O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

BLBEJ KDO DÁVÁ, BLBĚJŠÍ KDO NEBERE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 leden 2018

A TROCHU K OLAFOVI. Tak mě napadá, že každej z těch 70% voličů, kteří nevolili Babiše a teď se radujou nad jeho vydáním "spravedlnosti", musí bejt čestnej a spravedlivej občan. Nikdy nikdo z nich nevyužil nabízenou příležitost k vlastnímu obohacení, sice legální, ale protože ne zrovna příliš mravnou,  tak statečně řekl NE.
 
KALOUSEK A DLOUHÁ LÉTA JEHO POLITICKÝCH HER PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 leden 2018
Související obrázek

Nadační fond proti korupci (dále jen „NFPK“ nebo „fond“) zveřejnil dne 1. 7. 2014 prázdninové čtení „k vodě“. Čtenáři nabídl souhrn kauz, díky kterým se úředník a politik Miroslav Kalousek stal za 20 let nejvlivnějším politikem a zákulisním hráčem své doby. (Ty tři následující roky bohužel si musíte doplnit sami :- )))

 
PEC NÁM SPADLA, PEC NÁM SPADLA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 leden 2018
Výsledek obrázku pro spadlý mostMožná, že někteří ti, co stejně jako já, pamatují dobu, kdy kamennému uhlí se teprve nalévaly pupeny, tak I ti si  vzpomenou, jak tenkrát začaly v Praze padat staré rozpadlé římsy. Jednoduše - celá dlouhá léta nikdo nic neopravoval, o nic nestaral. A teprve, když tenhle ...... (doplňte si nějaké slušnější slovo, třebas "švajneraj") zabil několik lidí, teprve pak se začaly domy prohlížet a poté se začalo "řešit". Ty nejhorší kusy byly opatrně uraženy, pod ostatní (a že byly padací i balkóny) byla postavena ochranná lešení.
 
O MILOŠI A JUROVI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 leden 2018
Tak máme za sebou vyřazovací předkolo a za dva tejdny nás čeká volba prezidenta. Zatímco Miloš se ve čtvrtek předvedl v kostkovaný flanelový košili a v příšernym neforemnym saku, s klidnou, vlídnou, inteligentní řečí, tak Jura se předvedl až v sobotu, v dokonalym obleku, s inteligentníma nedioptrickejma brejlema, s neinteligentní, arogantní řečí nafoukance.
 
CIRKUS ZEMAN PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 leden 2018
Hledal jsem u stávajícího prezidenta, co udělal proti korupci a nenašel jsem nic. Jak jsem hledal, viděl jsem samý spor z důvodu vlastních výhod nebo obhajoby vlastních problematických činů. Nezištnou podporu uděloval jen obchodníkům s Ruskem a Čínou, pár lokálním podnikatelům a pak už se jen účastnil různých setkání, vždy to ale nějak vonělo olejem. To byl nejčastější program.
 
KAMARÁDI, JE TO MLÁDÍ, KTERÉMU DNES PATŘÍ SVĚT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 leden 2018
Tak jsem se před pár dny zakoukal do nějakýho vzdělávacího pořadu ČT 24. Nebo to měla být estráda? To nevím, ale s Jardou Šterclem nebo se strýčkem Jedličkou byla určitě větší sranda. Tady se vyskytoval jakýsi dvacetiletý adolescent, prý "jů tuber", jménem Karel Kovy Kovář. A není to jen tak ledackdo.
 
NEZISKOVKY? SNÍM ČI BDÍM? KDE TO VLASTNĚ JSEM? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 leden 2018
Výsledek obrázku pro migranti v črNapadlo mne podívat se o trochu blíž na neziskovky, které mají chránit migranty před zlovůlí všeho a všech, postarat se o jejich inkluzi mezi naše občany,  eliminovat jejich diskriminaci a přispět k naplňování hlediska rovných práv všech bez ohledu na státní příslušnost. Jenže - co jsem to zjistila??? Pracovníků, kteří v neziskovkách pracují je cca přes 60 tisíc - kdežto migrantů? Minimum...
 
DARUJ KNIHU, DARUJEŠ RADOST PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 prosinec 2017
Agentura „Hate Free“ představila novou knížku. Na pultech obchodů si zájemci mohou prohlédnout Santova manžela. V knížce se dočtete, že Santa je ve skutečnosti homosexuál černé barvy pleti a má manžela Clause, který je běloch. Zatímco jeden rozváží dárky, druhý v tu chvíli odpočívá doma u krbu a popíjí kakao. V knížce najdeme ilustrace, na kterých spolu spokojeně pojídají cukroví Santa a jeho manžel pan Claus. Sem tam se spolu zamilovaně manželsky políbí".
 
JAK STARÁ A ODKUD JSOU "ČESKÁ" VEJCE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 listopad 2017
Výsledek obrázku pro polská vejce prodávana jako českáPřestože stále více spotřebitelů údajně preferuje při nákupech potravin české výrobky, vozí se do ČR stále více potravin ze zahraničí. Platí to mimo jiné i pro vejce, ačkoli v kvalitě, nákladech na produkci a ceně dodávek vajec do maloobchodních sítí je Česko plně konkurenceschopné v rámci celé EU.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 731
[CNW:Counter]