O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

MANŽEL "NAVÍC" - A JEHO BYDLENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červenec 2009

 Syn je ženatý asi 10 let, má dvě deti a bydlí se snachou v rodinném domě u jejich rodičů. Snacha si našla milence a požaduje po synovi, aby se odstěhoval z bytu, který vlastní její rodiče. Jak může řešit tento problém? Má syn nárok na náhradní ubytování? Zatím se nerozvedli. Můžou jej rodiče snachy odhlásit z trvalého pobytu? S pozdravem Karel

 

 

 
PŘEVOD NEMOVITOSTI - POZOR NA PODMÍNKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 17 červenec 2009

 Dobrý den, dovolila jsem si napsat sem do Kudlanky a poprosit o názor  zdejších přispěvatelů na můj problém. Můj bratr mi převedl za peněžní úplatu svůj byt v OV, postavil si totiž rodinný domek. Tento převod bytu se uskutečnil vloni na jaře r.2008. Bratr má stavební firmu a teď poslední dobou má velké finanční problémy.  Je to dva roky, co si vzal  úvěr na nějaké stavební pomůcky a stavební stroje.

 
"ZAPOMĚTLIVÝ TATÍNEK" - VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 08 červenec 2009

 Milá Danielo, ráda občas nahlédnu na tyto Vaše stránky, protože jsou tu vesměs velmi zajímavé a poučné články. Rozhodla jsem se tedy taky Vám napsat a poprosit o radu. Jsem samoživitelka s postiženým synkem. Jeho otec má na něj platit soudem stanovené výživné 1000,- Kč měsíčně, ale abych to upřesnila - výživné posílá nepravidelně a často nepošle nic. Tvrdí, že nemá peníze, že prý jeho zaměstnavatel momentálně snad neprosperuje a ani nemá pro něj práci.

 
PĚSTOUNSKÁ PÉČE - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 červenec 2009

 Milá Danielo, potřebuju poradit - mám nyní rok v pěstounské péči vnuka, syna po zemřelé dceři; předchozí tři roky jsem ho měla v předběžné péči. Vloni mu bylo 18 let, je nyní ve třetím ročníku střední integrované školy, ale protože se neučí, tak neprospěl. Mně je šestašedesát. Bohužel, už na něj nestačím, vůbec mě neposlouchá, je na mne sprostý, v ničem doma nepomáhá.

 
EXEKUCE - KDO JE V OHROŽENÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 24 červen 2009

 Dobrý den, potřebovala bych poradit: jsem vdaná právě 14 dní. Manžel i já - každý máme své trvalé bydliště někde jinde. Já s dcerou mám jedno a on je zase hlášen se svým tátou. Jeho pošta ani nic jiného na mou adresu nikdy nechodila a nechodí. Ale - dnes mi sem přišla exekuce!,že on v roce 2002 něco někde nezaplatila tím pádem je na něj asi nějaké trestné stíhání..

 
ACH, TI NEVĚRNÍCI A JEJICH E-MAILY... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červen 2009

 Dobrý den, nedávno jsem měla možnost nahlédnout do manželovy soukromé pošty v PC ajejí obsah byl tak šokující, že jsem si některé emaily přeposlala do své pošty, abych si je mohla v klidu přečíst. Manžel ta samozřejmě zjistil a chce na mě podat trestní oznámení. Jaký postih mě může čekat? Děkuji za odpověď. Jitka

 
BYT PO ROZVODU - ČÍ BUDE? PDF Tisk E-mail
Středa, 10 červen 2009

 Dobrý den, moc prosím o radu v naší komplikované situaci. Před 11 lety jsem si vzala manžela, který měl tehdy nájemní byt od města. Máme spolu dvě nezletilé děti - 5 a 9 roků staré. Před rokem jsme se rozvedli a současně jsme sepsali s manželem dohodu o společném užívání tohoto městského bytu po rozvodu, protože jsem neměla možnost jiného bydlení - neměla jsem kam s dětmi odejít.

 
ZVÝŠENÍ VÝŽIVNÉHO PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 červen 2009

 Dobrý den, prosím o radu ohledně výživného na desetiletou dceru mého přítele (je rozvedený), se kterým žiji ve společné domácnosti. Spolu máme dceru (tříletou) a já mám také dceru z předchozího vztahu (13 letou). Bohužel se potýkáme s finančními problémy. Přítel pracuje, má nyní výplatu 11000 korun.  V předchozích třech zaměstnáních byl propuštěn vždy po roce (pro zaniknutí místa) a také byl půl roku na pracáku, tím pádem mu vznikl i dluh na výživném 10 000 korun, které ale chce samozřejmě uhradit.

 
DĚDĚNÍ ZE ZÁKONA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červen 2009

 Dobrý den, potřebovala bych zjistit následující: mám bratra, který je svobodný a bezdětný. Měli jsme ještě jednoho bratra, který zemřel, ten měl manželku a dvě děti. Jeho manželka se znovu neprovdala. Já mám manžela a také dvě děti. Chtěla bych se zeptat, kdo by dědil majetek po tom našem svobodném a bezdětném bratrovi? V případě, že nebude zanechána závět. Děkuji za odpověď, Veronika

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 136 z 178
[CNW:Counter]