O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

DESATERO PŘIKÁZÁNÍ - GUIDESTONES PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2022

America's Stonehenge' demolished after explosion | Police News | Al JazeeraKdyž končil mayský kalendář a někteří jedinci si vážně mysleli, že nastane konec světa - 21.12 2012, tak já se jim posmívala. Uplynulo deset let a já už tak veselá nejsem. Začínám upouštět od myšlenky, že se šťastně dožiji sta let, jako můj děda z tátovy strany, nebo moje nyní 102 letá sestřenice, z té samé větve rodiny. A kdyby, tak asi nebude o co stát.

 
NEŘEST, SE KTEROU SI NEVÍME RADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2022
Upozorňujeme ministra zdravotnictví na nebezpečí nikotinových sáčkůNikotinové sáčky, žvýkací tabák nebo taky kratom. Návykové látky se objevují už mezi dětmi na prvním stupni základní školy. Sami školáci přiznávají, že je shánějí, aby vydrželi „pařit“ počítačové hry. Nepodléhají žádné regulaci, a protože nepatří mezi tabákové výrobky, může si je koupit kdokoliv a v libovolném množství. Nikotin v nich obsažený přitom způsobuje těžkou závislost. Použití? Nikotinové sáčky se umisťují pod horní nebo spodní ret. Nikotin se tak do těla dostává ústní sliznicí, což s sebou nese riziko vzniku závislosti.
 
FAKT JSEM TEN "ANTYVAKSÉR"??? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 červenec 2022

Vakcinace | Veterinární klinika Marek MinářŘekla bych, že ne! Já a dcera jsme byly úplně jedny z prvních, které se nechaly očkovat proti klíšťové encefalitidě. Dceři jsem v jejím dětství hlídala termíny povinného očkování a byla jsem nemile překvapena, že zrovna u jejího ročníku narození bylo ukončeno očkování proti černým neštovicím. Moje máma od roku 1954, až do důchodu a brigádně i potom, pracovala v podniku Biogena. Brzy po vzniku republiky v roce 1918 se rozběhly diskuze o strategické potřebě vlastní výroby vakcín a sér.

 
ACH JO, ZASE TEN MIKIN ... PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červenec 2022

Yukon je nejzápadnější a nejmenší ze tří kanadských teritorií. I tak ale zabírá více než půl milionu kilometrů čtverečních, což je asi šestkrát víc, než má Česká republika. Žije tu jen necelých 32 tisíc obyvatel – asi jako kdyby Příbramáci měli pro sebe celé Španělsko. Ano, až na pár městeček je tento subarktický region téměř prázdnou zemí, kde mnohdy sousedy od sebe oddělují stovky kilometrů nedotčené země. A tam už hodně dlouho bydlí Jirka, známý coby komentátor Mikin.

 
NA CO VŠECHNO MÁME? - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 červenec 2022

Poslední rozhovor Josefa Šťávy: Masakr | Téma | Lidovky.czKauza DIAG HUMAN je dlouholetý spor mezi českým státem a firmou Diag Human ohledně státní zakázky na obchod s krevní plazmou, která měla být realizována na začátku devadesátých let. Po roce 1989 chtěl JOSEF ŠŤÁVA obchodovat s krevní plazmou v Československu. Tehdejší ministr zdravotnictví Martin Bojar před Šťávou a jeho firmou Diag Human (původně Conneco, a. s.) varoval tehdejšího obchodního partnera Josefa Šťávy, dánskou společnost Novo Nordisk, a firmu Josefa Šťávy označil za „pochybnou“. A tím všechno začalo...

 
KNĚŽKY LÁSKY A ZDANĚNÍ JEJICH PRÁCE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červen 2022
Kolik si vydělá česká prostitutka? Ty částky vás šokují!
Covidová pandemie uškodila všem - a tedy i ženám, pracujícím v oboru poskytování erotického potěšení. Zvláště jim přinesla spoustu negativních dopadů. Mnohé z těch, které pracovaly v nočních klubech, se po jejich nuceném zavření z části přesunuly na privátní scénu či do on-line prostor.
 
PANE BOŽE, TY TO VIDÍŠ!!! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Nevím, jestli to už "začíná také u nás", ale ve Státech tohle téma jede na plné obrátky. A navíc - doktoři jednají podle hesla "kdo chce kam, pomozme mu tam." Nechtěla bych být maminkou dvanáctiletého holčičího poupátka, které jednoho dne ke mně přijde, a místo výletu po nákupech, si přeje mít taky penis, jako má každý správný kluk... Následující text je zcela autentický, je zkopírovaný (část, zcela anonymní) z jedné facebookové skupiny Češek, žijících v Americe. Při čtení celého toho problému, i s následnými reakcemi, jsem byla moc ráda, že moje děti jsou už dlouho dospělé, a že byly zcela spokojené s tím, co jim příroda mezi nožky nadělila... Tak - čtěte:
 
PRÁVO NA ŽIVOT VS. PRÁVO NA POTRAT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Cit. ČTK: "Americký nejvyšší soud zrušil právo na potrat dané verdiktem starým skoro 50 let. Ženy v celých USA podle něj měly právo na interrupci zhruba do 23. týdne těhotenství. To, že se nejvyšší soud, v němž nyní převažují konzervativní členové, rozhodl verdikt zrušit, se označuje za historický obrat." Neznamená sice, že interrupce budou nyní v USA automaticky považované za nelegální, ale rozhodování o nich bude na jednotlivých amerických státech."


 
CO SI DNESKA NEKOUPÍŠ? KOUPIT SE DÁ KAŽDÝ. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2022

ZÁLEŽÍ MNOHDY JEN NA NABÍDNUTÉ CENĚ.  Ano, jsou tací, kteří nejsou na prodej v žádném případě, ale ti nejsou v politice, a ani se s politiky nepasou na stejném trávníku. Jak všichni víte, mafián Michal Redl se kvůli údajným duševním problémům už v minulosti zdárně vyhnul odsouzení. „Onemocnění je trvalého rázu, je nevyléčitelně duševně nemocný,” stojí v rozsudku Okresního soudu Plzeň-město ze 13. května letošního roku, na jehož základě mu soud znovu omezil svéprávnost, nyní na dalších pět let.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1040
[CNW:Counter]