O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

KUPUJETE BYT? NA CO SI DÁT POZOR... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 říjen 2010

 Koupě bytu není snadná záležitost a přináší s sebou velká rizika a mnohé starosti, které si ani nemusíte dopředu uvědomovat. Ale nebojte se, všechno se dá zvládnout - důležité je, abyste o těchto rizicích věděli a mohli je tak minimalizovat. Rozhodně  se vyplatí opatrnost, vždyť při téhle transakci nejde zrovna o málo – naopak jde často o otázku celoživotních úspor nebo (v případě hypotéky či stavebního spoření) celoživotního zadlužení.

 
NÁROK NA VDOVSKÝ DŮCHOD PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 říjen 2010

 Dobrý den, mám asi poněkud neběžný dotaz, ale můj bývalý manžel si to přál. Jsme už tři roky rozvedení, ale naše majetkové vyrovnání není ještě vyřešeno. Stalo se, že v únoru letošního roku se dozvěděl, že je vážně nemocný. A jelikož nikoho nemá, tak se o něj starám. Nyní si přeje, abychom se vzali, protože bych po něm pak brala vdovský důchod; přeje si, abych byla zabezpečená... 

 
TRVALÝ POBYT - "PRO PŘÍTELE" PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 září 2010

 Dobrý den, potřebuju poradit. Nedávno jsem si koupila družstevní byt. Mám přítele, se kterým budeme v tomto bytě bydlet. Když přítele nahlásím k trvalému pobytu v tomto bytě, k čemu mne to zavazuje? Hlavně mne zajímá, jestli budu mít k němu nějaké vyživovací povinnosti při jeho ztrátě zaměstnání (platí to i opačně, zda pak on ke mně).

 
SPOLUVLASTNICTVÍ A TRVALÝ POBYT PDF Tisk E-mail
Středa, 01 září 2010

 Dobrý den, mám dotaz. Můj bývalý manžel a já jsme dva vlastníci jedné ideální poloviny domu. Ale -již 4 roky jsme rozvedeni. Bohužel, ale není rozdělený ani majetek, ani vlastnické práva k této nemovitosti. Čili, není ještě nic vyřešeno a stále se soudíme.... Problém je v tom, že bývalý manžel do našeho domu bez mého souhlasu a vědomí nejprve přihlásil dvě nezletilé děti: jedno je jeho syn a druhé je cizí.

 
TRVALÝ POBYT - ZAS A ZNOVU... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 srpen 2010

 Dobrý den, mám dotaz : dostal jsem družstevní byt od rodičů a mojí sestru jsem vyplatil. Po dohodě rodičů a sestry, poté, co jí byly předány peníze, souhlasila, že se odhlásí. Vzhledem k tomu, že nemá stálou práci a stále se jen někde zadlužuje...  a tím pádem nám hrozí exekuce -  jako např. už z DP Praha,  tak že si samozřejmě ani neplatí sociálku a zdravotní pojištění... 

 
TRVALÝ POBYT - JAK SE OD- A PŘIHLÁSIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červenec 2010

 Dobrý den, milá Danielo, chtěla bych vás požádat taky o radu ohledně trvalého pobytu. Mám trvalý pobyt ve Zlíně u rodičů bývalého přítele. Bydlím už ale 3 roky v Brně a bývalý přítel mě požádal, abych si trvalý pobyt u jeho rodičů odhlásila. Chtěla bych, ale jedině si můžu nahlásit trvalý pobyt tady v Brně na městském úřadě, protože jinak nemám tady kde.

 
KDYŽ RODIČE DAROVALI DŮM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2010

 Dobrý den, milá Kudlanko, prosíme Vás o radu. Jsme tři sourozenci, starší bratr a dvě sestry. Naši rodiče darovali dům i s pozemkem našemu u bratrovi a v darovací smlouvě mají uvedené věcné břemeno a právo na dožití. O samotném daru jsme se my dvě sestry dozvěděly zcela náhodně. Ale proč píšu - bratr rozkopal totiž užívanou část bytu našich rodičů (koupelnu a kuchyň), že prý dům potřebuje rekonstrukci, ale očividně práce schválně neúměrně prodlužuje.

 
PŮJČKY "PER HUBA" SE NEVYPLÁCÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 červenec 2010

 Dobrý den, na stránkách "Kudlanky" jsem četla Vaši reakci na dotaz (adresovaný cca 18.2.2010) ohledně ústní dohody o půjčce. Mám následující problém: můj přítel před dvěma lety půjčil své přítelkyni 40.000,- Kč. Bylo to převodem z jeho účtu na účet kamarádky jeho přítelkyně, neboť ona té kamarádce dlužila, takže jí to z jeho peněz takto chtěla vrátit.

 
NEZAVINĚNÉ EXEKUČNÍ PRŮŠVIHY PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 červen 2010

 Dobrý den, bydlím v rodinném domku s rodiči (majitelé jsou oni) a navštívili nás exekutoři, kvůli bratrově dluhu. Bratr si, ale loni v srpnu odhlásil trvalé bydliště jinam, na městský úřad, protože to samé už se nám stalo před rokem.U rodičů měl jen přihlášený trvalý pobyt kvůli poště, ale nikdy s námi nebydlel a nebydlí a nemá v našem domě žádný majetek.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 86 - 102 z 172
[CNW:Counter]