O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

TRVALÝ POBYT - PŘIHLÁŠENÝ ZMIZEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 květen 2009

 Dobrý den, prosím vás o radu. Udělala jsem asi velkou chybu, neboť jsem přihlásila svého přítele k trvalému pobytu. Mám družstevní byt. Po přihlášení se můj přítel odstěhoval a já zjistila, že má velké dluhy. Nechce se ale nyní z mého bytu odhlásit, nereaguje. Budu moc vděčná za radu..  - zda mám vůbec nějakou možnost zrušit jeho pobyt bez něj. Děkuji, Šušňa

 
DOKTOR - ZLATOKOP? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 duben 2009

 Dobrý den, chci se zeptat na následující: již 5 let chodím k soukromému gynekologovi. Vždy jsem platila poplatek 1000 Kč ročně za takzvaný nadstandard služby. Když jsem se dozvěděla, že se poplatek bude zvyšovat na 1200 Kč, dala jsem si pro a proti dohromady a zjistila, že pro mě tento nadstandard je nevyhodný.

 
POPLATKY ZA ODPAD PDF Tisk E-mail
Středa, 22 duben 2009

Dobrý den, mám dvě dcery, které se mnou nebydlí, protože jsou dospělé, ale stále mají u mě trvalý pobyt a nebudou dlouhodobě - možná, že i nikdy trvalý pobyt měnit. Ale já přesto musím za ně odvádět poplatky za komunální odpad? Dá se od těchto poplatků nějak odprostit? Budu muset do své smrti platit i za ně? Děkuji za odpověď a radu, Iva

 

 
ROZVOD ČEŠKY - V CIZINĚ ČI DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 březen 2009

 Dobry den, pred 9 lety jsem se vdala v Kolumbii, meli jsme cirkevni snatek. S manzelem jsme pote registrovali snatek na matrice v Brne, ale nezijeme v CR. Souhlasime oba s rozvodem a chteli bychom vedet , jestli je mozne rozvest se nejdrive v Kolumbii a potom co je potreba k registrovani rozvodu v CR - nebo jestli se musime rozvest v Kolumbii a take v CR. Moc dekuji za odpoved. Linda

 
SPOLEČNĚ POSUZOVANÉ OSOBY PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 březen 2009

 Dobrý den, měla bych prosbu o radu: žiji v jednom bytě s mužem, s kterým mám dvouletou holčičku. Ale  každý si hospodaříme za své peníze; na malou mi přispíval tím, že jí koupil kočárek a každý měsíc krabici mléka. Má ještě zletilou dceru, která studuje a má větší nároky, takže chce zvýšit výživné. Tak jsem si také podala žádost o výživné a svěření do péče na naší dceru.

 
ZRUŠENÍ TVALÉHO POBYTU ZLETILÉMU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 únor 2009

 Dobrý den, potřebovala bych radu. Mám potíže se synem, který je t.č. studentem SŠ, kterou bude končit letos v květnu maturitou. Je už zletilý, je mu 21 let. Jako vdova jsem příjemcem vdovského a syn je příjemcem sirotčího důchodu. Žije se mnou ve společné domácnosti. Dosud byl vlastníkem poloviny RD, který jsme nabyli dědickým řízením po smrti mého manžela. 

 
NEMOVITOST ZA SVOBODNA I VDANA PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 únor 2009

 Dobrý den, vlastním polovinu rodinného domu, kterou jsem dostala v době, kdy jsem byla svobodná. V současné době jsem vdaná a má na mě být převedena i druhá polovina rodinného domu. V případě, že budu vlastníkem celého rodinného domu a došlo by k rozvodu, bude mít manžel nárok na nějakou část domu?  V případě že ano, co je potřeba udělat před přepisem druhé poloviny na mě, aby celý dům zůstal mně?

 
DLUHY, EXEKUCE PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2009

 Dům, jehož jsem teď majitelkou, postavili společně moji rodiče. Před lety se rozvedli a majetkové poměry si vzájemně uspořádali před rozvodem a to tak, že dům darovali mně, pozemky, na kterých dům stojí, zase patří pouze mojí mamince. Naše vztahy a soužití bohužel nefungovalo dost dlouho před rozvodem. otec je totiž alkoholik a o dům a nás se nestaral už asi 20 let před tím.

 
TRVALÝ POBYT - ZTRÁTA? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2009

 Milá Kudlanko, loni v únoru jsem odešel ze svého trvalého pobytu z důvodu donucování mé matky, abych se vrátil ke své bývalé přítelkyni, s níž mám 2-letou dceru. K závěru  roku jsem navštívil internetové stránky Ministerstva vnitra, na nichž jsem zjistil, že mi od 15.10.2008 neplatí občanský průkaz. Bohužel nevím, co teď se mnou bude a co mám v téhleté situaci dělat.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 136 z 169
[CNW:Counter]