O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

MOJE NEJVĚTŠÍ POTĚŠENÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2017
Někdo by to možná mohl brát jako rouhání, ale já to tak cítím. Ještě s nikým jsem nebyla tak dlouhou dobu a v jednom kuse tak obyčejně a spokojeně šťastná, jako s tím mým podvraťáčkem. Za prvé, je se mnou, dovede (nevím jak, ale umí to stoprocentně) vycítit mou náladu, pozná, kdy mi není dobře a naopak.
 
BUĎTE VLÍDNÝMI A POMÁHEJTE! PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2017
Image result for welcome refugees!Včera jsem dostala znovu dopis s textem od paní Johany, která už několikrát napsala - s tím, že by ráda, kdyby byl zveřejněn na Kudlance. Vzhledem k tomu, že jsem srozuměna s tím, že není důvod, abych  jí nevyhověla, můžete se k němu případně vyjádřit... Jen prosím všechny diskutéry, aby zachovávali alespoň základní pravidla slušnosti...
 
NEJNOVĚJŠÍ OBOČÍ - MICROBLANDING PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro nepovedené obočíNedávno tu v komentářích byl zmíněn nový trend líčení obočí - něco jako tzv. "brežněvičky". Pokusila jsem se o tom zjistit více a nyní vám zjištěná fakta předávám. Microblanding, jak se tato metoda jmenuje – je nejnovější metoda ruční techniky permanentního make-upu. Vláskový vzhled je do kůže vřezáván ručním perem, v němž jsou čepelky - každá tvořená několika jemnými hroty. Výsledkem je „přirozené“ obočí.
 
BARBIE CHCE BÝT CELEBRITA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 duben 2017

Každá malá holčička miluje panenky. A tím největším fenoménem z nich je Barbie. V celém světě je plno dívek, které se rozhodly plastové dlouhonohé hračce co nejvíce podobat. První česká Barbie, Gabriela Jiráčková, nebyla jako malá holka jiná. Také toužila po desítkách panenek Barbie, a tím vlastně začala její velká životní změna.

 
PRODUKTIVITA PRÁCE A KOMPARATIVNÍ VÝHODY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 duben 2017
Tak mi zase před pár dny řekla naše nezávislá a nestranná televize, že dohnat třeba Německo v životní úrovni je věc příliš těžká, vlastně neřešitelná. Nemůžeme jim totiž konkurovat v produktivitě práce. Tak mě napadlo, jak asi ta produktivita funguje?
 
DEMONSTRACE MILOVNÍKŮ KONSPIRACÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 duben 2017
Chemtrails, vakcinace kojenců, GMO plodiny … Podívejte se na oblohu. Vidíte tam dopravní letadla nebo vojenské stíhačky? A za nimi kondenzační pásy? Pak vězte, že to zřejmě žádné kondenzační pásy zmrzlých vodních par nejsou.
 
ŠIKANA – ZAŽILI JSTE JI VY, NEBO VAŠI BLÍZCÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 duben 2017

Related imageDefinice: Jeden nebo více žáků úmyslně, většinou opakovaně, týrá a zotročuje spolužáka či spolužáky a používá k tomu agresi. Šikana sama je jistě stará jak lidstvo samo, jen teď, poslední dobou, se proti ní začínáme bránit. Dost možná, že jste ji někteří z vás zažili na vlastní kůži. Že je to záležitost, která vás nesmírně zraňuje, a vytváří kolem vás bublinu osamocení, jsem zažila i já...

 
Z KYTIČEK NEBO OD KRAVIČKY? PDF Tisk E-mail
Pátek, 24 březen 2017

Related imageK vaření a pečení, k samotnému pití nebo do kávy – nejrůznější rostlinné nápoje lze s větší či menší úspěšností používat všude tam, kam přijde běžné kravské mléko. Abychom si udělali pořádek v pojmosloví – podle platné evropské legislativy se v Česku smí označovat jako mléko pouze produkt z mléčných žláz savců. To je důvod, proč na našem trhu nenajdete sójové, mandlové, ovesné a jiné nápoje označené jako mléko.

 
KDO CHCE KAM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 březen 2017
Dopsala jsem článek o tom smutném výročí a pustila si televizi. A bum ho... Další nesmyslné a nepochopitelné řádění. Vraždění autem a nožem "přišlo do módy". Má to velký záběr, nikdo vás hned neodhalí... Asi toho bude čím dál tím víc. Poslouchala jsem pak na "24" probíhající diskuzi. S řadou názorů, co tam uváděli, lze souhlasit, ale! Nikdo z nich neřekne, co je jádrem věci. Proč do Evropy stále a stále nekontrolovatelně pouštíme davy lidí, o kterých nic nevíme – no, snad přímo ani nechceme - nic vědět.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 745
[CNW:Counter]