O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

STUDIUM PŘINÁŠÍ POTĚCHU MYSLI PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 březen 2018
Výsledek obrázku pro snow white and the seven dwarfs pngMikuláš Kopernik, renesanční matematik, astronom, fyzik a kanovník 1473 – 1543, je autorem citátu, který jsem vybral do názvu článku -  „Studium věd přináší pravdu, neuvěřitelnou potěchu mysli.“ Ano, přátelé, rýsuje se nám světlá budoucnost. Diplomovaných vysokoškoláků přibývá. Jen nějak mi uniká, jaká bude návratnost nákladů na jejich studia ve prospěch společnosti? Ale být mladší, tak si okamžitě podám  přihlášku na UK Praha ke studiu. Tohle studium musí být úžasné!
 
KAUZY O ČESKÉ TELEVIZI PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 březen 2018
Výsledek obrázku pro PENÍZE PNGKoukla jsem se na Kauzy na Barrandově. Na přetřes přišlo téma financování České televize. Jaromír Soukup hovořil o hospodaření České televize, která každý rok vybere od poplatníků přes šest miliard korun. S těmito penězi ČT nakládá zcela bez kontroly, protože Nejvyšší kontrolní úřad na hospodaření této stanice doposud nedohlíží.
 
PROČ? - PRO SLEPIČÍ KVOČ A DRŽ HUBU! PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 únor 2018
Dogma je tvrzení, o němž se nepochybuje, řekl mi můj moudrý strýc Google. Nojo, tak jo. Jenomže s tím mám občas dost velkou potíž, protože já sice ani tak nepochybuju, nejsem šťoura za každou cenu, ale ptám se, proč. Tohle "proč", je vůbec takový blbý slovo, často vrážející klíny do mezilidskejch vztahů, právě v případech, kdy tázanej sám neví, proč.
 
PSA SE ZBAVTE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 únor 2018
Trvalo to dlouhých dvanáct let … Manželé se rozhodli, že na stáří půjdou bydlet do pečovatelského domu. Jedná se o samostatné byty, které patří městu, ale funguje v nich pečovatelská služba. Když však konečně přišla zpráva, že byt je jim přidělen, radost ze zprávy vzápětí vystřídalo zoufalství z budoucí ztráty - milovaného psa.
 
RADĚJI SE NAUČTE LÉTAT… PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 únor 2018
Související obrázekV havarijním stavu je podle nových studií 96 mostů po celé republice.. Po některých z nich přitom vedou klíčové dopravní tepny. Na stav mostů a lávek se v Česku začalo ve velkém dohlížet hlavně poté, co se v prosinci zřítila lávka pro pěší v pražské Troji. Na vině byla tomto případě zkorodovaná závěsná lana. Stavba nové lávky bude trvat nejméně do jara příštího roku.
 
A CO BUDE DÁL? PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 leden 2018
Tak jsou zas jedny volby za námi, a já pevně doufám, že za týden, čtrnáct dnů, měsíc, dva – se rozjitřená nálada uklidní a budeme pokračovat. Každý v tom svém počínání – věřím, že bude jen prospěšné a slušné. Ovšem, co s tím velkým průšvihem, o kterém se sice stále mluví, ale který nikdo neřeší – protože nikdo ani neví, co s tím?
 
DVA CHLAPI V CHALUPĚ A SUPER KOČKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 leden 2018
A je to za námi... Barrandov, Prima, Nova. (Podvakrát prezident sólo, na Primě to bylo jak na fotbale s Baníkem.) V podstatě jedno horší než druhé, ani jedna z televizí to nezvládla. Před posledním duelem jsem si venku připadala jako kdysi dávno před seriálem Tři chlapi v chalupě - to byly ulice taky vymetené... Potěšilo mne, že byl jasně znát zájem lidí. No, jsem zvědavá, co se dozvím zítra, až vylezeme ráno ven na každodenní špacír...
 
BLBEJ KDO DÁVÁ, BLBĚJŠÍ KDO NEBERE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 leden 2018

A TROCHU K OLAFOVI. Tak mě napadá, že každej z těch 70% voličů, kteří nevolili Babiše a teď se radujou nad jeho vydáním "spravedlnosti", musí bejt čestnej a spravedlivej občan. Nikdy nikdo z nich nevyužil nabízenou příležitost k vlastnímu obohacení, sice legální, ale protože ne zrovna příliš mravnou,  tak statečně řekl NE.
 
KALOUSEK A DLOUHÁ LÉTA JEHO POLITICKÝCH HER PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 leden 2018
Související obrázek

Nadační fond proti korupci (dále jen „NFPK“ nebo „fond“) zveřejnil dne 1. 7. 2014 prázdninové čtení „k vodě“. Čtenáři nabídl souhrn kauz, díky kterým se úředník a politik Miroslav Kalousek stal za 20 let nejvlivnějším politikem a zákulisním hráčem své doby. (Ty tři následující roky bohužel si musíte doplnit sami :- )))

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 725
[CNW:Counter]