O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

CO NÁS ČEKÁ, TO NÁS NEMINE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 leden 2023
Jedno je jisté. Na Hradě zasedne buď Petr Pavel, nebo Andrej Babiš. Výstižně popisuje tuto situaci následující bonmot: Oba dva by byli za nejhlubší totality kádrově vhodnými kandidáty na prezidenta. Větší šanci má samozřejmě Pavel, neboť jednak má na své straně provládní media, dále je o něco charismatičtější a do třetice nemá Babišův handicap, totiž že svým chováním a slovním projevem odpuzuje část voličů, kteří by mu jinak dali svůj hlas.
 
PEPÍČKU, NEZLOB, NEBO PŮJDEŠ DO ŠKOLKY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 leden 2023
V Chomutově se začal projednávat případ tří učitelek z mateřské školy, které se podle obžaloby hrubě a nepřiměřeně chovaly ke svěřeným dětem, zvláště k těm, které mají nějaký zdravotní hendikep. Děti dodnes trpí různými úzkostmi, což potvrdili i znalci. Podle obžaloby předškoláci museli snášet hysterický křik, máčení ve studené vodě, bití, nucení do jídla do pozvracení, hrubé buzení po poledním spánku, museli plnit úkoly, které nebyli schopni zvládnout, či sedět bez hnutí pod hrozbou trestu.
 
ANTIBABIŠ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 leden 2023

Kandidáta na prezidenta Andreje Babiše pět dní před prvním kolem voleb soudce Jan Šott zprostil obžaloby v kauze Čapí hnízdo. Babiš je v ní s přestávkami trestně stíhán od roku 2017. Stejně tak soudce zprostil obžaloby bývalou manažerku Agrofertu Janu Nagyovou. „Skutek popsaný v obžalobě není trestným činem,“ uvedl na konci vynesení rozsudku soudce Šott. Babiš by podle posledního průzkumu postoupil do druhého kola prezidentské volby spolu s Petrem Pavlem.
 
EVROPSKÉ PŘEDSEDNICTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 leden 2023
Už mi to přijde trapný. Televize i rádio, od rána do večera, všude plno bombastických úspěchů českýho předsednictví. Už jen ty výrazy "české předsednictví udělalo, zařídilo, dojednalo..." mi vyvolávaj osýpky svou jazykovou nečeskostí. To jako, že to „předsednictví" je nějaká živá bytost, pro jistotu pohlaví neučitýho, nebo to má jako bejt nějaká osoba nebo skupina nebo národ, co něco zařizuje? Nebo co jako? Sorry jako, doteď jsem předsednictví (předsedování) čemukoli bral jako něčí činnost, ne jako podmět. Chce se mi říct, češtino, braň se! Ale nevěřím, že se podobnejm zhovadilostem ubrání.
 
DAMY A PÁNOVÉ, ZADEJTE SE ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 leden 2023
Takhle nějak pobídne taneční mistr dvě proti sobě stojící řady - na jedné mládenci, na druhé dívky. Vzpomínám na to dnes s úsměvem, ale tenkrát jsem byla ztuhlá strachy, jak to dopadne, jestli se nebudu nějak trapně klátit (šlapala jsem zelí), jestli vůbec pro mne nějaký ten kluk přijde (někdy to byl děs-běs), jestli mi moc nepošlape nohy (vždycky pošlapal) a hlavně: co mi pak všechno cestou domů a doma vyčte máma, která spolu s ostatními maminkami seděla na židli kolem sálu.
 
MŮŽE BÝT VÁLKA HUMANITÁRNÍ? TO MYSLÍTE VÁŽNĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 prosinec 2022
Adjektivum „humanitární“ v souvislosti s bombovými nálety připisoval Václavu Havlovi text italského listu La Repubblica. Ten se proti tomu ostře vymezil: „Obskurní pojem ‚humanitární bombardování‘ jsem samozřejmě nejen nevymyslel, ale nikdy ani nepoužil a použít nemohl, neboť mám – troufám si tvrdit – vkus.“ Ale asi tohle spojení některým lidem uvízlo v hlavách, protože se občas objeví názory, že může existovat něco tak neuvěřitelného, jako je „humanitární vedení války“. V mezinárodní politice se jedná výhradně o extrémní nástroj prosazení cílů vojenskými prostředky a silou. NESKUTEČNĚ KRUTOU.
 
NEŠLO BY TO BEZ KRAVÁLU ASPOŇ LETOS? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2022
Tak tady zase máme Silvestra a Novej rok. Většinou bude méně chlebíčků, o to víc lacinějšího alkoholu a tím i o to víc vožralejch a bolavejch palicí. Skoro všude veselí na povel, spousta upřímnejch přání, teda od někoho upřímnejch upřímnejch, od jinejch neupřímnejch upřímnejch, jak už to tak je na světě zařízený. Co ale bude určitě, budou ohňostroje, rachejtle, dělbuchy. I to už je tak na světě zařízený.
 
MÍSTO KAPRA OLEJOVKY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2022

Tak nám u LIDLu letos nesmí prodat kapra do síťovky, abychom si ho doma na den dali do vany (a to přitom máme vodu ze studny bez chlóru). LIDL totiž nebude dále trpět před svými prodejnami to zrůdné brachiální násilí a krvavou řežbu na nebohých tvorech z českých rybníků… Svět je zase o něco pěknější, sluníčkovější, a naše děti se nemusí přilepovat na přilehlou křižovatku, aby zablokovaly vjezd do nemocnice a upozornily tak na špatnosti dnešního světa.

 
UMÍTE LÉČIT BEZ LÉKŮ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2022
Sledovala jsem s docela staženým zadním otvorem a hlavně i srdcem, dnešní dost nepříjemné zprávy. NEJSOU LÉKY. Tedy, abych zas nepřeháněla - nejsou léky na současné chcípavky, nejsou léky jak pro dospělé, tak pro mrňata. A že to prý bude trvat jen krátce.. Jenže, když má někdo doma doruda rozpálené dítě, případně sotva dýchající mámu, tak si zcela jistě neříká - ok, to se vydr, to přejde... Ono to totiž může přejít i velice špatně. Nejhorší na věci je, že ty staré bábiny rady už jsou většinou zapomenuty...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1127
[CNW:Counter]