O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 4. – 10.2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2013

U nás doma jsme ztratili spojení se světem. Umřela nám telefonní linka. A tím pádem taktéž internet. Panika vypukla na všech frontách. Zebřička potřeboval odeslat semestrální práci (deadline), stáhnout si skripta na další zkoušku a zapsat rozvrh na letní semestr.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 28. 1. - 3. 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2013

Na svatého Polykarpa plná sněhu každá škarpa. Nevím jak vy, ale v Praze jsou sněhu plné nejen škarpy. Mezi tím překrásným sněhem jsou vyorané úzké cestičky, občas i posypané. Bohužel, je to jen lokální; když jsem byla dopoledne nakoupit, viděla jsem několik ne zrovna příjemných pádů. Chápu, že asi není v silách komunálních služeb (nebo kdo to má nyní ve své péči) všechno zvládnout, ale – kdyby alespoň ty nej nej cesty neklouzaly...

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 21. - 27. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 leden 2013

Neveselo, truchlivo... Ale ne, pendrek, u nás doma je vzteklo a naštváno, abych mluvila slušně (když už to chci po vás...). Mám televizi-placatku, která má víc funkcí, než budu kdy schopná pochopit. A vede do ní a z ní plno nejrůznějších kabelů. Do dývýdýčka, například. Jo, a do počítače, pak anténa, nějaký ty šňůry do zásuvky... Dopoledne jsem se chvíli na něco dívala, takže vím, že ještě ta bestie fungovala.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 14. - 20. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 leden 2013

Jak už jsem tu kdysi psala, mám tv, internet a telefon od UPC. Děsně moc televizních programů - cca 148 - ale nakonec si vyberete jen pár - ovšem, to je zase super. V současné době jsem úplně paf z AnimalPlanet, Spektrum Home a Spektrum, AXN, Discovery a CBS Reality. Taky jsou fajn slovenské programy.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 7. - 13. 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 leden 2013

U nás doma je převelice lenivo, ospalo, nicnedělavo. Což není zase nic neobvyklého... Vyzkoušela jsem alespoň jednu novinku - péct kuřátko na keramickém stojánku - lidi, absolutně super, kdo to nezná, vřele doporučuju! Kuře se omyje, osolí, narazí, vrazí do trouby a cca jednu hodinu peče. Fotku přikládám. A pak ještě něco - dostala jsem zajímavý dopis, vlastně nápad, tady je:

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 24. - 30. 12. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 prosinec 2012

Učím se. Místo abych dělala něco "smysluplnějšího" (jak by nejspíš řekla moje milovaná maminka, kdyby mne měla možnost vidět), tak se snažím naučit přidávat články z Kudlanky na facebook. Ne každý, ale jen nějaký... Jenže - nejde mi to a nejde. Tedy nejde mi to tak, jak bych chtěla, tak elegantně, jako jsem to viděla u jiných... :-(((

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 17. – 21.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2012

U nás doma trpíme spánkovou deprivací. Naštěstí díky laskavým odborům a jejich příspěvku k novele zákoníku práce, jak jsem se již tuhle zmiňovala, mám od pondělí dovolenou, takže ten spánkovej deficit začnu snad trochu umořovat. Bylo na čase.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 10. – 16.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2012

U nás doma panuje jídlomor. Konstatoval ráno Zebřička při pohledu do nacpané lednice. Což u nás nebývá přiliš zvykem. Praktický důsledek je ale stejný, člověk prostě stojí před lednicí a dumá, co si dá, ať je prázdná nebo plná.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9.12. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2012

U nás doma je trochu truchlivo. Ve středu jsme totiž pochovali Alíka. Je to měsíc zpátky, co mu Karkulka nahmátla zvětšený uzliny na krku. Co zkraje vypadalo jako rýmička, s kterou si hravě poradí antibiotika, se ukázalo být hnusobou, co si s ní neporadí nic. Bylo mu 9,5 roku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 103 - 119 z 287
[CNW:Counter]