O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

TRVALÝ POBYT - "PRO PŘÍTELE" PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 září 2010

 Dobrý den, potřebuju poradit. Nedávno jsem si koupila družstevní byt. Mám přítele, se kterým budeme v tomto bytě bydlet. Když přítele nahlásím k trvalému pobytu v tomto bytě, k čemu mne to zavazuje? Hlavně mne zajímá, jestli budu mít k němu nějaké vyživovací povinnosti při jeho ztrátě zaměstnání (platí to i opačně, zda pak on ke mně).

 
SPOLUVLASTNICTVÍ A TRVALÝ POBYT PDF Tisk E-mail
Středa, 01 září 2010

 Dobrý den, mám dotaz. Můj bývalý manžel a já jsme dva vlastníci jedné ideální poloviny domu. Ale -již 4 roky jsme rozvedeni. Bohužel, ale není rozdělený ani majetek, ani vlastnické práva k této nemovitosti. Čili, není ještě nic vyřešeno a stále se soudíme.... Problém je v tom, že bývalý manžel do našeho domu bez mého souhlasu a vědomí nejprve přihlásil dvě nezletilé děti: jedno je jeho syn a druhé je cizí.

 
TRVALÝ POBYT - ZAS A ZNOVU... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 srpen 2010

 Dobrý den, mám dotaz : dostal jsem družstevní byt od rodičů a mojí sestru jsem vyplatil. Po dohodě rodičů a sestry, poté, co jí byly předány peníze, souhlasila, že se odhlásí. Vzhledem k tomu, že nemá stálou práci a stále se jen někde zadlužuje...  a tím pádem nám hrozí exekuce -  jako např. už z DP Praha,  tak že si samozřejmě ani neplatí sociálku a zdravotní pojištění... 

 
TRVALÝ POBYT - JAK SE OD- A PŘIHLÁSIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červenec 2010

 Dobrý den, milá Danielo, chtěla bych vás požádat taky o radu ohledně trvalého pobytu. Mám trvalý pobyt ve Zlíně u rodičů bývalého přítele. Bydlím už ale 3 roky v Brně a bývalý přítel mě požádal, abych si trvalý pobyt u jeho rodičů odhlásila. Chtěla bych, ale jedině si můžu nahlásit trvalý pobyt tady v Brně na městském úřadě, protože jinak nemám tady kde.

 
KDYŽ RODIČE DAROVALI DŮM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2010

 Dobrý den, milá Kudlanko, prosíme Vás o radu. Jsme tři sourozenci, starší bratr a dvě sestry. Naši rodiče darovali dům i s pozemkem našemu u bratrovi a v darovací smlouvě mají uvedené věcné břemeno a právo na dožití. O samotném daru jsme se my dvě sestry dozvěděly zcela náhodně. Ale proč píšu - bratr rozkopal totiž užívanou část bytu našich rodičů (koupelnu a kuchyň), že prý dům potřebuje rekonstrukci, ale očividně práce schválně neúměrně prodlužuje.

 
PŮJČKY "PER HUBA" SE NEVYPLÁCÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 červenec 2010

 Dobrý den, na stránkách "Kudlanky" jsem četla Vaši reakci na dotaz (adresovaný cca 18.2.2010) ohledně ústní dohody o půjčce. Mám následující problém: můj přítel před dvěma lety půjčil své přítelkyni 40.000,- Kč. Bylo to převodem z jeho účtu na účet kamarádky jeho přítelkyně, neboť ona té kamarádce dlužila, takže jí to z jeho peněz takto chtěla vrátit.

 
NEZAVINĚNÉ EXEKUČNÍ PRŮŠVIHY PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 červen 2010

 Dobrý den, bydlím v rodinném domku s rodiči (majitelé jsou oni) a navštívili nás exekutoři, kvůli bratrově dluhu. Bratr si, ale loni v srpnu odhlásil trvalé bydliště jinam, na městský úřad, protože to samé už se nám stalo před rokem.U rodičů měl jen přihlášený trvalý pobyt kvůli poště, ale nikdy s námi nebydlel a nebydlí a nemá v našem domě žádný majetek.

 
TRVALÝ POBYT PO ROZCHODU? PDF Tisk E-mail
Středa, 19 květen 2010

 Dobrý den, Kudlanko, potřebovala bych poradit. Rozešli jsme se s mým přítele a on mě a mou dceru teď chce okamžitě odhlásit z trvalého pobytu. Bohužel se nemám kde jinde přihlásit. Může to udělat a pak se tedy mám přihlásit kam? Na úřad?...Prosím o radu. Děkuji Katka

 
EXEKUCE - ANEB NEBEZPEČNÁ SNACHA PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 květen 2010

 Dobrý den, prosím o pomoc s tímto urgentním problémem: prarodiče mají ve svém domě, který vlastnoručně postavili, přihlášené k trvalému pobytu i syna s manželkou (snachou). Syn se snachou žijí v patře, ve zcela odděleném bytě, dům je ale s jedním společným vchodem, a jedním popisným číslem. Jak nyní zjistili, tato snacha se zadlužila hned u několika společností, tajně si vzala úvěry i na rodné číslo svého manžela.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 86 - 102 z 170
[CNW:Counter]