O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 4. - 10. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 březen 2013

U nás doma je velice různě. Celé dopoledne vrčej příklepová kladiva, jak dělníci přivrtávají speciální sítě na barák, aby do nich pak růčo kamínek po kamínku skládaly šutráky, kterými bude náš unikátní panelák obložen. Původně jsem si myslela, že se to tam nasype, ale chyba lávky, to se umělecky vyskládává... Panelák  vibruje a popraskává... Všechny ty praskliny jsou hned zakryty...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 25. 2. - 3. 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2013

Chumelí se chumelí, padá snížek bílý.... Ráno jsem si to kolem vyfotila, abych měla památku na to, že konečně pořádně nasněžilo. Nádhera. Začalo slunit svítíčko a neděle byla jak stříbrná. Tam, kudy dole jezdí vlaky metra, jsou nahoře docela slušné kopečky. Na nich se od rána proháněly boby, rohačky, snowboardy, lyžníci..

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 4. – 10.2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2013

U nás doma jsme ztratili spojení se světem. Umřela nám telefonní linka. A tím pádem taktéž internet. Panika vypukla na všech frontách. Zebřička potřeboval odeslat semestrální práci (deadline), stáhnout si skripta na další zkoušku a zapsat rozvrh na letní semestr.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 1. - 3. 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2013

Na svatého Polykarpa plná sněhu každá škarpa. Nevím jak vy, ale v Praze jsou sněhu plné nejen škarpy. Mezi tím překrásným sněhem jsou vyorané úzké cestičky, občas i posypané. Bohužel, je to jen lokální; když jsem byla dopoledne nakoupit, viděla jsem několik ne zrovna příjemných pádů. Chápu, že asi není v silách komunálních služeb (nebo kdo to má nyní ve své péči) všechno zvládnout, ale – kdyby alespoň ty nej nej cesty neklouzaly...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 leden 2013

Neveselo, truchlivo... Ale ne, pendrek, u nás doma je vzteklo a naštváno, abych mluvila slušně (když už to chci po vás...). Mám televizi-placatku, která má víc funkcí, než budu kdy schopná pochopit. A vede do ní a z ní plno nejrůznějších kabelů. Do dývýdýčka, například. Jo, a do počítače, pak anténa, nějaký ty šňůry do zásuvky... Dopoledne jsem se chvíli na něco dívala, takže vím, že ještě ta bestie fungovala.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. - 20. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 leden 2013

Jak už jsem tu kdysi psala, mám tv, internet a telefon od UPC. Děsně moc televizních programů - cca 148 - ale nakonec si vyberete jen pár - ovšem, to je zase super. V současné době jsem úplně paf z AnimalPlanet, Spektrum Home a Spektrum, AXN, Discovery a CBS Reality. Taky jsou fajn slovenské programy.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 7. - 13. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2013

U nás doma je převelice lenivo, ospalo, nicnedělavo. Což není zase nic neobvyklého... Vyzkoušela jsem alespoň jednu novinku - péct kuřátko na keramickém stojánku - lidi, absolutně super, kdo to nezná, vřele doporučuju! Kuře se omyje, osolí, narazí, vrazí do trouby a cca jednu hodinu peče. Fotku přikládám. A pak ještě něco - dostala jsem zajímavý dopis, vlastně nápad, tady je:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 24. - 30. 12. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 prosinec 2012

Učím se. Místo abych dělala něco "smysluplnějšího" (jak by nejspíš řekla moje milovaná maminka, kdyby mne měla možnost vidět), tak se snažím naučit přidávat články z Kudlanky na facebook. Ne každý, ale jen nějaký... Jenže - nejde mi to a nejde. Tedy nejde mi to tak, jak bych chtěla, tak elegantně, jako jsem to viděla u jiných... :-(((

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 17. – 21.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2012

U nás doma trpíme spánkovou deprivací. Naštěstí díky laskavým odborům a jejich příspěvku k novele zákoníku práce, jak jsem se již tuhle zmiňovala, mám od pondělí dovolenou, takže ten spánkovej deficit začnu snad trochu umořovat. Bylo na čase.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 103 - 119 z 289
[CNW:Counter]