O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ZPÁTKY DO LESŮ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 leden 2008

Proč nějak nenacházím davy Čechů, kteří by lkali po návratu k radlicím, kolovratům, k dřevěným  chaloupkám (pochopitelně nemluvím o zájmové zálibě v udržování tradic)? Proč žádný běžný člověk nezdůvodňuje na úřadech svůj případný neúspěch tím, že byl „vykořeněn",     

 
PROTI ZDRAVÉMU ROZUMU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 leden 2008

Slova staré písničky „My Prahu nedáme, radši jí zbouráme..." připomíná nedávná akce na Hradčanském náměstí. Lyžaři běhali po jeho malém obvodu, aby se mohla zviditelnit jedna velká firma a několik tzv. celebrit. Až ze Šumavy bylo třeba navozit několik tisíc tun umělého sněhu za cca 15 milionů korun. To provedly obří kamiony vhodné pro dopravu v povrchových dolech, ale nevhodné do srdce Prahy.

 
MÁTE DOMA ŠÍLENOU KRÁVU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 prosinec 2007

Nu nezáviděla bych vám ji, stejně jako pokud jste zjistili, že jste „funglnovým majitelem syfilidy". Opravdu si myslím, že zas není oč stát... Ale, jak už to tak bývá, lidská „vtipnost" nezná mezí a vždy se najdou ti, kteří ... Kteří například dopřejí svým dětem „dětskou obrnu" - aby byli IN a aby se majitelům firmy, která tyhle zrůdnosti prodává, zdály kouzelné letošní vánoce ještě kouzelnější :- ))).

 
ČTENÁŘI VERSUS RYCHLÍCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 prosinec 2007

Ne, nechci psát o zájmové činnosti ve vašem volném čase (i když k tomu to nemá zas až tak daleko), ani o případném zvyšování vaší inteligence. Stejně tak se nehodlám pouštět do debat ohledně našich drah a jejich vybavení rychlovlaky, či dokonce čehokoliv kolem mašinek vůbec. Ale - to byste asi neuhodli...

 
UMÍTE ODPOUŠTĚT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 prosinec 2007

Dokážete druhým občas prominout, odpustit? Odpouštět nezapomená zapomínat nebo trpně snášet příkoří či urážky, ale vzdát se práva na takzvaný "spravedlivý hněv". Umět slevit, podívat se na situaci očima nezúčastněné osoby. Snažit se tomu, kdo vám ublížil, porozumět, pochopit, co ho k tomu vedlo.  Ta dvě slovíčka „navždy dobrý" nemusí přinést jen příjemný pocit z odpuštění a zapomenutí.

 
MY ČEŠI JSME KOUMÁCI... PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 prosinec 2007

Večer jsem seděl s kamarádem, dobrym advokátem, popíjíme, rozprávíme, vymýšlíme - a ejhle. Jak lehce během roku vydělat slušné peníze... Sice bychom už nebyli zcela původní, sice by to chtělo trochu delší přípravu (za to docela příjemnou) a seštelovat synchronizaci. Ale výsledek by rozhodně stál za to. Ostatně, už je to úspěšně vyzkoušené, tak co?

 
PRONAJMU DĚLOHU, ZN. "ZA 9000 $" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2007

 Zní to dost tvrdě, co? Ale je to konkrétní záležitost, je to už pomalu běžný obchod - i když se o něm ještě tak moc nepíše. Jen v případě, že se "obě zúčastněné strany" nedohodnou, či později mezi nimi nedojde "k naplnění závazku a předání objednaného...". Ano, zadáte-li do svých vyhledávačů podobná slova, jistě najdete plno podobných nabídek i poptavek:

 
JÁ PRÁVA, TY POVINNOSTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

 Povinnosti? Pravidla? Právě jsem četla, že podle některých´"zdejších obyvatel" nemají funglnoví dospěláci žádné povinnosti vůči svým rodičům a rodině vůbec. Uznávám, ano, nejspíš z právního hlediska opravdu ne. Určitě v žádných zákonech není nikde napsané, že k povinnostem dětí platí např. jednou za týden vyluxovat, utřít prach a umýt záchod, ale jak se říká, "jaký si to uděláš... atd. neboli "Ohýbaj ma mamko, dokud som ja Janko, až ja budem Jano, neohneš ma mamo".  

 
ADVENT A TIP NA DÁRKY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2007

 Charakteristickým rysem celého předvánočního období je ubývání světla a narůstání tmy, během níž aktivita temných sil prudce stoupá. Jako preventivní opatření tak většinu svátků doprovází rámus, který má zlé síly zahánět, či převlékání do masek, jež má nečisté síly zmást a oklamat. Každý sváteční čas je doprovázen obřady a rituály, které hrají nedílnou součást daného období.

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 Následující > Konec >>

Výsledky 677 - 689 z 740
[CNW:Counter]