O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

CHALUPA DVOU VLASTNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 říjen 2014

Dobrý den, prosím o radu, jak bychom měli postupovat v následující situaci. Tatínek je spoluvlastníkem idealní poloviny nemovitosti - chalupy, druhým je jeho nevlastní bratr, který žije na opačném konci republiky. My, otcovy děti, jsme dva - a rádi bychom v blízké budoucnosti vlastnili nemovitost celou.

 
DLUŽNÍK A INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 říjen 2014

Dobrý den, rád bych se informoval o postupu  konaní v případě, když mi jeden člověk dluží částku 72 tisíc korun. K sjednanému datu vrácení jsem však peníze neobdržel. Mám v ruce jak podepsanou smlouvu o půjčce, tak i  uznání dluhu. Prosím o radu, jak v tomto případě nejlépe postupovat..

 
FINGOVANÝ SŇATEK PDF Tisk E-mail
Středa, 08 říjen 2014
Dcera se před osmi léty vdala za cizího státního příslušníka, aby mohl zde v ČR dostat trvalý pobyt. Spolu nikdy nebydleli a ani se nestýkali a doposud nestýkají. Žádný majetek společně také nenabyli a ani děti žádné spolu neměli. Dcera ani neví, kde se tento člověk v současné době nachází. Nyní by chtěla podat žádost o rozvod.
 
JAK VYSTĚHOVAT NECHTĚNÉHO PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 říjen 2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak mám postupovat v této záležitosti: v dědickém řízení jsem získala nemovitost (starou dřevěnici s číslem popisným, vedenou jako rodinný dům)  po své babičce. Zjistila jsem teď ale, že v nemovitosti přebývá bratr zemřelé a má tam trvalý pobyt ještě od doby svého dětství. Nyní je mu 70 let. Jak mu můžu zrušit trvalý pobyt a vystěhovat ho?
 
PRODEJ DOMU DVOU VLASTNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 01 říjen 2014
Dobrý den, ráda bych se vás zeptala, jak mám postupovat s prodejem mé ideální poloviny domu. Druhou polovinu vlastní můj ex manžel. Již před dvěma měsíci mě informoval ústně o tom, že máme kupce na náš společný dům. Já jsem tomu věřila z poloviny, jelikož on neustále v něčem lže. Nicméně se s kupujícími sešel, ukazoval jim svou polovinu domku a společné prostory. Ovšem bez mého vědomí...
 
TRÁPENÍ S VNUČKOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 září 2014
Dobrý den, chtěla bych radu pro svého syna. Je rozvedený a jejich osmnáctiletá dcera žije s manželkou. Chodila na tříletou střední, ale právě se dozvěděl, že teď ve škole byla jen pár dnů a čerstvě se přihlásila na úřad práce. Když jsme se snažili zjistit, proč do školy nechodí, tak neberou telefony a pak dostal jen zprávu sms od bývalé manželky, že je to ze zdravotních důvodů. Ovšem školné jim syn poslal!
 
MANŽELSKÉ VÝHODY A ZPLNOLETNĚNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 srpen 2014
Vážení, předem upozorňuju, že pokud někdo zase napíše, že jsem si to vymyslela, tak riskuje, že nebude týden spát, protože na něj pošlu můří prokletí, kočičí svědění, a neutuchající a nepřestajnou diarrhoeu!! Většinou text fakt jen drobně upravuju, tzn. gramaticky, ale teď jsem ponechala vše "in natura". Tak. To by snad jako upozornění stačilo, můžete číst a radit...
 
DLOUHÁ PRACOVNÍ NESCHOPNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 srpen 2014
Dobrý den, potřebovala bych zjistit následující:   26 září 2014 to bude již rok, co marodím, což je 365 dní. A nevím, jak dlouho mohu ještě marodit, jak dlouho to ještě může pokračovat? děkuji vám za odpověd, MEDV.
 
KDYŽ JE CHLAP NEROZHODNÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 červenec 2014
Dobrý den. Můj příběh začal v roce 1991, když jsem se vrátil domů po půlroční montáži.  Koupil jsem starší domek a šetřil na rekonstrukci. V roce 1994 mě jedna slečna začala posílat milostné dopisy, když jsem nereagoval, tak další a další, pak mě začla uhánět osobně. Jsem celkem poddajný typ a taky mi to dělalo dobře, takže jsem jí ve všem jejím naléhání vyhověl.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 35 - 51 z 169
[CNW:Counter]