O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

DEMONSTRUJEŠ, DEMONSTRUJEME – A CO DÁL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 červen 2019
Jana Zwyrtek HamplováTaky mám před sebou ráda plný sál a tleskající publikum. Proč to nepřiznat. Je to afrodiziakum. Ale - není téma jako téma, není potlesk jako potlesk. Úvodem chci říct, že zcela chápu ty, kteří vyjdou do ulic, aby společně vyslovovali a sdíleli společně názory na negativa dnešních dnů. A že jich je. 
 
ZAMYŠLENÍ POLITICKÉ - CÍSAŘ JE NAHÝ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 červen 2019
Asi je to tím, že se cítím dost nad věcí - nebo spíš už tak trochu mimo. OK, vysvětlím. Kolem dejme tomu třicítky - čtyřicítky, začíná většina lidí už myslet i na budoucnost. Tedy nejen na super mejdlo, prima dovču, sexy frajera či buchtu, co by třeba dala. Už se zařizuje byt na žití, nejen na přespání, hodně lidí má mrňata, v práci se rýsuje kariéra... Školy předávají diplomy a zúročuje se předchozí život. Do toho všeho ale zasahuje politika...
 
CO VY NA TO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 červen 2019
Image result for TRIKOLORA PNGPoslanec Václav Klaus mladší představil nové hnutí Trikolóra, které zakládá poté, co ho vyloučila ODS. „Přišel čas vzít si naši zemi zpátky. Chceme bránit konzervativní hodnoty a zdravý rozum. V posledních 2 letech sleduji politický život zevnitř, a je to děsivé. Skutečně nás zajímá mnohem víc Jaroslav Novák z Pelhřimova než lachtan na Antarktidě.“
 
ZACHRÁNÍTE ŽIVOT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 květen 2019
K čemu je lidstvu populace, která se vzdělává v matematice, jazycích a dějinách, ale neumí zareagovat, když jde o záchranu lidského života? Před pár dny se ke mně dostalo video sestříhané ze záběrů bezpečnostních kamer v jednom supermarketu. Podařilo se zachytit dramatický moment, kdy do obchodu vběhla žena s dítětem, které evidentně potřebovalo bezodkladnou první pomoc.
 
FACKA PANU UČITELI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 květen 2019
"TOHLE ZA NÁS NEBYLO", řekne si asi hodně lidí. Fyzický útok proti jednomu z učitelů řeší od pátku vedení základní školy Za Chlumem v Bílině. Žákyně šesté třídy dala před zraky spolužáků facku jednomu z pedagogů. Podle vedení školy byl její útok předem plánovaný, mnoho žáků o něm vědělo  a považovalo jej za super zábavu.
 
ČERNÁ MŮRA DEPRESE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 květen 2019

Related imageDnů, kdy je vám bídně, rapidně přibývá. Propady nálad jsou stále častější. Návrat do normálu trvá čím dál tím déle, už nestačí se dobře vyspat. Depky vám narušují osobní či pracovní život, způsobují vám problémy a výrazně snižují kvalitu vašeho života. Deprese je tady… Příčin je několik a nezanedbatelnou roli hrají i genetické predispozice.

 
TAK ZASE VOLBY, TENTOKRÁT EVROPSKÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 květen 2019
Jelikož se mi už asi nezdaří seznámit se s nějakou bábou, obcuju teď často s politikou. Coby nespavec, často sleduju noční záznamy z jednání parlamentu, skoro denně od 17 hodin si pouštím Dvacet minut Radiožurnálu, samozřejmě taky sleduju Parlamentní listy a i-dnes, i další, sem tam shlídnu i nějakej politickej pořad v ČT. No, a ze všeho toho sledování a pozorování mi k volbám vycházejí dvě základní podmínky:
 
KAŽDÝ DESÁTÝ ČECH JE NA DROGÁCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 květen 2019
Image result for marihuana pngBoj našeho státu proti drogám selhává. ČR je evropskou pervitinovou „velmocí“ a teenageři vedou ve spotřebě konopí, říká zpráva o drogách. Zákon, který by legalizoval užívání a pěstování konopí pro vlastní potřebu, prosazují v tuzemsku piráti. Téměř třetina mladých lidí v Česku má zkušenost s marihuanou nebo hašišem. Mezi patnácti a šestnáctiletými má minimálně jednu zkušenost s konopnými drogami. Máme evropský primát.
 
SLIBUJU, ŽE BUDU NAVŽDY (NE)VĚRNÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 květen 2019
Nevěra se stala tak častou, že o ní ze všech stran čteme či slyšíme téměř denně. Co je nejčastěji její příčinou? Co nás vede k tomu, abychom se jí dopouštěli? Bývá častým důvodem rozchodu, a to navzdory tomu, že člověk není monogamní tvor. Biologicky a evolučně je předurčen k sexu s několika partnery a realitou je, že naprosté minimum lidí má za život jediného pohlavního partnera.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 875
[CNW:Counter]