O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

LAŠKOVNÉ SEXOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

 Ahoj KUDLANKY A KUDLÁNCI, tak mě napadlo: může fungovat vztah dvou naprosto odlišných jedinců? Včera jsme nad tímto tématem s kamarádkou diskutovaly nad červeným svatovavřineckým. Máme jednu kamarádku, která si našla přítele, se nímž snad kromě sexu nemá nic společného. On má své zájmy, ona má svoje koníčky, každý mají svůj okruh přátel a vlastně se spolu sejdou večer...

 
VĚTŠÍ (VELKÝ) VĚKOVÝ ROZDÍL PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 říjen 2007

 Určitě všichni víte o několika celebritách (jak se nyní vžilo říkat těm známějším či bohatším z nás), které rovnýma nohama skočili do svazku s partnerem o několik desetiletí mladším. Muži, kteří už mají dospělé děti, mnohdy i vnoučata, najednou konstatují, že jejich životní funkce jsou "natolik vitální a jejich konto natolik příjemně znějící, že není důvod, aby se zvolna  "chystali na odpočinek".

 
SVINSTVO SEM, SVINSTVO TAM PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 říjen 2007

 Není nad správně podané ekologické zdůvodnění.... Tříděný odpad, nepoužívání prostředků, které jsou testované na zvířatech, pečlivé studování nálepek na potravinách. A další a další.  Ovšem, ne každý, kterému se vysvětlování dostane, si má možnost slyšené zapamatovat...   Ale když jsme u toho - jací jste "ekologové" vy?

 
"ZNIČENÁ" PRAČKA? PDF Tisk E-mail
Sobota, 13 říjen 2007

 Milá Kudlanko, dnes a denně jsme masírováni všemi možnými reklamami - a tak jsme včera doma dali řeč na téma "zničené pračky". Manželův názor - je chemik: Vždy když vidím reklamu na C....n, tak bych chtěl mít po ruce toho, co to vymyslel. Že prý: "Uvnitř bubnu se vodní kámen neusadí, protože ho otírá prádlo, když se buben točí"!

 
A HEZKY BUDOU PLATIT!!! PDF Tisk E-mail
Sobota, 06 říjen 2007

Ano, tento případ je zcela ojedinělý, ale s jistým (velkým) nadhledem se dá říci, že se nikomu nic závažného nestalo. Mám tím na mysli srovnání s případy, kdy např. opilý řidič někomu dítě přejede a zabije. Vina je jasná, totální nedbalost a porušení zákona, důsledek jasný a zcela nevratný. I zde si rodiče nesou trauma celý život. A dostanou od někoho deset milonů? Či o ně žádají?

 
DOMÁCÍ PEKÁRNA - DILEMA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2007

 Jsem člověk konzervativní? Nevím. Rozhodně koupě nové věci ve mně probouzí neskutečně schizoidní stavy: ne jedna, ne dvě - ale hned několik různých osob se ve mně hádá, jedna přes druhou obhajuje svůj názor (mimo jiné veskrze pochybný a docela jistě špatně informovaný). Oč dražší a oč složitější monstrum si mám koupit, o to větší problém.

 
NEVÍTE, KDE MÁM BREJLE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2007

Poslala mi jedna kamarádka má milá následující e-mail. Známe se (jako s většinou z vás) jen virtuálně, ale někdy si myslím, že mě má docela přečtenou. Protože tohle je jak o mně... Ale přiznejte, nestalo se i vám někdy, že jste pro jedno zapomněli druhé, případně oboje?

 
ZLODĚJI, ZLODĚJI, NEJEN V NOCI CHODĚJI PDF Tisk E-mail
Středa, 26 září 2007

 „Ne, to se vám tedy nepodaří, ty dveře nezavřete" řekla mi s úsměvem sestra na gynekologii, kam jsem si došla pro svou nutnou dávku drog. „Jsou totiž vypáčené, měli jsme tu právě zloděje", doplnila informaci, po které jsem se zarazila: Co může kdo chtít tady? Mimo nějakých těch reklamních poutačů a snad pár škatulek s hormony v té skříni vedle, tu přeci nic není?!

 

    

 
MÁM PROBLÉM S PENISEM! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2007

 Ano, přátelé, čtete dobře. Znáte to - tisíckrát opakovaná lež se stane pravdou. A tak, když už jsem dostala tolik moc e-mailů, které mne přesvědčují, že můj penis je útlounký jak stromová větévka, nezbývá mi než nad jeho rozměry patřičně lkát, i když ho fakticky nemám... Nu,  jak jste na tom vy ostatní, kudlanky moje milené? Vy jste nedostaly ani jeden mejlíček s textem:

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 625 - 637 z 671
[CNW:Counter]