O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

NEMOC PO SKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 únor 2012

 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Mojí přítelkyni byl ukončen pracovní poměr - pro nadbytečnost  - a dostala odstupné. Jelikož má ale vážné zdravotní problémy, tak šla k lékaři a dostala neschopenku  - stalo se to do sedmi dní po ukončení pracovního poměru.

 
TRVALÝ POBYT - ZRUŠENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2012

 Dobrý den, mám jeden dotaz. Na našem obecním úřadě zrušili trvalý pobyt bratrově přítelkyni, která u něj žila cca šest let. Mají spolu čtyřletého syna, který byl svěřen do péče otci. Matka se o něj nebyla schopna postarat. Ani nechodila do práce. Ale už u něj pět měsíců nebydlí, sama se odstěhovala – protože má dalšího přítele.  

 

 
TRVALÝ POBYT - STÁLÉ TRÁPENÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 leden 2012

 S trvalým pobytem, respektive s tím, když je potřeba ho zrušit nějaké nezdárné osobě, je moře problémů. Hodně z nich je zaviněno i špatnou informovaností lidí na obou stranách - těch, kteří ho někomu potřebují zrušit, i těch, kteří by to z moci úřední měli provést.  Tak pro všechny ještě jednou - na zcela čerstvém případu - vysvětlení a návod, jak na to:

 
NEMOCNÁ STUDENTKA - PENÍZE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2011

 Dobrý den, vážená paní Danielko, potřebuju poradit... Je mi 20let. Dělala jsem oborové studium 3. ročníku a chtěla jsem si dodělat nástavbové studium s maturitou. 1. ročník jsem úspěšně dodělala, jenže při nástupu do druhého jsem začala být nemocná a nemohla kvůli absenci dále pokračovat, tak jsem na rok přerušila s tím, že nastoupím znovu.

 
TRVALÝ POBYT, EXEKUTOR A MAMINKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2011

 Dobrý den, chtěla jsem se optat na jednu věc... trvalý pobyt mám hlašený u své matky v jejím družstevním bytě. Na bývalého manžela jsem si nabrala půjčky, které samozřejmě nesplácel a já jsem byla dlouho bez práce, takže jsem se dostala do rukou exekutorům. Ale ti chodí na místo mého trvalého pobytu, kde se ale přes pět let nezdržuji.

 
TRVALÝ POBYT A DLUHY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 listopad 2011

 Dobrý den, prosím o radu. Přítel je po rozvodu a exmanželka má stále u něj hlášený trvalý pobyt a odmítá si ho odhlásit. Když ji chtěl odhlásit on, na úřadě mu sdělili, že to není tak jednoduché. Přitom - dům i vybavení je přítele, majetkově jsou vyrovnáni a exmanželka již skoro rok bydlí jinde.

 
PROBLÉMY S TRVALÝM POBYTEM A POPLATKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 říjen 2011

 Dobrý den, prosím Vás o radu, jak se odhlásit z trvalého pobytu u rodičů. Bydlím už několik let mimo, ale teď jsem se vdala a jsme s manželem v podnájmu v jedné vesnici poblíž mých rodičů. Chtěli bychom mít s manželem společné trvalé bydliště.

 
KDE ZJISTIT PŘÍPADNÉ EXEKUCE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2011

 Dobrý den, obracím se na vás z dotazem. Můj bratr měl do nedávna u rodičů trvalý pobyt, ale již 2 roky tam nebydlel, jelikož má všude dluhy rodiče mu správním řízením zrušili trvalý pobyt (březen 2011), před tímto datem se u nich objevili exekutoři poprvé a naší za bratra zaplatili díky úvěru 60 000 Kč, jenže dnes se exekutoři objevili znovu, a i když už tam nemá trvalý pobyt, musí za něho rodiče zase platit...

 
V DLUHOVÉ PASTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červenec 2011

 Dobrý den, prosím o radu v následující situaci. Syn (35let) začal podnikat, nedařilo se mu a tak si na sebe nabral plno půjček.  Trvalý pobyt měl v dané době nahlášený u nás, tudíž na smlouvách je napsána naše adresa. Ovšem na téže adrese se již od 18ti let nezdržuje. K dnešnímu dni jsem zrušila jeho trvalý pobyt zde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 69 - 85 z 172
[CNW:Counter]