O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ŠTIKA TCHÝNĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 únor 2016
Zapnula jsem televizi a tam se právě odehrával jakýsi rodinný „boj“. Chvilku jsem se dívala – a najednou jsem zjistila, že je to TA tchýně, že se dívám na reality show s „celebritou“ Štikovou… Milá paní Štika byla dost mimo, jakýkoliv rozumný názor na věc z jejích úst nevypadl. Nejprve jsem byla přesvědčená, že je to stejně jako Soudkyně Barbara hrané, ale bohužel.
 
VYHAZUJETE JÍDLO? JAKÉ? KOLIK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 únor 2016
Byla jsem na návštěvě. Kamarádka má dvě děti, téměř dospělého syna a roztomilou (a rozmazlenou) puberťačku. Protože jsme se dlouho neviděly, zdržela jsem se nějak déle, než jsem počítala a i když jsem plánovala, že v poledne už zas budu doma, nakonec jsem přijala pozvání na oběd od ní. Měli obalované filé s brkaší a okurkový salát. Perfektní, chutné a dobře udělané.
 
SPRAVEDLNOST SLEPÁ, HLUCHÁ, NĚMÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Před Základní školou Buzulucká v Teplicích se objevily desítky zapálených svíček, plyšových hraček a ručně psaných vzkazů. Žáci tak uctili svou teprve patnáctiletou kamarádku, kterou v sobotu zavraždil jejich čtrnáctiletý spolužák, žák osmé třídy. Bližší podrobnosti o vrahovi policie nesdělí, protože je nezletilý a není tedy trestně odpovědný. Což je také důvod, proč se vyšetřování odloží... Neuvěřitelné...
 
DVĚ SLEPICE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Na začátku roku 2013 se vydaly dvě mladé ženy, Hana Humpálová a Antonie Chrástecká na cestu do Indie. A protože to byly holky odvážné, zvolily pozemní cestu. Legendární Hippie Trail sice už dnes není ani tak populární, ani tak bezpečný jako v době své slávy v sedmdesátých letech, ale přesto ho každý rok absolvují tisíce většinou mladých a nezávislých turistů, známých jako backpackers, česky baťůžkáři.
 
JIHLAVSKÝ PŘEMALOVANÝ KRAVÍN PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 únor 2016
V televizi Prima byla uvedena reportáž o jedné z rodin, které byly po příletu do ČR ubytovány v penzionu nedaleko Jihlavy, kde čekají na vyřízení formalit a přestěhování do nově upravených bytů v krajském městě. Rodina Battových, která před válkou nepatřila v Iráku rozhodně mezi chudinu, si ale chce podle svých slov zachovat svůj životní standard.
 
TOTÁLNĚ IDEÁLNÍ - JSTE TAKOVÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 únor 2016

Považuji se za člověka trochu labilnějšího a neustále se peroucího s okolnostmi v životě. Každá výrazná změna mnou otřese. Dokážu se ovšem velmi brzy postavit zase na své dvě a používat zdravý rozum. Ovšem - po nějakou dobu to moc neklape... Pokud jste na tom stejně, mrkněte na seznam, co prý lidé psychicky silní opravdu nedělají.  Prosím, ale berte to s rezervou.

 
SLEPICE V NOUZI - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 únor 2016
Máte zlý sen. Zdá se vám, že jste v telefonní budce. V budce bez oken, s minimálním osvětlením, zato maximálním smradem. Prostor sdílíte s dalšími deseti lidmi. Jste tam téměř od narození, už skoro dva roky, nemůžete odejít. Stojíte na drátěné kleci, bolí vás nohy a celé tělo, nemáte možnost se ani protáhnout.
 
UMRAVŇOVAT VÁS? - ALE PENDREK! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 leden 2016

To už jsem dávno vzdala, a taky proč?  Když jsem to teď četla, ty "kontroverzní" slovíčka, tak jsem sice občas uznala, že jsou občas víc než přes míru - ALE: když ono to má svůj důvod... A bohužel, setsakra pádný. Myslím, že to psala "mamča" - že např. Lenka1 to bere pochopitelně jinak, než my, kterým už nehrozí, že bychom ještě měli mít v náručí vlastní miminko... Ano, jsme už delší dobu dospělí, ale i nám vadí ten strach, co máme usazen někde hluboko v duši... A který tam je, a nejde ničím přehlušit.

 

 
MUSLIMSKÉ DŽIHÁDY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2016
Islám má nástroje k šíření a rozvoji, které stávající evropská civilizace postrádá, protože svých původních se vzdala a v zápase o existenci nemůže zvítězit. Islámský tradiční řád uspěl v minulosti v soutěži s jinými řády a je životaschopnější a proti degradovanému evropskému řádu má obrovskou šanci pouze postupovat. Pokud měli Evropané ještě svoje náboženství a etiku, mohli vzdorovat. Dnes nemohou.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 655
[CNW:Counter]