O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

TEORIE HER APLIKOVANÁ NA DĚTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 duben 2016
Teorie her aplikována na výchovu děti? I když jsem ve škole strávila spoustu let, nikdy jsem o Teorii her, jakožto vědecké disciplíně, neslyšela. O to víc mne zaujala tato teorie aplikována na výchovu děti. Teorie her je disciplína aplikované matematiky, která analyzuje široké spektrum konfliktních rozhodovacích situací, které mohou nastat kdekoliv, kde dochází ke střetu zájmů.
 
IRÁCKÉ "ŠKATULE" SE HEJBAJÍ (ZA NAŠE PENÍZE) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 duben 2016

Koukám setsakra vyvaleně. Jak? „Jako tele na nový vrata", případně jak „vyvoraná myš“, či „jako vejr“. Nakonec jsem si vybrala přirovnání „jako husa do flašky“. Každopádně - pokračování oné telenovely o výletu iráckých křesťanů do Evropy - mne setsakra překvapilo. I když - pomalu si začínám na sebebláznivější zvraty zvykat. Tyhle naše hodné a bohumilné organizace...
 
OTEVŘENÁ ŠVÉDSKÁ NÁRUČ PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 duben 2016
Skandinávie donedávna běžence vítala s otevřenou náručí. To se však po listopadovém zavedení hraničních kontrol změnilo. Švédsko loni přijalo 163 000 azylantů, což je na počet obyvatel nejvíce ze všech zemí v Evropě.  Velký problém je, že se dlouhodobě potýkají s velkým množstvím nezletilých běženců. Převážnou většinou to jsou chlapci ve věku od 14 do 17 let, kteří nejčastěji přicházejí z Afghánistánu, Íránu, Sýrie a Eritreje.
 
POMLOUVÁNÍ NA INTERNETU PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 duben 2016
Vážení přátelé, posílám vám námět na diskuzi. Zde situace, nikoli nepodobná jedné situaci reálné. Slečna M často navštěvuje různá tematicky zaměřená diskuzní fóra na internetu. V nich používá nejčastěji dva nicky, které spojuje s nicneříkajícím obrázkem a o své pravé identitě uvádí jen kusé informace. První nick se shoduje s jejím skype-jménem, druhý je odlišný.
 
FRÜHJAHRSMÜDIGKEIT NEBO SPRING FEVER? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 duben 2016
Jak se zdá, jaro je v plném proudu. První jarní den začal 20. března a než začne 20. června léto, máme se na co těšit. Jak jsem totiž nedávno zjistila, to, jak se budete na jaře cítit, záleží prý na tom, kde se právě vyskytujete (má to co dělat s denním světlem, ale já si spíš myslím, že nezáleží ani tak na světle nebo lokalitě, ale zcela jistě na každém jednotlivci). 
 
PROČ SE TO NEPOVEDLO PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 duben 2016
Bylo 1. dubna, když pozastavil ministr vnitra Chovanec projekt Generace 21 na záchranu 153 iráckých křesťanů. Stalo se to v okamžiku, kdy 33 z dosavadních 89 přicestovavších Iráčanů stáhlo svou žádost o udělení asylu. A je celkem logické, že jejich rozhodnutí vzbuzuje značnou pozornost – snad ještě větší, než jejich přílet do naší vlasti, který se odehrál ve čtyřech skupinách.
 
ZÁŽITEK Z PRACÁKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 duben 2016
Mám chlapy ráda, fakt jo. Tenhle byl navíc o hlavu větší, ramenatej, tmavý vlasy, tmavý voči, no prostě senzace. Poslali nám ho z pracáku. Koukám na doporučenku, hm, 75 ročník, to je správně uleželej, prolítne mi hlavou a znova ho zhodnotím. Pohled na něj je pěknej. “Napište mi, že nevyhovuju vašim požadavkům. Nebudeme si přece dělat problémy, néééééééééééééé?"
 
TEĎ JEŠTĚ SI ZEŠIKMIT OČI... PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2016
Nyní u nás prožíváme čínskou ekonomickou invazi a její součástí se náhle stává i Tradiční čínská medicína. Její ambulance funguje od září 2015 v Královehradecké fakultní nemocnici. Nikoli v nějakém soukromém alternativním centru, jako dosud. Tuto první kliniku tradiční čínské medicíny v Česku zaplatili majitelé fotbalového klubu Slavia Praha - peníze na stavbu pavilonu v hodnotě deseti milionů eur poskytla šanghajská společnost CEFC, která už vlastní podíly mj. v Travel Service. V Hradci Králové tak máme oficiální kliniku Tradiční čínské medicíny.
 
KDYŽ JE ŽENA TĚHOTNÁ, TAK JE: PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2016
Nedávno jsem četla zajímavou debatu – a trošku i smutně nehezkou, to musíte uznat – o tom, jak všelijak se dá nazvat, když je žena „samadruhá“. Však posuďte sami. Kolik nelichotivých výrazů se dá říct o těhotné ženě… Na to, že je to to nej nej  v lidském životě, že se jedná o naše pokračování, je to až nepochopitelné...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 672
[CNW:Counter]