O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JAK SE NÁM PAN RESTAURÁTOR VYCHECHTAL PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 červen 2022
Máme v Praze na Staromáku takovej národní poklad, orloj. Několikrát jsem ho viděl v chodu už od outýho dětství, vždycky, když v celou hodinu pochodovali svatí "jak na orloji". Nikdy mě ani nenapadlo nějak přemejšlet nad tím, jestli přitom koukám na originál kalendária nebo na nějakou kopii. Stejně jsem z tý dálky viděl totální prt. Ani jsem nevěděl, že původně to maloval Mánes.
 
A ZASE DEMONSTRACE … PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2022
Demonstrovat svou nespokojenost je vcelku stará záležitost. Vyjít do ulic a dávat tak najevo nesouhlas se společenskou situací, politikou, ekonomikou či chováním elit se nosilo již ve starověku, středověk nebyl jiným a dnešní doba jen pokračuje v tomto zvyku. Dav byl vždy jedním z nástrojů v boji o moc, a ten, kdo s ním uměl umně manipulovat, získával jistou výhodu. Kvůli dnešnímu protestnímu průvodu bude ve středu Prahy zase neprůchodno, takže pozor - navíc se musí počítat s omezením dopravy v okolí Václavského náměstí a blízkých ulicích.
 
MIMINKA NA PRODEJ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 červen 2022
Birth month meanings: how baby's birth month affects them | GoodtoKnowLidé mají právo mít dítě. Když to nejde tou přirozenou cestou, nastoupí náhradní matka. A ta má právo na odměnu. Jen by na to měl být zákon, který jasně stanoví pravidla. Situaci vyjasní a legalizuje. Ovšem nemá to být tak, jako už tři roky u nás! „Výroba a prodej“ novorozenců se tu děje nejméně od roku 2019. Praha se stala jednou ze základen tohoto byznysu. Ano, z Prahy se do světa rozvážejí děti porozené na zakázku.
 
VÁŠ NÁZOR: TRANS-SPORTOVCI? PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červen 2022
V ruském hračkářství se objevila transgenderová panenka, pod šatičkami má  mužské genitálie | Zajímavosti | Lidovky.czV současném sportu je transgender velmi diskutované a citlivé téma. Vedou se debaty o tom, zda je férové, aby trans-sportovci soutěžili ve stejné kategorii s biologickými muži či ženami. Právě účast trans-sportovců v kategorii biologických žen je zdrojem nejostřejších diskuzí. I když muž podstoupí operaci a stane se úředně ženou, pořád mu zůstane mnoho fyzických znaků předchozího vývoje.
 
MY SE NEBOJÍME, MÁME VLASTNÍ MĚNU PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2022
Eva HauserováDoplňkové měny mohou fungovat lokálně a pomáhat tak vyrovnávat otřesy ekonomiky. Patří mezi ně i kryptoměny, ale směna produktů může mít i mnoho jiných podob. Už řadu let mě zajímaly sítě LETS (Local Exchange Trade Systems), kdy můžete směňovat své produkty a služby za produkty a služby jiných lidí a používáte k tomu místní měnu. Sama jsem zapojená do pražské sítě Pralets, kde se platí měnou zvanou pražce.
 
UŽ NIC NENÍ NEMOŽNÉ - FURRIOVÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2022

Monster Wiki Database > Dragons Den: Dragon Quest FansiteVýraz pochází z anglického slova fur neboli srst, osrstěný. A právě srst, alespoň ta plyšová, hraje v této komunitě dost důležitou roli. Její členové, se nesmírně rádi mění na zvířata, ale s lidskými vlastnostmi a charakteristikami, tedy zvířata, která dovedou mluvit, oblékají se do "zvířecího", snaží se chovat jako to "své" zvíře, ale chodí po dvou.

 
BUDE SE OČKOVAT PROTI NEŠTOVICÍM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2022
Před dvěma léty jsme sledovali, jak covid postupně klíčí jak rozhozené obilí po různých státech světa. Jak stačilo jet na fotbal, abyste si zpět – jako nepříjemný dárek – přivezli tu neznámou nemoc. Tak pak košatěla, rozpínala se, mutovala… A dnes, kdy máme za sebou tak ohavnou dvouletou zkušenost, je v našich nemocnicích slovy šest pacientů s tímto virem. No, a teď můžeme sledovat něco dalšího…
 
TAJEMNÉ SLOVO INFLUENCER PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2022
Ví někdo, kdo je influencer? Jo, kdo to je, to asi někdo ví. Ale ví někdo, co je to vůbec za zaměstnání? A kde se učí influncerství? Je na to maturita, nebo dokonce titul? Třeba Bc.Inf? Nebo Mgr.Inf? Nebo Dr.Inf? Se přiznám, že doteď jsem nevěděl, jen tak trochu tušil ze souvislostí, co by to tak mohlo bejt. A proč já blbec jsem, místo na esvévéešku a ještě pak dálkově na průmyslovku, nešel raději rovnou na infuencéra?
 
ZTĚŽKLÉ HLAVY NAŠICH VLADAŘŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2022
"Podej mu prst, ukousne ti celou ruku." Tohle přísloví si asi v zoufalství opakuje mnoho našich představitelů. Všechno donedávna šlo docela dobře. Ano, snad se vyskytly nějaké drobné nesrovnalosti, snad byli někteří ukrajinští příchozí nespokojeni s nabídkou, ale to bylo většinou vždy nějak k obapolné spokojenosti zúčastněných včas vyřešeno. A je pravda, že většina je ubytovaných a dokonce i zaměstnaných. JENŽE:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1040
[CNW:Counter]