O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

DĚLENÍ POZEMKŮ - KUS ZA KUS? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 listopad 2013

 Víc hlav víc ví, prosím poradí někdo? Jsou dva pozemky, každý jinde a jsou dva vlastníci ideálních polovin. A vyvstal problém, jakým způsobem majetek rozdělit a vypořádat, když jeden pozemek je menší? První spoluvlastník tlačí na prodej (má dluhy) a druhý spoluvlastník prodávat nechce, ale je ochoten si vzít větší pozemek + dát doplatek. Pak už bude každý pozemek mít svého majitele...

 

 
ROZDĚLENÍ MAJETKU MEZI DĚTI PDF Tisk E-mail
Středa, 06 listopad 2013

Dobrý den, rádi bychom se s vámi poradili. Manžel se svou sestrou vlastní každý polovinu rodinného domku včetně zahrady, sýpky, stodoly a ovocné zahrady s ovocnými stromy. Podotýkám, že spolužití bylo a je zatím klidné, a  každý si tu svoji polovinu opravoval od roku 1972 podle svých finančních možností.

 
SPOLUBYDLENÍ DVOU GENERACÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 říjen 2013

 Dobrý den, jsme s manželem (jen my dva) majitelé nemovitosti. Je bez zápisků a závazků na LV. Nemovitost jsme pořídili v roce 2009, v dobrém úmyslu pomoci synovi, který v té době byl po těžkém pracovním úrazu hlavy a mozku, byl vedený v té době na OÚ, a po rozvodu...  Všechno jsme to zrekonstruovali, synovi tam pak dali od r.2010 trvalé bydliště.  

 
DĚDICTVÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 duben 2013

 Dobrý den. Měl bych na Vás dotaz. Jsme tři sourozenci a  zemřel nám strýc (bratr naší matky). Bezdětný strýc žil sám a neměl již  žádné žijící příbuzné, kromě nás. Máme nárok na dědictví? A na koho se máme obrátit, kdo by nám poskytnul bližší informace o pozůstalosti a zda nebyla sepsána závěť? Předem děkuji za odpověď, s pozdravem  KAREL

 
TRVALÝ POBYT ZLETILÉ DCERY PDF Tisk E-mail
Středa, 27 únor 2013

Dobrý den, v tomto článku  je v komentářích zmínka od nicka "lp" o rozhodnutích krajských úřadů: "Dobrá zpráva pro rodiče nezdárných dětí. Konečně i krajské úřady došly názoru, že odvozené užívací právo dítěte k bytu rodičů není všemožné a pokud robátko byt neužívá, tak lze jeho údaj o místu trvalého pobytu zrušit, aniž by rodič dokládali rozsudek o zániku užívacího práva potomka!!

 
 
EXEKUCE PŘÍTELE, MŮJ BYT, NAŠE DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2013

 Dobrý den, mám přítele, s kterým mám miminko, a bydlím s ním ve svém bytě - ani tu není přihlášen -  a on má dluhy, které mu vznikly, když ještě žil s předchozí partnerkou. Chtěla bych se zeptat, pokud by to prohrál a exekučně by jí musel všechno splatit, tak jestli se mě to nějak týká? Nemůžou mi exekutoři byt a moje věci zabavit?

 
PROBLÉMY S EXMANŽELEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 listopad 2012

Vážení, jsem v situaci, která je vcelku složitá. Koupila jsem rodinný dům. Byla jsem provdaná, ale manžel (teď už bývalý) byl ve výkonu trestu a tak, ještě za doby trvání manželství, jsem musela rozdělit náš společný majetek (samozřejmě právní cestou). Toto vše jsem dokládala i u rozvodového soudu.

 
PŘIHLÁŠENÍ K TRVALÉMU POBYTU PDF Tisk E-mail
Středa, 22 srpen 2012

Dobrý den, chtěl bych se zeptat: můžete mi prosím potvrdit, zda mohu ve svém domě, který je v exekuci, trvale přihlásit svou přítelkyni z Německa? Děkuji TONI

 
PLACENÍ ZA ODPAD NA CHATĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2012

Prosím o radu: máme chatu v lese. Chata patří do katastru obce vzdálené 7 km. Na chatě pobýváme s manželem sami a odpadků, které na chatě vyprodukujeme, je sotva sáček, asi 4 litry. Nebyl by problém vozit odpadky do kontejneru v obci, ale to bychom museli jet 7 km tam a 7 km zpět.  

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 52 - 68 z 166
[CNW:Counter]