O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

BYDLENÍ PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Pátek, 28 březen 2014
Dobrý den, nevím co mám dělat a hlavně na koho se obrátit. Mám prosbu o radu: s manželem se budu rozvádět a mám strach, že se ocitnu s dětmi na "dlažbě". Barák je psaný na něho, dostal ho darem od své babičky, i když už byl ženatý se mnou. Mám vůbec nějaký nárok na vyplacení? Jsem tam trvale hlášená. Děkuji za odpověď a pochopení, s pozdravem EVA.
 
DĚDĚNÍ RODINNÉHO DOMKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 březen 2014

Dobrý den,  je mi 47 let a s manželem máme dva syny - 23 let a 29 let. Sourozence žádné nemám. Bydlím s rodiči a syny v rodinném domku. Manžel bydlí se svými rodiči v domku na vesnici. Jeho rodiče - 83 let a 75 let jsou oba nemocní, proto se o ně musí sám starat. 

 
ZASTUPOVÁNÍ U SOUDU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 březen 2014

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, zda je možné, abych svého přítele zastupovala u soudu, projednávajícího výživné. Přesněji se jedná o nyní odvolací jednání a pak následně nově nařízené jednání, tedy několik soudních jednání o stejné věci. Moc děkuji za Vaši odpověď. DAGMAR

 
MŮŽE CHTÍT DÁRCE SVŮJ DAR VRÁTIT? PDF Tisk E-mail
Středa, 29 leden 2014

 Dobrý den, ráda bych se zeptala zda může bratr mého manžela chtít zpátky rodinný dům, který před rokem manželovi daroval. Došlo mezi nimi k rozepři a on teď požaduje, abychom se vystěhovali a barák mu zpátky přepsali na něj. Děkuji za radu, JANA

 
ZMĚNY V DĚDICTVÍ, ANEB DĚTIČKY, POZOR! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 prosinec 2013

 Vedou vaše děti nezřízený život a vám to vadí? Pak je můžete zcela jednoduše vydědit. Umožňuje to nový občanský zákoník, který začne platit od ledna. Navíc navrací do české legislativy speciální formu dědictví - takzvaný odkaz. Pokud se člověk rozhodne vydědit své děti a majetek odkázat "cizím", nemusí nikomu nic vysvětlovat.

 
VĚCNÉ BŘEMENO A VĚČNÉ PROBLÉMY PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 listopad 2013

 Vážení, velmi rád bych se dozvěděl, jak mohu v reálném životě postupovat v naší složité situaci. Začněme tedy stručně a postupně, jak se věci "vyvíjely". Koupili jsme s manželkou starší rodinný domek s věcným břemenem - paní s právem bezplatného užívání. Po čase však začaly vznikat problémy a tak jsme je začali řešit. Rozdělení el. a plynových rozvodů a nasledně i užívání dané nemovitosti formou právní dohody.

 
DĚLENÍ POZEMKŮ - KUS ZA KUS? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 listopad 2013

 Víc hlav víc ví, prosím poradí někdo? Jsou dva pozemky, každý jinde a jsou dva vlastníci ideálních polovin. A vyvstal problém, jakým způsobem majetek rozdělit a vypořádat, když jeden pozemek je menší? První spoluvlastník tlačí na prodej (má dluhy) a druhý spoluvlastník prodávat nechce, ale je ochoten si vzít větší pozemek + dát doplatek. Pak už bude každý pozemek mít svého majitele...

 

 
ROZDĚLENÍ MAJETKU MEZI DĚTI PDF Tisk E-mail
Středa, 06 listopad 2013

Dobrý den, rádi bychom se s vámi poradili. Manžel se svou sestrou vlastní každý polovinu rodinného domku včetně zahrady, sýpky, stodoly a ovocné zahrady s ovocnými stromy. Podotýkám, že spolužití bylo a je zatím klidné, a  každý si tu svoji polovinu opravoval od roku 1972 podle svých finančních možností.

 
SPOLUBYDLENÍ DVOU GENERACÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 říjen 2013

 Dobrý den, jsme s manželem (jen my dva) majitelé nemovitosti. Je bez zápisků a závazků na LV. Nemovitost jsme pořídili v roce 2009, v dobrém úmyslu pomoci synovi, který v té době byl po těžkém pracovním úrazu hlavy a mozku, byl vedený v té době na OÚ, a po rozvodu...  Všechno jsme to zrekonstruovali, synovi tam pak dali od r.2010 trvalé bydliště.  

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 52 - 68 z 172
[CNW:Counter]