O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VZHŮRU DO VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 leden 2021
Čekají nás všední dny i dny svátečnější; jen tak fofrem si připomínám Valentýna, 1. Máj, Velikonoce, svátky, narozeniny… Jsem zvědavá, jaké budou – ty dny, co nás čekají - a hlavně, jak my sami budem letos vypadat. Tak si totiž myslím, že by nám patřilo trochu zhubnout. Zalezlí před covidem mnozí obtloustli, což není moc pro zdraví přínosné, slušela by nám fazóna, jaká byla např. v době poválečné.
 
BUDEME NA "PŮVODNÍ" JÍDLO VZPOMÍNAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 prosinec 2020
Nemléko nemléčná zmrzlina - PURO shopKaždý desátý obyvatel Česka ve věku od 18 do 34 let nejí maso. A je to znát i v­ obchodech. Nejrozvinutější kategorií je mléko z­ rostlinných bílkovin, jehož se loni prodalo za 300 milionů korun. Zároveň téměř třetina lidí uvádí, že plánuje v­ příštím roce jíst více ryb a luštěnin, naopak méně červeného masa a masných výrobků. Rostlinné náhražky tak kromě startupů a malých firem objevily velké mezinárodní firmy, jako je Coca-Cola, Nestlé či Danone. Jogurty z mléka nemléka, hamburgery z masa nemasa a nyní smažená vejce nevejce.
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB „JAK PŘEVÉZT SVÉ NADŘÍZENÉ“ PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 prosinec 2020
6 Proven Ways to Stand Strong in the Face of Spiritual WarfareDvě kalifornské církve se rozhodly vyzrát na lockdown, který znemožňuje kostelům mít otevřeno. Kupodivu ale v Kalifornii v této nepříjemné době mohou vesele fungovat striptýzové kluby. Takže dva pastoři kalifornských církví se rozhodli této výjimky využít, jak uvedl zpravodajský server DSIRN, takže Awaken Church v San Diegu a Godspeak Calvary Chapel se prohlásily za striptýzové kluby...
 
NECHCETE CHYTROU LAVIČKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 prosinec 2020
Discussion: How Does Your Community View Depression? - YR MediaPražský magistrát se rozhodl zbavit desítky tzv. chytrých laviček. Důvodem jsou vysoké náklady na jejich rozvoj, provoz a údržbu. Špatný je i jejich nejednotný design a využití jednotlivých prvků.  A tak padlo rozhodnutí, že z ekonomických důvodů je vhodné pro ně najít nové vlastníky/správce. Proto některé lavičky, tento „ostrovní fotovoltaický systém městského mobiliáře“, magistrát věnuje bezplatně radnicím městských částí. (Náklady na jejich "chytrost" tak převezmou jiní...)
 
Ó, ONI JSOU TI NEJCHYTŘEJŠÍ! PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 prosinec 2020
Prahou znovu pochodovaly stovky odpůrců opatření, většinou bez roušek a odstupů. V neděli odpoledne zase prošli Prahou. Stovky lidí se sešly na Václavském a Palackého náměstí, poté vyrazili na pochody. Sešlost na Palackého náměstí nazvali organizátoři Mikulášskou demonstrací proti vládním nařízením a účastníky vyzvali, aby dorazili v maskách Mikulášů, andělů a čertů.
 
POCUKROVÁNO SNĚHEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
První dojem, časně ráno: Nádhera! Jak je to všechno malebné… Druhý dojem, dopoledne: To zas bude bláta a svinčíku všude. Šli jsme nakoupit a do lékárny. Po cestách už opravdu jen černá břečka, přes silnici jsem psa raději přenesla, aby si nezačernil i břicho. Všude plno lidí, pár opozdilců a zapomětlivců mělo náhubek. Co je? To je už po všem?
 
DALŠÍ HRDINNÝ ODPÍRAČ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 prosinec 2020
Angry face of children sticker #7730242Je docela zajímavé zjištění, proč někteří lidé se stanou odpírači – roušek, dodržování covidových pravidel (tzn. ohleduplnosti k ostatním), proč chodí demonstrovat svou „nezlomnost“, proč mají tak velkou radost, když se jim povede nějak obelstít systém. Proč dokonce celou tuhle záležitost zesměšňují a prohlašují za lživou. Hodně z nich jsou naši „úžasní umělci“, kterým se zastavil penězovod.
 
VZDĚLÁVÁNÍ - ANEB ZMĚNA JE ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 listopad 2020
Seznam rektorů Univerzity Karlovy – WikipedieSmutné, za co všechno lze u nás získat titul. Je to především urážkou všech opravdu vzdělaných lidí. Ano, to, co tu budete číst, jsou vše nadčasová témata, která nám tady předkládá ke zkoumání “elita národa”.  Člověk by si řekl, že naše vzdělávání už nemůže níže klesnout. Může, tohle je produkt slavné Karlovy univerzity.
 
JE JINÁ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 listopad 2020
Když se zeptáte mužů na ženský ideál krásy, každý vám poví něco jiného. Pro někoho to může být sexy tmavovláska, 52 kilogramů, 169 centimetrů s nádherným tělem, pevnými prsy a senzačním zadečkem, pro jiného baculatá blondýnka se slovanskými rysy. Každopádně asi jen malé procento mužů by odpovědělo, že jejich ideálem je namakaná dáma, na které je vidět každý sval, úpon i šlacha.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 919
[CNW:Counter]