O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ZÁŽITEK Z PRACÁKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 duben 2016
Mám chlapy ráda, fakt jo. Tenhle byl navíc o hlavu větší, ramenatej, tmavý vlasy, tmavý voči, no prostě senzace. Poslali nám ho z pracáku. Koukám na doporučenku, hm, 75 ročník, to je správně uleželej, prolítne mi hlavou a znova ho zhodnotím. Pohled na něj je pěknej. “Napište mi, že nevyhovuju vašim požadavkům. Nebudeme si přece dělat problémy, néééééééééééééé?"
 
TEĎ JEŠTĚ SI ZEŠIKMIT OČI... PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2016
Nyní u nás prožíváme čínskou ekonomickou invazi a její součástí se náhle stává i Tradiční čínská medicína. Její ambulance funguje od září 2015 v Královehradecké fakultní nemocnici. Nikoli v nějakém soukromém alternativním centru, jako dosud. Tuto první kliniku tradiční čínské medicíny v Česku zaplatili majitelé fotbalového klubu Slavia Praha - peníze na stavbu pavilonu v hodnotě deseti milionů eur poskytla šanghajská společnost CEFC, která už vlastní podíly mj. v Travel Service. V Hradci Králové tak máme oficiální kliniku Tradiční čínské medicíny.
 
KDYŽ JE ŽENA TĚHOTNÁ, TAK JE: PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2016
Nedávno jsem četla zajímavou debatu – a trošku i smutně nehezkou, to musíte uznat – o tom, jak všelijak se dá nazvat, když je žena „samadruhá“. Však posuďte sami. Kolik nelichotivých výrazů se dá říct o těhotné ženě… Na to, že je to to nej nej  v lidském životě, že se jedná o naše pokračování, je to až nepochopitelné...
 
ÚSTAVA NENÍ JEN CÁR PAPÍRU? DOKAŽTE TO! PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 březen 2016
Dokažte to! To má říkat obžalovaný občan žalujícímu státu, respektive jakýkoli obžalovaný jakémukoli žalobci. Naši politici ale s drzostí sobě vlastní obracejí presumpci neviny naruby. Tohle bude pekelně dlouhý příspěvek, pardon. Na iDNESu vyšel před několika dny článek s krásným titulkem „Černá skládka není vaše? Dokažte to, žádá novela zákona o odpadech.“ V záplavě hloupých, nespravedlivých, škodlivých a nemorálních zákonů byste možná novelu ignorovali, nebo si snad nedejbože řekli, že „dobře, aspoň bude méně skládek.“
 
VIVAT CHINA! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2016
Náš pan prezident v rudě zářícím červeném svetru přijal návštěvu z velkého a předalekého státu. Poseděli, pivko popili, stromeček zasadili, večeři i malý varhanní koncert zvládli, kolem večerní půl deváté se rozloučili. Všechno proběhlo tak jak se má... Pevně doufám, že tahle pomlázková návštěva naši poněkud vrávorající ekonomiku probere k životu.
 
NO A? TAK SI ZVYKNEME..? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Člověk si prý zvykne i na šibenici. Babička i máma mi potvrdily, že i v těch nejhorších válečných časech se lidé "taknějak" přizpůsobili a dokonce uměli prožívat krásné chvíle, svá drobná potěšení, i lásku. Na to občas vzpomínám při čtení všech soudobých novin. Ta divná situace, kdy do Evropy proudí nové a nové davy lidí z druhého konce světa, mi připomíná pohled na vodopád. Jako voda se valí - "odtamtud sem" a my jen stojíme a v úžasu to sledujeme.
 
KUPUJETE CUKR ZA OSM STOVEK? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Že ne? Ale ano, a dala bych pomalu krk na to, že všichni... Že tohle byste neudělali? Tak já vás o tom přesvědčím - tedy: ne konkrétně já, ale spotřebitelský časopis dTest.  Nechali otestovat vanilkové a vanilinové cukry, aby zjistili, jakou mají kvalitu co do obsahu aromatických látek.
 
INKLUZE - CO VY NA TO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 březen 2016
Tak nejprve definice a "moudrá slova": Inkluze znamená vytvoření takového prostředí ve třídě, které vítá a oceňuje odlišnosti. Inkluze popírá vylučování některých lidí ze společnosti, jakékoli předsudky a diskriminaci. Úkolem je vybudovat společenství pečující o všechny a otevřené všem, prostředí, kde už děti se speciálními potřebami nejsou jiné, protože každé z nich má svou cenu.
 
ZIMNÍ A LETNÍ ČAS PDF Tisk E-mail
Středa, 09 březen 2016
Pozor, blíží se opět změna zimního času na letní! A pochopitelně, zase se píšou petice o zrušení této změny. Ale - má petice na toto téma nějaký smysl? Už se to řešilo, ale musely by to odsouhlasit i ostatní státy.... Oba režimy mají své výhody i nevýhody. Zkusím se nad tím zamyslet – z pozice maminky a zaměstnané ženy. Tak nejprve výhody letního času:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 640
[CNW:Counter]