O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

MAJITEL BYTU A VADNÁ OKNA PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014

Prosím o radu. Bydlíme s rodinou v nájemním bytě. Už před dvěma lety nám majitel bytu sliboval výměnu oken. (Ta jsou původní v panelovém domě). Okna netěsní, každým rokem se stav zhoršuje. Opatřili jsme je těsněním, ale ani to nestačí. Škvíry už jsou asi 2cm. Tak že si vyrábíme z molitanu jakésy ruličky a těmi se snažíme těsnění doplnit.

 
LZE ZABRÁNIT DRAŽBĚ? PDF Tisk E-mail
Středa, 19 listopad 2014

Dobrý den, potřebovali bychom radu:  náš dům (rodičů) jde do dražby, protože naši to nějak nezvládli...   Jinak - táta je v insolvenci a insolvenční správce mu teď fest vyhrožuje policií - protože tam chtějí udělat prohlídku, ale my nechceme.

 
VELKÝ DLUH MANŽELKY TĚSNĚ PŘED ROZVODEM PDF Tisk E-mail
Středa, 19 listopad 2014
Dobrý den, přátelé, můj přítel se po dvou letech odluky rozvádí. Všechno bylo dohodnuté, takže měl rozvod proběhnout rychle. Sepsali se svou manželkou majetkové vyrovnání s tím, že nenabyli za doby trvání manželství žádný společný majetek. Je to rozvod dohodou a za měsíc má být soud. Bohužel, nyní se čirou náhodou dozvěděl, že si manželka před měsícem, tedy během manželství, vyřídila bez jeho vědomí úvěr na 200 000,- Kč.
 
ZPLNOLETNĚNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 říjen 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné zplnoletnění - je mi 17 a máme 3 měsíce starého chlapečka, s přítelem (18) bychom se chtěli vzít. Tak zda by to bylo možné, když jsem dříve byla v diagnostickém ústavě a v dětském domově. Ústavní vychovu už mám zrušenou, ale mám soudní dohled. Prosím, myslíte, že nějaká šance že mne zplnoletní?  LUCIE

 
DCERA NESPLÁCÍ PŮJČKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 říjen 2014

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, co můžu dělat... Vzala jsem si totiž úvěr na své jméno pro dceru s tim, že ho bude pravidelně platit. Bohužel, dcera tento slib neplní a splácím to za ni já. Nevím si rady... Jinak dcera je svobodná matka a bydlí s přítelem v podnájmu. Pobírá mateřskou, přídavek na dítě a alimenty ve výši 3000,- Kč.

 
BYDLENÍ PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 říjen 2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Před pěti léty jsem se provdala za otce svého druhého dítěte. Odešla jsem ze svého RPG bytu, který jsem vrátila a nastěhovala se k manželovi. Bohužel nyní procházíme velkou krizí, která možná skončí rozvodem. Prosím o radu, zda mám nějaký nárok na byt, ve kterém bydlíme společně. 
 
CHALUPA DVOU VLASTNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 říjen 2014

Dobrý den, prosím o radu, jak bychom měli postupovat v následující situaci. Tatínek je spoluvlastníkem idealní poloviny nemovitosti - chalupy, druhým je jeho nevlastní bratr, který žije na opačném konci republiky. My, otcovy děti, jsme dva - a rádi bychom v blízké budoucnosti vlastnili nemovitost celou.

 
DLUŽNÍK A INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 říjen 2014

Dobrý den, rád bych se informoval o postupu  konaní v případě, když mi jeden člověk dluží částku 72 tisíc korun. K sjednanému datu vrácení jsem však peníze neobdržel. Mám v ruce jak podepsanou smlouvu o půjčce, tak i  uznání dluhu. Prosím o radu, jak v tomto případě nejlépe postupovat..

 
FINGOVANÝ SŇATEK PDF Tisk E-mail
Středa, 08 říjen 2014
Dcera se před osmi léty vdala za cizího státního příslušníka, aby mohl zde v ČR dostat trvalý pobyt. Spolu nikdy nebydleli a ani se nestýkali a doposud nestýkají. Žádný majetek společně také nenabyli a ani děti žádné spolu neměli. Dcera ani neví, kde se tento člověk v současné době nachází. Nyní by chtěla podat žádost o rozvod.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 35 - 51 z 175
[CNW:Counter]