O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

SJM - SCHVÁLNOSTI A NASCHVÁLY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 prosinec 2008

 Dobrý den, přátelé, jsem rok rozvedená. Věci, které patří do SJM, využívá pouze bývalý manžel.  Ale ani za manželství jsem nemohla využívat auto, garáž ani zahradu. Na zahradě mě vždy hlídal a urážel. Tak jsem chtěla alespoň nějaký harmonogram pro využívání zahrady, ale bohužel se mi vysmál. Dnes již na zahradu raději nechodím.

 
NA EXEKUTORA SI NEPŘIJDEŠ! PDF Tisk E-mail
Středa, 05 listopad 2008

 Exekutor a družstevní garáž - tak to vám taky jeden povinný, ob jeden soudní okres, dlužil slušnou částku několik set tisíc; za co, není tak pro tento příběh zajímavé. Bydlel v bytě obecním, v bytě neměl skoro nic, takovej holej, prázdnej a smutnej byt. A vychechtával se exekutorovi furt, že když nic nemá, tak mu nemůže nic vzít.

 
ZAJÍMAVOSTI A HISTORKY EXEKUČNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 září 2008

 Jak se říká - lidská blbost je nekonečná a u těhle caus jsou skoro vždycky tupci. Soudnej člověk prostě ví, že za svoje činy odpovídá pouze on a nikdy jiný. Řvát jako pominutej ex post, je naprosto houby platné. Důležitá je prevence: ve zdravotnictví, v kriminalitě a skoro ve všem vyjma lidské blbosti. Tam bohužel žádnou prevenci nelze aplikovat.

 
PROMLČENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 srpen 2008

 Běh času má v právu zásadní význam při různých příležitostech. V mnoha případech má uplynutí času zásadní dopad na právní postavení účastníků občanskoprávních vztahů. Může se přitom jednat o lhůty minimální (např. při ústním jednání o uzavření smlouvy musí být mezi přítomnými osobami návrh na uzavření smlouvy akceptován okamžitě,

 
EXEKUCE - POUČENÍ - CO A JAK PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 srpen 2008

 Jestlipak víte, jakej je rozdíl mezi blbcem, který se zapálenou sirkou kouká do nádrže svého auta a blbcem, kterej je schopen podepsat jakejkoliv papír, kterej ho těžce poškozuje a to bez přečtení? Je tam rozdíl, ano - a dost podstatnej: ten první to aspoň má rychleji za sebou. Nehájím tím exekutory, to ani omylem, ovšem ten pohled jen z jedné strany mě dost irrituje...

 
DÍTĚ SAMO DOMA? A CO ALIMENTY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2008

 Kudlí právník si dovoluje mít dovolenou, ale problémy, které je potřeba řešit, přicházejí bez ohledu na nějaké to dovolování. A tak tu dnes čtěte trápení jedné maminky s desetiletou dcerkou. Věřím, že se mezi námi najdou ti, kteří radu budou znát. Tak tedy: "Dobrý den, prosila bych vás o řadu. Žiji s dcerou v domku na vesnici, a jsem s ní sama.

 
"TAKY" TATÍNEK.... PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 červenec 2008

 Ahoj lidi, následující dotaz do poradny je - jak jinak - docela smutný. Ale jsem přesvědčená, že má řešení. Jedná se o dalšího tatínka, kterému se zapálila lýtka a rozhodl se skoncovat s tím předchozím, obnošeným životem. Ale výživné na patnáctiletou dceru? To se mu platit nechce... Pokud máte i vy nějaké zkušenosti, směle do toho...

 
OTEC NEPLATIČ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 červenec 2008

 Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu, jak postupovat, když otec mé dvouleté dcery neplní své vyživovací povinnosti. Otec malé nepracuje ani nikdy nepracoval, a není ani veden na úřadu práce. Stanovené výživné má 1000 Kč (to si určil sám), ale stejně nic neplatí. Na policii mi bylo sděleno, že na něj ale nelze podat trestní oznámení.

 
TRVALÝ POBYT - ZRUŠENÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 květen 2008

 Jedná se mi o toto: moje matka se rozvedla a její bývalý manžel se nechce odstěhovat z domu, který je v mém vlastnictví. Nevím, jak vyřídit jeho odhlášení z trvalého bydliště. Konkrétně, co bych měla udělat pro to, abych zrušila jeho trvalé bydliště z důvodu, že je hodně zadlužený a dluhy nechce splácet.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 137 - 153 z 175
[CNW:Counter]