O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

NOVÁ SILNIČNÍ DAŇ PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 prosinec 2015
Vláda se shodla na tom, že ježdění není samozřejmostí, když nám narostly nohy, a jestli lidé mají na rozhazování, aby jezdili autem, je třeba to zdanit. Základní poučka socialistů zní: Jestli se to hýbe, zdaň to. A auta se jednoznačně ještě hýbají. Náš skvělý ministr financí, který poté, co inkasoval 27 miliard dotací, vykázal 4 miliardy zisku, se konečně dostal k přečtení této poučky a jal se jí zavést do praxe.
 
ZLODĚJI KOVŮ A JEJICH VÝNOSY PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 prosinec 2015
Měděné okapy, litinové poklopy kanálů, mostní šrouby, svodidla od silnic a čas od času i kovové sochy či pamětní desky. Již delší dobu mě fascinuje, s jakou mírou samozřejmosti tuzemská média zahalují trestněprávní jednání jistých osob do vzletného spojení „sběrači kovů“.  Snad zloději kovů, nebo ne?


 
ZLATÁ MLÁDEŽ - REALITY SHOW PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 listopad 2015
Pětidílná docu-reality show Zlatá mládež bude zítra (ve středu) pokračovat třetím dílem. Přiznávám, že má okamžitá reakce - téměř od prvních minut -  byla: "to jsou ale příšerní spratkové, frackové!“, jenže vzápětí mi došlo, že za tím účelem byli „herci“ vybráni. Ano, opravdu jsou rozmazlení, arogantní, namachrovaní, a až na jednoho líní i před kamerou. A ano, určitě za to dostanou pořádně zaplaceno.
 
FARMÁŘSKÉ TRHY PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 listopad 2015
Vzpomínám, jak jsem jásala, když se u nás objevily farmářské trhy. Jenže - teď si stánky obejdu, prohlídnu a konstatuju, že minimálně třetina z nich tam opravdu nemá co dělat. Pletené šály a čepice, vyřezávané nesmysly, bazarové povlečení, polštáře - prostě různé typicky stánkové šmejdy v dalších a především - u několika stánkařů je zboží jasně "dovozové". Tedy - rozhodně ne české. A rozhodně nebylo  označeno zemí původu.
 
SMUTNÉ DNY NEJEN PRO FRANCII PDF Tisk E-mail
Sobota, 14 listopad 2015
Brutální teroristický útok, jeden z nejhorších za poslední roky. Osm zabijáků, vyzbrojených kalašnikovy a opásaných vestami s výbušninami rozpoutalo v pátek večer v centru Paříže krvavý teror. Vrazi útočili na šesti či sedmi místech, popravovali lidi. Nejhorší byl atak v koncertní síni Bataclan, podle stále se zpřesňujících odhadů zemřelo 128 lidí, jsou stovky zraněných.
 
ZLOBIL JSEM, MÁ PANÍ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 listopad 2015
V médiích se o BDSM příliš nemluví. Stále je to spíše tabu. Na kraji malé vesnice, vzdálené padesát kilometrů od Prahy, je sadomasochistické studio jedné dominy, paní Aradie. Dnes už sice přespadesátnice, ale stále čile „podnikající“. V obci je pro místní už jen atrakcí, a její klienti si prý soukromí malé vesnice cení a rádi dojíždějí.
 
STARÉ DOBRÉ DOMÁCÍ PRÁCE PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 listopad 2015
Vyprala jsem, prádlo pověsila na lodžii - a když jsem pak usušené sbírala, vzpomněla jsem si na to, co dřívávejc následovalo: prádlo ještě s někým pořádně vytáhnout, srovnat, pak nakropit, vypůjčit klíče a jít vymandlovat. Mandlovalo se nejen ložní, ale i ubrusy, utěrky, ručníky, kapesníky, prádlo... Skoro vše, co šlo.
 
JAK "VYROBIT" PRACUJÍCÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 říjen 2015
"Spíš než jako u výběrového řízení jsem si připadal jako posudkový lékař, posteskl si Jiří Kohout, manažer prevence kriminality a autor přerovského plánu, jak dát práci dlouhodobě nezaměstnaným. Nápad narazil na dvě překážky - téměř absolutní nezájem a neuvěřitelnou tvořivost při výmluvách, proč lidé nabízenou práci nemohou dělat."  Ne, to není žádný vtip, ale prostá skutečnost.
 
NEPŘÍTEL NEPŘÍTELE NENÍ VŽDY PŘÍTELEM PDF Tisk E-mail
Středa, 28 říjen 2015
Na Blízkém východě bombardují Rusové islámské teroristy. Íránci se jim chystají pomoci ve velké ofenzívě. Je to dobře nebo špatně? Existuje tam nějaké "dobře" nebo "špatně"? Co je jednoznačné, Američané tam předvedli politiku neuvěřitelně hloupou a nefunkční, a do jisté míry přispěly k migračnímu průšvihu, který teď řeší Evropa. (I když by bylo nefér tím vinit jen USA, daleko víc si ho zavinila sama EU.)
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 640
[CNW:Counter]