O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VZALY BYSTE SI NĚCO TAKOVÉHO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červen 2017
scarlett-medicaherba
Milé dívky, ženy, dámy - následující řádky jsou určeny vám, pánové je sice mohou číst rovněž, ale jen jako pro ně snad zajímavou věc. Jedná se totiž o velice divnou záležitost, připomínající pradávné babky kořenářky. I když - i ty byly o svých produktech sdílnější. Na trhu jsou záhadná čínská vaginální detoxikační tělíska, která prý dokáží eliminovat toxiny z lidského organismu.
 
KTEROU ČÁST TĚLA MÁME MÍT SEMKNUTOU? PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
Tomáš HouškaNaši europolitici říkají, že se vše vyřeší, když se semkneme. Ale začlo mi vrtat hlavou, který orgán máme semknout? Musí to být některý z příčně pruhovaných svalů, to je jasné, hladké svaly neumíme řídit vůlí. Který ale měli na mysli? Že by ten nejmohutnější? Dávalo by to smysl, když kolem umírají lidé, ten člověk semkne mimoděk. Ale že by to pomohlo, to nevím.
 
SLABINY ZÁPADNÍHO STYLU ŽIVOTA PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPASoučasná evropská jatka nejsou ničím v porovnání s tím, co nás ještě čeká…Ta cesta bude dlouhá, krvavá a bohužel zatím se jeví jako dost jednostranná. A není to šikovností nepřítele, ale prachsprostou ničemností evropských politiků... Je třeba pojmenovat věci pravými jmény a nalít si, jak se říká, čistého vína. Útok v Manchesteru znovu poukázal na praktickou nemožnost takovým událostem předejít.
 
NOVÝ DRUH PODPORY (VE FINSKU I VE SVĚTĚ) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 květen 2017
Související obrázekVíte, co je Základní nepodmíněný příjem? Je pro to mnoho názvů - všeobecný základní příjem, univerzální základní příjem, občanský příjem, občanský plat, garantovaný příjem - je v podstatě navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem a bez jakýchkoli podmínek. Jako takový by mohl potenciálně zcela nahradit současný složitý systém sociálního zabezpečení. . Smyslem této dávky je poskytnout základní zajištění živobytí každému, bez ohledu na to zda pracuje, pracovat nemůže či pracovat nechce.
 
CO S TÍM? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2017
Ne, nechci konkurovat Nerudovi, chci se fakticky poradit. Nejspíš většina z vás - minimálně ti o něco dospělejší, máte doma nějaké to "sklo a porcelán", tedy nějaké to drahé starožitné a převážně zděděné krásné "něco". Hrnečky a talířky, co mají na spodku velmi vzácná razítka, vázy, košíčky, mističky a skleničky - překrásně vybroušené a tak drahé, že se to vyndá jen jednou za rok, umeje, vyleští a zase dá na své místo.
 
MOJE NEJVĚTŠÍ POTĚŠENÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2017
Někdo by to možná mohl brát jako rouhání, ale já to tak cítím. Ještě s nikým jsem nebyla tak dlouhou dobu a v jednom kuse tak obyčejně a spokojeně šťastná, jako s tím mým podvraťáčkem. Za prvé, je se mnou, dovede (nevím jak, ale umí to stoprocentně) vycítit mou náladu, pozná, kdy mi není dobře a naopak.
 
BUĎTE VLÍDNÝMI A POMÁHEJTE! PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2017
Image result for welcome refugees!Včera jsem dostala znovu dopis s textem od paní Johany, která už několikrát napsala - s tím, že by ráda, kdyby byl zveřejněn na Kudlance. Vzhledem k tomu, že jsem srozuměna s tím, že není důvod, abych  jí nevyhověla, můžete se k němu případně vyjádřit... Jen prosím všechny diskutéry, aby zachovávali alespoň základní pravidla slušnosti...
 
NEJNOVĚJŠÍ OBOČÍ - MICROBLANDING PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro nepovedené obočíNedávno tu v komentářích byl zmíněn nový trend líčení obočí - něco jako tzv. "brežněvičky". Pokusila jsem se o tom zjistit více a nyní vám zjištěná fakta předávám. Microblanding, jak se tato metoda jmenuje – je nejnovější metoda ruční techniky permanentního make-upu. Vláskový vzhled je do kůže vřezáván ručním perem, v němž jsou čepelky - každá tvořená několika jemnými hroty. Výsledkem je „přirozené“ obočí.
 
BARBIE CHCE BÝT CELEBRITA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 duben 2017

Každá malá holčička miluje panenky. A tím největším fenoménem z nich je Barbie. V celém světě je plno dívek, které se rozhodly plastové dlouhonohé hračce co nejvíce podobat. První česká Barbie, Gabriela Jiráčková, nebyla jako malá holka jiná. Také toužila po desítkách panenek Barbie, a tím vlastně začala její velká životní změna.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 711
[CNW:Counter]