O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

KUPTE SI SMRT PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2008

Povím vám jeden smutný příběh, který se udál v mém okolí. Jeden starý pán - náš přítel - žil celý život v chalupě na vsi. Mnoho let tam žil sám. Neměl rodinu. Byl to takový čiperný stařík, o chalupu se staral, vařil, pral, dříví štípal, brambory pěstoval. Pak přišla tuhá zima a starý pán se rozhodl, že na tu příští se odstěhuje do domova důchodců.

 
SMUTEK BEZMOCNÝCH? PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 únor 2008

Nečestné a nesportovní, to byla nejsilnější slova, která řekl Mirek Dušín, když chtěl říci, že jde o podraz, špínu, chucpe. A slova „nečestné a nesportovní" mne napadají, když si vzpomenu na všechno to, co provázelo lyžařské závody minulého víkendu. Liberec je pořadatelským městem SP v klasickém lyžování 2009. Proto se zde vybudovalo množství sportovišť a infrastruktury.

 
SVĚTOVÝ POHÁR BĚŽKAŘŮ PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 únor 2008

O tomto víkendu, 16. - 17.2.2008, se v obci Vesec u Liberce konají závody Světového poháru v běžeckém lyžování. Organizátoři se rozhodli je uskutečnit navzdory katastrofálnímu nedostatku sněhu, nepříznivým klimatickým podmínkám, nevhodné poloze areálu, navzdory přírodě. Pro realizaci tohoto zvráceného záměru sváželi sníh z nejkrásnějších chráněných míst Jizerských hor, Smědavy, Jizerky a Bedřichova.

 
SNĚŽNÉ MEGALOMANSTVÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 únor 2008

PŘIŠLO E-MAILEM: Během víkendu 8.-10.2. začaly bagry a těžké náklaďáky odvážet sníh z Jizerské lyžařské magistrály (od Smědavy po Soušské silnice směrem ke Kasárenské, během pátku a soboty byl zlikvidován asi 1km magistrály, práce dále pokračují) a dále z louky na Jizerce u záchytného parkoviště jakožto i z dalších míst v Jizerských horách.

 
ČERVENÁ KARKULKA NA HRAD!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2008

Jsem nesmírně rád, že vtipnost a prima nálada provází český národ dějinami. Ve které jiné zemi by mohli volit a téměř i zvolit za nejlepšího Čecha Járu da Cimrmana? A - úžasnou Bobo vyslat do voleb o hlavu státu? A co zkusit nominovat krtečka? Nedávno jsem četl článek, že s přehledem bourá i Bonda. Možná by se na to volitelé chytli... 

 
VOLEBNÍ HRÁTKY PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 únor 2008

Rád sleduju americké detektivky, hlavně Kriminálku Las Vegas, Miami, New York. Je to krátké, zajímavé, absolutně odlišné od mých běžných starostí, takže to perfektně vyčistí hlavu. Občas si je nahraju na HDD a když si chci udělat pauzu, tak si kousek pustím... Většinou o víkendu. Na tenhle víkend jsem si jich tedy pár našetřil, ale:   

 
POSLOUCHÁTE RADIOŽURNÁL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2008

Jak už asi každý ví, ředitel Českého rozhlasu odvolal z funkce Barboru Tachecí. Nová šéfka Radiožurnálu měnila od ledna styl nejposlouchanější veřejnoprávní stanice, což vyvolalo dost naštvaný postoj části posluchačů. Důvod odvolání - "rostoucí nesoulady ve vnitřní komunikaci". Určitá modernizace, hlavně v  hudební skladbě, by jistě nebyla na škodu. To beze sporu. Ovšem způsob, jak na to šla ona, byl špatným krokem.

 
BEZOHLEDNOST BOTANICKÉ ZAHRADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2008

Rozjeli jsme se, taková menší skupinka, do pražské Botanické zahrady. Den předem jsme si pořádně prohlédli jejich webové stránky, naplánovali si, kudy a jak půjdeme, připravili všechno potřebné na „výlet", nažhavili fotoaparáty. Podle stránek jsme už dopředu očekávali, co rozkvetlého nás ve skleníku Fata Morgana čeká... A říkali si, jaká to bude překrásná neděle. Na webovkách se sice upozorňovalo, že:

 

 
MOBIL - PRŮŠVIH DO KAPSY PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 leden 2008

Říká se, že je to jediná "věc" o kterou se pánové sázejí a vyhrává ten, "kdo ho má menšího". Nu - ale od průšvihů je to nezachrání, naopak. Masové rozšíření mobilů citelně ovlivnilo rodinný život. Pokušení, nahlédnout do soukromí toho druhého je silnější než všechny zábrany. Nevěra patří mezi pět hlavních příčin rozvodů - a mobil na tom má lví podíl...

 
<< Začátek < Předchozí 61 62 63 64 65 66 67 Následující > Konec >>

Výsledky 794 - 806 z 867
[CNW:Counter]