O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 prosinec 2016
Image result for santa pngNejspíš má Jižní Město u meteorologů trochu protekci, protože i když všude prorokují zimu a náledí, k nám tohle počasí ještě nedorazilo. Ale jo, zima tu je, ale tak nejvíc na nule, jinak přes den vyleze podstatě výš. A také to tu neklouže. Pokud ovšem nemusíte z domova odcházet nějak moc brzy, kdy ještě je namrzlo. I to sluníčko přes den zasvítí... Tak chodím sepesem na procházky a pochopitelně jsem zabrousila i na zdejší Vánoční - dříve Farmářské trhy.
 
MÓDOU I K INVALIDITĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
Image result for destroyed jeans in winter weatherMyslím, že byste určitě dovedli během chvilky připomenout pár módních směrů, které nám, či našim předchozím generacím tak trochu poničily zdraví. A že to je od samého začátku světa, je jasné i z všech pozůstatků... Ale vraťme se jen tak pár desítek let zpátky - co takové rock´nrollky? Střevíčky, které neměly žádný podpatek, zcela plochou podrážku, díky jimž mělo poté mnoho dívek na nohou velmi, velmi bolestivé ostruhy... 
 
HUBNOUCÍ DŽÍNY A SEBEVĚDOMÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2016
Výsledek obrázku pro SAD FAT LADY  PNGTak co, co ty džíny, co máte v rohu skříně, už je zapnete? No, přece ty, jak vám ještě nedávno tak pěkně padly. Že už to bude pěkných pár měsíců? Nevadí, od pondělí nasadíme dietu, a oblíbené, hubnoucí džíny nám po pár týdnech hladovění a deprese určitě zas budou… Nepřipomíná vám to nic?
 
SENIOŘI A OSAMĚLOST PDF Tisk E-mail
Středa, 16 listopad 2016
Výsledek obrázku pro sad grandmaNěkteří odborníci mluví o tom, že mezi seniory už „zuří epidemie“ osamělosti. Starší lidé se v dnešním rychlém životním tempu ztrácejí, jejich dospělé děti na ně nemají čas, a i když se třeba snaží stýkat jak jen to jde, je to málo. Podle nedávné studie, kterou zveřejnil britský deník Daily Mail, totiž senioři potřebují své příbuzné a blízké přátele vidět minimálně třikrát týdně.
 
NEBEZPEČNÉ HRY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 listopad 2016
Výsledek obrázku pro clowns halloween 2016Šašek, šášula, klaun, tak toho jsem si vždycky představovala jako legračního nemotoru, boty jak plácačky, obrovské kostkované kalhoty na kšandy a na hlavě tralaláček s kytkou. Jeho moderní podoba, kterou známe především z cirkusů, se vyvinula zhruba v 19. století. Jejich hlavním úkolem byla bavit malé děti. Tahle moje představa v poslední době dostala značně na frak.
 
JÁ TĚ MILUJU! JÁ TĚ PROSTĚ ŽERU!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 09 listopad 2016
Výsledek obrázku pro lovers pngKoukám, že ty nejkrvavější váchně trošku ochladly. Dokonce jsem si všimla, že pod některými články se docela fest a fajn diskutuje... A i když mi pár lidí dává najevo, jak jsem coby šéfredaktorka "změkčilá", tak spíš myslím, že jsem urputná. Minimálně v tom, že věřím, že se nakonec nějak shodnem. Ale - teď už hurá za divokým sexem, o kterém je nadpis!
 
KONSPIRAČNÍ TEORIE - JEDNA Z MNOHÝCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 listopad 2016
Výsledek obrázku pro MH370 MALAYSIAUplynuly už víc jak dva roky od "zmizení" Boeingu 777 letu MH 370 Malajsijských aerolinií. Letadlo odstartovalo 8. března 2014 z malajského Kuala Lumpuru a při cestě do Pekingu se ztratilo nad Indickým oceánem i se všemi 239 lidmi na palubě. Dodnes o něm není ani vidu, ani slechu - a protože média mlčí, zapomíná zvolna i veřejnost...
 
NENÍ ŠÁTEK JAKO ŠÁTEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 listopad 2016
V Česku začal soudní spor, ve kterém se somálská studentka soudí se Střední zdravotnickou školou v Praze 10 kvůli zákazu nošení hidžábu. Podle cizinky, která je muslimského vyznání, tím škola porušila zásadu rovného zacházení. Dívka se domáhá omluvy a 60 tisíc korun jako odškodné za diskriminaci. K soudu ale nedorazila. Jednání bude pokračovat 18. ledna.
 
CO DOBRÉHO NÁS ČEKÁ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 listopad 2016
V poslední době se hodně zamýšlím na současným vývojem ve světě. Nad znameními blížícího se pádu civilizace - ne, teď nemám na mysli ten šílený experiment ještě šílenějších sociálních inženýrů s importem miliónů lidí s agresivní a vůči nám nesmiřitelně nepřátelskou životní ideologií do Evropy. Evropy svázané a dušené totalitními praktikami bruselských inženýrů, kterým spousta hloupých ovcí tleská a zalyká se štěstím nad vlastní humanitou a ušlechtilostí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 689
[CNW:Counter]