O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

ZPLNOLETNĚNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 říjen 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné zplnoletnění - je mi 17 a máme 3 měsíce starého chlapečka, s přítelem (18) bychom se chtěli vzít. Tak zda by to bylo možné, když jsem dříve byla v diagnostickém ústavě a v dětském domově. Ústavní vychovu už mám zrušenou, ale mám soudní dohled. Prosím, myslíte, že nějaká šance že mne zplnoletní?  LUCIE

 
DCERA NESPLÁCÍ PŮJČKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 říjen 2014

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, co můžu dělat... Vzala jsem si totiž úvěr na své jméno pro dceru s tim, že ho bude pravidelně platit. Bohužel, dcera tento slib neplní a splácím to za ni já. Nevím si rady... Jinak dcera je svobodná matka a bydlí s přítelem v podnájmu. Pobírá mateřskou, přídavek na dítě a alimenty ve výši 3000,- Kč.

 
BYDLENÍ PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 říjen 2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Před pěti léty jsem se provdala za otce svého druhého dítěte. Odešla jsem ze svého RPG bytu, který jsem vrátila a nastěhovala se k manželovi. Bohužel nyní procházíme velkou krizí, která možná skončí rozvodem. Prosím o radu, zda mám nějaký nárok na byt, ve kterém bydlíme společně. 
 
CHALUPA DVOU VLASTNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 říjen 2014

Dobrý den, prosím o radu, jak bychom měli postupovat v následující situaci. Tatínek je spoluvlastníkem idealní poloviny nemovitosti - chalupy, druhým je jeho nevlastní bratr, který žije na opačném konci republiky. My, otcovy děti, jsme dva - a rádi bychom v blízké budoucnosti vlastnili nemovitost celou.

 
DLUŽNÍK A INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 říjen 2014

Dobrý den, rád bych se informoval o postupu  konaní v případě, když mi jeden člověk dluží částku 72 tisíc korun. K sjednanému datu vrácení jsem však peníze neobdržel. Mám v ruce jak podepsanou smlouvu o půjčce, tak i  uznání dluhu. Prosím o radu, jak v tomto případě nejlépe postupovat..

 
FINGOVANÝ SŇATEK PDF Tisk E-mail
Středa, 08 říjen 2014
Dcera se před osmi léty vdala za cizího státního příslušníka, aby mohl zde v ČR dostat trvalý pobyt. Spolu nikdy nebydleli a ani se nestýkali a doposud nestýkají. Žádný majetek společně také nenabyli a ani děti žádné spolu neměli. Dcera ani neví, kde se tento člověk v současné době nachází. Nyní by chtěla podat žádost o rozvod.
 
JAK VYSTĚHOVAT NECHTĚNÉHO PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 říjen 2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak mám postupovat v této záležitosti: v dědickém řízení jsem získala nemovitost (starou dřevěnici s číslem popisným, vedenou jako rodinný dům)  po své babičce. Zjistila jsem teď ale, že v nemovitosti přebývá bratr zemřelé a má tam trvalý pobyt ještě od doby svého dětství. Nyní je mu 70 let. Jak mu můžu zrušit trvalý pobyt a vystěhovat ho?
 
PRODEJ DOMU DVOU VLASTNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 01 říjen 2014
Dobrý den, ráda bych se vás zeptala, jak mám postupovat s prodejem mé ideální poloviny domu. Druhou polovinu vlastní můj ex manžel. Již před dvěma měsíci mě informoval ústně o tom, že máme kupce na náš společný dům. Já jsem tomu věřila z poloviny, jelikož on neustále v něčem lže. Nicméně se s kupujícími sešel, ukazoval jim svou polovinu domku a společné prostory. Ovšem bez mého vědomí...
 
TRÁPENÍ S VNUČKOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 září 2014
Dobrý den, chtěla bych radu pro svého syna. Je rozvedený a jejich osmnáctiletá dcera žije s manželkou. Chodila na tříletou střední, ale právě se dozvěděl, že teď ve škole byla jen pár dnů a čerstvě se přihlásila na úřad práce. Když jsme se snažili zjistit, proč do školy nechodí, tak neberou telefony a pak dostal jen zprávu sms od bývalé manželky, že je to ze zdravotních důvodů. Ovšem školné jim syn poslal!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 35 - 51 z 172
[CNW:Counter]