O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VĚZENÍ, TREST SMRTI - CO DÁL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2007

 K následující úvaze a otázkám mě inspirovala zpráva na iDnes, nazvaná „Jak se žije v domově dětských vrahů“. V boletickém výchovném ústavu, v jeho nejpřísněji střežené části, žije devět kluků od 13 do 16 let. Jsou zde kluci, kteří ubodali stařenku v Olešnici, byl tu vrah z Kmetiněvsi, než se přestěhoval do ústavu s ochrannou výchovou, a jsou zde další násilníci.

 
NENÍ ŠALVĚJ JAKO ŠALVĚJ PDF Tisk E-mail
Pátek, 16 listopad 2007

Šalvěj lékařská nebyla ještě donedávna příliš známá. Přesněji řečeno, byla jakousi zapomenutou bylinkou našich babiček. Ty znaly velmi dobře tuto vonnou bylinku z čeledi hluchavkovitých. Lidový název je babské ucho, koníčky či smrtky. Nejznámější je jako léčivka a koření, ale je též vynikající medonosnou a okrasnou rostlinou.

 
UDRŽOVAT? PRODLUŽOVAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 listopad 2007

 Dnešní téma je víc než citlivé.  Přesto věřím, že všichni, co budou psát své názory, nevybočí ze slušného vyjadřování. Poslední dobou jsme byli svědky, že se děti - dítě, které se narodí s velkým postižením, v podstatě téměř neslučitelným se životem, udržuje až neuvěřitelnými prostředky při životě. 

 

 
KOUŘÍTE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 listopad 2007

 Mám pár otázek pro kuřáky i nekuřáky. Nemyslím teď kouření v práci či restauracích atd., ale doma, respektive v domě, kde bydlíte. V domě, kde bydlí mimo vás ještě další sousedé. Osobně jsem nekuřák, ale když ke mně přijde na návštěvu kuřák, nemám problém mu nabídnout popelník a těch pár jeho hřebíčků do rakve snesu. Není to v ložnici a mám dost času si vyvětrat - takže proč ne? 

 
CO VŠECHNO SE MUSÍ, CHCEME-LI ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2007

 Kudlanky a Kudlánci, dostala jsem  zajímavý dopis od jedné z vás - od KITI. Jedná se o "styl zdravého způsobu života", o to, co a jak správně dělat, abychom byli zdrávi fyzicky i duševně. Nu, asi bychom se takto dožili oněch slibovaných 120 let (prý tolik je možné se ve zdraví a plné vitalitě dožít, kdybychom...).

JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR?      JAK JSTE NA TOM SE SVÝM ZPŮSOBEM ŽIVOTA?

 
CHÁNOVSKÝ FANTOM A RADIÁTORY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 listopad 2007

 Obyvatelé Chánova nejen že neplatí městu nic za bydlení a dodávky energií, ale ještě si ve spánku nebo ve chvíli nepozornosti nechali odmontovat (za použití speciálního nářadí) a poté ukrást (ze zavřených a zamčených domovů) topná tělesa ústředního vytápění – tedy litinové radiátory.  

 
BACHA, PŘÁTELÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2007

 Blíží se období narvaných obchodů, plných tramvají, metra, autobusů, blíží se čas kapsářů a zlodějů. Už jsme si zvykli na cedulky v MHD, upozorňující návštěvy ze zahraničí na lokality, ve kterých je toto nepříjemné nebezpečí ještě hrozivější než jinde. Byli jste už okradeni? Zažili jste něco podobného? Jedno fakt vážné varování si přečtěte:

 
LAŠKOVNÉ SEXOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

 Ahoj KUDLANKY A KUDLÁNCI, tak mě napadlo: může fungovat vztah dvou naprosto odlišných jedinců? Včera jsme nad tímto tématem s kamarádkou diskutovaly nad červeným svatovavřineckým. Máme jednu kamarádku, která si našla přítele, se nímž snad kromě sexu nemá nic společného. On má své zájmy, ona má svoje koníčky, každý mají svůj okruh přátel a vlastně se spolu sejdou večer...

 
VĚTŠÍ (VELKÝ) VĚKOVÝ ROZDÍL PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 říjen 2007

 Určitě všichni víte o několika celebritách (jak se nyní vžilo říkat těm známějším či bohatším z nás), které rovnýma nohama skočili do svazku s partnerem o několik desetiletí mladším. Muži, kteří už mají dospělé děti, mnohdy i vnoučata, najednou konstatují, že jejich životní funkce jsou "natolik vitální a jejich konto natolik příjemně znějící, že není důvod, aby se zvolna  "chystali na odpočinek".

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Následující > Konec >>

Výsledky 729 - 741 z 782
[CNW:Counter]