O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

KURZ PRO MUŽE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 duben 2008

Mužskou inteligenci prý můžeme srovnat se skvostným chvostem páva. Stejně jako ve světě zvířat je i u člověka obvyklé dávat na odiv zvláštní schopnosti. Inteligence však nejen zvyšuje atraktivitu mužů u žen, ale dává jim možnost se také lépe prosadit v každodenním životě. Muži přitom nesou tíhu evoluce, neboť jsou vybaveni jen jedním chromozómem X.

 
SPRAVEDLIVÉ VŠIMNÉ PRO VŠECHNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2008

Když jsem slyšel ten úžasný Julínkův nápad a vedle sedící pan Cikrt ho kýváním hlavy jednoznačně schvaloval, dostal jsem i já nápad. Takový normální, občanský. Také nejsem žádným ministrem, že? To, že je dnes ten můj nápad trošku mimo mísu, to vůbec neva. V tomto státě je přece ještě spoustu "státního". Ještě něco malého se tu přece jen najde...

 
OLYMPIJSKÉ HRY V PEKINGU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 duben 2008

Tak to vypadá, že se začala masivní kampaň prot pořádání OH v Číně. A tak mi napadá - proč je vlastně odsouhlasili, co si od toho slibovali, nebo to bylo od začátku takto cílené - záminka? Zajímavé je, že když se jedná o byznys, jedná se zároveň o selektivní vynechávání paměti. Všichni s nimi obchodují, jen to sviští. Nevadí jim Tibet, političtí vězňové, omezování internetu pro veřejnost, ani veřejné popravy.

 
DILEMA KNEDLÍKOVÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 duben 2008

Sem se ti Danííí zrovna nap*d!!!! Čtu nějaký kecy o knedlikách (houskovejch), píčou tam vo přidání droždí, nechat asi 30 min kynout, blablabla, a knedliky budou "jak od maminky". Bysem teda řek, že jak vod kerý! Vod mý určitě ne! Ta by nikdy takový "nadejchaný" nepatlala. Když se na ně p*dne vomáčka, rozblemcaj se na bahno, nabrat to jde jen žicí - bléééé.

 
MYŠLENKY ZLOČINCE PDF Tisk E-mail
Středa, 02 duben 2008

Ano, potvrdila jsem si to - je opravdu duben, aprílový měsíc... Tak co se divím, že se děje to, co se děje? Abych to vysvětlila: docela ráda jsem se dívala odpoledne na "Kůstku"  (primovní doktorku Brennenovou a její partu), stejně tak o chvilku později  na Myšlenky zločince. Respektive na postupy, jak pátrají. Jsou to takové pohádky, kde je zlo potrestáno a dobro zvítězí...

 
KOUŘENÍ V HOSPODÁCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2008

Tak jsem si zase přečetl o navrhovaným zpřísnění zákazu kouření poblíž zastávek MHD... Jakoby nestačil už nynější zákon. Asi nejspíš jde o to, že nejsou policajti. Teda - oni jsou, ale uplně naprd. Kecy o „Akcích proti vožralejm řidičum" (Např. o pondělí Velikonočnim  jsem nepotkal ani jednoho. Nikde!!!), nebo ty kecy o postizích pirátů za volantem ...

 
JAK SNADNO JSME MANIPULOVATELNÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2008

Víra v tajemné schopnosti, víra, že pomocí tarotu, křišťálové koule nebo horoskopu lze dojít k pravdivému závěru - znamená věřit, že existují záhadné, rozumem a logikou nepochopitelné jevy a neznámé vztahy mezi nimi, že tedy platí magie. Jde o návrat k primitivnímu magickému myšlení, kdy se věcem přisuzují kauzální vztahy, kdy se nepoužívá rozum, ale rozhoduje víra, která je navíc věštcem sugerována.

 
JAK A ZDA TRESTAT DĚTI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 březen 2008

Ve prospěch tělesného trestání a proti některým jiným formám trestu mám jeden stručný, lapidární argument: Jelita na zadku vidím, rány na duši nevidím. Pokud totiž pomineme jako nepřijatelnou alternativu, že nebudeme trestat vůbec (na škodlivosti takového požadavku se asi většina lidí - zatím - shodne), zbývají už jen dvě možnosti: trestat tělesně; trestat duševně.

 
MULTI-LEVEL MARKETING PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 březen 2008

Milá Kudlanko, nejsem z těch, co by měly nějaké velké trápení, jak se zde často dočtu, nicméně poštěstilo se mi provdat do .. eh, řekněme, že svérázné rodiny... Manžela je velký fanda jisté multi-level marketingové firmy se sídlem v Spokojených státech amerických (nebudu jmenovat, nazvěme ji pracovně třeba firma X), přičemž stejně postiženi jsou tchán i tchýně a také oba švagři.

 
<< Začátek < Předchozí 61 62 63 64 65 66 67 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 793 z 867
[CNW:Counter]