O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

BOJ O PLNÁ VOLÁTKA :-))) PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 říjen 2016

Krajské volby 2016 do zastupitelstev krajů se budou konat 7. a 8. října. Strany a hnutí letos do krajských voleb podaly celkem 270 kandidátních listin. Je jich o dvě desítky více než při minulých regionálních volbách v roce 2012. Do voleb se podle očekávání přihlásily zejména parlamentní strany, ale i nejrůznější regionální seskupení. Některé strany a hnutí sázejí na koalice spojené protiimigračním tématem a bojem proti islamizaci. - Ale, to bychom nebyli Češi, kdybychom si z toho nakonec neudělali legraci.

 
JEN PÁR FAKT... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 září 2016

Premiér Sobotka i někteří ministři neustále opakují, že migranti u nás v České republice nejsou a nebudou; že Česká republika nepřijme kvóty. Zároveň vláda projednává materiál, podle kterého v letech 2017 až 2019 počítá s přijetím až 6000 migrantů. To jsou publikovaná fakta.

 
"HLADOVÁ" KOLEGYNĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 14 září 2016
Image result for banking and financeDobrý den všem, přátelé. Zajímal by mne váš názor na situaci, která mne dnes docela překvapila. Asi před půl rokem jsem nastoupila do nové práce. Na pohovoru jsem dostala potřebné informace a poté nastoupila do práce. Odjela jsem pak na dva dny na školení s tím, že všechny konkrétní smlouvy se podepisují až tam.
 
SEN O IDEÁLNÍ ŠKOLE PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016
Image result for school icon pngVíte, jak vypadá správná škola podle představ nejkompetenějších expertů na vzdělání? A víte, proč nechci, aby ji někdo zaváděl a měnil k jejímu obrazu všechny školy? Všimněte si, jak se v našem školství zavádí, ruší, přikazuje, zakazuje, nařizuje..- místo aby se umožňovalo, inovovalo, hledalo, podporovalo. Všimněte si, jak moc se naše společnost změnila za posledních 20 let a jak málo se naše školství změnilo za posledních 200 let. (A nůžky se trvale rozevírají dál.)
 
ZLODĚJI - LIDSKÁ HAVĚŤ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016
Image result for POMÁHAT A CHRÁNITAsi každý někdy slyšel historku, jak se do domu vloupali zloději a kompletně ho vybílili. O něco horší je ale situace, kdy se člověk probudí a zjistí, že se mu po bytě pohybuje cizí člověk, který si odnáší jeho věci. Ačkoli počet vloupání během předchozího roku klesl, pořád se jedná o tisíce. Podle policejních statistik se v loňském roce zloději vloupali do více než tří tisíc bytů a tří tisíc sedmi set rodinných domků. Počty samozřejmě neuvádějí případy, kdy oloupený případ nenahlásí.
 
JAK DOSTAT JEŽKA DO KLECE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016
Image result for VERY unhappy MAN gifAneb, naprosto neřešitelná noční můra opuštěnýho chlapa. V roztouženym očekávání dámské návštěvy jsem se zase odhodlal k děsivému zákroku. Vyprat povlečení z přikrývek na lůžku, protože - co kdyby. Žejo. Svlíknout a hodit do pračky, to je sranda, a pak na pávlači nechat vyvonět na poledním slunci, to už je přímo rozkoš.
 
MONITOROVANÉ DĚTI PDF Tisk E-mail
Středa, 31 srpen 2016
Image result for T mobile "školák"Ti, co vědí "vocogo", se nejspíš dělí na dvě vyhraněné části - jedni jsou pro, druzí zas vehementně proti. Pochopitelně, že je pár těch, kterým je to zcela putna, ale to jsou ti, co mají děti už z domu, nebo naopak ještě v kočárku. Pokud tedy přesně nevíte, o čem píšu,  tak je to o mobilové službě, která vám monitoruje pohyb dítěte. Služba "ŠKOLÁK" dává za pár korun měsíčně následující možnosti: 
 
KDE BYDLET A KDY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016
Městská ženská, majitelka malého dítěte či dětí, si občas povzdechne, jaké by to bylo báječné, bydlet někde na venkově, mít vlastní trávník, zahrádku okrasnou i lahodnou. Sem tam nějaký ten ovocný strom. Ono to bydlení v domečku, posezení na anglickém trávníku s večerní kávičkou a skotačícími dítkami kolem - vypadá na fotkách úchvatně.
 
DOVOLENÁ PEDOFILIE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016
Image result for girl bathingZnáte to - kliknete sem, kliknete tam - a lítáte takhle světem internetu po všech možných jeho zákrutách. Takhle jsem se dostala na stránky českých pedofilů. Stránky, které se honosí tím, že ony jsou vlastně záležitost výchovná, bohulibá a především nesmírně nevinná.  A že není absolutně nic, co by se jim dalo vytknout.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 672
[CNW:Counter]