O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ZDROBNĚLINEČKY - TO JE MOJE PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 květen 2020
Já nevim jak vy, ale zdrobněliny - to fakt nejni moje... A má prvorozená se dokonce pomamila - už jako mrňous se jí všechno zdrobnělé protivilo, takže k nám např. nechodil Ježíšek, ale Jéžich. Někdy to bylo docela fest legrační... Jenže dodnes nechápu relativně normální lidi, co dokážou na někoho (něco) šišlat,  mrzačit a kurvínkovat češtinu o 106. Jak jste na tom vy? Znáte taky nějakou tu košišku, co milujínkuje svýho miláška?
 
MODLETE SE A JEZTE PELYNĚK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
Prezident Tanzanie výsledkům testů na koronavirus nevěří | tadesco.orgAfrika eviduje výrazně méně případů nákazy koronavirem než zbytek světa. Efektivita testování je však sporná, protože africké státy provádějí v průměru jen 500 testů na milion obyvatel. Prezident Tanzanie John Magufuli tvrdí, že v zemi rostou případy nákazy koronavirem jen kvůli nefunkčním testům. Ty údajně pozitivně vyhodnotily i vzorek odebraný z kozy a papáji.
 
JAK PŘÍŠTĚ S PREZIDENTEM? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 květen 2020
I když to ještě chvíli potrvá, blížej se nám nejen krajský a parlamentní volby, ale pak i volby prezidentský (pokud se teda dožijem). Tak mě zrovna napadlo, koho bych si tak za prezidenta představoval. Určitě ne někoho doteď neznámýho, zase na poslední chvíli vytaženýho, jak králíka z klobouku. Ale jak s těma známějšíma, o kterejch aspoň něco vím? Několik už se jich otevřeně přihlásilo, a vím určitě, že nikoho z nich bych za žádnou cenu nevolil.
 
ASI PROPADNU ORCHIDEJOVÁNÍ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 květen 2020
Těsně před koronáčem jsem dostala nádherný dárek. Fialovou orchideu, v krásném stejně fialovém ozdobném květináčku. Já se do ní přímo zamilovala... Mám kytky moc ráda, celý život, a už jsem pěstovala ledacos. Ale orchideje ještě ne... Něco málo jsem si o nich tedy zjistila - a jedno je absolutně jasné: až se odhodlám jít do nějakého toho hobymarketu nebo květinářství, a určitě si koupím další.
 
PROMOŘIT? ZAMOŘIT? VYMOŘIT? UMOŘIT? PDF Tisk E-mail
Pátek, 17 duben 2020
Nad původem slovního základu tápu. Buď od významu "moře" (tedy, jakoby totální zaplavení mořem), nebo od staletýho významu "mor". V dnešních známých souvislostech bych se spíš přiklonil k významu "mor", ale ono to je vlastně fuk. Spíš žasnu, co se nám vynořilo nezamořených odborníků, stoupenců zamoření a proti nim stoupenců nezamoření. Oba tábory mají svý argumenty, znějící velmi logicky. Možná jsou správný obojí, ale jak se v tom má orientovat blbej laik, když se nemůžou dohodnout ani ti machři?
 
NEZÁVISLOST??? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 duben 2020
Ursula von der Leyen vyjádřila velkou starost o to, aby podniky zanikající nebo finančně oslabené poklesem ekonomiky, se nedostaly do cizích, především čínských rukou. Je to realistické vyjádření. Ale asi hlavně pro Německo a západní země. My už v cizích rukách jsme. Jsme závislí hlavně na Německu. Stát, který je už závislý, je v jiném postavení než Německo, které může ztratit svoje podnikatele. My jsme jako ti proletáři: „Nemáme co ztratit, leda svoje okovy“.
 
V LONDÝNĚ DNEŠNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 březen 2020
Image result for londýnská mešitaNásledující video nechávám k vašemu posouzení. Není to nic hraného, je to holá skutečnost. Řeč je srozumitelná, takže je jen na vás, co si z toho vezmete. Zda věříte, že případná nová "kávová populace" bude báječná, pracovitá, učenlivá, nebo zda je to krok stranou. A jestli si myslíte, že tímto se evropská populace ozdraví, jak bylo nejspíš plánováno, či ne. Budu ráda, když se k tomu v komentářích vyjádříte...
 
KDO TOHLE VYŘEŠÍ ... ASI NIKDO. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2020
Najväčším problém a nebezpečenstvom, ktorý zatiaľ nie je podchytený významnejšie, sú Rómske osady! V istých osadách žijú ľudia vo vysokých počtoch v jednom dome aj 20 ľudí. Osady tým, že sú dlhodobe neriešené, môžu byť tým najväčším problém pri šírení Koronavirusu! Taktiež treba napísať, že sú najväčšími zdrojom infekčných chorôb. Žltačka, Syfilis, Tuberkulóza boli choroby, ktoré sa v osadách veľmi ťažko dávali a dávajú doporiadku...
 
KORONAVIRUS TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Středa, 11 březen 2020
Mám týden nočních. To se vždycky ukládám kolem sedmé a pro klidné usínání si pustím nějakou muziku, v současnosti hodně poslouchám klasiku a pomalu objevuju její krásy. K novinkám dne se tedy dostávám zhruba kolem poledne. Ty tři ubrečený žlutý ksichtíky v messengeru od Honzíka jsem si „přečetla“ jako první. A pak už jsem rovnou pátrala, co ho tak rozhodilo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 951
[CNW:Counter]