O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

TRVALÝ POBYT - JAK SE OD- A PŘIHLÁSIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červenec 2010

 Dobrý den, milá Danielo, chtěla bych vás požádat taky o radu ohledně trvalého pobytu. Mám trvalý pobyt ve Zlíně u rodičů bývalého přítele. Bydlím už ale 3 roky v Brně a bývalý přítel mě požádal, abych si trvalý pobyt u jeho rodičů odhlásila. Chtěla bych, ale jedině si můžu nahlásit trvalý pobyt tady v Brně na městském úřadě, protože jinak nemám tady kde.

 
KDYŽ RODIČE DAROVALI DŮM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2010

 Dobrý den, milá Kudlanko, prosíme Vás o radu. Jsme tři sourozenci, starší bratr a dvě sestry. Naši rodiče darovali dům i s pozemkem našemu u bratrovi a v darovací smlouvě mají uvedené věcné břemeno a právo na dožití. O samotném daru jsme se my dvě sestry dozvěděly zcela náhodně. Ale proč píšu - bratr rozkopal totiž užívanou část bytu našich rodičů (koupelnu a kuchyň), že prý dům potřebuje rekonstrukci, ale očividně práce schválně neúměrně prodlužuje.

 
PŮJČKY "PER HUBA" SE NEVYPLÁCÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 červenec 2010

 Dobrý den, na stránkách "Kudlanky" jsem četla Vaši reakci na dotaz (adresovaný cca 18.2.2010) ohledně ústní dohody o půjčce. Mám následující problém: můj přítel před dvěma lety půjčil své přítelkyni 40.000,- Kč. Bylo to převodem z jeho účtu na účet kamarádky jeho přítelkyně, neboť ona té kamarádce dlužila, takže jí to z jeho peněz takto chtěla vrátit.

 
NEZAVINĚNÉ EXEKUČNÍ PRŮŠVIHY PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 červen 2010

 Dobrý den, bydlím v rodinném domku s rodiči (majitelé jsou oni) a navštívili nás exekutoři, kvůli bratrově dluhu. Bratr si, ale loni v srpnu odhlásil trvalé bydliště jinam, na městský úřad, protože to samé už se nám stalo před rokem.U rodičů měl jen přihlášený trvalý pobyt kvůli poště, ale nikdy s námi nebydlel a nebydlí a nemá v našem domě žádný majetek.

 
TRVALÝ POBYT PO ROZCHODU? PDF Tisk E-mail
Středa, 19 květen 2010

 Dobrý den, Kudlanko, potřebovala bych poradit. Rozešli jsme se s mým přítele a on mě a mou dceru teď chce okamžitě odhlásit z trvalého pobytu. Bohužel se nemám kde jinde přihlásit. Může to udělat a pak se tedy mám přihlásit kam? Na úřad?...Prosím o radu. Děkuji Katka

 
EXEKUCE - ANEB NEBEZPEČNÁ SNACHA PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 květen 2010

 Dobrý den, prosím o pomoc s tímto urgentním problémem: prarodiče mají ve svém domě, který vlastnoručně postavili, přihlášené k trvalému pobytu i syna s manželkou (snachou). Syn se snachou žijí v patře, ve zcela odděleném bytě, dům je ale s jedním společným vchodem, a jedním popisným číslem. Jak nyní zjistili, tato snacha se zadlužila hned u několika společností, tajně si vzala úvěry i na rodné číslo svého manžela.

 
TRVALÝ POBYT PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Středa, 05 květen 2010

 Kamarádka se dostala do velmi nepříjemného problému: manžel začal pít, řvát na děti, rozprodávat věci atd. Došlo to až k rozvodovému řízení. To proběhlo bez větších problémů, majetek mají také rozdělený. Byt je psaný na ní, ale ex-manžel má stále trvalý pobyt a tak stále vesele pokračuje ve svém řádění. Pokusila se ho vyhodit, ale on obratem zavolal policii a ta ji donutila ho pustit dovnitř.

 
TRVALÝ POBYT - EXEKUCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 květen 2010

S trvalým pobytem jsou starosti. Sice to, že jste někde hlášeni, vám žádné nároky na ono bydlení nedává, ale pokud je někdo někde trvale hlášen, potenciálně ohrožuje majitele tohoto bytu.

 
VÝPOVĚĎ PO SKONČENÍ NEMOCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 květen 2010

 Dobrý den, mam k vám velikou prosbu o radu. Syn má podepsanou pracovní smlouvu na dobu určitou na jeden rok. Pracoval od října do února, pak v únoru onemocněl a marodil do konce dubna. A když přišel a mluvil s mistrem, tak ten mu řekl, že už s ním nepočitají a že s ním rozvážou pracovni poměr. Syn jen řekl, že co nadělá... Mistr řekl, že zavolá na personální a že se mu ozve. Ale celý den synovi nezavolal a ani nebral telefon.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 86 - 102 z 167
[CNW:Counter]