O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. 6. – 9. 6. PDF Tisk E-mail
Sobota, 02 červen 2012

U nás doma se rozmnožujeme a oslavujeme. Bramborka oslavuje, že po dvaadvaceti letech usilovného stíhání konečně dostihla a předehnala svou o rok starší sestru, neb je už týden bakalářkou, zatímco liknavá sestra, co má stopadesát dalších zájmů, tak nějak nestihla chodit na konzultace, a tak půjde ke státnicím až na podzim.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 5. - 3. 6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 květen 2012

U nás doma se rozkládáme... Jako první se rozložila pračka. Napustila 50 l vody a zdechla. Když jsem přišla věšet prádlo, zlobně na mě pomrkávala všema svejma světýlkama a prádlo bylo plný vody. Že je  taky plný prášku, na to jsem přišla vzápětí.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. 5. - 27. 5. PDF Tisk E-mail
Sobota, 19 květen 2012

U nás doma je vůkol velice voňavo - kvetou totiž akáty... Tu vůni miluju. Úplně nejvíc. Vážně si pohrávám s myšlenkou, vzít si příštích deset dnů dovolený, švihnout s sebou pod strom, vůbec nic nedělat -  a jen čuchat a čuchat... (Mám kliku, nejsem alergik, mám  smůlu, musím do práce.)

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. 5. - 20. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 květen 2012

Tak mi zavolal můj drahý choť, aby mi pověděl, co je všechno čerstvě nového "za tou velkou louží", tedy u něj doma. O víkendu se tam rozjely diskuze nad jednou kontroverzní fotografií. Tedy - ona zas až tak kontroverzní není, spíš se podle některých nehodí na titul. Jednoznačně - je to fotka, která určitě přinesla fotografované tučnou sumičku...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 30. 4. - 6. 5. PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 duben 2012

U nás doma, respektive u mně doma, to nebylo o víkendu k žití. Vzduchem poletovala mouka z polystyrénu - kousek od nás se totiž "zatepluje" - a od rána do večera se vrrrrrrrrtalo. A zkuste mít v horku zabedněno... Ale přesto jsem prožila překrásné dny - pátek se Stáňou, sobotu s Věrou. Obě jsem ještě nikdy neviděla, ač si už dlouho dopisujeme...  V pátek jsem si se Stáňou prošla nádherné Letenské sady.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 23. - 29. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2012

U nás doma je docela dost naštváno, abych mluvil slušně. Taky jsem si přečetl článek na Kudle o Třetím  odboji, a i ty reakce. Lidi, to všecko je samozřejmě pravda, ovšem - co se změnilo? Jo, změnilo se. Dneska můžeme formálně beztrestně nadávat, protože vládnoucím odkláněčům je to úplně fuk.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 26. 3. - 1. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2012

Tak tento víkend neřvala jako postřelené prase ani žádná holčička v divadle, ani moje děti, ani žádné cizí - ale já. Tedy občas. Přišlo na mě jaro. Jaro se vším všudy. S jarní únavou, s pocitem, že je všechno tak strašně moc vidět (mám na mysli moje přibývající vrásky a všechny možné faldíky, uložené různě po těle)... 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 13. - 19. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 únor 2012

Víte, jak bylo dnes u nás?  U nás byly čtyři pod nulou a u vás bylo minus třicet. Je to celé přeházené... Kamarád teď byl v Antartktidě, kde je česká výzkumná stanice přímo ve vnitrozemí a mejloval mi odtamtud - že prý  prší!!!! To prý tam nikdo nezažil. Tak nevím, co se to s tím světem děje... Ale musím vám napsat, že tady právě máme Yukon Quest.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. - 12. 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 únor 2012

Jak? Jen si to přečtěte... Minulý týden jsem si prožívala jednu sra*ku za druhou. Bylo toho požehnaně, ale už nějaký ten pátek se řídím heslem „Co tě nezabije, to tě posílí“. I když mi v první chvíli málem vystřelí mozek z hlavy, snažím se nejprve uklidnit a poté věci řešit. Ovšem to, co jsem si prožila s dcerou Markétkou, to všechno doposud nepříjemné a špatné, přebilo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 137 - 153 z 287
[CNW:Counter]