O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

MÁTE ŠŤASTNÝ DEN? PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 září 2017
Související obrázekNěkdo se narodí pod šťastnou hvězdou, někdo je smolař celý život. Ale když chcete, můžete to změnit. Mít štěstí nemusí mít jen ten, kdo prostě “má” štěstí. Představte si, že na ulici najdete peníze. Co si pomyslíte? Napadne vás “mám dnes ale šťastný den”?
 
JAK TOHLE DOPADNE ... PDF Tisk E-mail
Středa, 06 září 2017
Povinné kvóty na přijímání uprchlíků jsou platné a země Evropské unie se jimi musí řídit, rozhodl nejvyšší soud v Evropské unii. Odmítl tak žalobu Slovenska a Maďarska proti kvótám. A nyní máme prý měsíc na to, aby se kvóty začaly naplňovat. Na Česko připadá zhruba 2600 migrantů.
 
JAK TO BELGIČANI VYŘEŠÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2017

Výsledek obrázku pro African migrants IN BRUSSELS PARKNevládní organizace již měsíc upozorňují na situaci v bruselském parku Maximilien a vyzývají politiky k zásahu, aby se Brusel nestal novým Calais. Ale žádosti o otevření centra pro uprchlíky uvázly na mrtvém bodu. Belgický státní tajemník pro azyl a migraci tvrdí, že není možné starat se o nelegální migranty, kteří nechtějí azyl v Belgii.

 
VZDALI BYSTE SE KAFÍČKA? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 srpen 2017
Výsledek obrázku pro coffee cup pngNedávno mě zaujal článek o novináři, který se rozhodl napsat sérii článků o závislostech – a procesů vzdávání se jich. Každý měsíc proto přestal konzumovat jednu ze “zavislostí” běžného dne – cukr, alkohol, gluten, všechnu mouku, kávu i kofein celkově… A právě káva a kofein mě zaujaly. V současné době je moderní “přestat pít kávu”. A protože jsem absolutní kafe-milec (nebo kafo-milka), snažila jsem se zjistit, zda to za to opravdu stojí.
 
POJIŠTĚNÍ POHŘBU - ANEB "JÁ UŽ HO VIDÍÍÍÍM! PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 srpen 2017
Ať se podívám, kam podívám, zírá na mne usměvavá neuvěřiteně stará tvář. Musím přiznat, že mne ten vrásčitý obličej poněkud děsí.  Kterýkoliv web (téměř), kdekterá televizní stanice... všude je. Nejprve jsem se dívala na obstarožního šortkového playboye, který (výjimečně v kalhotech dlouhých) básnil o tom, jak je super pojistit se na vlastní funus. Nikdo vás nebude nutit k lékařské prohlídce! Vaši pozůstalí z peněz zajásají! 
 
FUJ ZÁŽITEK PDF Tisk E-mail
Středa, 16 srpen 2017
Už docela hodně dnů chodím minimálně dvakrát denně 3 - 5 km parkem. Někdy víckrát, někdy víc. Ale vždy mám s sebou svého malého spoluobyvatele. Seznámila jsem se s mnoha lidmi, které tam jejich pejskové vyvádějí na procházku, dozvěděla se mnoho o životě obou dvou - tedy na obou koncích vodítka.
 
VŠETEČNICE – LETNÍ POHODA PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 srpen 2017
Image resultKdyž se podívám na kalendář, léto je sice ještě v plném proudu, ale já už začínám myslet na to, že děti se pomalu ale jistě zakrátko vrátí do školy. Je spousta rodičů, kteří to vítají, já však patřím do té druhé skupiny. Mám ráda různé akce a projekty, na kterých se podílí celá todina, mám ráda i „čas nicnedělání“, kdy vím, že doma jsou všichni zalezlí u sebe každý se baví po svém, všem je dobře, a jen o sobě víme.
 
VÍTE, O ČEM SI - A S KÝM - PÍŠÍ VAŠE DĚTI NA NETU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 srpen 2017
Výsledek obrázku pro children and internetČeské děti se pohybují po internetu prakticky bez dozoru rodičů. Téměř každé šesté sdílí své intimní fotografie a videa. Nezdráhají se videochatů, schůzek s cizími lidmi a veřejně sdílí osobní údaje od telefonního čísla po adresu. Jaké jsou výsledky nového výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci a O2 a jak na prevenci nebo online trable?
 
KDYŽ KAŽDÝ MILUJE KAŽDÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 09 srpen 2017
Výsledek obrázku pro logo pragueprideJe léto, a v dnešních dnech máme zase - jako teď už každoročně -  Pražské hr.... Lidičky, pyšnící se odlišnou orientací v sexu, mají svůj týden, kdy sobě i ostatní předvedou všechno, co je baví, co mají rádi, co se jim líbí. A že to opravdu není "na jedno brdo", tak máme teď možnost se spolu s nimi kochat všemi nuancemi. Letos je to ve znamení "NECHCEME TOLERANCI".  
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 737
[CNW:Counter]