O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
U nás doma

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 10. – 16.6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 červen 2013

U nás doma amortizujeme zdravotní pojištění. Akorát jsem se v pátek balila na třídní sraz, když domů dorazila Karkulka. Sundala si sluneční brýle a místo do hospody jsme vyrazily do nemocnice. Karkulce totiž dva dny před tím spadla při povodňovém úklidu v ZOO na hlavu dřevěná deska. 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA 3. – 9.6. PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2013

U nás doma, stejně jako leckde jinde, je mokro. Před měsícem jsem zbourala na zahradě bazén, už je tam zas. Na krmení papoušků si beru holínky, protože před voliérama mám druhej... V neděli dopoledne jsme evakuovali dva cvičáky, takže mám plnou zahradu agility překážek.

 

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 27. 5. - 2. 6. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2013

V těch uplynulých dnech si určitě hodně z nás vzpomnělo na slavný povzdech milého pana Kemra: "A chčije,  a chčije..." (doufám, že některým krasoduchům nevadilo použití tohoto výstižného slovíčka :-)). Je zajímavé, jak mnohdy drobná prkotinka, pár slov, malá věcička - a stane se větším pomníkem pro danou osobu, než bůhvíjaký čin... Například pro mne je takovou věcičkou obyčejný visací zámek, který mám u sklepa:

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 20. - 26. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 květen 2013

U nás doma (v New Yorku) je docela fajn, i když převážně z mého pohledu. Moje kutilská mánie mne totiž nepustila ani na druhé polokouli. Sotva jsem se trošku probrala ze spavé nemoci po přesunu do jiného časového pásma, už jsem hledala - co bych, kde bych, jak bych... A i když jsem, jak jste sledovali minule, neuspěla v nákupech ohadření, uspěla jsem v nákupech nutných pro svého milovaného koníčka.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? 6. - 12. 5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 květen 2013

Ani nevím, teď jsem doma v New Yorku, za pár budu zase zpátky doma v Praze. Připadám si zatím jak můřinej papouch - občas dostávám něco na zob, občas se proletím, občas na mne přiletí deka, abych už dala pokoj... Ale v celku se mám dobře. Sice se věnuju běžné domácí práci a kudle, ale jinak nic moc.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA – 29.4. - 5.5. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 duben 2013

U nás doma by si Jára Cimrman užil. V předmluvě ke své učebnici elastického zeměpisu totiž píše: „Proklínám chvíle, kdy jsem s horlivostí knihomola přecpával svůj mozek vědomostmi o cizích krajích. K čemu je mi nyní návštěva těchto míst?

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 15. - 21. 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 duben 2013

V neděli navečer jsem potkal Norberta N., dříve zvaného Nemo, muže velmi důstojného vzezřeni a to už od svých 16 let, co ho znám. Je na chlup stár (nebo mlád?) jako já, dost podobný staršímu gentlemanovi s dobrou pověstí a studoval na stavební průmce v Děčíně.

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 18. - 24. 3. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 březen 2013

U nás doma jest velmi "rozhozeno". Zuří tu pásmová nemoc... Studovala jsem to, ostatně studuju to už třináct let a i když bych měla být téměř expertem, jsem vždy jen remcajícím trpitelem. Vyzkoušela jsem už všechny možné zaručené postupy, ale jeden jediný je stoprocentně účinný: pásmová nemoc je jako rýma. Neléčená trvá cca deset dnů, léčená vším možným trvá půl druhého týdne.

 

 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - 11. - 17. 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 březen 2013

U nás doma je - ale co já vím, jak je doma. Protože teď, když to čtete, jsem ve svém "druhém doma", ale píšu to ještě v Praze. :-))). Tudíž vůbec nevím, co mne tam všechno čeká - mimo mého předrahého prostorného manžela. Jo, v pátek večer tam byl blizzard (sněhová vichřice), kdežto v Praze docela teplo. V neděli tam má být už zase sluníčko.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 103 - 119 z 298
[CNW:Counter]