O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

CO NENÍ PŮVODEM OD NÁS, MUSÍ PRYČ PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 srpen 2016
EU rozhodla - co není původem z Evropy, co se sem dostalo ze vzdálených konců světa - je nutno regulovat, respektive zamezit dalšímu "přísunu" a rozmnožování. Neboť se tak mj. ohrožují naše původní druhy - berou jim životní prostor a možnosti, "přistěhovalci či návštěvníci odjinud" k nám přinášejí nemoci, vůči kterým jsou sami rezistentní. A tak nezbývá, než jim zakázat vstup i populaci.
 
ZBRAŇ - BAROMETR SVOBODY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 červenec 2016
Mému otci sebrali zbraně celkem třikrát. Poprvé 18. března 1939, to se braly jenom krátké a odnesl to jen Browning vz. 1906. Lovecké zbraně mu zatím zůstaly. O ty přišel až za heydrichiády, kdy pozbyl troják Sauer & Sohn, malorážku waltrovku a brokovou kozlici od Machače. V euforii osvobození si v létě pětačtyřicátého roku u tišnovského puškaře Brejla pořídil novou sedmičku Zetku a šperk, belgickou brokovnici se zámky Holland & Holland. Ty mu za pět let nato sebrali komunisti, když šel jako prvorepublikový advokát fárat do uranových dolů.
 
" MÓDA" VRAŽD A SEBEVRAŽD PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2016
Dost možná, že jste kdysi, jako studenti, četli Utrpení mladého Werthera (německy Die Leiden des jungen Werthers) - milostný román Johanna Wolfganga von Goethe z roku 1774. Patřilo to do výuky literatury – konkrétně té světové. Tahle knížka slavného autora měla dost smutný a především tragický osud – po jejím vydání totiž ve světě následovala velká vlna sebevražd…
 
BIO VERSUS NEBIO PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2016
Definice: biopotraviny jsou potraviny rostlinného či živočišného původu vyrobené z bioproduktů vypěstovaných na ekologicky hospodařících farmách. Zemědělec, který chce na trh dodávat bioprodukty, musí svou farmu zaregistrovat do systému evidence a kontroly; v současné době jsou takových zemědělců v celé naší republice necelé čtyři tisíce.
 
CZECHIA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 červenec 2016
A je to. Česká republika zaregistrovala v databázích OSN překlad jednoslovného názvu Česko. V angličtině je uveden jako Czechia a jeho ekvivalenty jsou nyní přesně dány i pro zbývající oficiální jazyky OSN. Název Czechia se bude využívat například při propagaci kultury nebo sportu, ale jeho použití není povinné. Na zápisu jednoslovného názvu v této formě se na začátku května shodla vláda.
 
DVĚ MÁMY, DVA TÁTOVÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 29 červen 2016
I sezdaným homosexuálům náleží právo adoptovat dítě, rozhodl Ústavní soud. Plénum patnácti ústavních soudců v úterý zrušilo ustanovení zákona o registrovaném partnerství, které jim tuto možnost dosud zapovídalo. Obsah zrušeného ustanovení zhodnotilo jako diskriminační. Většina lidí si neuvědomuje, že homosexuál si mohl dítě klidně adoptovat, není to nic nového, ale problém nastal, pokud žil v registrovaném partnerství.
 
SEBEOBRANA PRO ŽENY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2016
Obtěžování a osahávání od kolegů, slovní narážky, takhle to může začínat. Agresivním útokem na chodbě domu, nebo v podzemní garáži to může končit. Budu nosit zbraň, nebo paralyzér či sprej, naučím se nějaké bojové umění. Budu se modlit, aby se mi nic takového nikdy nestalo? Každá žena, si zřejmě již někdy položila otázku, co by dělala, kdyby...
 
BREKEKE XIT... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2016
Image result for BREXITOno už jen to, jak dopadly volby v různých zemích Evropy, jak to dopadlo s volbou rakouského prezidenta a vyrovnanost tohoto referenda je jasným důkazem, že EU nefunguje jak by měla. Výsledek referenda je jasný, tak cca polovina lidí v Británii je proti členství v současné EU. Což je velmi závažné zjištění.
 
DOTAZNÍK: GRILUJETE SE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2016

Vysoké teploty nedělají dobře nejen kardiakům, ale ani lidem, kteří jsou jinak zdraví. Podle neurologů velmi zatěžují naše mozky, což ovlivňuje naše chování. Dost často jsou tak lidé v horku neurvalí, vystresovaní až agresivní. Jestliže je totiž nutné posílat více krve do kůže, zbyde jí méně pro mozek.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 661
[CNW:Counter]