O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

NO A? TAK SI ZVYKNEME..? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Člověk si prý zvykne i na šibenici. Babička i máma mi potvrdily, že i v těch nejhorších válečných časech se lidé "taknějak" přizpůsobili a dokonce uměli prožívat krásné chvíle, svá drobná potěšení, i lásku. Na to občas vzpomínám při čtení všech soudobých novin. Ta divná situace, kdy do Evropy proudí nové a nové davy lidí z druhého konce světa, mi připomíná pohled na vodopád. Jako voda se valí - "odtamtud sem" a my jen stojíme a v úžasu to sledujeme.
 
KUPUJETE CUKR ZA OSM STOVEK? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2016
Že ne? Ale ano, a dala bych pomalu krk na to, že všichni... Že tohle byste neudělali? Tak já vás o tom přesvědčím - tedy: ne konkrétně já, ale spotřebitelský časopis dTest.  Nechali otestovat vanilkové a vanilinové cukry, aby zjistili, jakou mají kvalitu co do obsahu aromatických látek.
 
INKLUZE - CO VY NA TO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 březen 2016
Tak nejprve definice a "moudrá slova": Inkluze znamená vytvoření takového prostředí ve třídě, které vítá a oceňuje odlišnosti. Inkluze popírá vylučování některých lidí ze společnosti, jakékoli předsudky a diskriminaci. Úkolem je vybudovat společenství pečující o všechny a otevřené všem, prostředí, kde už děti se speciálními potřebami nejsou jiné, protože každé z nich má svou cenu.
 
ZIMNÍ A LETNÍ ČAS PDF Tisk E-mail
Středa, 09 březen 2016
Pozor, blíží se opět změna zimního času na letní! A pochopitelně, zase se píšou petice o zrušení této změny. Ale - má petice na toto téma nějaký smysl? Už se to řešilo, ale musely by to odsouhlasit i ostatní státy.... Oba režimy mají své výhody i nevýhody. Zkusím se nad tím zamyslet – z pozice maminky a zaměstnané ženy. Tak nejprve výhody letního času:
 
DETEKTIV ŚVÁBENSKÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 březen 2016
Asi je málo lidí, kteří by nevěděli o tom, co rozčeřilo stojaté vody moravské policie. Šestihodinové video, zpověď tehdejšího elitního policisty Stanislava Švábenského vrací do hry otázku, zda úřady mohly předejít metanolové kauze a zabránit tak smrti 48 lidí. Bývalý detektiv Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu si loni v srpnu sáhl na život.
 
JACÍ JSTE ZA VOLANTEM VY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 březen 2016
Jedu do práce. Spěchám. Vedle mě jede blbec. Přede mnou jede další blbec. Stárnu, nebo jsou řidiči čím dál tím horší? Blbec, blbec, blbec, a hele, tady jede debil. Nejhorší ze všeho je blbec s debilem vedle sebe. - Podle definice jsem asi agresivní řidič. */
 
ŠTIKA TCHÝNĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 únor 2016
Zapnula jsem televizi a tam se právě odehrával jakýsi rodinný „boj“. Chvilku jsem se dívala – a najednou jsem zjistila, že je to TA tchýně, že se dívám na reality show s „celebritou“ Štikovou… Milá paní Štika byla dost mimo, jakýkoliv rozumný názor na věc z jejích úst nevypadl. Nejprve jsem byla přesvědčená, že je to stejně jako Soudkyně Barbara hrané, ale bohužel.
 
VYHAZUJETE JÍDLO? JAKÉ? KOLIK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 únor 2016
Byla jsem na návštěvě. Kamarádka má dvě děti, téměř dospělého syna a roztomilou (a rozmazlenou) puberťačku. Protože jsme se dlouho neviděly, zdržela jsem se nějak déle, než jsem počítala a i když jsem plánovala, že v poledne už zas budu doma, nakonec jsem přijala pozvání na oběd od ní. Měli obalované filé s brkaší a okurkový salát. Perfektní, chutné a dobře udělané.
 
SPRAVEDLNOST SLEPÁ, HLUCHÁ, NĚMÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Před Základní školou Buzulucká v Teplicích se objevily desítky zapálených svíček, plyšových hraček a ručně psaných vzkazů. Žáci tak uctili svou teprve patnáctiletou kamarádku, kterou v sobotu zavraždil jejich čtrnáctiletý spolužák, žák osmé třídy. Bližší podrobnosti o vrahovi policie nesdělí, protože je nezletilý a není tedy trestně odpovědný. Což je také důvod, proč se vyšetřování odloží... Neuvěřitelné...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 661
[CNW:Counter]