O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Naše dětičky

NAŠE DĚTIČKY III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2008

Ordinace dětských lékařů, psychologů i psychiatrů se neuvěřitelně rychle plní rodiči s neklidnými dětmi. Žádají o pomoc, protože je to fenomén, který v takové míře zatím nikdo neznal. Pokud učitelé před cca třiceti lety měli ve třídě jedno až dvě neklidné děti, tak dnes jich je klidně třetina až polovina.

 
DESATERO PRO BUDOUCÍ RODIČE PDF Tisk E-mail
Středa, 20 únor 2008

Pokud chcete zjistit, jestli jste na vznešené rodičovské poslání dobře připraveni , řiďte se následujícími pokyny: jste-li žena, je váš první krok v přípravě na mateřství velmi jednoduchý. Oblečte si župan a na břicho si zavěste pytel s fazolemi. Noste ho devět měsíců, potom desetinu fazolí odeberte. 

 
NAŠE DĚTIČKY - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2008

Pokud bych měla napsat "Obecný návod k použití  našeho originálního dítěte" - začnu takto:  Poskytněme mu bezpečí. Zaprvé hmotné - jídlo, bydlení, ošacení atd. (což nebývá problém, ale nesmí to tím zcela končit!), a hlavně psychické bezpečí: vždycky musí mít jasný a nesporný pocit, že ho milujeme, i když se na něj právě teď třeba děsně a oprávněně zlobíme.

 
NAŠE DĚTIČKY - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 únor 2008

Odjakživa se lidé snažili něco své potomky naučit, předat jim své zkušenosti. Uskutečňovali to různými formami, mnohé cesty byly považovány za úplně univerzální a v určitém čase vychvalovány, a když lidé postoupili ve svém vědění dále, tak často část z toho původně dobrého, bylo naopak zatracováno a označeno za špatné.

 
SKUHRÁNKY JEDNÉ BŘICHATKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 leden 2008

Moje skoro osměsíční břicho si chodí přede mnou, jako by si žilo svým vlastním životem a jeho jedinou výhodu vidím v tom, že se na něj dá položit hrnek s kafem, opřít ruce, knížka atd. Z krásných 60kg se stalo ohromujících 80, bolí mě záda, snědená soda by se dala počítat na kila a když v noci vstávám na záchod jen třikrát, je to úspěch.

 
KOČKA A PES... A DĚTIČKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 leden 2008

Asi to všichni víte - skupinka omladiny i uspořádala "párty", zahradní oslavu.  Posilněni alkoholem část večera trávili sledováním souboje kočky se psem, kterého na bezmocné zvíře poštvali. Kočku předtím opili alkoholem. Vše si natočili na videokameru. Jejich zábava se objevila na jednom internetovém serveru. O případ se již zajímá policie.

 
DREDY, DREDY, DREDY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 leden 2008

Je to už hodně dlouho, co se na toto téma rozpoutala na kudlance bouřlivá diskuze. Ano, už běží pátý rok, od doby, kdy se zde debatilo o dredech. Dredy se však nosí stále a stále se obě generace - děti a rodiče - potýkají s otázkami: je to vhodné, je to správné? Zvítězí vždy jen jedna strana - ale většinou se s výsledkem "boje" vyrovnají v dobrém.

 
VENDELÍN ČTVRTEK - JEŽÍŠEK Z KONTEJNERU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 leden 2008

Miminko, které dostalo od sestřiček v nemocnici krásně český „pracovní název“ Vendelín Čtvrtek, je už v kojeneckém ústavu, kde bude do cca polovičky února čekat, až uplyne povinná dvouměsíční lhůta, po kterou se o něj mohou přihlásit jeho biologičtí rodiče. Tedy – pokud by měli zájem a neměli strach… Poté bude dán k adopci.

 
SLUNÍČKO NATÁLKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2007

HALO, HALO, NA VĚDOMOST VŠEM KUDLANKÁM A KUDLÁNKŮM SE DÁVÁ, že máme doma nového človíčka, který mezi nás zavítal dne 12.,12.2007 a vážil přitom nejen dlouhou cestu, ale i 4 a půl kila při dvaapadesáti centimetrech. Já teď dělám babičku na plný úvazek, mám dovolenou na tu nekrásnější zotavenou.  

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 Následující > Konec >>

Výsledky 144 - 156 z 165
[CNW:Counter]