O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

NEVÍM, CO JÍM – VY ANO? – I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 listopad 2019
PRO DNEŠEK KUŘECÍ.   Moc jsem se o to doposud nezajímala, až když jsem se „letem-světem-internetem“ dozvěděla, že ty kousky masa, které si porůznu chystám, vyrostly do jateční hmotnosti za cca pět týdnů. Od péřového chomáčku do brojleru cca 3 – 4 kilového, půlkilo týdně. Jsou to potomci přesně stanovených plemen, šlechtěných na rychlý růst prsní svaloviny, o kterou mají spotřebitelé největší zájem. Velký trup a méně vyvinutá stehna a křídla.
 
O PRACHY JDE AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 listopad 2019
Zdravím vás všechny - tebe, Danielo, i vás všechny milé čtenářky a čtenáře. A posílám úvahu o tom, jak na tom jsou Češi v porovnání se svými německými sousedy, tedy konkrétně platově. Je to takové moje zasnění se na téma „co by kdyby“, kdyby tedy měli Češi stejné možnosti jako ti Němci … Nojo, ale jak říkám,  je to jen takový sen…
 
UHLÍK NEBO UBÝVÁNÍ VODY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 listopad 2019
Eva HauserováJe to měsíc, co jsem byla na semináři slovenského ekologa Michala Kravčíka. „Máme čtyři roky do kolapsu“, říká. „A nemá smysl řešit uhlíkovou stopu, ale jedině koloběhy vody v krajině“. Michal Kravčík je původem vodní projektant, a na Slovensku i v Čechách proslul svými rozsáhlými realizacemi lokálních projektů na zadržování dešťové vody v krajině. Tyto programy vrcholily v letech 2010-2011 za podpory tehdejší premiérky Ivety Radičové; dnes se Kravčík ocitl stranou hlavního proudu realizací opatření proti povodním a suchu.
 
TROCHU ŠPROCHŮ O HUSE A DRŮBEŽI VŮBEC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 listopad 2019
Výsledek obrázku pro jak se cpaly husy
Koupit svatomartinskou husu, na které si pochutnáte, to není jen tak. Zvláště pokud si ji chcete pořídit v supermarketu cestou z práce. Půjde nejspíš o husu zahraniční, mraženou, chovanou v hale pouhých osm týdnů. V čem je ta naše, tuzemská husa, lepší? U nás se chovají v přírodních podmínkách - buď na rybnících, nebo na zelené pastvě, třeba v ovocných sadech.
 
NĚČEMU ROZUMÍM, ALE PŘEVÁŽNĚ TÁPU PDF Tisk E-mail
Středa, 13 listopad 2019
Už se nám to zase blíží: Sobota, 16. listopadu na Letný. Zase bude DEMISI, DEMISI. Ale o předčasné volby nějak zájem nemají. Tak tomu nerozumím. Takže o čem to tedy vlastně bude? Snad jakási lidová veselice, taškařice, vystoupí přední pražští umělci, a možná přijde i kouzelník? Tomu bych rozuměl. Lid si rád zaskotačí a pobaví se. Ale nezdá se mi, že by to tak bylo myšlený.
 
CO PRÝ ZAS TRUMP ZAVINIL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2019
Výsledek obrázku pro fake news png

Demokratická členka US Kongresu, Ilhan Omar, vypustila nedávno do médií zprávu o smrti devítiměsíčního chlapce v Texasu, prý z důvodu škrtů ve federálním zdravotním pojištění, způsobených kým jiným, než prezidentem Trumpem. Obvinila tedy prezidenta, že přímo zavinil úmrtí nemocného chlapce. Protože podobných zpráv a obvinění jsou noviny, televizní vysílání i sociální sítě plné, běžný čtenář sdělení zaregistruje a zareaguje v souladu se svou rozumovou kapacitou. Povětšinou si asi řekne, přece by nám nelhali, smrt dítěte je vážná věc, a už se těší, jak to Trumpovi spočítá (pokud tedy ví kdy a kde se konají volby).

 
NEKONČÍCÍ CESTA DO PEKEL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2019

Výsledek obrázku pro peníze na ruku

Jako sociálně vyloučená lokalita je označováno místo, kde se soustřeďují lidé, poznamenaní exkluzí neboli sociálním vyloučením. Takovým prostorem může být městská čtvrť, ulice, dům či skupina domů nebo oddělená osada. Specifickou roli při exkluzi hraje etnicita. Kromě chudoby a vyloučenosti obyvatel bývá prostředí sociálně vyloučené lokality poznamenáno nízkou kvalitou bydlení, špatnými hygienickými poměry a zvýšeným výskytem rizikových forem chování tamních obyvatel, jako je kriminalita, alkoholismus, narkomanie či gamblerství.(wikipedie)
 
PÁR OTÁZEK PRO VŠECHNY: PDF Tisk E-mail
Středa, 06 listopad 2019
Velmi často se setkávám v dopisech o radu ohledně mizerného vztahu s tím, že chytrá, hezká, vzdělaná, víceméně i movitá dívčina prožije jeden dva (i více)  dlouhodobé vztahy, které ani jeden nevedou k cíli. Čas zvolna ubíhá, v mezidobí mezi vztahy delšími sem tam se někdo najde, ale nic moc, pak zas naváže další, ale - nejspíš špatným výběrem, zase sáhne vedle. A dopadne to jak? Smůlovatě - zůstane svobodná, nemá děti, maximálně ji doma čeká kočka nebo pes. A jak říkám – je hezká a chytrá, ráda by měla někoho vedle sebe, ráda by vychovávala potomka - ale není chytrá na mužský…
 
PRAVDA – MOJE, TVOJE, NAŠE, VAŠE – KTERÁ? PDF Tisk E-mail
Sobota, 02 listopad 2019
Tak jsem si zas početla… Ani mi nevadí tolik ty občasné hádanice, jako to „spláchnutí Kudlanky do záchodu“, které tady přeneseně z mnoha klávesnic zaznělo. Staré přísloví říká: „Nenajde se člověk ten, který by se zavděčil lidem všem“. Takže - ať se snažím, jak snažím, nakonec jsem špatná já, respektive Kudlanka. (Beru ji za ta léta už jako kus sebe.) Jenže – připadá mi to, jako kdyby pod některým článkem byla pouta, a vy jste se tam najednou ocitli připoutáni. Proč, proboha? To mi povězte…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 919
[CNW:Counter]