O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

PROČ NE "VŠICHNI LIVES MATTER"? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 červen 2020
„Vzor“ antibelošskej, antinárodnej a antikonzervatívnej nenávisti z rasovo živeného ohňa “Black Lives Matter” dorazil už aj na Slovensko. Zatiaľ neznámy vandal (možno skupinka) poškodila pamätník Andreja Hlinku v bratislavskom Ružinove… A tak už nemôžeme mlčať ani na Slovensku a tváriť sa, že šírenie anarchizmu a sochoborectva sa nás netýka.
 
PAPEŽŠTĚJŠÍ NEŽ PAPEŽ PDF Tisk E-mail
Středa, 24 červen 2020
Snad jste se někdy setkali s něčím podobným: že některé cizí slovo v naší řeči nemá zrovna a slušný význam a naopak, naše slovo v řeči jiné… Je to běžné a doposud se z toho „nestřílelo“. Teď už však asi ano… Na americké škole v Oaklandu v Kalifornii, kde studuje mnoho asijských studentů, se stala následující hororová truchlohra. Profesor matematiky totiž řekl jedné vietnamské studentce, že by bylo dobré, kdyby si trochu pozměnila své jméno, protože to, jak se vyslovuje, v angličtině zní velmi neslušně.
 
JE TO VE HVĚZDÁCH? - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 červen 2020
Při čtení mého včerejšího textu určitě mnohé napadne nějaký druh komunismu, ale zde musím předeslat, že návrat přirozenosti především musí existovat v oblasti řádu společnosti, a komunistický režim nebyl - a marxisticky orientovaný režim nikdy nebude přirozený - neboť tyto režimy jsou přímo tragickým vzorem nepřirozenosti, vzniklé z čistě lidsky nedokonalého a chybného řízení, bez vlivu jakýchkoliv přirozených principů. Zatímco liberální režim se opírá o přirozený princip samoregulujícího mechanismu trhu a demokracii, která je přirozenou soutěží lidských skupin a myšlenkových produktů.
 
JE TO VE HVĚZDÁCH? - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 červen 2020
Vývoj ke sjednocenému světu milujících se lidí a v náručí si ležících kultur se zadrhl už islámským terorismem, ale globální změny klimatu a corona nás navádí se opět zamyslet nad novým řádem. On vlastně byl vývoj světa od jisté doby docela špatný a vedl nutně k zániku, ale dnes, kdy usychají lesy a je otázka, zda nám budou fungovat vodovody, to dochází i méně přemýšlivým.
 
A NEZAPRŠÍ, A NEZAPRŠÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 červen 2020
No, já teda nevim. Přijde mi to nějak napalici. Včera lokální povodně (nebo záplavy, v tom názvosloví furt tápu), voda se valila z melioračních trubek z polí jak zběsilá, atd... Ale taky máme současně sucho, nejhorší za 500 let. A příští rok to bude už za 501 let, a přespříští rok už za 502 let, atd. Nový přehrady prej sice příliš nepomůžou, ale byly by dobrý. Jenže jsou drahý a trvá to desítky let.
 
UKLÍZÍ SE ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 červen 2020
DeníčekNa litvínovském sídlišti Janov začala demolice prvního prázdného paneláku. Jedná se jeden z mnoha zdevastovaných domů, tento je panelák se šesti vchody v Gluckově ulici. Práci odvádějí dvěma stroji, první, obrovský stroj, dům v podstatě po kouscích „odstříhá“ až do druhého nadzemního podlaží. Ten druhý stroj pak zbourá zbytek.
 
KUPUJTE ČESKÉ VÝROBKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červen 2020

Podpoříte tak české podnikatele a farmáře. Tyhle výzvy se teď často opakují, nejvíc z úst vládních a všechmožných úst "vlasteneckých". Návrhy jsou i na povinné kvóty českých výrobků v regálech obchodních řetězců. Zní to vznešeně a celkem logicky. Pryč s tržním hospodářstvím, teď to chce kvóty!

 
ZDROBNĚLINEČKY - TO JE MOJE PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 květen 2020
Já nevim jak vy, ale zdrobněliny - to fakt nejni moje... A má prvorozená se dokonce pomamila - už jako mrňous se jí všechno zdrobnělé protivilo, takže k nám např. nechodil Ježíšek, ale Jéžich. Někdy to bylo docela fest legrační... Jenže dodnes nechápu relativně normální lidi, co dokážou na někoho (něco) šišlat,  mrzačit a kurvínkovat češtinu o 106. Jak jste na tom vy? Znáte taky nějakou tu košišku, co milujínkuje svýho miláška?
 
MODLETE SE A JEZTE PELYNĚK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
Prezident Tanzanie výsledkům testů na koronavirus nevěří | tadesco.orgAfrika eviduje výrazně méně případů nákazy koronavirem než zbytek světa. Efektivita testování je však sporná, protože africké státy provádějí v průměru jen 500 testů na milion obyvatel. Prezident Tanzanie John Magufuli tvrdí, že v zemi rostou případy nákazy koronavirem jen kvůli nefunkčním testům. Ty údajně pozitivně vyhodnotily i vzorek odebraný z kozy a papáji.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 919
[CNW:Counter]