O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

V LONDÝNĚ DNEŠNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 březen 2020
Image result for londýnská mešitaNásledující video nechávám k vašemu posouzení. Není to nic hraného, je to holá skutečnost. Řeč je srozumitelná, takže je jen na vás, co si z toho vezmete. Zda věříte, že případná nová "kávová populace" bude báječná, pracovitá, učenlivá, nebo zda je to krok stranou. A jestli si myslíte, že tímto se evropská populace ozdraví, jak bylo nejspíš plánováno, či ne. Budu ráda, když se k tomu v komentářích vyjádříte...
 
KDO TOHLE VYŘEŠÍ ... ASI NIKDO. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2020
Najväčším problém a nebezpečenstvom, ktorý zatiaľ nie je podchytený významnejšie, sú Rómske osady! V istých osadách žijú ľudia vo vysokých počtoch v jednom dome aj 20 ľudí. Osady tým, že sú dlhodobe neriešené, môžu byť tým najväčším problém pri šírení Koronavirusu! Taktiež treba napísať, že sú najväčšími zdrojom infekčných chorôb. Žltačka, Syfilis, Tuberkulóza boli choroby, ktoré sa v osadách veľmi ťažko dávali a dávajú doporiadku...
 
KORONAVIRUS TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Středa, 11 březen 2020
Mám týden nočních. To se vždycky ukládám kolem sedmé a pro klidné usínání si pustím nějakou muziku, v současnosti hodně poslouchám klasiku a pomalu objevuju její krásy. K novinkám dne se tedy dostávám zhruba kolem poledne. Ty tři ubrečený žlutý ksichtíky v messengeru od Honzíka jsem si „přečetla“ jako první. A pak už jsem rovnou pátrala, co ho tak rozhodilo.
 
TAK, A UŽ TO TU MÁME TAKY ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 březen 2020
Nejčastěji vyslovované slovo poslední doby a na celém světě - KORONAVIRUS. Dost dlouho jsme byli mezi několika málo státy na světě, které ho ještě neměly. A - už máme také své "postižené", kolem kterých chodí lékaři a ošetřovatelé coby kosmonauti. Mj. musím se přiznat, že asi bych se v nemocnici bála víc těch mundůrů, než samotné nemoci. Protože bych se cítila jako nějaká nesmírně nebezpečná příšera.
 
ZASE MÁM PLNEJ PYTEL OTÁZEK PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2020
TŘEBA TAKOVÁ DŮCHODOVÁ REFORMA.  Teď se o tom žvaní téměř denně a všude. A vždycky s děsem, jaká nastane katastrofa, až dožije důchodovýho věku ohromná masa Husákových dětí. Jak jen on to ten nenáviděnej Husák teda vlastně dělal? A proč? Chtěl se nám pomstít, v tušení, že nebudeme mít rádi Stranu? Už asi jo.
 
SABINA ČI CIARA - ZUŘÍCÍ HURIKÁN PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 únor 2020
Image result for orkánV neděli se přihnala do Evropy ze severního Atlantiku nebezpečná bouře Sabine (Ciara) doprovázená silným větrem. Nejprve udeřila na Britské ostrovy. Narušen je i provoz letišť, včetně londýnského Heathrow. Do Česka dorazí nejsilnější poryvy větru během pondělního rána a dopoledne.
 
SEDMILETÝ ZLOBIVÝ KNÍRAČ PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020
Potřebuju radu! Moje sestra má psa, je to kříženec knírače, takové na pohled velmi, velmi milé stvoření. Jenže - oni mají dvě téměř dospělé děti, oba chodí do práce, a i když se snaží tomu psovi dopřát, co jde, tak cca tři čtyři hodiny denně je doma úplně sám. No, a poslední dobou on dost zlobí.
 
S KŘÍŽKEM PO FUNUSE? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020

V těchto dnech krasobruslařským sportem ve Francii otřásá sexuální skandál. Úřady vyšetřují bývalého trenéra Gillese Beyera, kterého jeho bývalá svěřenkyně Sarah Abitbolová (nyní čtyřiačtyřicetiletá) ve své právě vydané knize obvinila ze zneužívání. Policie se teď snaží najít možné další oběti. Nařčení čelí i další dva bývalí trenéři. Tenér ji údajně znásilňoval od patnácti let, prý se o tom ale dodnes bála promluvit.

 
TYKAT – ČI VYKAT? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2020
Občas se zatoulám i na jiné servery. Krom technických, zabrousím i na jeden politický, do kterého přispívají známí, bývalí i současní opoziční politici, novináři a ostatní sympatizanti. Ne, nemám v úmyslu mu zde dělat reklamu a tím i případný odliv příznivců Kudlanky. Navíc - s mnohými názory převážné většiny tamních, pečených vařených, stejně nesouhlasím.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 919
[CNW:Counter]