O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

BÍDA PROIMIGRAČNÍCH ARGUMENTŮ - 2 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
Image result for MIGRANTIDnes si imigranti respekt nemusí získat, mají na něj nárok. Stojí za nimi divize vládních, polovládních a nevládních organizací, které úzkostlivě střeží jejich kulturní identitu před xenofobií původního obyvatelstva a spíše než o povinnostech je dokola poučují o jejich právech. Společnosti je tím fakticky bráněno, aby na imigranty přirozeně vykonávala tlak k integraci (nebo aby alespoň deportovala ilegální imigranty).
 
BÍDA PROIMIGRAČNÍCH ARGUMENTŮ - 1 PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 leden 2017
Image result for MIGRANTIUprchlická krize ve Středozemním moři a následný zoufalý pokus prosadit kvóty přerozdělující imigranty mezi jednotlivé členské země opět otevřel debatu o imigraci. Vedle klasických klišé, že imigrace je nevyhnutelná a že ji prostě potřebujeme, dostali Evropané obvyklou nálož obvinění z rasismu a xenofobie. Evropané jsou bestie, jak se bylo možné dočíst na jednom levicovém serveru.
 
MÁM DĚLAT CO SE MÁ - NEBO CO CHCI JÁ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2017
Image resultNe, nemyslím tím společnost a ani žádné vhodné sociální chování. Myslím tím svůj volný čas. Všichni jistě znáte věty „Když si půjdeš zacvičit, budeš se cítit líp“. „Když si dáš salát místo knedlíků s uzeným, nebude ti tak těžko“. Nebo „Večeře by měla být kvalitní domácí strava, a u stolu, kde se celá rodina sejde“.
 
NEDÁVEJTE POLICAJTOVI SVŮJ ŘIDIČÁK!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2017
Image result for unique car pngZajímavé... Objevila jsem několik webů - jsou to právní kanceláře, advokátní, i "poradní", které seznamují řidiče s možnostmi, jak se vyhnout odebrání řidičáku, placení pokuty, trestům, vybodování atd. Docela jsem zírala. Vzhledem k tomu, že v současnosti auto nemám a tedy neřídím, nechám na vás, abyste posoudili, nakolik jsou tyto návody správné, či naopak. Pár odstavečků z nich jsem vypsala...
 
DRZÉ ČELO LEPŠÍ NEŽ POPLUŽNÍ DVŮR PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
Image result for insolence, impudence pngChtěla bych se zeptat, jak se správné zachovat. Zcela jistě jsem situaci nezvládla a tak bych chtěla být pro příště líp připravena. Určitě tohle, nebo něco podobného, všichni znáte: Stojím si to tak hezky, v klidu na poště ve frontě. Po chvíli přišla mladá žena a začala se bavit s jednou důchodkyni přede mnou. Myslela jsem si, že patří k sobě, jenže omyl!
 
MÁ DVĚ MAMINKY A JEDNOHO TÁTU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 leden 2017
Image result for baby pngPokrok je čím dál tím víc neuvěřitelnější... První evropské dítě, které má tři genetické rodiče, se narodila na Ukrajině. Je to také první dítě na světě, které se narodilo metodou takzvaného pronukleárního transferu. Vůbec prvním dítětem se třemi genetickými rodiči je chlapec narozený loni v dubnu v Mexiku.
 
MOTIVACE, INSPIRACE, POHODA A KONSPIRACE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 leden 2017
Image result for thinkingDnešní doba se zda být jen o shromažďování majetku, vlivných známostí, kariéře a moci. Ať lidé dosáhnou jakéhokoli úspěchu, stále chtějí víc a víc. Snažit se dokázat víc je fajn, ovšem když nezapomínáme na své blízké a i na sebe. Bohužel, to se nestává tak často.
 
HODINKA NENÁVISTI? DEMAGOGIE??? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 leden 2017
Image result for levné uzeninyTak jsem se rozhodla svou odpověď - komentář pod tímto článkem - vložit jako samostatný článek. Protože si myslím, že je potřeba lidi informovat. A pochopitelně i se všemi adekvátními odkazy. Nu, a pokud vy, kterým se to nelíbí, máte jiný názor, napište ho - ale také s konkrétními fakty... :-)))
 
MY MÁME OHŇOSTROJ - Ó, MY SE MÁME! PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 leden 2017
Related imageTak jsem si, pro zajímavost, projel loňské ohňostroje – tedy jejich ceny. Letos, na oslavu 2017, jistě budou četnější a bombastičtější. Celková cena v naší malé zemičce mi vychází něco kolem 30 mil. Kč za 10 minut té "úžasné podívané s úžasným kraválem".


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 701
[CNW:Counter]