O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

LEGRACE NA PLACE - JÁ TO PLATIT NEBUDU, NEBUDU PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červenec 2017
Jak jistě všichni víte, někdejší předseda JZD Slušovice a současný senátor nedochází do Senátu kvůli zdravotním problémům od loňského srpna. (O tom se na Kudlance ostatně nedávno také psalo.)Po veřejné kritice se chtěl svého platu vzdát, což není možné. Rozhodl se jej nakonec převádět na dobročinné účely.
 
VLEZLA MI ROVNOU DO POSTELE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 červenec 2017
Ne, že bychom se neznali. Jde totiž o kamarádku mé dcery. Znám ji úplně odmalička. Jmenuje se Anežka, vždycky se mi líbila, ale nikdy by mě nenapadlo, že by k tomu mohlo dojít. Seběhlo se to tak, že měla svýho času byt s mojí dcerou. Leč, jak šlo pár let, moje dcera měla jiné plány než Anežka, jiné úmysly, a tak najednou se musely rozejít.
 
VÍTEJTE V ITÁLII! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červenec 2017

3. 7. 2017 - TOSKÁNSKO, PRATO -  Středisko Santa Caterina (spravovaného neziskovkami Coop 22 a Fondazione Santa Rita) Několik desítek migrantů protestovalo proti vyloučení některých uprchlíků. Důvod jejich vyloučení? Nedodržují základní pravidla! Zásadně nedodržují časy vycházek, stále se potulují ulicemi Prata, provádějí drobnou trestnou činnost, chovají se násilně vůči provozovatelům ubytovacího zařízení atd., atd..


 
PÁR SLOV O INKLUZI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 červenec 2017
Výsledek obrázku pro škola inkluzePraxe společného vzdělávání odhalila v průběhu prvního roku řadu problémů, které původní úmysl zpomalují nebo dokonce mohou obrátit v neprospěch učitelů, žáků i rodičů. Poradny ohlašují zavalení administrativou, školy si stěžují na nedostatek prostředků, mezi významnou částí učitelů převládá odpor ke změně a nevstřícný postoj převládá i ve společnosti.
 
ČESKÝ JAZYK: "VTUTOCHVÍLOVÉ" PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červen 2017
Člověk si občas něčeho všimne, něco přečte nebo zaslechne a ono se mu to uhnízdí v hlavě a už se toho nesmírně obtížně, dlouho zbavuje. Někdy je to stupidní písnička - jako se mi nedávno vynořil z hlubin paměti nesmírně hloupý popěvek "ladylí ladylou, trpaslíci trávou jdou". Opakovalo se mi to v hlavě celý den a já pořád přemýšlel, odkud to znám.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - PLNO NÁPADŮ, ŽÁDNÝ LIDI PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červen 2017
Výsledek obrázku pro pinterest logo png TOHLE POČASÍ MI DÁVÁ SETSAKRA ZABRAT... Moje "přestavba" proto ještě stále není hotová. Tedy, už si neskutečně užívám nabytých prostor, ale jednak jsem "furt a furt" zahlcena věcmi, které tu nepotřebuju, druhak mám plno práce s drobnými úpravami. Znáte to: nejhůř se uklízejí ty malé drobné prkotinky. Každá přijde jinam ... A taky je plno maličkostí, které si plánuju udělat. Například:
 
STARÝ S MLADOU, STARÁ S MLADÝM? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 červen 2017
Dávám v plen téma - proč je to tak přijatelné, když si "starej kohout nabrnkne kuřátko", kdežto "stará slepice" má naději jen na pekáč? Hodně se totiž všude možně rozjela polemika, proč má Macron o tolik starší partnerku (o 24 let) a jak to, že jim to podle všeho docela funguje? Ostatně i u nás jsou podobné páry – z „celebrit“ to jsou např. Lucie Bílá  s partnerem mladším o 18 let a šedesátnice Hana Gregorová přiznala vztah s třicátníkem. (Že by to bylo vždy?)
 
JEŠTĚ NĚCO NAVÍC (O ŠVEJKOVI) PDF Tisk E-mail
Středa, 21 červen 2017
Výsledek obrázku pro ŠVEJK PNGV prvním filmovém (a tehdy ještě němém) zpracování  Švejka - z r. 1926 - prý exceloval Karel Noll (a už ho většinou známe leda z křížovek), který si roli zopakoval v dílech Švejk na frontě, Švejk v ruském zajetí a Švejk v civilu. Z prvních tří děl vznikl po hercově smrti sestřih Osudy dobrého vojáka Švejka. Jen zčásti se dochoval Dobrý voják Švejk z roku 1931, kde hlavní postavu hrál Saša Rašilov st.
 
FIDGET SPINNERS PDF Tisk E-mail
Středa, 21 červen 2017
Související obrázekMezi dětmi je prý fenoménem, uvidíte ho v každé třídě, na každé škole; nejen děti - i dospělí si prý s tím hrají všude - ve škole, v práci  i třeba na sportovních trénincích. Ale není každý fidget OK, například v těchto dnech na letišti ve Frankfurtu zabavili celníci 35 tun této hračky z obavy o dětskou bezpečnost.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 737
[CNW:Counter]