O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

POPLATKY U LÉKAŘE PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2008

 Dobrý den, jsem na rizikovém těhotenství a zajímalo by mě, zda a kolik se platí za lístek na peníze, který vydává lékař na konci měsíce. Sestra vyšla do čekárny, vzala si ode mne neschopenku a řekla si o 20,- Kč. Na základě toho mi pak teprve po chvíli přinesla do čekárny zpátky tu neschopenku a lístek.  Do ordinace jsem vůbec nešla. Mj. bylo nás tam takových víc.

 
NÁVŠTĚVA SOCIÁLNÍ PRACOVNICE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 leden 2008

 Dobrý den, mám dotaz, kam až může zajít sociální pracovník z Odboru sociálních věcí? Skončila mi v listopadu mateřská a musela jsem se teď nahlasit na odboru socialních věcí pro pomoc v hmotné nouzi, protože jsem samoživitelka. Řekli mi, že mě příjdou navštívit u mě doma. Chtěla jsem jenom vědět, kam až mohou zajít při "prolézání " bytu.

 
ZÚŽENÍ SPOLEČNÉHO JMĚNÍ MANŽELŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 prosinec 2007

 Milá kudlanko, ráda bych se poradit ohledně rozvodu svých rodičů. Otec si našel velmi mladou přítelkyni, s kterou si následně pořídil i syna (dnes devítiletého). V době jeho narození odešel z našeho bytu, který je dnes družstevní, ale jehož je stále spoluvlastníkem a stále tu má trvalé bydliště. Otec je osoba samostatně výdělečně činná.  

 
VĚCNÉ BŘEMENO PDF Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2007

 Můj manžel je vlastníkem dvougeneračního rodinného domku s jedním vchodem. Ten mu nechala napsat jeho matka s tím, že bude mít nárok na doživotní bydlení. V době darování bylo manželovu mladšímu bratrovi 14 let a ve smlouvě není nijak uveden, protože jsme ho vyplatili.

 
PŘEVOD NEMOVITOSTI PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2007

 Dobrý den, otec v r.1992 začal podnikat - jako fyzická osoba. Za úvěr získal kromě jiného též nehnutelnost - halu. Po několika letech začal s otcem spolupodnikat bratr. Do podnikání vložil hotovost a pracoval jako zaměstnanec. V r.1996 převedl otec firmu včetně nehnutelnosti na bratra. Převod byl kupní smlouvou - za odhad - ke skutečnému převodu peněz ale nedošlo.

 
IDEÁLNÍ POLOVINA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2007

 Dobrý den, ráda bych se informovala ve věci dědictví. Můj manžel zdědil po mamce 1/2 baráku a druhou 1/2 mají jeho bratranec a sestřenice. Můžou prodat svoji půlku bez manželova souhlasu? A jak mám taky rozumět  "ideální polovina"? A  co si můžeme dovolit a co ne??? Děkuji moc za odpověď.

 

 
EXEKUCE - JAK TO CHODÍ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 říjen 2007

 Občas se tady zmiňujeme o exekucích. A protože dost občas ke mě někdo chodí a ptá se: Proboha, proč mám platit tak vysokou částku za dlužnejch pár korun? Tak se to pokusím vysvětlit, raději trochu laicky. Do exekuce vstupuje vždy více osob, zhruba obvykle tak pět, šest.

 
TRVALÝ POBYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak postupovat se zrušením trvalého pobytu pro našeho 26 ti letého syna. Bydlíme ve rodinném domku. Syn je drogově závislý a po dobu 4 let oficiálně nepracuje, pouze na ,,černo ", takže si neplatí zdravotní ani sociální pojištění. Tím pádem mu rostou dluhy a my se bojíme exekuce, která by nás připravila o poctivě a těžce nabytý majetek.

 
AGRESIVNÍ SPOLUBYDLÍCÍ A TRVALÝ POBYT PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 říjen 2007

 Milá Kudlanko, jsem v zoufalé situaci. Bydlím v nájemním bytě, nájemní smlouva je na mé jméno. Před rokem jsem do bytu přihlásila k trvalému pobytu přítele, který se ke mě nastěhoval. Nyní se s ním rozcházím a chci, aby se odstěhoval (protože nepřispívá na nájem ani další věci, ničí zařízení bytu, vodí do bytu prapodivné existence, omezuje mě a jinak terorizuje), ale nevím jak to provést.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 154 - 170 z 175
[CNW:Counter]