O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

TO SI SNAD DĚLÁME PR... PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 listopad 2021
JO, A TO SAMI ZE SEBE ... Tak všude se hlásá a píše, jak se lidi nemají shromažďovat, jak mají dodržovat alespoň základní pravidla proti nákaze, jak se mají chovat ohleduplně vůči ostatním - a pak holt je 17. listopad - a ten se přeci musí oslavit...  A když už, tak proč si zas nezademonstrovat proti očkování? Když už se srocuje jedna skupina, tak proč bychom my, kteří jsme proti didaktuře očkovaných a očkujících, tak proč bychom my měli držet "hubu a krok"?
 
POPÍCHANÍ VAXEŘI, MUDRCI ANTIVAXEŘI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 listopad 2021
JSEM OPRAVDU MOC RÁDA, že se veškeré komentáře obejdou bez nějakých zbytečných vulgarit, které jsou už téměř všude běžné. Ano, opravdu se dá říct všechno slušně, jde pevně hájit svůj názor, oponovat názoru ostatních - a přitom si zachovat slušnost. A - jak tak na to stále myslím, došlo mi, že "ano, máme absolutní právo se svým tělem dělat co chceme, pokud nebudeme ohrožovat druhé".
 
JAK SE POZNÁ DELTA? JESTLI VÍTE, NAPIŠTE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 listopad 2021
Volala mi jedna kamarádka, která chodí ke stejné paní doktorce jako já. Dost možná si pamatujete, jak jsem vám popisovala, co má drahá praktická doktorka vyváděla, když jsem přišla do ordinace s tím, že jsem asi nastydlá. No, stálo to za to. Mj., když jsem si tedy poté odbyla otestování a ona dostala potvrzení, že jsem coviduprostá, tak jsem  dostala doporučení, co si mám v lékárně opatřit a že tedy týden nikam moc nechodit. Ale zpátky k té kamarádce. Zarazila mne dotazem, jestli nevím, jak se pozná, pokud někdo uloví deltu.
 
UMÍME SE CHOVAT SPRÁVNĚ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 listopad 2021
Jsou místa, kde lidé ohluchnou a oněmí. Jistě jste si toho také všimli. A není to žádnou nemocí. Přijdete do čekárny u doktora, nota bene plné lidí, a pozdravíte. Nic. Ticho. Polovina přítomných dělá, že je hluchá a ta druhá na vás bude hledět jak na Marťana. Nejsem zas tak úplně stará, abych od lidí požadovala nějaké dávno zapomenuté zvyky, ale odpovědět na pozdrav snad ještě je normální, ne? Myslíte, že toho chci moc?
 
COVIDOVÝ BUBÁK PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 listopad 2021
Profesor Flegr o toxoplasmóze: Nakažena je třetina naší populace -  Vitalia.czTak jsem si odpoledne na vycházce sepesem listovala facebookem. A dostala jsem se nějak i na stránky Micíkova majitele. No, a dočetla jsem se, že jednak jde do tisku jeho knížka rozhovorů s macíkem Micíkem, druhak, což mne už vůbec nepotěšilo, prognozy vývoje našeho českého snažení o zvládnutí pandemie.  (Tady by mělo následovat pár řádek docela vulgárních slov. Ne na adresu pana profesora Flegra, ale vůči našim úžasným představitelům.)
 
 
REALITY SHOW ZE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 říjen 2021
Dozvěděla jsem se, že je to už druhá "sada", ale já nevěděla ani o té první. LIKE HOUSE = znáte to? Prý to mělo na jaře u mladých diváků a uživatelů sociálních sítí obrovský ohlas a jeho soutěžících byl plný internet. A už nyní je jasné, že ve velkém se bude mluvit i o téhle řadě. Rozhodně je to docela drsný protiklad k současně řešené politické situaci. I když si myslím, že obojí jsou veledivné reality show...
 
JO, ONO JE TO FŠUDE STEJNÝ (TA POLITIKA) PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 říjen 2021
Jedno pekné ráno si takto kráčajú Edo, Boris, Veronika a Richard po ulici, keď tu zrazu sa potknú a spadnú. Ukázalo sa, že to bola porážka. A pretože podľa hesla „Zdravie nie je biznis“ nemala blízka nemocnica dostatok personálu, tak všetci zomreli. Onedlho stáli pred nebeskou bránou a Svätý Peter ich privítal: „Vitajte na nebesiach Edo, Boris, Richard aj ty Veronika, no skôr, než sa tu usadíte, tak sa zdá, že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slovenských politikov a tak si nie sme tak úplne istí, čo s vami.“
 
PAN PREZIDENT UŽ NEBUDE PREZIDENTOVAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 říjen 2021
Všichni mu drží palce, aby se co nejdříve uzdravil - i ti, co ho posílali pěkně dlouho bůhvíkam a přáli mu i to nejošklivější bůhvíco. Alespoň tím všechny proslovy (snad každý náš chytrolín musel několikrát denně být slyšen) začínají. Kdyby to nebylo myšleno vážně, kdyby se to neustále neomílalo, tak si myslím, že je to jen absurdní divadlo; konkrétně, že sleduji kocourkovské městské radní, kde není jen jeden příšerný Nácíček, ale kde jich je víc než přehršel.
Vivat náš český Kocourkov!
 
NECHCI SLEVU ZADARMO PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 říjen 2021
Ta věta od Š plus G mě teď napadla, když došlo k prudkýmu zdražení energií a ke krachu dodavatelů pro víc, než milion domácností. Vévodí Bohemia Energy, ale je jich daleko víc. Tak si vybavuju, jak se sem do baráku drze dobejvali a někteří se i dostali, takoví hošíci se smlouvama na přechod dodávek energií právě jedině k jejich podniku. Takoví podomní šmíráčci, jen místo hrnců a vysavačů vnucovali nesmírně výhodný smlouvy na nesmírně lacinou elektriku i plyn.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1040
[CNW:Counter]