O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

KLIMATICKÉ ZMĚNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2018

Průměrný konzument strašidelných denních zpráv již jistě zčásti akceptoval, že na tom oteplování a změnách počasí něco je. Obrazy přírodních katastrof, spolu se stoupajícími grafy kdovíjakých čísel a pravidelné opakování obou, mohou přesvědčit i toho Tomáše, který nevěřil. Komu ale věřit, jaká jsou fakta? Tak tedy rychle a stručně o tom, jak to je. Více než 30 tisíc vědců podepsalo tzv. Oregonskou petici, vyvracející obecně prezentované lži.  

 
... JEN TAK PRO FLANC? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 prosinec 2018
Už pěkně dlouho se přemílá to známé: "Vezmeme si sem padesát syrskejch sirotků a budeme cool!" No, tak přesně tak to ta moudrá dáma neřekla, ale spíš bych to brala, než když to ze sebe produkuje jako něco totálně vážnýho, závažnýho.  Snažím se představit si: děti, které žily doteď úplně jinde, v jiný kultuře, mluvějí svou řečí (a tedy rozhodně nerozumějí česky). To jako najmeme ještě česko-syrské vychovatelky-překladatelky?
 
KDYBY HLOUPOST NADNÁŠELA ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2018
Poněkolikátý jsem už přečetl, i slyšel, že páteční hlasování o nedůvěře sice Babiš ustál, ale nesprávně, protože prakticky vyhrál demokratickej blok. Pro bylo 92 "demokratů", proti bylo jen 90 antidemokratů, z čehož vyplývá, že "demokrati" slavně zvítězili. Normální člověk by to považoval za dobrej fór, jenomže vážení: Já skutečně, ale skutečně, nekecám, oni to fakt myslej smrtelně vážně.
 
OPĚT POKUS O BAREVNOU REVOLUCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2018
Pokus o vyslovení nedůvěry vládě, lidé v ulicích a vyhazování věnců, které u památníku položil establishment, to všechno jsou revoluční činy. A o čem je tato revoluce? K čemu je, když občané rozhodují ve volbách? Neuznávat legitimní vládu je revoluční čin. Je to čin proti vůli většiny národa, který stávající establishment zvolil. Taková revoluce byla na Ukrajině, v Egyptě, v Libyi, v Sýrii apod.
 
POLITICKÉ HRÁTKY NA NEJNIŽŠÍ ÚROVNI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2018
Nefandím nikomu, protože po posledních volbách jsem si politiku totálně zhnusila. Dodnes vždy, když jdu na procházku se psem, vidím všude, na všech kandelábrech plápolat potrhané zbytky cedulí, na nichž jsou slibovány ty největší možné zhůvěřilosti. Rychle a přes noc byly všude vyvěšeny. Teď však není živá moc, která by je sesbírala a odstranila. (A jedno je jasné: většina těch vylepených slibů byly stejně jen báchorky.)
 
BUDOU MÍ PRAVNUCI POTŘEBOVAT KANÁL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2018
Kanál Dunaj - Odra - Labe, samozřejmě. Tohle je věc zapeklitá, k níž dát dohromady dostatek informací k vytvoření jasnýho názoru, je natolik náročný a odborný, že si netroufnu říct jo, nebo ne. Přesto, že nejsem natolik informovanej, se mi ve hlavě střetávají dva zásadní rozpory:
 
STRAŠIDLO Z DOVOZU PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Související obrázekJako kdybychom jich sami neměli dost :-))). (Myslím těch všelijakých bubáků, jezinek, divoženek i divomužů..) Ale zajímavé je, jak úžasnou moc napříč celou lidskou historií mají. Lidi se prostě chtějí bát. Nebo potřebují mít nejrůznější strašidla a hrozby na poddaný lid. Strašidla jsou stejně jako náboženství všemocná. Někdo věří jednomu, druhý druhému, někdo všemu a pak jsou ještě ateisti. Ale stejně si myslím, že ti se bojí nejvíc...
 
STÁLE MNE MÁ PRÁCE BAVÍ - PŘES TO VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2018
Dnes vám tu předesílám reakci jedné paní učitelky mateřské školy na článek o týrání dětí poledním spánkem: Všimla jsem si kolik lidí včera popudil titulek - Nutí učitelky ve školce vaše dítě spát? Nemají na to právo! Mě však nepopudil, otevřela jsem si láhev vína a hluboce jsem evaluovala... :-))) A došla jsem k závěru, že individuální a individualizovaný přístup a vzdělávání je třeba v naší MŠ ještě o level povýšit!
 
ROZDVOJENÍ MYSLI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
Národ je rozdělen. Prý nás rozdělují politici, nebo dokonce ruská subverze. Ve skutečnosti jsme rozděleni na lidi, kteří žijí každodenní život na základě řádu, který je naučili normální rodiče, a na aktivistické vizionáře bourající přirozené principy a řád. Ty první lze nazvat lidovými konzervativci, ty druhé ideologickými aktivisty. Kdyby žili moji rodiče a já bych jim vysvětlil třeba genderový feminismus nebo homosexualismus, tak by mne poslali do blázince. Dnes je toto bláznovství součástí Istanbulské dohody.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 806
[CNW:Counter]