O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

ACH TI MODERÁTOŘI - TI MUDRLANTI ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016

Výsledek obrázku pro zlá učitelkaDen mi, coby nespavci, začíná tak kolem 4.30 ráno. Hodím sprchu, vařím hrnec kafe, pokuřuju a poslouchám Radiožurnál. A dozvídám se věci neuvěřitelný:

 

         
SNAD TO VYJDE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 říjen 2016
První školáky přivítaly v pondělí dvě školy v Aténách a čtyři další v jiných řeckých obcích, které se nacházejí v blízkosti uprchlických táborů. Neobešlo se to bez protestů. Dokonce musela zasahovat policie, která vytvořila bezpečnostní kordon a děti do školy přivedla vedlejším vchodem.
 
JAK NA POKEMONY? PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 říjen 2016
Výsledek obrázku pro pokemon go pngDoposud jsem stála mimo, ale jak už Jan Neruda před dávnem pravil, kdo chvilku stojí, stojí už opodál, a když jsem si navíc přečetla, že i norskou premiérku Ernu Solbergovou místní média přistihla, jak v parlamentu během zasedání hraje populární hru Pokémon Go, chtěla jsem zjistit, co to vlastně je?
 
BOJ O PLNÁ VOLÁTKA :-))) PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 říjen 2016

Krajské volby 2016 do zastupitelstev krajů se budou konat 7. a 8. října. Strany a hnutí letos do krajských voleb podaly celkem 270 kandidátních listin. Je jich o dvě desítky více než při minulých regionálních volbách v roce 2012. Do voleb se podle očekávání přihlásily zejména parlamentní strany, ale i nejrůznější regionální seskupení. Některé strany a hnutí sázejí na koalice spojené protiimigračním tématem a bojem proti islamizaci. - Ale, to bychom nebyli Češi, kdybychom si z toho nakonec neudělali legraci.

 
JEN PÁR FAKT... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 září 2016

Premiér Sobotka i někteří ministři neustále opakují, že migranti u nás v České republice nejsou a nebudou; že Česká republika nepřijme kvóty. Zároveň vláda projednává materiál, podle kterého v letech 2017 až 2019 počítá s přijetím až 6000 migrantů. To jsou publikovaná fakta.

 
"HLADOVÁ" KOLEGYNĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 14 září 2016
Image result for banking and financeDobrý den všem, přátelé. Zajímal by mne váš názor na situaci, která mne dnes docela překvapila. Asi před půl rokem jsem nastoupila do nové práce. Na pohovoru jsem dostala potřebné informace a poté nastoupila do práce. Odjela jsem pak na dva dny na školení s tím, že všechny konkrétní smlouvy se podepisují až tam.
 
SEN O IDEÁLNÍ ŠKOLE PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016
Image result for school icon pngVíte, jak vypadá správná škola podle představ nejkompetenějších expertů na vzdělání? A víte, proč nechci, aby ji někdo zaváděl a měnil k jejímu obrazu všechny školy? Všimněte si, jak se v našem školství zavádí, ruší, přikazuje, zakazuje, nařizuje..- místo aby se umožňovalo, inovovalo, hledalo, podporovalo. Všimněte si, jak moc se naše společnost změnila za posledních 20 let a jak málo se naše školství změnilo za posledních 200 let. (A nůžky se trvale rozevírají dál.)
 
ZLODĚJI - LIDSKÁ HAVĚŤ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016
Image result for POMÁHAT A CHRÁNITAsi každý někdy slyšel historku, jak se do domu vloupali zloději a kompletně ho vybílili. O něco horší je ale situace, kdy se člověk probudí a zjistí, že se mu po bytě pohybuje cizí člověk, který si odnáší jeho věci. Ačkoli počet vloupání během předchozího roku klesl, pořád se jedná o tisíce. Podle policejních statistik se v loňském roce zloději vloupali do více než tří tisíc bytů a tří tisíc sedmi set rodinných domků. Počty samozřejmě neuvádějí případy, kdy oloupený případ nenahlásí.
 
JAK DOSTAT JEŽKA DO KLECE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016
Image result for VERY unhappy MAN gifAneb, naprosto neřešitelná noční můra opuštěnýho chlapa. V roztouženym očekávání dámské návštěvy jsem se zase odhodlal k děsivému zákroku. Vyprat povlečení z přikrývek na lůžku, protože - co kdyby. Žejo. Svlíknout a hodit do pračky, to je sranda, a pak na pávlači nechat vyvonět na poledním slunci, to už je přímo rozkoš.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 701
[CNW:Counter]