prosinec 2011

Už několik let tvrdím, že Vánoce jsou svátky stresu a obžerství a snažím se tomuto poslání nějak vyhnout, ale až letos se mi to konečně povedlo. Sice to první mě neminulo ani náhodou, taky jsem sháněla, nakupovala, řešila, aby ta moje zlatíčka měla vše, co si jejich srdéčka žádají, ale toho druhého, obžerství, jsem opravdu byla ušetřena.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 12. - 18. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2011

Udělala jsem si radost a koupila si televizní sluchátka. Abych to vysvětlila: mám neskutečně mizerné spaní, stačí, aby ložnici navštívila moucha a já jsem vzhůru. Natož, když mám nějaké to sebemenší vzrušení, rozčílení, stres a vůbec cokoliv, na co se dá to, že zase nemůžu usnout, svést...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 5. - 11. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 prosinec 2011

U nás doma je občas mokro... Abych vám to vysvětlila: Gábinka objevila další zdroj zábavy. Vanu. Naštěstí ji přešlo počáteční odhodlání naházet do ní všechny možné ovladače, mobily a MP3, na které doma narazila, a začala do té krásné bílé nádrže nosit hračky. Šupky, hupky, malý skříteček se přehnal kuchyní a já uslyšela známý zvuk...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 11. - 4. 12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 listopad 2011

Jakpak? No, u nás docela hustě. Z vesnice mezi hvozdy se vracíme do civilizace. Ano, uhodli jste. Na krku mi kromě prcka a prtěte (a dvou skorodospělců, manžela a psa) visí stěhování. Už zase. Po třech letech se pachatelé vrací na místo činu. Hurá do města... Olomouci naše krásná, jak nás přivítáš? 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 listopad 2011

Jakpak dnes je u nás ...  vlastně ani nevím, jak bych charakterizovala to rozpoložení, náladu, naladění... Nevím to asi proto, neb tenhle zážitek neprožívám často.  Ta událost je výjimečná a vůbec ne všední. Ale zároveň je běžná a obyčejná, stará jak lidstvo samo, a přesto nás vždy překvapí... je to skon, smrt, úmrtí ... Ano, zemřel náš blízký.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. - 20. 11. 2011 PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 listopad 2011

SMOG. Název pochází z anglického spojení dvou slov smoke (kouř) a fog (mlha).  Přestože minulý týden meteorologové slibovali, že se počasí zlepší a smog, který nás trápí již od 21. září, ustoupí, opak se stal pravdou. Na některých stanicích byly limity překročeny až šestinásobně! V tomhle se přeci nedá dýchat!

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 7. - 13. 11. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 listopad 2011

Nevím, jak je tam kde u vás, ale tady, ve Zlíně, nás počasí neustále překvapuje. Člověk by řek, že už je dost podzim, aby z toho byla tak trochu i zima - a ono nic. U nás bylo přes víkend velice krásně, slunečno, a v neděli jsem dokonce vyběhla jen v žabkách; sice jen úprkem do auta a tím autem potom vybrat poslední zásoby na účtu před výplatou, aby se moje zlatíčka doma moc nenudila a mohly jít do multikina na 4D.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 31. 10. - 6. 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 říjen 2011

U nás doma je těžce nas - no, budu slušná, těžce naštváno. Jen si to představte: v našem paneláku je pár dost zadlužených partají. Jedna rodina si vyloženě žila nad poměry, kašlala na krizi - a nyní nejsou schopni vůbec nic splatit.... A tak se výbor rozhodl, že jim polovinu dluhů promineme... A ještě něco: že jim budeme muset ze svého přidat, dávat jim nějaké peníze, aby vyžili... I když oni nehospodařili, ale užívali si - tak jsme prý společenství a jinak to nejde!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 154 - 170 z 293
[CNW:Counter]