O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JAK S TÍM ATOMEM? PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 červenec 2019
Výsledek obrázku pro atom"Koho to baví, pečovat o svoje zdraví, aby až bude líp na tom, ho dřív než šlak trefil atom."  Tak se zase otevírá záležitost dostavby, spíš ale náhrady, jaderných bloků v Dukovanech. Pro mě to je záležitost veskrze ošemetná, dost neprobádaná. Ale tak nějak tuším, že jakási jaderná reakce má ohřát vodu, změnit ji v páru, pak tou párou roztáčet turbíny, od toho pak roztáčet alternátory (nebo dynama, to je fuk) a pohybem magnetickýho pole kolem vodiče vyrábět elektrickou energii.
 
POZOR NA VNITŘEK LEDNICE PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 červenec 2019
Výsledek obrázku pro lednice kreslená pngVíte, že vám v lednici mohou bujet nebezpečné mikroorganismy? Vyhnete se jim udržováním správné teploty a skutečně pravidelným důkladným čištěním. Britská spotřebitelská organizace Which? (totéž, co náš dTest) objevila patogenní bakterie v sedmi z deseti zkoumaných chladniček. Z každé ledničky odebrali pět vzorků – po jednom ze šuplíku na zeleninu, ze spodní části na maso a ryby (tzv. nulové zóny), z horní police ve dveřích, ze zadní stěny a z kliky či madla.
 
DLUHY JEDÍ S TEBOU Z JEDNOHO TALÍŘE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 červenec 2019
Image result for kdo jsou zadlužení lidéZadlužení trápí stále více českých seniorů. Prý je - podle průzkumů - na vině především exekuce, která postihla až 120 tisíc lidí ve věku nad 60 let. Čtyřicet procent seniorů má tři a více exekucí, desetina více než deset. V Česku stále přibývá exekucí na důchod. Letos musí strpět srážky ze starobní, invalidní či pozůstalostní penze více než 90 400 lidí. Od roku 2003 se jejich počet zvedl více než čtyřikrát.
 
JE TI TEPLO, NASTĚNKO? (VEDRO, ŠÍLENÝ VEDRO, DĚDEČKU...) PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 červenec 2019

Zprávy o extrémech počasí se objevují stále častěji – a my jsme si na ně do určité míry zvykli. Po řadě posledních tropických dní jsme se těšili na mírné ochlazení, k němuž teď mělo dojít. Jak ale ukazuje  předpověď meteorologů, bez tropů dlouho nezůstaneme…

 
POSLANCEM OD KOLÉBKY DO PENZE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2019
Jak korunní princ - narozen a předurčen. Takhle to má nejdéle sloužící poslanec v historii naší republiky. Syn českého disidenta Václava Bendy, který po neúspěšných studiích je úspěšně zaměstnán coby poslanec. Od školy do teď. Do politiky jako do „zaměstnání na plný úvazek“ vstoupil už během studií, ve svých jedenadvaceti, kdy byl jmenován do Koordinačního stávkového výboru studentů. V roce 1990 spoluzakládal Křesťanskou demokratickou stranu (KDS), předsedou byl jeho tatínek.
 
PECUNIA NON OLET PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červen 2019
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřují externí smlouvy, za které Středočeský kraj vyplatil externím pracovníkům celkem pět milionů korun. Pro dokumenty si policisté v úterý přišli na úřad hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové ve Zborovské ulici v Praze. Zasahují také ve Středočeské vědecké knihovně Kladno.
 
KOMENTÁŘE HODNÉ DOST, I NE MOC PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červen 2019
Tohle moje zamyšlení by spíš mělo být v rubrice "JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA?", ale protože to není ani tak popis nálady mé a mého případného okolí, anóbrž nálad vašich, je to v rubrice "DISKUZE". Chtěla bych dnes moc a moc poděkovat všem dosavadním diskutujícím, že už víceméně drží svoje klávesnice na uzdě a jednají tak, jako kdybychom se scházeli v jedné hospodě (kavárně, restauraci, doplňte si sami). 
 
DEMONSTRUJEŠ, DEMONSTRUJEME – A CO DÁL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 červen 2019
Jana Zwyrtek HamplováTaky mám před sebou ráda plný sál a tleskající publikum. Proč to nepřiznat. Je to afrodiziakum. Ale - není téma jako téma, není potlesk jako potlesk. Úvodem chci říct, že zcela chápu ty, kteří vyjdou do ulic, aby společně vyslovovali a sdíleli společně názory na negativa dnešních dnů. A že jich je. 
 
ZAMYŠLENÍ POLITICKÉ - CÍSAŘ JE NAHÝ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 červen 2019
Asi je to tím, že se cítím dost nad věcí - nebo spíš už tak trochu mimo. OK, vysvětlím. Kolem dejme tomu třicítky - čtyřicítky, začíná většina lidí už myslet i na budoucnost. Tedy nejen na super mejdlo, prima dovču, sexy frajera či buchtu, co by třeba dala. Už se zařizuje byt na žití, nejen na přespání, hodně lidí má mrňata, v práci se rýsuje kariéra... Školy předávají diplomy a zúročuje se předchozí život. Do toho všeho ale zasahuje politika...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 805
[CNW:Counter]