O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

FUJ ZÁŽITEK PDF Tisk E-mail
Středa, 16 srpen 2017
Už docela hodně dnů chodím minimálně dvakrát denně 3 - 5 km parkem. Někdy víckrát, někdy víc. Ale vždy mám s sebou svého malého spoluobyvatele. Seznámila jsem se s mnoha lidmi, které tam jejich pejskové vyvádějí na procházku, dozvěděla se mnoho o životě obou dvou - tedy na obou koncích vodítka.
 
VŠETEČNICE – LETNÍ POHODA PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 srpen 2017
Image resultKdyž se podívám na kalendář, léto je sice ještě v plném proudu, ale já už začínám myslet na to, že děti se pomalu ale jistě zakrátko vrátí do školy. Je spousta rodičů, kteří to vítají, já však patřím do té druhé skupiny. Mám ráda různé akce a projekty, na kterých se podílí celá todina, mám ráda i „čas nicnedělání“, kdy vím, že doma jsou všichni zalezlí u sebe každý se baví po svém, všem je dobře, a jen o sobě víme.
 
VÍTE, O ČEM SI - A S KÝM - PÍŠÍ VAŠE DĚTI NA NETU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Výsledek obrázku pro children and internetČeské děti se pohybují po internetu prakticky bez dozoru rodičů. Téměř každé šesté sdílí své intimní fotografie a videa. Nezdráhají se videochatů, schůzek s cizími lidmi a veřejně sdílí osobní údaje od telefonního čísla po adresu. Jaké jsou výsledky nového výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci a O2 a jak na prevenci nebo online trable?
 
KDYŽ KAŽDÝ MILUJE KAŽDÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 09 srpen 2017
Výsledek obrázku pro logo pragueprideJe léto, a v dnešních dnech máme zase - jako teď už každoročně -  Pražské hr.... Lidičky, pyšnící se odlišnou orientací v sexu, mají svůj týden, kdy sobě i ostatní předvedou všechno, co je baví, co mají rádi, co se jim líbí. A že to opravdu není "na jedno brdo", tak máme teď možnost se spolu s nimi kochat všemi nuancemi. Letos je to ve znamení "NECHCEME TOLERANCI".  
 
JOUDA XXL PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 srpen 2017
Související obrázekNejraději chodím pěšky a tak nové zákony a vyhlášky, které se týkají automobilismu, mně jdou jedním uchem tam a druhým ven. Tak tedy – stalo se mi: Jdu nakoupit do Lidlu, protože lednice zeje prázdnotou a když si na parkovišti beru vozík, padne mně zrak na nejbližší auto…
 
PENÍZE, KDE JSOU NAŠE PENÍZE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červenec 2017
Výsledek obrázku pro money icon pngTato čísla jsou stará přes rok, tedy rok a měsíc přesně.Ale pochybuji, že by to bylo nyní o něco méně...  Neziskové organizace jsou v poslední tobě terčem velké kritiky. Dokonce i prezident Miloš Zeman je v jednom rozhovoru nazval pijavicemi přisátými na státní rozpočet. Je pravdou, že neziskový sektor je dotován stamilionovými částkami z veřejného rozpočtu, nicméně když se podíváme na seznam deseti nejštědřeji dotovaných, asi všechny překvapí, které to jsou....
 
SOUSEDKA MI NEPODRŽELA PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 červenec 2017
Doteď mi vždycky podržela, když soused Pepan byl v práci. A zrovna jsem to dost potřeboval. Udělal jsem si to tedy sám. Ale není to prostě to vono, jako kdyby podržela. Teda - mám radši, když mi podrží Pepan, na oplátku zase já podržim jemu a taky mu nemusim pokaždý vysvětlovat, jak nejlíp podržet. Doteď mi vždycky podržela, když soused Pepan byl v práci. A zrovna jsem to dost potřeboval.
 
KDO SEJE NENÁVIST A ZLO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 červenec 2017
Před cca třemi měsíci jsme dostali další "perlu z Bruselu". Sjednocení sociálních dávek pro migranty v celé EU z důvodu zvýšení atraktivity zemí, které se brání přijetí kvót. EK se už dočista zbláznila a vůbec nemá ponětí, co tím způsobí v tzv. postkomunistických zemích. Platit asi 21.000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli je zvrhlé. Co naši důchodci? Celý život se dřeli za pár korun měsíčně a dnes mají 9.500,- Kč důchodu a někdo si přijde a má o deset tisíc více za nic.
 
LEGRACE NA PLACE - JÁ TO PLATIT NEBUDU, NEBUDU PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červenec 2017
Jak jistě všichni víte, někdejší předseda JZD Slušovice a současný senátor nedochází do Senátu kvůli zdravotním problémům od loňského srpna. (O tom se na Kudlance ostatně nedávno také psalo.)Po veřejné kritice se chtěl svého platu vzdát, což není možné. Rozhodl se jej nakonec převádět na dobročinné účely.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 745
[CNW:Counter]