O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

TRVALÝ POBYT NEZDÁRNÉ DCERKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 duben 2015

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně nesmírných problémů, které mám s dcerou. Už na internátě měla stále nepříjemnosti kvůli svému chování. Za dva měsíce jí bude osmnáct a tak, protože se to nedalo snášet, jsem ji "vyhodila" z bytu. Víte, bylo to strašné, ona je vulgární, napadá svého mladšího bratra, mně říká, ať chcípnu... Opravdu je hrozná, já ji nezvládám.

 
ZPLNOLETNĚNÍ NEZLETILÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné zplnoletnění od 16 let. Mám přítele, kterému je 22 a máme spolu měsíční holčičku. Jsem ve zdravotnickém ústavu a 300 km od rodiny a přítele. Chtěli bychom se vzit a společně vychovávat naši dcerku, a být rodina. Děkuju Vám za odpověď, NATÁLKA


 

 
HALASÍ, HALASÍ... PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2015
Taky přidám svůj problém. Máme v našem panelovém domě ze dvou kočárkáren zřízenou restauraci. Ono to vlastně původně bylo jako takové malé rychlé občerstvení, cukrárnička, kavárnička. Fungovalo to léta, do naší družstevní kasy přinášelo milý peníz. Jenže nějak napodzim to bylo prodáno a koupeno a změněno. Vzhledově ne, jen tím, že se tam prodává víc alkohol a hlavně že tam hraje hudba.
 
DĚDICTVÍ - POPLATKY NOTÁŘI PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Zemřela mi maminka a nyní probíhá dědické řízení. Jsem jediný dědic. Pečuji o dcerku /6let/ a syna /17let/, který má střídavou péči. Po první návštěvě notářky mi přišel dopis, abych uhradila 8000 Kč. Jsem na děti sama, moc nevydělávám - 13 000 s přesčasy.  Byt mám na hypotéku, nájem, školka, jízdné do zaměstnání a energie / pohltí podstatnou část výplaty.
 
DAROVÁNÍ DOMU DCEŘI PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu k následující situaci. Můj tatínek onemocněl nevyléčitelnou rakovinou a rád by ještě za svého života převedl nemovitost své dceři (mojí sestře). Táta je sezdaný s mojí maminkou, která žije a je zdravá a vybudovali spolu velký rodinný dům - oba na něm mají 1/2 podíl. Moje sestra, které by ho rádi darovali, je hodná, ale její manžel ne. 
 
INSOLVENCE A NÁROK NA DÁVKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 únor 2015
Vážení, rád bych se dozvěděl několik podstatných věcí, jenž mne momentálně víc než tíží. Jsem před rozvodem manželství, v němž mám v opatrování dvě studující děti a jedno malé dítě, toho času docházející do druhé třídy ZŠ.  S manželkou máme každý zvlášť insolvenci a starší rodinný dům s hypotékou.
 
RISKANTNÍ ODDLUŽENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 únor 2015
Dobrý den, můj synovec se dostal do velkých problémů. Je předlužený a jedinou možností, která ho prý může zachránit, je oddlužení. Prý po dobu pěti let bude splácet vše co vydělá, uhradí část dluhů a zbytek mu odpustí a už to nikdy nebude muset splácet. I mě se to zdá jako rozumné řešení.
 
DLUHY MÉHO BÝVALÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 04 únor 2015
Mám po ošklivém rozvodu ještě horšího manželství. Ale kvůli tomu vám nepíšu. Můj manžel se pár let po svatbě velmi změnil, nelíbilo se mu chodit do práce, spíš jen se tak poflakoval a co nejhoršího, dělal jeden dluh za druhým.
 
DĚDICTVÍ A TRVALÝ POBYT PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 únor 2015
Dobrý večer, mám velkou prosbu: zděděli jsme dům. Je nyní napsán na mne, protože sestra se ho vzdala a bratr má dluhy. Ale chce,abych jeho přítelkyni zapsala u mně k trvalému pobytu. Chtějí se vzít a sepsat spolu nějakou předmanželskou smlouvu. Jde mi o to, aby po ní pak nevymáhali jeho dluhy a neodnesl to náš dům. Děkuji moc za informace, JANA
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 18 - 34 z 169
[CNW:Counter]