O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

DĚDICTVÍ - POPLATKY NOTÁŘI PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Zemřela mi maminka a nyní probíhá dědické řízení. Jsem jediný dědic. Pečuji o dcerku /6let/ a syna /17let/, který má střídavou péči. Po první návštěvě notářky mi přišel dopis, abych uhradila 8000 Kč. Jsem na děti sama, moc nevydělávám - 13 000 s přesčasy.  Byt mám na hypotéku, nájem, školka, jízdné do zaměstnání a energie / pohltí podstatnou část výplaty.
 
DAROVÁNÍ DOMU DCEŘI PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu k následující situaci. Můj tatínek onemocněl nevyléčitelnou rakovinou a rád by ještě za svého života převedl nemovitost své dceři (mojí sestře). Táta je sezdaný s mojí maminkou, která žije a je zdravá a vybudovali spolu velký rodinný dům - oba na něm mají 1/2 podíl. Moje sestra, které by ho rádi darovali, je hodná, ale její manžel ne. 
 
INSOLVENCE A NÁROK NA DÁVKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 únor 2015
Vážení, rád bych se dozvěděl několik podstatných věcí, jenž mne momentálně víc než tíží. Jsem před rozvodem manželství, v němž mám v opatrování dvě studující děti a jedno malé dítě, toho času docházející do druhé třídy ZŠ.  S manželkou máme každý zvlášť insolvenci a starší rodinný dům s hypotékou.
 
RISKANTNÍ ODDLUŽENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 únor 2015
Dobrý den, můj synovec se dostal do velkých problémů. Je předlužený a jedinou možností, která ho prý může zachránit, je oddlužení. Prý po dobu pěti let bude splácet vše co vydělá, uhradí část dluhů a zbytek mu odpustí a už to nikdy nebude muset splácet. I mě se to zdá jako rozumné řešení.
 
DLUHY MÉHO BÝVALÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 04 únor 2015
Mám po ošklivém rozvodu ještě horšího manželství. Ale kvůli tomu vám nepíšu. Můj manžel se pár let po svatbě velmi změnil, nelíbilo se mu chodit do práce, spíš jen se tak poflakoval a co nejhoršího, dělal jeden dluh za druhým.
 
DĚDICTVÍ A TRVALÝ POBYT PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 únor 2015
Dobrý večer, mám velkou prosbu: zděděli jsme dům. Je nyní napsán na mne, protože sestra se ho vzdala a bratr má dluhy. Ale chce,abych jeho přítelkyni zapsala u mně k trvalému pobytu. Chtějí se vzít a sepsat spolu nějakou předmanželskou smlouvu. Jde mi o to, aby po ní pak nevymáhali jeho dluhy a neodnesl to náš dům. Děkuji moc za informace, JANA
 
POPLATKY ZA ODPAD A TP NA MÚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 únor 2015

Ve správním řízení mi bylo rozhodnutím Městského úřadu zrušeno trvalé bydliště a mým trvalým bydlištěm se stalo sídlo ohlašovny MÚ. V původním trvalém bydlišti nebydlím už sedm let. Budu muset platit odpady, když mým trvalým bydlištěm je nyní radnice? DÁŠA

 
ŠTĚKÁ A ŠTĚKÁ A ŠTĚKÁ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 prosinec 2014

Je to dvaapůl roku, co jsme si koupili rodinný dům. Vše bylo v pořádku, sousedé se zdáli v pohodě a bez problémů. Asi před třemi měsíci si však pořídili psa. Nějaké malé plemeno, takové to křížené, co šlo zrovna okolo. Jenže pes je většinu času, mimo noc, na zahradě, nejraději přesně pod našimi okny do ložnic. Vzdálenost od jejich plotu máme cca 3 metry.  

 
MAJITEL BYTU A VADNÁ OKNA PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014

Prosím o radu. Bydlíme s rodinou v nájemním bytě. Už před dvěma lety nám majitel bytu sliboval výměnu oken. (Ta jsou původní v panelovém domě). Okna netěsní, každým rokem se stav zhoršuje. Opatřili jsme je těsněním, ale ani to nestačí. Škvíry už jsou asi 2cm. Tak že si vyrábíme z molitanu jakésy ruličky a těmi se snažíme těsnění doplnit.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 18 - 34 z 166
[CNW:Counter]