O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Naše dětičky

NÁŠ MALÝ MAZÁK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 duben 2008

Tři týdny uběhly jako voda, a z našeho novorozeného chlapečka je rázem mazák. Umí už spoustu věcí, pozná přesně, který dudel je ten pravý jeho, na ty ostatní se tváří, jako bych mu strkala do pusy hovénko, umí se pročůrat až pod pažičku, popř. na záda - je ta zatím jeho velmi oblíbená činnost. Jinak si to neumím vysvětlit, jedině, že by se rád pravidelně převlíkal, snad budoucí metrosexuál?

 
A JE TO :-))) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 březen 2008

„Tak, už jsme konečně všichni doma - mamka, taťka, ségra a děcko," takhle lakonicky shrnul návrat domů z porodnice můj čerstvě šestiletý syn. Všichni jsme se moc těšili: na nové miminko, na to, že se konečně můj jiný stav stane zase stavem normálním a to se vším všudy, ale ouha - realita nás všechny asi trochu zaskočila - no abych byla přesná - nejvíc samozřejmě mou maličkost.

 
NAŠE DĚTIČKY - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 březen 2008

Ahojky, jsem tu poprvé a prosím o radu. Mám pětiletého hyperaktivního synka, hodně se mu s manželem věnujeme, od třech let má zavedený režim, na který si zvykl. Problémy jsou v kolektivech, neustále vyrušuje a pere se.Ve školce si učitelky neustále stěžovaly, když jsem naznačila, že to dítě potřebuje jiný přístup, než ho posílat na hanbu, cítily se dotčené.  

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - III. PDF Tisk E-mail
Středa, 12 březen 2008

Zuzka je moje kamarádka z dětství. Shodou okolností je to zároveň bývalá milenka mého bratra, bývalá milenka mého kamaráda a objekt Medvědových polygamních tužeb. Medvěd ovšem není jediný chlap v mé rodině, kdo by rád soužil (a zejména souložil) :-))) se dvěma ženskýma najednou.  Další takový je můj bratr.

 
NOVÝ "KUDLÁNEK" NA SVĚTĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 12 březen 2008

Tak už je tady zase o jednoho chlapa víc... Předevčírem pozdě večer mi Paula napsala, že "se cítí nějak divně", a dělala si legraci, že si nejspíš vleze pod horkou sprchu. Vzhledem k tomu, že dvě skřítčata spala, její manžel v práci a ona doma sama, dost mne vylekala. Nakonec všechno dobře dopadlo, až kolem půl třetí ráno prý nasedli do auta - ještě ve dvou...

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 březen 2008

„Tobě tak vyrostla prsátka...", lebedil si Medvěd včera večer, když měl svou pravidelnou desetiminutovku (každý den sledovat deset minut odhalená ženská ňadra prý prodlužuje mužům život o ... už nevim o kolik, ale je to celkem fuk, protože i tak je to oblíbená zábava) a zpíval si u toho „Ééééj, dudy mojééé, míšky vy mojéééé..."

 
NEDĚLNÍ IDYLKA JEDNÉ KOULE PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 březen 2008

Vzpomínáte, jak bylo koncem února horko? V Českých Budějovicích naměřili rekordních 21°C, u nás ve Zlíně nám muselo stačit 17°C. A stačilo - bohatě. Všichni vytáhli paty se svých panelákových děr a vydali se buď pěšky, kolmo nebo na bruslích provětrat si plíce na cyklistickou stezku kolem zlínského vele(po)toku Dřevnice.

 
ŽIVOT S MEDVĚDEM - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 březen 2008

Vždycky jsem si říkala, že nebudu takový pedant jako moje máma - že se nenechám rozčilovat takovýma prkotinama jako ona a budu hrozně v poho... Jenže teprve co mám vlastní domácnost, tak vidím, kolik z mámina vzoru jsem si do života odnesla. Myslím, že žiju s tím nejlepším chlapem na světě...

 
JAKÉ DÁME JMÉNO? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 březen 2008

Jestlipak víte, co se děje, když vyberete pro své dítě jméno, které není v kalendáři? Měla jsem vždy za to, že je potřeba zajít na příslušnou matriku (což je ta, pod kterou spadá porodnice, ve které se dítě narodí) a tam vám vybrané jméno buď schválí, nebo zamítnou.

 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 Následující > Konec >>

Výsledky 131 - 143 z 165
[CNW:Counter]