O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení






Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

LEGRACE NA PLACE - KRÁLOVSKÝ DVŮR A PODDANÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2022

Vláda skládá se z předsedy vlády, místopředsedů vlády a ministrů – tj. 18 lidí. Zákonodárná moc náleží Parlamentu - ten je tvořen dvěma komorami, a to Poslaneckou sněmovnou a Senátem. Poslanecká sněmovna má 200 poslanců, Senát 81 senátorů, kteří jsou voleni na dobu šesti let. Plus jeden prezident. Celkem je to 300 lidí, kteří rozhodují o našich životech.  Nyní se rozhodli, že je výhradně na každém z nás (necelých jedenácti miliónech lidí), jak se vůči covidu budeme chovat.

 
... MILÍ PŘÁTELÉ! PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 únor 2022
„Budu se pravidelně věnovat tomu, co vás zajímá nejvíce,“ řekl premiér Fiala v prvním videu poté, co na začátku uvedl, že mu chodí od lidí spoustu dotazů. Jako první dotaz zodpovídal na pandemii koronaviru a v čem se současná vláda liší od té předchozí. Řekl, že nástup varianty omikron dobře zvládli, protože nový kabinet poslouchal rady expertů. „Lidé nás vyslyšeli a společně jsme to zvládli,“ prohlásil. Dodal, že nyní si vláda může dovolit postupně zmírňovat opatření.
 
JAK NAROSTL ZOBÁK VÁM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 únor 2022
Je tolik nejrůznějších věcí, na které si nejrůznější lidé osobují právo. Vykřikují cosi o svobodě. Ne, přátelé, nebude to článek o vakcinách, ale o způsobu vyjadřování. Svoboda není mluvit jako dlaždič, svoboda není nosit pohorky všude, svoboda není chovat se jako největší primitiv. Slušnost a morálka se staly téměř opovrhovanými ctnostmi. Lidi hrubnou. Méně se čte klasika, méně se kouká na konverzační (nejen české) filmy, místo hudby se poslouchá rap.
 
AHOJ HOLKY, AHOJ KLUCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2022
Před chvílí jsem poslouchala paní Jílkovou, kterak docela válčila a těžko zvládala jednoho z pozvaných hostů. Jednalo se o omikron, co jiného, žejo. No, a byl tam za "prostý lid" jakýsi pán věku důchodcovského, který přišel i s velkým notesem, zajisté plným všech možných textů na téma kovidové. Prostě a jednoduše - pán, který si sepsal a dal dohromady, a vskutku nabifloval všechno možné, co je na různých internetových plátcích dosažitelné. Typická oběť dezinformací ze sociálních sítí...  Obdivovala jsem ostatní přítomné, kteří byli terčem jeho přesvědčivého hlásání.
 
LEGRACE NA PLACE - TO MYSLÍ VÁŽNĚ! PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 leden 2022
Zajímalo by vás, kolik berou naši „nadřízení“? Jaké platy mají nejvýše postavení úředníci českých institucí? V tom případě si otevřete tento odkaz – platy úředníků. Rozhodně je to zajímavé... Hlavní argument pro zveřejňování platů úředníků je jednoduchýjsou placeni z peněz daňových poplatníků, a ti proto mají právo vědět, jaký plat státní úředník pobírá.  Státy, kde platí transparentnost, platy úředníků zveřejňují samy na svých webových stránkách a informace jsou přístupné všem, kdo o ně mají zájem.
 
JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI PTÁKA! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 leden 2022

Ještě jsem neměl náladu, pustit se do studia Programového prohlášení vlády, a tak jsem se jen z mediálních vejcuců dozvěděl velmi znepokojivou zprávu. Totiž, že hluboce zaostáváme za evropskými zeměmi. Považte: "Česká republika a Slovensko jsou jedny z mála evropských zemí, které nemají svého národního ptáka". Naštěstí, tenhle -  tak trestuhodný -  dluh předchozích vlád, bude teď konečně splacen.

 
HLAVOU PROTI ZDI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 leden 2022

The Test of Time: Episode 225: The Witches (1990)Nebyl to zrovna nejlepší nápad, ale rozhodně to zabralo - když byla restaurace prázdná, vymyslel její majitel způsob, jak ji zas naplnit... A tak vznikly demonstrace proti covidu...Docela by mne zajímalo, kolik z těch hostů, kteří tam od té doby bez roušek či respirátorů blaženě popíjejí a vykřikují správňácká hesla, už není mezi námi. To, že se do boje zapojili lidé neinformovaní, frustrovaní z dezinformací všeho druhu, bych ještě chápala, ale že se toho účastní i lékaři, zdravotníci, kteří v čele demonstrací přednášejí fejky a manipulují davy...

 
PROSLOVY NOVÉ VLÁDY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 leden 2022
Nástupem nové garnitury zmizelo napětí na politické scéně, pozorovatelné v minulém období. Tomu odpovídají i projevy, které dříve ze stejných úst byly propagandistické a štvavé. Dnes převládá oznamovací tón. Oba projevy představitelů nové garnitury byly celkem zbytečné, neobsahovaly nic převratného ani povzbuzujícího. Třeba prezident Havel by vyplnil čas alespoň kritikou obecných jevů společnosti a nějakou morální výzvou, prezident Klaus vyzvou k sebevědomému postoji a prezident Zeman, jak víme, alespoň nějakým bonmotem.
 
JDE VŠECHNO SPRÁVNÝM SMĚREM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 prosinec 2021
Česká vlajka stock fotografie, royalty free Česká vlajka obrázky |  Depositphotos ®Dívala jsem se v neděli na nějaké to "popovídání u pana Moravce". Byl u něj jeden z nových ministrů - úhledně oblečený, úhledně ostříhaný, s úhledným respirátorem. A dozvěděla jsem se, že vlastně všechno bude tak, jak to být musí - že tedy je nutno vyměnit špatné lidi za nové, kteří nesympatizují s tím předchozím ministrem, ale budou nesmlouvavě věrni novému vedení. Takže vlastně nejspíš to, co asi se děje už věky věkův..
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1040
[CNW:Counter]