O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JAK JSEM KOUPIL, TAK PRODÁVÁM PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2022
Mám zde na Yukonu starého kamaráda ze starých dob, kdy jsme oba závodili se psím spřežením. Jmenuje se Mark a v těch dobách se společně se svým bratrem Jeffem živil coby majitel zlatého dolu. Což ovšem neznamená, že by borci byli milionáři. Spíš naopak - když se třeba na konci sezony polámal buldozer a zároveň klesla cena zlata, musely finanční situaci zachraňovat manželky, které měly "normální" práci. Oba kluci se během let odstěhovali o pořádný kus dál na jih a já je dlouho neviděl.
 
NAPŘED NETOPÝŘI, TEĎ OPIČKY ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2022
Světová zdravotnická organizace vyhlásila kvůli opičím neštovicím stav globální nouze. Nemoc se v posledních týdnech velmi rychle šíří v Evropě, nejvíce mezi gayi a bisexuálními muži, přičemž významným faktorem zvyšujícím pravděpodobnost nákazy je sex s více partnery. Prozatím není jasné, jaký mechanismus se na tom podílí. Mimo jiné i proto, že jde o otázku, kterou se dosud nikdo nezabýval.
 
NA NAVŠTĚVĚ U OBVOĎÁKA PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 červenec 2022
Pro praktického lékaře je důležité, kolik pacientů má zaregistrovaných ve své kartotéce. Od tohoto počtu se totiž odvíjí jeho hlavní příjem v podobě kapitačních plateb. Jedná se o paušální platby, které mu proplácejí zdravotní pojišťovny a které obdrží každý měsíc. Za každého evidovaného pacienta inkasuje totiž každý měsíc určitou částku – a to i v případě, že se v jejich ordinaci celý rok vůbec neukáže. Obvodní lékaři v ČR za pacienty, které mají v evidenci, dostávají cca 10 miliard ročně.
 
TELEFON - DOBRÝ SLUHA, ZLÝ PÁN PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2022
Dodneška si z dětství pamatuju naše první domácí pětimístný telefonní číslo. Byly tenkrát všechny pražský hovory za 30 halířů, bez ohledu na délku trvání, a už tehdá jsem vypozoroval rozdíl mezi mužskym a ženskym telefonováním. Zatímco táta míval hovory krátký, tak když mámě volala teta Lída, teta Jarka, nebo nějaká kamarádka, táta rovnou beze slova šel uvařit kafe, přinesl do předsíně k telefonu židli a na stolek popelník, cigára, kafe. Všichni už jsme věděli, že kratší než hodinu ten hovor nemůže bejt. To teda bylo moje první poznání, že mezi mužským a ženským telefonováním je určitej rozdíl.
 
DESATERO PŘIKÁZÁNÍ - GUIDESTONES PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2022

America's Stonehenge' demolished after explosion | Police News | Al JazeeraKdyž končil mayský kalendář a někteří jedinci si vážně mysleli, že nastane konec světa - 21.12 2012, tak já se jim posmívala. Uplynulo deset let a já už tak veselá nejsem. Začínám upouštět od myšlenky, že se šťastně dožiji sta let, jako můj děda z tátovy strany, nebo moje nyní 102 letá sestřenice, z té samé větve rodiny. A kdyby, tak asi nebude o co stát.

 
NEŘEST, SE KTEROU SI NEVÍME RADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2022
Upozorňujeme ministra zdravotnictví na nebezpečí nikotinových sáčkůNikotinové sáčky, žvýkací tabák nebo taky kratom. Návykové látky se objevují už mezi dětmi na prvním stupni základní školy. Sami školáci přiznávají, že je shánějí, aby vydrželi „pařit“ počítačové hry. Nepodléhají žádné regulaci, a protože nepatří mezi tabákové výrobky, může si je koupit kdokoliv a v libovolném množství. Nikotin v nich obsažený přitom způsobuje těžkou závislost. Použití? Nikotinové sáčky se umisťují pod horní nebo spodní ret. Nikotin se tak do těla dostává ústní sliznicí, což s sebou nese riziko vzniku závislosti.
 
FAKT JSEM TEN "ANTYVAKSÉR"??? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 červenec 2022

Vakcinace | Veterinární klinika Marek MinářŘekla bych, že ne! Já a dcera jsme byly úplně jedny z prvních, které se nechaly očkovat proti klíšťové encefalitidě. Dceři jsem v jejím dětství hlídala termíny povinného očkování a byla jsem nemile překvapena, že zrovna u jejího ročníku narození bylo ukončeno očkování proti černým neštovicím. Moje máma od roku 1954, až do důchodu a brigádně i potom, pracovala v podniku Biogena. Brzy po vzniku republiky v roce 1918 se rozběhly diskuze o strategické potřebě vlastní výroby vakcín a sér.

 
ACH JO, ZASE TEN MIKIN ... PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červenec 2022

Yukon je nejzápadnější a nejmenší ze tří kanadských teritorií. I tak ale zabírá více než půl milionu kilometrů čtverečních, což je asi šestkrát víc, než má Česká republika. Žije tu jen necelých 32 tisíc obyvatel – asi jako kdyby Příbramáci měli pro sebe celé Španělsko. Ano, až na pár městeček je tento subarktický region téměř prázdnou zemí, kde mnohdy sousedy od sebe oddělují stovky kilometrů nedotčené země. A tam už hodně dlouho bydlí Jirka, známý coby komentátor Mikin.

 
NA CO VŠECHNO MÁME? - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 červenec 2022

Poslední rozhovor Josefa Šťávy: Masakr | Téma | Lidovky.czKauza DIAG HUMAN je dlouholetý spor mezi českým státem a firmou Diag Human ohledně státní zakázky na obchod s krevní plazmou, která měla být realizována na začátku devadesátých let. Po roce 1989 chtěl JOSEF ŠŤÁVA obchodovat s krevní plazmou v Československu. Tehdejší ministr zdravotnictví Martin Bojar před Šťávou a jeho firmou Diag Human (původně Conneco, a. s.) varoval tehdejšího obchodního partnera Josefa Šťávy, dánskou společnost Novo Nordisk, a firmu Josefa Šťávy označil za „pochybnou“. A tím všechno začalo...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1095
[CNW:Counter]