O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 1. – 7. 10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2012

U nás doma nám bylo v minulém týdnu absolvovati dvě promoce. Jednu v režii Univerzity Karlovy a druhou v režii ČVUT. Ta v Betlémské kapli byla skutečně velkolepá. Trvala hodinu a čtvrt a na podiu se shromáždili bezmála všichni, kteří pronesli k přítomným absolventům v uplynulých třech letech alespoň jednu přednášku.

 
JAKAPAK JE DNES U NÁS DOMA 24. - 30. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 září 2012

U nás doma je frišno. A tak jsme dopustili vodu, vypustili vzduch (teda v opačném pořadí samozřejmě) a zahájili topnou sezónu. Papagájové jsou ještě venku, ale odpoledne už taky půjdou dom. Předpověď je sice příznivá, nicméně noci jsou chladné a Minnie nemá teplé spodní prádlo, páč si ho pravidelně škube.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 17. – 23. 9. PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 září 2012

U nás doma jsem byla svědkem vzniku nové krasové oblasti online. Čekala jsem totiž na autobusovém nádraží na Černém mostě a pršelo. Nepamatuju si už, kdy přesně se tahle stanice metra a nádraží stavělo, ale skoro si myslím, že poměrně hluboko po sametové.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 10. – 16. 9. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 září 2012

U nás doma je to jak u blbečků na dvorečku. Ve dvě hodiny odpoledne mi přilítla od muže zpráva: „Kdy dorazí domů Myšák? Karkulce se ztratil jeden ze psů a musí do práce (Karkulka, ne ten pes). Tak aby na něj Myšák číhal a pustil ho domů, až se vrátí.“

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2012

U nás doma probíhá revoluce. Revoluce v městské hromadné dopravě. Celé město je oblepeno plakáty s hesly „Vždyť to jede jinam!“ a „Celé to změnili!“ a „Nejede to!“, kterými nás dopravní podnik připravuje na fakt, že kompletně překopal trasy pražských tramvají a autobusů.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 27. 8. – 2. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2012

U nás doma mi to nějak začíná přerůstat přes hlavu. Když se tak rozhlídnu po nejbližším okolí, padají na mě chmury. Přes všechna dobrá předsevzetí a socialistické závazky pro letošní léto jsme tak nějak místo k zářivé domácnosti pokročili zas o kousek dál ke squatu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 20. – 26. 8. PDF Tisk E-mail
Sobota, 18 srpen 2012

U nás doma nejsme doma. Alébrž se soustředíme na prahu Českého ráje. Pro bezkonkurenční podmínky – ubytování s plnou penzí v ceně 250 Kč za den a 100 m dlouhé fotbalové travnaté hřiště – již třetím rokem na tom samém fleku, v největší díře světa na břehu řeky Jizery.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 13. – 19. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 srpen 2012

U nás doma to je jako v tý říkance z Krhútský kroniky: Na úpatí Sněžky, potkal jsem tři ježky, všichni tři šli pěšky, život je holt těžký. Akorát že nebyli tři, ale jeden, a nebyla to Sněžka, ale úplně jinej kopec. Ráno, cestou do práce, jsem se totiž srazila na schodech s ježkem.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 6. – 12. 8. PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 srpen 2012

U nás doma probíhají boje mezi hromadiči a vyhazovači. A jak tak často zjišťuju, tak nejen u nás. Že na každého hromadiče připadá jeden vyhazovač, zařídila matka příroda, jak jednou moudře poznamenala bb. Protože kdyby spolu bydleli dva hromadiči, záhy by zahynuli zavaleni poklady, které nashromáždili a kdyby spolu bydleli dva vyhazovači, budou žít v holobytě.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 136 z 287
[CNW:Counter]