O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 15. – 21.10. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2012

U nás doma máme výborný nápady. Teda hlavně já. A když se mi do nich připlete některý z živlů, například ten vodní, je o katastrofu středního rozsahu zaručeně postaráno. Poslední výbornej nápad jsem dostala při podzimní očistě voliér, a to ten, že vyperu lana, co na nich mají papagájové zavěšený bidla.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 8. – 14. 10. PDF Tisk E-mail
Sobota, 06 říjen 2012

U nás doma chodíme do tanečních. Po čtvrté a naposledy, doufám. I když, abych byla spravedlivá, absolvovala jsem to pouze s Karkulkou, Bramborčinej doprovod se mi podařilo hodit na krk babičce a s klukama naštěstí matky nechodí. Ale prodlouženým a podobným radovánkám se asi nevyhnu ani tentokrát.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 1. – 7. 10. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2012

U nás doma nám bylo v minulém týdnu absolvovati dvě promoce. Jednu v režii Univerzity Karlovy a druhou v režii ČVUT. Ta v Betlémské kapli byla skutečně velkolepá. Trvala hodinu a čtvrt a na podiu se shromáždili bezmála všichni, kteří pronesli k přítomným absolventům v uplynulých třech letech alespoň jednu přednášku.

 
JAKAPAK JE DNES U NÁS DOMA 24. - 30. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 září 2012

U nás doma je frišno. A tak jsme dopustili vodu, vypustili vzduch (teda v opačném pořadí samozřejmě) a zahájili topnou sezónu. Papagájové jsou ještě venku, ale odpoledne už taky půjdou dom. Předpověď je sice příznivá, nicméně noci jsou chladné a Minnie nemá teplé spodní prádlo, páč si ho pravidelně škube.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 17. – 23. 9. PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 září 2012

U nás doma jsem byla svědkem vzniku nové krasové oblasti online. Čekala jsem totiž na autobusovém nádraží na Černém mostě a pršelo. Nepamatuju si už, kdy přesně se tahle stanice metra a nádraží stavělo, ale skoro si myslím, že poměrně hluboko po sametové.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 10. – 16. 9. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 září 2012

U nás doma je to jak u blbečků na dvorečku. Ve dvě hodiny odpoledne mi přilítla od muže zpráva: „Kdy dorazí domů Myšák? Karkulce se ztratil jeden ze psů a musí do práce (Karkulka, ne ten pes). Tak aby na něj Myšák číhal a pustil ho domů, až se vrátí.“

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2012

U nás doma probíhá revoluce. Revoluce v městské hromadné dopravě. Celé město je oblepeno plakáty s hesly „Vždyť to jede jinam!“ a „Celé to změnili!“ a „Nejede to!“, kterými nás dopravní podnik připravuje na fakt, že kompletně překopal trasy pražských tramvají a autobusů.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 27. 8. – 2. 9. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2012

U nás doma mi to nějak začíná přerůstat přes hlavu. Když se tak rozhlídnu po nejbližším okolí, padají na mě chmury. Přes všechna dobrá předsevzetí a socialistické závazky pro letošní léto jsme tak nějak místo k zářivé domácnosti pokročili zas o kousek dál ke squatu.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 20. – 26. 8. PDF Tisk E-mail
Sobota, 18 srpen 2012

U nás doma nejsme doma. Alébrž se soustředíme na prahu Českého ráje. Pro bezkonkurenční podmínky – ubytování s plnou penzí v ceně 250 Kč za den a 100 m dlouhé fotbalové travnaté hřiště – již třetím rokem na tom samém fleku, v největší díře světa na břehu řeky Jizery.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 136 z 289
[CNW:Counter]