O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 5. - 2. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2013

V těch uplynulých dnech si určitě hodně z nás vzpomnělo na slavný povzdech milého pana Kemra: "A chčije,  a chčije..." (doufám, že některým krasoduchům nevadilo použití tohoto výstižného slovíčka :-)). Je zajímavé, jak mnohdy drobná prkotinka, pár slov, malá věcička - a stane se větším pomníkem pro danou osobu, než bůhvíjaký čin... Například pro mne je takovou věcičkou obyčejný visací zámek, který mám u sklepa:

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 20. - 26. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 květen 2013

U nás doma (v New Yorku) je docela fajn, i když převážně z mého pohledu. Moje kutilská mánie mne totiž nepustila ani na druhé polokouli. Sotva jsem se trošku probrala ze spavé nemoci po přesunu do jiného časového pásma, už jsem hledala - co bych, kde bych, jak bych... A i když jsem, jak jste sledovali minule, neuspěla v nákupech ohadření, uspěla jsem v nákupech nutných pro svého milovaného koníčka.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. - 12. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 květen 2013

Ani nevím, teď jsem doma v New Yorku, za pár budu zase zpátky doma v Praze. Připadám si zatím jak můřinej papouch - občas dostávám něco na zob, občas se proletím, občas na mne přiletí deka, abych už dala pokoj... Ale v celku se mám dobře. Sice se věnuju běžné domácí práci a kudle, ale jinak nic moc.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA – 29.4. - 5.5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 duben 2013

U nás doma by si Jára Cimrman užil. V předmluvě ke své učebnici elastického zeměpisu totiž píše: „Proklínám chvíle, kdy jsem s horlivostí knihomola přecpával svůj mozek vědomostmi o cizích krajích. K čemu je mi nyní návštěva těchto míst?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 15. - 21. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 duben 2013

V neděli navečer jsem potkal Norberta N., dříve zvaného Nemo, muže velmi důstojného vzezřeni a to už od svých 16 let, co ho znám. Je na chlup stár (nebo mlád?) jako já, dost podobný staršímu gentlemanovi s dobrou pověstí a studoval na stavební průmce v Děčíně.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 18. - 24. 3. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 březen 2013

U nás doma jest velmi "rozhozeno". Zuří tu pásmová nemoc... Studovala jsem to, ostatně studuju to už třináct let a i když bych měla být téměř expertem, jsem vždy jen remcajícím trpitelem. Vyzkoušela jsem už všechny možné zaručené postupy, ale jeden jediný je stoprocentně účinný: pásmová nemoc je jako rýma. Neléčená trvá cca deset dnů, léčená vším možným trvá půl druhého týdne.

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 11. - 17. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 březen 2013

U nás doma je - ale co já vím, jak je doma. Protože teď, když to čtete, jsem ve svém "druhém doma", ale píšu to ještě v Praze. :-))). Tudíž vůbec nevím, co mne tam všechno čeká - mimo mého předrahého prostorného manžela. Jo, v pátek večer tam byl blizzard (sněhová vichřice), kdežto v Praze docela teplo. V neděli tam má být už zase sluníčko.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. - 10. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 březen 2013

U nás doma je velice různě. Celé dopoledne vrčej příklepová kladiva, jak dělníci přivrtávají speciální sítě na barák, aby do nich pak růčo kamínek po kamínku skládaly šutráky, kterými bude náš unikátní panelák obložen. Původně jsem si myslela, že se to tam nasype, ale chyba lávky, to se umělecky vyskládává... Panelák  vibruje a popraskává... Všechny ty praskliny jsou hned zakryty...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. 2. - 3. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2013

Chumelí se chumelí, padá snížek bílý.... Ráno jsem si to kolem vyfotila, abych měla památku na to, že konečně pořádně nasněžilo. Nádhera. Začalo slunit svítíčko a neděle byla jak stříbrná. Tam, kudy dole jezdí vlaky metra, jsou nahoře docela slušné kopečky. Na nich se od rána proháněly boby, rohačky, snowboardy, lyžníci..

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 103 - 119 z 296
[CNW:Counter]