O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ČERNÁ MŮRA DEPRESE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 květen 2019

Related imageDnů, kdy je vám bídně, rapidně přibývá. Propady nálad jsou stále častější. Návrat do normálu trvá čím dál tím déle, už nestačí se dobře vyspat. Depky vám narušují osobní či pracovní život, způsobují vám problémy a výrazně snižují kvalitu vašeho života. Deprese je tady… Příčin je několik a nezanedbatelnou roli hrají i genetické predispozice.

 
TAK ZASE VOLBY, TENTOKRÁT EVROPSKÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 květen 2019
Jelikož se mi už asi nezdaří seznámit se s nějakou bábou, obcuju teď často s politikou. Coby nespavec, často sleduju noční záznamy z jednání parlamentu, skoro denně od 17 hodin si pouštím Dvacet minut Radiožurnálu, samozřejmě taky sleduju Parlamentní listy a i-dnes, i další, sem tam shlídnu i nějakej politickej pořad v ČT. No, a ze všeho toho sledování a pozorování mi k volbám vycházejí dvě základní podmínky:
 
KAŽDÝ DESÁTÝ ČECH JE NA DROGÁCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 květen 2019
Image result for marihuana pngBoj našeho státu proti drogám selhává. ČR je evropskou pervitinovou „velmocí“ a teenageři vedou ve spotřebě konopí, říká zpráva o drogách. Zákon, který by legalizoval užívání a pěstování konopí pro vlastní potřebu, prosazují v tuzemsku piráti. Téměř třetina mladých lidí v Česku má zkušenost s marihuanou nebo hašišem. Mezi patnácti a šestnáctiletými má minimálně jednu zkušenost s konopnými drogami. Máme evropský primát.
 
SLIBUJU, ŽE BUDU NAVŽDY (NE)VĚRNÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 květen 2019
Nevěra se stala tak častou, že o ní ze všech stran čteme či slyšíme téměř denně. Co je nejčastěji její příčinou? Co nás vede k tomu, abychom se jí dopouštěli? Bývá častým důvodem rozchodu, a to navzdory tomu, že člověk není monogamní tvor. Biologicky a evolučně je předurčen k sexu s několika partnery a realitou je, že naprosté minimum lidí má za život jediného pohlavního partnera.
 
PROČ ŠKOLY NEFUNGUJÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 24 duben 2019
Image result for students with mobile pngPoslední dobou se ve svém okolí stále častěji setkávám se stanovisky tohoto typu: Přijali jsme do firmy kluka / holku těsně po škole a ona / on nic neumí. Nedokáže vyřešit triviální praktické problémy, neumí se ani zeptat, jak to má udělat. Když se pídím po podrobnostech, dozvím se, že ač se jedná o absolventa ekonomického oboru, neumí pracovat s Excellem, má problém ovládat Outlook, nedokáže napsat reklamaci, protože neví, jak vypadá.
 
KOUPÍM MANŽELKU ZN. JAKOUKOLIV PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Související obrázekJo, koupit se dá cokoliv, prodat taky. V současné době se rozmohl prodej našich (no, našich, jak se to vezme…) svobodných, rozvedených, prostě jakkoliv volných dívek a žen. Stačí zaplatit, a holky hned nastartujou… Je to nový, lukrativní byznys. Účelové sňatky českých žen s muži, které chtějí úřady vyhostit z Německa.
 
HOLT KAŽDÝ DĚLÁ CO UMÍ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro disgust png
Když jsem se dočetla o tom "incidentu" ohledně nutného kojení dítěte, tak jsem ještě nevěděla, co bude následovat. Kojící guerilla... Proboha, teď už je fakt možné všechno. V Japonsku si táta připne umělá prsa a taky kojí. Jenže s tím neleze do banky, no. Ale chápu je, tyhle "supermaminky". Prostě být zajímavá za každou cenu; dítě je v tom zcela nevinně. (Taky jsem kojila dvě děti, docela úspěšně, ale nikdy jsem nepotřebovala současně exhibovat...
 
HELE, VÍTE O TOM??? PDF Tisk E-mail
Středa, 10 duben 2019
Výsledek obrázku pro two old woman with laptopDostala jsem e-mail, který velmi sugestivně popisuje, že Česká republika vlastně není samostatná republika, protože “Rozdělení ČSFR v roce 1992 je neplatné!“ Zpráva s tímto titulkem vyšla na internetu 4. března před třemi léty a rychle si získala pozornost. V Česku se prostě daří fake news - tedy falešným, úmyslně zavádějícím nebo přímo lživým zprávám.
 
NEPŘIZPŮSOBIVÍ JSME MY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 duben 2019
Výsledek obrázku pro pokladní v supermarketuJéje, když tak čtu každou chvíli o novém a novém způsobu, jak relativně jednoduše a bez sebemenší námahy přijít k penězům, a mnohdy dokonce na pěkně dlouhou dobu, tak si říkám, že bych chtěla poznat toho "kráčmeru", který vymyslel terminus technicus "nepřízpůsobiví". Doháje, to my se neumíme přizpůsobit, to my furt jen remcáme a remcáme... A i když se to mnohdy lidem přímo zajídá, tak každý ráno vstanou, odejdou či odjedou tam, kde budou minimálně osm hodin pracovat za určitý jim přidělený peníz. Jen málokdo může říct, že svou práci má velice rád, že ho opravdu baví, a že odměna za ni je fakt super, protože si za ni zmákne pořídit docela bezva život.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 806
[CNW:Counter]