O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VELKÁ DEBATA O „H" PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

Kdo z vás byl někdy v Bulharsku, Turecku, Řecku - či jiných podobných krajích, kde je „poněkud" jiná norma na vzhled a funkci záchodů? A kdo z vás zažil ty „šlapkové"? Z prázdninových zážitků dětství si z BLR pamatuji turecké záchody s přetékajícími koši vedle. 

 
EXTRA ŠKOLY PRO EXTRA DĚTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 září 2007

 Už se ve školách hákuje na tvrdo, jestli se ovšem v našem reformovaném školství dá o nějakém hákování mluvit. Když v roce 2002 ministryně školství Petra Buzková umístila svou holčičku v placeném Francouzském lyceu, vzbudila tím jako zarytá odpůrkyně školního řadu spoustu negativních emocí. Paní ministryně byla znalá a ovšem velice dobře věděla, co činí.

 
KASTRACE ANO ČI NE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 září 2007

Tak se nám tu pod kočičím článkem rozjela velmi bouřlivá diskuze, ze které mi jde až hlava kolem. A protože jsem zvířecí nemajitel, tím pádem situace neznalec, dávám věc do pléna vám všem. Jistě se tu najde mnoho pso i kočkofilů, takže lidí zasvěcených. Ostatně debata pod oním článečkem se týká už i kastrování lidí - takže možnosti debat převelikých a velerůzných.

 
EROTICKÉ MASÁŽE PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 září 2007

 Vzpomínáte na TABU? Na onu kukaň, ve které se skrýval dotazovaný, jehož zpovídal MUDr Roman Šmucler? V jednom z prvních pořadů mluvila i jistá žena, která se z nedostatku prostředků stala prostitutkou. Pokud si vzpomínám, byla to dokonce už dáma, co měla svá laškovná zaječí léta už dávno za sebou.

 
MÁM CHUŤ VRAŽDIT! PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 září 2007

 I když nejprve jsem měla chuť na salát... Ale od začátku: včera v podvečer jsem si ve zdejším blízkém supermarketu, bývalé delvitě, dnes bille, koupila mj. i dva hlávkové saláty. Obchod se trochu pozměnil vzhledově i cenově, ale nakonec jsem usoudila, že kvůli tomu, abych ušetřila pár korunek a kupovala za minulé ceny, nebudu chodit na druhý konec zdejšího městečka.

 
SVINČÍK Z NĚMECKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 září 2007

 "Již řadu let, pokud s manželkou přijedem do ČR, se divíme jak to s odpadem vypadá. Do popelnic se hází všechno páté přes deváté. Nikdo nemyslí na ovzduší a jen jsou líní třídit. V Německu jsou  řadu let u každého domu čtyři popelnice/nádoby na odpad:

 
MILUJI TĚ - MÁM TĚ RÁD PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 srpen 2007

 Zajímavá tři slovíčka. Hodně z nás je známe v různých řečech světa... Ale dodnes nemám jasno (po dvacetiletém manželství a pár přítelkyních) a pořád jsem úplně vedle. V čem?  Rád bych věděl, jak tohle vyznání chápou ženský (manželky, milenky, přítelkyně) , tedy co to jednoznačně pro ně znamená, a v tom případě i návod, určení, jak to mají používat chlapi (manželé, milenci, kamarádi). 

 
ČEŠKA = TRIČKO ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2007

Poslední komentář "mamči" - viz níže - mi připomněl jednu scénku z mého života: byli jsme s dětmi a ještě dalšími známými u moře. Krásné počasí, krásné okolí, všechno jak vymalované, pohoda vůkol. A vtom ke mně přiběhla nafučená Lenka s dotazem: "Mami, prosím tě, honem mi řekni nějaký norský nebo švédský město!" Nechápala jsem:

 
CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 srpen 2007

 Když tak čtu některé příspěvky a zamyslím se nad nimi, tak mě docela jímá hrůza. Proboha, kam jsme se to dostali? V době, kdy za nás pracují stroje a my bychom se měli v poklidu věnovat zábavě, rodině, výchově dětí a podobně - končíme zhusta u psychiatra. Jak je tohle možný? Proč k tomu došlo?

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 58 Následující > Konec >>

Výsledky 716 - 728 z 752
[CNW:Counter]