O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

"ZNIČENÁ" PRAČKA? PDF Tisk E-mail
Sobota, 13 říjen 2007

 Milá Kudlanko, dnes a denně jsme masírováni všemi možnými reklamami - a tak jsme včera doma dali řeč na téma "zničené pračky". Manželův názor - je chemik: Vždy když vidím reklamu na C....n, tak bych chtěl mít po ruce toho, co to vymyslel. Že prý: "Uvnitř bubnu se vodní kámen neusadí, protože ho otírá prádlo, když se buben točí"!

 
A HEZKY BUDOU PLATIT!!! PDF Tisk E-mail
Sobota, 06 říjen 2007

Ano, tento případ je zcela ojedinělý, ale s jistým (velkým) nadhledem se dá říci, že se nikomu nic závažného nestalo. Mám tím na mysli srovnání s případy, kdy např. opilý řidič někomu dítě přejede a zabije. Vina je jasná, totální nedbalost a porušení zákona, důsledek jasný a zcela nevratný. I zde si rodiče nesou trauma celý život. A dostanou od někoho deset milonů? Či o ně žádají?

 
DOMÁCÍ PEKÁRNA - DILEMA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2007

 Jsem člověk konzervativní? Nevím. Rozhodně koupě nové věci ve mně probouzí neskutečně schizoidní stavy: ne jedna, ne dvě - ale hned několik různých osob se ve mně hádá, jedna přes druhou obhajuje svůj názor (mimo jiné veskrze pochybný a docela jistě špatně informovaný). Oč dražší a oč složitější monstrum si mám koupit, o to větší problém.

 
NEVÍTE, KDE MÁM BREJLE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2007

Poslala mi jedna kamarádka má milá následující e-mail. Známe se (jako s většinou z vás) jen virtuálně, ale někdy si myslím, že mě má docela přečtenou. Protože tohle je jak o mně... Ale přiznejte, nestalo se i vám někdy, že jste pro jedno zapomněli druhé, případně oboje?

 
ZLODĚJI, ZLODĚJI, NEJEN V NOCI CHODĚJI PDF Tisk E-mail
Středa, 26 září 2007

 „Ne, to se vám tedy nepodaří, ty dveře nezavřete" řekla mi s úsměvem sestra na gynekologii, kam jsem si došla pro svou nutnou dávku drog. „Jsou totiž vypáčené, měli jsme tu právě zloděje", doplnila informaci, po které jsem se zarazila: Co může kdo chtít tady? Mimo nějakých těch reklamních poutačů a snad pár škatulek s hormony v té skříni vedle, tu přeci nic není?!

 

    

 
MÁM PROBLÉM S PENISEM! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2007

 Ano, přátelé, čtete dobře. Znáte to - tisíckrát opakovaná lež se stane pravdou. A tak, když už jsem dostala tolik moc e-mailů, které mne přesvědčují, že můj penis je útlounký jak stromová větévka, nezbývá mi než nad jeho rozměry patřičně lkát, i když ho fakticky nemám... Nu,  jak jste na tom vy ostatní, kudlanky moje milené? Vy jste nedostaly ani jeden mejlíček s textem:

 
INDISKRECE - INCEST PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 září 2007

 Je to pět let, co se v jednom z našich bulvárních plátků - dost možná, že to bylo ve všech - publikoval příběh dvou sourozenců, kteří spolu přivedli na svět dítě. Pro ni to bylo druhé, pro něj první. Teprve po narození dítěte se dozvěděli, že jsou bratr a sestra... Tehdy to bylo napsáno se všemi jmény a adresami - mám ten časopis před sebou...

 

    

 
VELKÁ DEBATA O „H" PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

Kdo z vás byl někdy v Bulharsku, Turecku, Řecku - či jiných podobných krajích, kde je „poněkud" jiná norma na vzhled a funkci záchodů? A kdo z vás zažil ty „šlapkové"? Z prázdninových zážitků dětství si z BLR pamatuji turecké záchody s přetékajícími koši vedle. 

 
EXTRA ŠKOLY PRO EXTRA DĚTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 září 2007

 Už se ve školách hákuje na tvrdo, jestli se ovšem v našem reformovaném školství dá o nějakém hákování mluvit. Když v roce 2002 ministryně školství Petra Buzková umístila svou holčičku v placeném Francouzském lyceu, vzbudila tím jako zarytá odpůrkyně školního řadu spoustu negativních emocí. Paní ministryně byla znalá a ovšem velice dobře věděla, co činí.

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Následující > Konec >>

Výsledky 742 - 754 z 785
[CNW:Counter]