O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

PLACENÍ ZA ODPAD NA CHATĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2012

Prosím o radu: máme chatu v lese. Chata patří do katastru obce vzdálené 7 km. Na chatě pobýváme s manželem sami a odpadků, které na chatě vyprodukujeme, je sotva sáček, asi 4 litry. Nebyl by problém vozit odpadky do kontejneru v obci, ale to bychom museli jet 7 km tam a 7 km zpět.  

 

 

 
ZPLNOLETNĚNÍ NEZLETILÝCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

 Dobrý den, chtěl bych se zeptat kam mám zajít, když chci zplnoletnit dřve jak před osmnáctými narozeninami? Je mi 16 let a přítelkyni také, ale čekáme miminko a vůbec nevím, kam jít. Děkuji vám předem za radu. JOSEF 

 
RODINNÉ ROŠÁDY PDF Tisk E-mail
Středa, 22 únor 2012

 Milá Kudlanko, potřebuju poradit ohledně bydlení. Bydleli jsme všichni doma. Jak jinak... Otec zemřel, pak se bratr odstěhoval a já zůstala doma s maminkou. Bratr se občas přišel podívat, ale o maminku jsem se až do její smrti starala já.  Po nějaké době mi přišel bratr sdělit, že byt je jeho, že ho maminka ještě před smrtí přepsala na něj. Bydlím tedy v bytě po rodičích, ale majitelem je bratr.

 
NEMOC PO SKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 únor 2012

 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Mojí přítelkyni byl ukončen pracovní poměr - pro nadbytečnost  - a dostala odstupné. Jelikož má ale vážné zdravotní problémy, tak šla k lékaři a dostala neschopenku  - stalo se to do sedmi dní po ukončení pracovního poměru.

 
TRVALÝ POBYT - ZRUŠENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2012

 Dobrý den, mám jeden dotaz. Na našem obecním úřadě zrušili trvalý pobyt bratrově přítelkyni, která u něj žila cca šest let. Mají spolu čtyřletého syna, který byl svěřen do péče otci. Matka se o něj nebyla schopna postarat. Ani nechodila do práce. Ale už u něj pět měsíců nebydlí, sama se odstěhovala – protože má dalšího přítele.  

 

 
TRVALÝ POBYT - STÁLÉ TRÁPENÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 leden 2012

 S trvalým pobytem, respektive s tím, když je potřeba ho zrušit nějaké nezdárné osobě, je moře problémů. Hodně z nich je zaviněno i špatnou informovaností lidí na obou stranách - těch, kteří ho někomu potřebují zrušit, i těch, kteří by to z moci úřední měli provést.  Tak pro všechny ještě jednou - na zcela čerstvém případu - vysvětlení a návod, jak na to:

 
NEMOCNÁ STUDENTKA - PENÍZE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2011

 Dobrý den, vážená paní Danielko, potřebuju poradit... Je mi 20let. Dělala jsem oborové studium 3. ročníku a chtěla jsem si dodělat nástavbové studium s maturitou. 1. ročník jsem úspěšně dodělala, jenže při nástupu do druhého jsem začala být nemocná a nemohla kvůli absenci dále pokračovat, tak jsem na rok přerušila s tím, že nastoupím znovu.

 
TRVALÝ POBYT, EXEKUTOR A MAMINKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2011

 Dobrý den, chtěla jsem se optat na jednu věc... trvalý pobyt mám hlašený u své matky v jejím družstevním bytě. Na bývalého manžela jsem si nabrala půjčky, které samozřejmě nesplácel a já jsem byla dlouho bez práce, takže jsem se dostala do rukou exekutorům. Ale ti chodí na místo mého trvalého pobytu, kde se ale přes pět let nezdržuji.

 
TRVALÝ POBYT A DLUHY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 listopad 2011

 Dobrý den, prosím o radu. Přítel je po rozvodu a exmanželka má stále u něj hlášený trvalý pobyt a odmítá si ho odhlásit. Když ji chtěl odhlásit on, na úřadě mu sdělili, že to není tak jednoduché. Přitom - dům i vybavení je přítele, majetkově jsou vyrovnáni a exmanželka již skoro rok bydlí jinde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 69 - 85 z 175
[CNW:Counter]