O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

KDYŽ NENÍ NA ČINŽI PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016
Dobrý den, potřebuju poradit.  Bydlím v podnájmu. Bohužel, stalo se, že jsem zaplatil nájem opožděně. Stalo se to už několikrát, to uznávám, ale vždy jsem nakonec zaplatil. Pronajímatel mi ale dnes dal písemnou výpověď z podnájmu bytu, je toto oprávněné? KAREL
 
MANŽEL NA DRAKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 srpen 2016
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat : od moji tety odešel manžel (teď je to 7 let), přitom byli manželé 35 let a teď žádá po tetě ,aby se rozvedli. Občas ji dával nějaké peníze na přilepšenou, ale nepravidelně. A teď ji řekl, že když se rozvedou, tak už ji nebude dávat vůbec nic.  Strýc si s novou přítelkyni pořídil dům (a ten je asi důvod rozvodu).
 
PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 srpen 2016
Ahoj Kudlanko, prosím o radu. Žádám si o změnu trvalého bydliště + si chci zařídit příspěvky na bydlení. V bytě se mnou bydlí přítel, který zde ale nemá trvalé bydliště. Je tedy v pořádku, když jeho osobu (plus jeho příjmy atd) neuvedu v žádosti o bydlení? Přítel má také na sebe napsanou elektriku. Ale potřebuji vědět ještě následující:
 
DĚDICTVÍ TŘÍ SESTER PDF Tisk E-mail
Středa, 03 srpen 2016
Zdědila jsem spolu se svými dvěma sestrami dům o o třech bytových jednotkách. Každá vlastníme jednu třetinu. V jednom bytě žije starší sestra s rodinou (byt 3+1), v druhé mladší sestra (ta svůj byt 2 + 1 pronajímá) a přízemní byt po rodičích, 2+0, připadl mně. Chtěla jsem nejprve svůj podíl prodat, ale právník mi řekl, že je to možné jen „v rodině“. Nikdo však nejevil zájem.
 
MATKA ZNÁMA... PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 únor 2016
Dobrý den, nalézám se teď v jedné velmi těžké životní situaci. Je mi 24 a na jedné diskotéce jsem se seznámila s milým klukem a večer byl tak příjemný, že jsme ho poté završili společným milováním. Jenže i přes to, že beru prášky jsem otěhotněla a problém je v tom, že jsem se to dozvěděla samozřejmě až později, a s tím klukem jsem byla jen tu jednu noc.
 
ÚROK Z PRODLENÍ 365 % ROČNĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 duben 2015
Českem obchází strašidlo bankrotářů a exekutorů. Případy soudně nařízeného zabavování majetku dosahují statisíců ročně. Známe příběhy, kdy dlužníci musejí splácet částky, astronomicky převyšující původní půjčku. Sliby bychom měli plnit. Ale jsou přijatelné přísné tresty, když důvodem konfliktu není zlý úmysl, nýbrž chybující lidská paměť? Každý přece občas něco zapomeneme – zážitek, předsevzetí, platební povinnost…
 
TRVALÝ POBYT NEZDÁRNÉ DCERKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 duben 2015

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně nesmírných problémů, které mám s dcerou. Už na internátě měla stále nepříjemnosti kvůli svému chování. Za dva měsíce jí bude osmnáct a tak, protože se to nedalo snášet, jsem ji "vyhodila" z bytu. Víte, bylo to strašné, ona je vulgární, napadá svého mladšího bratra, mně říká, ať chcípnu... Opravdu je hrozná, já ji nezvládám.

 
ZPLNOLETNĚNÍ NEZLETILÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné zplnoletnění od 16 let. Mám přítele, kterému je 22 a máme spolu měsíční holčičku. Jsem ve zdravotnickém ústavu a 300 km od rodiny a přítele. Chtěli bychom se vzit a společně vychovávat naši dcerku, a být rodina. Děkuju Vám za odpověď, NATÁLKA


 

 
HALASÍ, HALASÍ... PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2015
Taky přidám svůj problém. Máme v našem panelovém domě ze dvou kočárkáren zřízenou restauraci. Ono to vlastně původně bylo jako takové malé rychlé občerstvení, cukrárnička, kavárnička. Fungovalo to léta, do naší družstevní kasy přinášelo milý peníz. Jenže nějak napodzim to bylo prodáno a koupeno a změněno. Vzhledově ne, jen tím, že se tam prodává víc alkohol a hlavně že tam hraje hudba.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 18 - 34 z 175
[CNW:Counter]