O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Naše dětičky

KDYŽ SI HRAJOU HOLČIČKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2007

Už odmalička jsem se těšila na dobu, až budu mít své vlastní miminko. Vozila jsem s kamarádkou v kočárku panenku vlasatici - takzvanou chodičku, protože při zakoupení chodila, od čehož jsem jí v cukuletu dopomohla a ten chodící strojek, co ji měl posunovat při vykročení vždy druhou nohu vpřed, jsem ještě ten den strhla.

 
MÁME DOMA ŠKOLÁČKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 říjen 2007

Mám dceru a jak už to tak některé maminky mívají, mysím si o ní, že je skvělá, chytrá, krásná, navíc domů nosí samé jedničky a sama od sebe si dělá domácí úkoly a chystá věci. Ve skrytu duše doufám, že jí to vydrží no....aspoň tak do třetí třídy, teď je v první. Svou paní učitelku miluje, spolužáci jsou hodní, jen někteří kluci lítají po chodbách a to se přeci nedělá.

 
TÁTA U PORODU PDF Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2007

Mladý muž, manžel a otec, starostlivý až téměř ustrašený výraz. Mladá vyčerpaná žena, spánky skrápěné potem se napínají velkým úsilím, on jí trpělivě utírá čelo, drží za ruku.  Střih.

Slzy dojetí, úsměvy, slova lásky, nesmírné štěstí, hrdý otec přestřihuje pupeční šňůru a chová poprvé v náručí svého potomka, láskyplně líbá svou unavenou ženu.

 
DOMÁCÍ ZVÍŘE: PUBERŤÁK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 září 2007

Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov. Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor. Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá. Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zvířete), které možnosti dá přednost. .

 
DĚTI ULICE PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 srpen 2007

 Kudlanko a kudlanky, máme v domě rodinu, která mě štve. V podstatě parazituje na nás všech ostatních. Bydlíme v nižším paneláku, takže se všichni známe a vidíme si nejen do talíře. Stejně tak si všichni pomáháme, když je potřeba. Ale tohle už přestává být pomocí. Jedná se totiž o dvě děti.

 
VODNÍ SVĚT VE ŠKOLIČCE PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červen 2007

Ahoj Danielo a všichni Kudláňáčci, včera jsem se byla podívat ve škole, kam chodí můj syn. ZŠ Plzeňská, Praha 5. Mají tam keramický kroužek, paní učitelka na keramiku je úžasná a v minulém měsíci se dokonce zúčastnili výstavy i v italském městě Urbania. Proč ale píšu, chtěla bych vám všem, kteří mají ještě dnes čas, doporučit jejich keramický bazar.

 
DĚTI Z KUŘIMI PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 květen 2007

 Je to neuvěřitelné… Ano, nad tím, co jsme se dozvídáme od minulého týdne, zůstává rozum stát. Tohle je situace, která se vymyká normálu… Eskalace projevů domácího násilí v naší zemi je zdrcující.  Počty týraných a zneužívaných dětí mají v České republice rostoucí trend. V roce 2005 zaznamenali sociální pracovníci téměř dva tisíce případů, kdy bylo dítě sexuálně zneužito nebo tělesně a psychicky týráno.  

 
VŠI !!! VŠUDE A VŠUDE VŠI !!! PDF Tisk E-mail
Středa, 09 květen 2007

 Tak jsem se odhodlala vám napsat o tom, kterak můj syn přinesl ze školy vši. Mimochodem - píšu ve zdejší kudlančí šabloně - poprvé - a ejhle  - hned na úvod problém. Mám zadat rubriku... Co vybrat? Zážitky? Fauna a flora? To by šlo - ač nechutná, přeci jen fauna. Anebo manuál? Taky - potřebuju manuál -poraďte mi, jak se toho svinstva zbavit! A téma? Obrovské - máme vši! 

 

 
DĚTI NEBO CÍRKVE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 březen 2007

 Ahoj Danielo a kudlanky, velmi by mě zajímal názor druhých - ted váš -  na následující problematiku. Vzhledem k reformám ODS se budou snižovat a redukovat sociální výdaje, údajně tvoří velký díl v rozpočtu. Důchodcům se prý zastaví valorizace důchodů, maminkám se odstupňuje mateřská dovolená.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 Následující > Konec >>

Výsledky 157 - 165 z 165
[CNW:Counter]