O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Právní

ROZVOD ČEŠKY - V CIZINĚ ČI DOMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 březen 2009

 Dobry den, pred 9 lety jsem se vdala v Kolumbii, meli jsme cirkevni snatek. S manzelem jsme pote registrovali snatek na matrice v Brne, ale nezijeme v CR. Souhlasime oba s rozvodem a chteli bychom vedet , jestli je mozne rozvest se nejdrive v Kolumbii a potom co je potreba k registrovani rozvodu v CR - nebo jestli se musime rozvest v Kolumbii a take v CR. Moc dekuji za odpoved. Linda

 
SPOLEČNĚ POSUZOVANÉ OSOBY PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 březen 2009

 Dobrý den, měla bych prosbu o radu: žiji v jednom bytě s mužem, s kterým mám dvouletou holčičku. Ale  každý si hospodaříme za své peníze; na malou mi přispíval tím, že jí koupil kočárek a každý měsíc krabici mléka. Má ještě zletilou dceru, která studuje a má větší nároky, takže chce zvýšit výživné. Tak jsem si také podala žádost o výživné a svěření do péče na naší dceru.

 
ZRUŠENÍ TVALÉHO POBYTU ZLETILÉMU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 únor 2009

 Dobrý den, potřebovala bych radu. Mám potíže se synem, který je t.č. studentem SŠ, kterou bude končit letos v květnu maturitou. Je už zletilý, je mu 21 let. Jako vdova jsem příjemcem vdovského a syn je příjemcem sirotčího důchodu. Žije se mnou ve společné domácnosti. Dosud byl vlastníkem poloviny RD, který jsme nabyli dědickým řízením po smrti mého manžela. 

 
NEMOVITOST ZA SVOBODNA I VDANA PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 únor 2009

 Dobrý den, vlastním polovinu rodinného domu, kterou jsem dostala v době, kdy jsem byla svobodná. V současné době jsem vdaná a má na mě být převedena i druhá polovina rodinného domu. V případě, že budu vlastníkem celého rodinného domu a došlo by k rozvodu, bude mít manžel nárok na nějakou část domu?  V případě že ano, co je potřeba udělat před přepisem druhé poloviny na mě, aby celý dům zůstal mně?

 
DLUHY, EXEKUCE PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2009

 Dům, jehož jsem teď majitelkou, postavili společně moji rodiče. Před lety se rozvedli a majetkové poměry si vzájemně uspořádali před rozvodem a to tak, že dům darovali mně, pozemky, na kterých dům stojí, zase patří pouze mojí mamince. Naše vztahy a soužití bohužel nefungovalo dost dlouho před rozvodem. otec je totiž alkoholik a o dům a nás se nestaral už asi 20 let před tím.

 
TRVALÝ POBYT - ZTRÁTA? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2009

 Milá Kudlanko, loni v únoru jsem odešel ze svého trvalého pobytu z důvodu donucování mé matky, abych se vrátil ke své bývalé přítelkyni, s níž mám 2-letou dceru. K závěru  roku jsem navštívil internetové stránky Ministerstva vnitra, na nichž jsem zjistil, že mi od 15.10.2008 neplatí občanský průkaz. Bohužel nevím, co teď se mnou bude a co mám v téhleté situaci dělat.

 
TRVALÝ POBYT ZLETILÝCH DĚTÍ - OBAVY Z EXEKUCE PDF Tisk E-mail
Sobota, 20 prosinec 2008

 Potřebuji poradit s následujícím problémem: Bydleli jsme jako rodina na vesnici. Děti se mi bohužel nevyvedly, tak jsem si koupil půldomek a přestěhoval jsem se jinam. Ale musel jsem vzít s sebou dceru, která zrovna začala chodit do učení. Synům (dospělým) jsem zařídil, aby si byt platili sami ze svých prostředků.  Protože už jeden syn mi řekl větu "Ty mě nemůžeš vyhodit, mám tu trvalé bydliště!",  tak na toto konto jsem dceři neudělal trvalý pobyt v novém bydlišti.

 
PĚSTOUNSKÁ PÉČE - III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 prosinec 2008

 Dobrý den. Potřebovala bych poradit s následujícím problémem. Před deseti lety mi byl syn odebrán do pěstounské péče. Důvod tam byl, to přiznávám, ale již 7 let žiju řádně, pracuji a před 3/4 rokem jsem se znovu vdala. Manžel má ve své péči nezletilou dceru, nar.v r.1994, můj syn je nar. v r. 1993. Teď bych chtěla požádat o zrušení pěstounské péče a vrácení syna do mé péče.

 
SJM - SCHVÁLNOSTI A NASCHVÁLY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 prosinec 2008

 Dobrý den, přátelé, jsem rok rozvedená. Věci, které patří do SJM, využívá pouze bývalý manžel.  Ale ani za manželství jsem nemohla využívat auto, garáž ani zahradu. Na zahradě mě vždy hlídal a urážel. Tak jsem chtěla alespoň nějaký harmonogram pro využívání zahrady, ale bohužel se mi vysmál. Dnes již na zahradu raději nechodím.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 136 z 166
[CNW:Counter]