O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

SEBEOBRANA PRO ŽENY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2016
Obtěžování a osahávání od kolegů, slovní narážky, takhle to může začínat. Agresivním útokem na chodbě domu, nebo v podzemní garáži to může končit. Budu nosit zbraň, nebo paralyzér či sprej, naučím se nějaké bojové umění. Budu se modlit, aby se mi nic takového nikdy nestalo? Každá žena, si zřejmě již někdy položila otázku, co by dělala, kdyby...
 
BREKEKE XIT... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2016
Image result for BREXITOno už jen to, jak dopadly volby v různých zemích Evropy, jak to dopadlo s volbou rakouského prezidenta a vyrovnanost tohoto referenda je jasným důkazem, že EU nefunguje jak by měla. Výsledek referenda je jasný, tak cca polovina lidí v Británii je proti členství v současné EU. Což je velmi závažné zjištění.
 
DOTAZNÍK: GRILUJETE SE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2016

Vysoké teploty nedělají dobře nejen kardiakům, ale ani lidem, kteří jsou jinak zdraví. Podle neurologů velmi zatěžují naše mozky, což ovlivňuje naše chování. Dost často jsou tak lidé v horku neurvalí, vystresovaní až agresivní. Jestliže je totiž nutné posílat více krve do kůže, zbyde jí méně pro mozek.

 
ORLANDO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 červen 2016
Ray Rivera, a DJ at the Pulse nightclub, is consoled by a friend outside of the Orlando Police Department.Střelba v nočním klubu v Orlandu na Floridě si vyžádala 50 mrtvých včetně útočníka a 53 zraněných. Jde o střelbu s největším počtem obětí v historii Spojených států. Mnoho zraněných je v kritickém stavu a počet obětí se tak ještě může zvýšit.
 
CENA STELLY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červen 2016
Určitě znáte Darwinovu cenu, tedy „vyznamenání“ pro ty největší trotly, kteří své bláhové činy zaplatí životem. Cena Stelly je taky americké provenience, jen dost protikladná. Jmenuje se po Stelle Liebeckové, jež na sebe v taxíku vylila kávu koupenou v automatu. Káva byla horká, paní Stella (mj. v té době 81 letá) nešikovná a taxikář měl možná olšovou nohu, takže když se vůz rozjel, drclo to a zákaznice se opařila.
 
JOUDAXXL PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 květen 2016
Raději chodím pěšky, a tak nové zákony a vyhlášky, které se týkají automobilismu, mi jdou jedním uchem tam a druhým ven... Jdu zrovna nakoupit do Lidlu, protože lednice zeje prázdnotou, a když si na parkovišti beru vozík, padne můj zrak na nejbližší auto, které má poznávací značku HANS1985. Jenom si pomyslím něco o tom, že jména hloupejch, jsou na všech sloupech a tady nejspíš českej Honza za 5 táců inzeruje své jméno Jan a datum narození.
 
SBÍRÁM... CO SBÍRÁŠ TY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2016
Nejméně polovina populace něco sbírá. Druhá polovina má zas jiného koníčka. Mít nějaké hobby je velice zdraví prospěšné, stimuluje to mozek, paměť, kreativitu a zlepšuje celkovou pracovní výkonnost. Nějaká příjemná pravidelná aktivita působí kladně na každodenní vyrovnávání se se stresem.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 květen 2016
Mám kamarádku a její manžel je amatérský astronom. A tak jsem minulé pondělí měla možnost vidět, jak planeta Merkur přelézá přes Slunce. Zážitek nezapomenutelný, kamarádky manžel postupování Merkuru sledoval dalekohledem a celý proces natáčel. A tak i já jsem kousek viděla: kulaté projekční plátno, zezadu prosvícené, tedy, spíše kulaťoučké projekční plátýnko, zhruba 5 cenťáků v průměru a v jeho horním pravém kvadrantu malá černá hnida.
 
PROUDY PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 květen 2016
Stydíte se za to, že jste Češi? Proč se ptám? Občas to někde čtu nebo slyším, že nějaký ten VIP se vytasí s tvrzením, že v cizině raději zapírá své češství. Přitom já osobně jsem přesvědčena, že máme být na co pyšní, máme krásnou zem a úžasnou dlouhověkou historii.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 655
[CNW:Counter]