O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

BUDOU MÍ PRAVNUCI POTŘEBOVAT KANÁL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2018
Kanál Dunaj - Odra - Labe, samozřejmě. Tohle je věc zapeklitá, k níž dát dohromady dostatek informací k vytvoření jasnýho názoru, je natolik náročný a odborný, že si netroufnu říct jo, nebo ne. Přesto, že nejsem natolik informovanej, se mi ve hlavě střetávají dva zásadní rozpory:
 
STRAŠIDLO Z DOVOZU PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Související obrázekJako kdybychom jich sami neměli dost :-))). (Myslím těch všelijakých bubáků, jezinek, divoženek i divomužů..) Ale zajímavé je, jak úžasnou moc napříč celou lidskou historií mají. Lidi se prostě chtějí bát. Nebo potřebují mít nejrůznější strašidla a hrozby na poddaný lid. Strašidla jsou stejně jako náboženství všemocná. Někdo věří jednomu, druhý druhému, někdo všemu a pak jsou ještě ateisti. Ale stejně si myslím, že ti se bojí nejvíc...
 
STÁLE MNE MÁ PRÁCE BAVÍ - PŘES TO VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Dnes vám tu předesílám reakci jedné paní učitelky mateřské školy na článek o týrání dětí poledním spánkem: Všimla jsem si kolik lidí včera popudil titulek - Nutí učitelky ve školce vaše dítě spát? Nemají na to právo! Mě však nepopudil, otevřela jsem si láhev vína a hluboce jsem evaluovala... :-))) A došla jsem k závěru, že individuální a individualizovaný přístup a vzdělávání je třeba v naší MŠ ještě o level povýšit!
 
ROZDVOJENÍ MYSLI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
Národ je rozdělen. Prý nás rozdělují politici, nebo dokonce ruská subverze. Ve skutečnosti jsme rozděleni na lidi, kteří žijí každodenní život na základě řádu, který je naučili normální rodiče, a na aktivistické vizionáře bourající přirozené principy a řád. Ty první lze nazvat lidovými konzervativci, ty druhé ideologickými aktivisty. Kdyby žili moji rodiče a já bych jim vysvětlil třeba genderový feminismus nebo homosexualismus, tak by mne poslali do blázince. Dnes je toto bláznovství součástí Istanbulské dohody.
 
SEZNAMKA - DNES Z DRUHÉ STRANY - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2018

Výsledek obrázku pro dating for 50 and overOmlouvám se, nejde mi přihlášení, takže jsem nemohla reagovat na vaše poznámky pod  mou zpovědí o mých zkušenostech se seznamkou. Giotta (Jo, bohužel, administrace občas blbne, já taky, ale snad to bude brzo v pořádku. Každopádně – tady máte všichni reakce o Giotty na vaše komentáře. daniela)

 
SENIOŘI OBĚDVAJÍ VE ŠKOLE PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 říjen 2018
 
MODERNÍ TRENDY VE VÝUCE PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2018
Vzpomínáte na svá školní léta? Když se ohlédnete zpět, řekli byste, že vás škola nějakým způsobem změnila a že vám kromě znalostí dala i nějaký hodnotový rámec, který si v určité podobě držíte až do dospělosti? Ve většině případů asi nezbyde než do určité míry souhlasit. Přece jen mezi šestým a osmnáctým rokem života strávíme ve školních lavicích mnohdy více času než doma.
 
VĚŘ JIM, A VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2018
Naslibovat kdeco je pro politiky více než lákavé a nesmírně jednoduché. Přesně tak ale stranické "kšeftování" se sliby funguje. Klíčové je jejich načasování a to, kdy jsou vyřčeny a prezentovány. Jak, kdy a pokud vůbec k jejich realizaci dojde, je věcí druhou a často nepodstatnou. Politici se navíc nikdy nezatěžují vysvětlením, kde na své sliby vezmou peníze. Snaha zalíbit se určitým voličským skupinám už patří ke koloritu předvolebního boje. Dnes vám nabízím skromný výtah slibů dalších našich politiků....
 
BLAHOSLAVENÍ CHUDÍ DUCHEM PDF Tisk E-mail
Středa, 26 září 2018
neboť oni nevědí co činí, a jejich jest království nebeské… Tak nějak je to v bibli. Jenže království nebeské je daleko, vysoko... Zato sliby všemožných kandidátů nám visí na každém kandelábru, na zdech domů, na obrovských billboardech. A budiž blahoslavení ti, kdož těmto slibům opravdu věří…  Ano, je to opravdu jako náboženství - když to vyjde, poděkujeme, když to nevyjde, tak to holt nevyjde, ale těm, co slibují, se nic nestane. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 827
[CNW:Counter]